Pebek Sp. z o.o.

Opinie o Pebek Sp. z o.o.

Bartosz

Myślałem, że jakieś nowinki z firmy dowiem się a tu cisza od dawna. Co się dzieje, że nie piszecie?

7robol9

Z pewnego źródła wiem , że Ukraińcy tyrają po 16 godzin na dobę.Nieźle całkiem nieźle. A ilu z nich jest zatrudnionych legalnie?O tym tylko kadra zarządzająca wie.Temat dla inspekcji pracy. Polacy też walą po 12 godzin ,na masie i techmatiku to norma , bo nikt w tym brudzie i hałasie nie chce pracować. A jak wózki widłowe? Wyremontowane , czy nadal operatorzy wdychają spaliny?

Pracuś
@7robol9 03.05.2018 23:11

Nie tylko, jest jeszcze takich dwóch co przyszli z konkurencji. Ale chwalą sobie nową prace :)

Bodo
@Pracuś 26.08.2018 12:04

Chwalą na wstępie, po umowie to na chorobowym cały czas tak jak u konkurencji.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz istotniejszą rolę. A jak to wygląda w Pebek Sp. z o.o.?

Co powiecie o wynagrodzeniu w Pebek Sp. z o.o.? Czy w ostatnim czasie jego poziom zmienił się?

Świdniczanin

dla niektórych PRL, dla innych mokrorzewscy - jestem tutaj od 2 lat - proponuję popracować troszkę w getcie sferowym, wtedy zobaczycie jak jest być trybikiem w maszynie korpo. Tutaj Prezes zna każdego, wypłata na czas, są dodatkowe nagrody. Polecam

.....M.
@Świdniczanin 21.02.2018 20:55

To pewnie siostra Jacoba napisała ! Lepiej zajmij się prowadzaniem hotelu a nie PR mu robisz. Nie pracujesz tam to nic nie wiesz! Nie bez przyczyny nie możecie pracowników znaleźć.

Ona
@.....M. 23.02.2018 12:35

Mirek wrzuć na luz, praca na stanowisku to nie kotlet schabowy

on
@Ona 01.03.2018 10:59

Skoro w nicku jest M to inteligentnie wydedukowałaś że pewnie jest to osoba z imieniem na M. Nie !

7robol9

Praca w tej firmie , to jest wielka pomyłka. Załoga w 90% w porządku.Ludzie zarządzający niestety nie.Warunki pracy dają wiele do myślenia.BHP w zasadzie nie istnieje.Wózki widłowe w opłakanym stanie(zastanawiające jest jak przechodzą badania UDT ).Praca na 3 zmiany gdzie zakład nie jest przystosowany do pracy w nocy.Brak porządnego oświetlenie placu i dróg komunikacyjnych.Drogi dziurawe jak ser szwajcarski.I co jest najciekawsze dzisiaj jest 1 grudnia.Dzień wypłaty to ostatni każdego miesiąca,a wypłat na kontach niema.Nie było żadnej informacji od dyrektora o spóźnieniu z wypłatami.Odsetki karne się należa.Nie polecam.

On
@7robol9 01.12.2017 08:32

"Mokrorzewscy" z "Debeku" powinni siedzieć ! Najgorszy ten synek co bmw 7 jeździ .

Ona
@On 10.01.2018 14:55

Mirek to ty?

Chudy Julek

Kiedyś byłem tam dyrektorem, fajnie było ale do czasu, kto zgadnie kim jestem?

Nudziarz

Oboz pracy jakich malo, po kilku latach 2100zl wyplaty. 9zl na godzine brutto i jakas kosmiczna premia zeby sie tylko nikt nie czepial, zero bhp, szkodliwego, zapylenie i halas przekraczający dopuszczalne normy i takie cuda. No i oczywiscie wiecznie jest zle za malo i Pan dyr i jego ciołki majstrowie jeden starszy czyli weszący piesek dyrektora i drugi mlody idiota scianiety z firmy aam gosc ktory nie ma pojecia o niczym. Jak chcesz sobie rozwalic kregoslup i zarabiac grosze pod kierownictwem bandy debili, ktorzy wiedza mniej niz pracownicy to polecam

Masz jakieś wskazówki lub rady dla osób aplikujących do firmy PEBEK Sp. z o.o. ? Czekamy na Twoje komentarze.

Zostaw opinię o Pebek Sp. z o.o. - Świdnica

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Pebek Sp. z o.o.