Opinie o BEST S.A. w Elbląg ul. Stoczniowa 2

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BEST S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w BEST S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BEST S.A. w Elbląg ul. Stoczniowa 2

Jak w BEST S.A. wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

BEST S.A.

W BEST mamy jasno określone kryteria i zasady awansowania, znane naszym Pracownikom. Jednym z nich jest gotowość Pracownika na awans (m.in. jak dobrze realizuje cele na dotychczasowym stanowisku, czy wykazuje potencjał i czy prezentuje postawy zgodne z wartościami Spółki). Gdy spełnione są wszystkie kryteria, awans jest możliwy. Jako ciekawostkę dodamy, że ponad 90% naszych kierowników i dyrektorów w BEST pochodzi z awansów wewnętrznych! Co więcej, część tych historii prezentuje naprawdę imponujące ścieżki kariery - niektórzy z nich rozpoczynali swoją zawodową drogę w BEST jako stażyści w różnych obszarach czy konsultanci w BEST Call Center :)

Jakie godziny pracy obowiązują w BEST S.A.?

Molagros

8-16 i 12-20 na słuchawce inne typu korespondencja 7-15 a jeszcze inne elastyczne godziny

Klaud_ja

Firma z roku na rok jest coraz mniej atrakcyjna. Kiedys robilo sie premie w wysokosci polowy podstawy, teraz jak raz w roku zrobisz połowę tego, to cud. Ucinają wszystko, podwyzszaja wymagania, ucinając premie przy jednoczesnym braku podwyżek (wyplacili inflacyjną i wmawiają ludziom, ze to oni są tak dobrzy a nie ze musieli wyrównać do najniższej). Tragedia. Nic dziwnego że ludzie odchodzą. Ja już to zrobiłam. Beściaki, szanujcie swój czas i pracę, żądajcie więcej albo szukajcie gdzie indziej, szkoda Was na taką pracę.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie BEST S.A.?

BEST S.A.

W BEST S.A. już od pierwszego dnia zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę. Okres próbny trwa w naszej firmie maksymalnie 3 miesiące. Już od pierwszego dnia pracy naszym Pracownikom przysługuje również pełna oferta benefitów, o których więcej poczytać można na: https://spojrznapraceinaczej.pl/best-benefity/.

logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy Pracownik Ochrony - Elbląg-130
Elbląg
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Elektryk- praca w delegacji
Tincors Sp. z o.o.
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
Helena Trojańska

Śmiech na sali co się dzieje w tej firmie, przykład? Proszę bardzo, specjaliści z kilkuletnim doświadczeniem w dziale archiwizacji mają mniejszą podstawę niż świeży pracownik przyjęty na call center - wtf ? Gdzie zdrowe, uczciwe podejście. Ludzie! uciekajcie z tej firmy chyba że chcecie całe życie robić za niecałe 2500-3000 brutto. Poza tym widać jak Pani K.S zależy na pracownikach, pilnuje wyłącznie swojego nosa i stanowiska.

Zosia T.
@Helena Trojańska

To czemu nie pójdziesz do pracy na cc? Zarobki jak na Elbląg super.. Co cie blokuje?

Zosia T.
@Zosia T.

Na cc wyciągniesz 3 tys netto i lepiej..

@Helena Trojańska

Zarobki cc na start to minimalna, po okresie próbnym (3m) - 3 000 brutto. Do tego premia jak umiesz windykować. Zarobki w różnych działach są nierówne, spytaj ile zarabiają w IT. :D

@Helena Trojańska

Zarobki na pewno różnią się w zależności od stanowiska pracy. A Ty pracujesz aktualnie w BEST S.A.? Napisz proszę, czy poleciłabyś tę pracę i dlaczego/dlaczego nie. Z góry dziękuję!

@Ilona

Zarobki w BEST są jako takie, w branży można zarobić sporo więcej u konkurencji. Nie ma się co podniecać 3 000 brutto podstawy +premia, jeśli w firmie nie ma zwyczaju m.in. wypłacania na święta premii/bonów świątecznych szeregowym pracownikom. Poza tym nie ma dodatków stażowych dla doświadczonych ludzi, a zdecydowana część benefitów takich jak praca zdalna, język angielski jest przewidziana jedynie dla pracujących w Gdyni (choć ilościowo Elbląg ma kilka razy więcej ludzi).

