PEBEK Sp. z o.o.

Świdnica

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o PEBEK Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PEBEK Sp. z o.o.

Świdniczanin

dla niektórych PRL, dla innych mokrorzewscy - jestem tutaj od 2 lat - proponuję popracować troszkę w getcie sferowym, wtedy zobaczycie jak jest być trybikiem w maszynie korpo. Tutaj Prezes zna każdego, wypłata na czas, są dodatkowe nagrody. Polecam

Ona
@.....M. 23.02.2018 12:35

Mirek wrzuć na luz, praca na stanowisku to nie kotlet schabowy

on
@Ona 01.03.2018 10:59

Skoro w nicku jest M to inteligentnie wydedukowałaś że pewnie jest to osoba z imieniem na M. Nie !

7robol9

Praca w tej firmie , to jest wielka pomyłka. Załoga w 90% w porządku.Ludzie zarządzający niestety nie.Warunki pracy dają wiele do myślenia.BHP w zasadzie nie istnieje.Wózki widłowe w opłakanym stanie(zastanawiające jest jak przechodzą badania UDT ).Praca na 3 zmiany gdzie zakład nie jest przystosowany do pracy w nocy.Brak porządnego oświetlenie placu i dróg komunikacyjnych.Drogi dziurawe jak ser szwajcarski.I co jest najciekawsze dzisiaj jest 1 grudnia.Dzień wypłaty to ostatni każdego miesiąca,a wypłat na kontach niema.Nie było żadnej informacji od dyrektora o spóźnieniu z wypłatami.Odsetki karne się należa.Nie polecam.

On
@7robol9 01.12.2017 08:32

"Mokrorzewscy" z "Debeku" powinni siedzieć ! Najgorszy ten synek co bmw 7 jeździ .

Ona
@On 10.01.2018 14:55

Mirek to ty?

Chudy Julek

Kiedyś byłem tam dyrektorem, fajnie było ale do czasu, kto zgadnie kim jestem?

Nudziarz

Oboz pracy jakich malo, po kilku latach 2100zl wyplaty. 9zl na godzine brutto i jakas kosmiczna premia zeby sie tylko nikt nie czepial, zero bhp, szkodliwego, zapylenie i halas przekraczający dopuszczalne normy i takie cuda. No i oczywiscie wiecznie jest zle za malo i Pan dyr i jego ciołki majstrowie jeden starszy czyli weszący piesek dyrektora i drugi mlody idiota scianiety z firmy aam gosc ktory nie ma pojecia o niczym. Jak chcesz sobie rozwalic kregoslup i zarabiac grosze pod kierownictwem bandy debili, ktorzy wiedza mniej niz pracownicy to polecam

admin

Masz jakieś wskazówki lub rady dla osób aplikujących do firmy PEBEK Sp. z o.o. ? Czekamy na Twoje komentarze.

Zostaw opinię o PEBEK Sp. z o.o. - Świdnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PEBEK Sp. z o.o.