@Helena Trojańska

Czy firma BEST zatrudnia też osoby bez doświadczenia? I gdzie szukać aktualnych ogłoszeń i pracę?

@Zosia T.

Jak Ci nie zabiorą premii. Co bardzo często się zdarza.

Alexa

Jak jest teraz w Best? Kilka lat temu tam pracowałam na CC i było wszystko w porządku. Trochę czasu minęło, więc mogło się wszytko pozmieniać.

Jakie są mocne strony pracodawcy BEST S.A.?

Ilona

Co chcesz powiedzieć o Best przez ten komentarz? Bo nie wiem, czy to ironia, że nikt z pracowników nie będzie do tego chętny, czy piszesz poważnie? Odzewu brak, czyli to pierwsze?

Kociak

W ostatnim czasie kadra się szkoli a CC musi radzić sobie samo. Na drugich zmianach żadnego lidera- ale skoro tak sie da to po co nam oni? Zwolnić ich a ich wypłaty dla pracowników CC dać. Jest wielu takich z którymi zawsze można problem skonsultować i wyjaśnią lepiej niz lider.

@Kociak

Teraz odzyski wzrosną lawinowo !

BESTseller ;-)

W Elblągu redukcja kosztów, nikogo nie zatrudniają. O regularnych premiach w 2019 możecie zapomnieć. Najgorsza sytuacja dla pracowników od kilku lat. Nie szanują doświadczonych, młodych tym bardziej. Zarobki deBESciarskie: na poziomie 2300 brutto podstawy na starcie (asystent), dla doświadczonych z kilkuletnim stażem 2800-3100 brutto. Kiedyś premie w różnych działach były możliwe do wyrobienia na poziomie 800 - 1000 brutto (dla najlepszych na cc w granicach 1500+ dało radę regularnie wycisnąć). Aktualnie premie poszły w dół (zwiększyli targety osobowe i total), więc zostaje śmieszna podstawa + 700-800 PLN premii maksymalnie. A to i tak zależy od tego jak poradzisz sobie na monitoringu. Polecam reklamę portalu Pracuj.pl: W BEŚCIE oszczędnością i pracą ludzie się bogacą. :-)

Jerzy

Czy coś wydarzyło się, że niektórzy zaczęli narzekać?

tamtaramtam
@Jerzy

Z dnia na dzień zwolnili super babkę (..ę) , która pomimo zajmowanego stanowiska była otwarta na pomoc każdemu. Mega sympatyczna, człowiek- muzyka, pozytywna i nawet siedziała wśród ludzi a nie w akwarium (terrarium). Teraz rządzi "P" która nawet sie porządnie wypowiedzieć nie umie. Wtrąca się do wszystkiego, przerywa koordynatorom i ciągle mówi " tak jakby". Nie jeden raz widać jaki terror robi jak coś jest nie po jej myśli. Nie tędy droga.

Lilit
@tamtaramtam

I kolejne zwolnienie w tym roku. Kolejny koordynator zwolniony- w tym roku już dwie zwolnione, a dwie zdegradowane. Nikt nie zadowoli nowej szefowej. Te zmiany nie ida w dobrą stronę. Firma pozbywa się ludzi którzy słuchają ludzi i im pomagają. To smutne ale z roku na rok jest coraz gorzej. A było tak fajnie.

Mikołaj

Miałem okazję zapoznać się z ciekawymi aktami sprawy dotyczącymi firmy Best. Jest nakaz zapłaty, jest klauzula (e-sąd w Lublinie). W treści pozwu, który legł u podstaw wydania nakazu jest powołanie się na umowę kredytową (nazwijmy ją XYZ). Dłużnik prosi o okazanie mu tej umowy, bo nigdy takowej nie zawierał. Best takiej umowy nie przedstawia (już od kilku miesięcy), a w zamian przesyła inną (z inną datą). Co więcej. Bankowy Tytuł Egzekucyjny jest wystawiony bez podania numeru umowy i na inną kwotę niż wykazana w nakazie zapłaty. Dla mnie to jest przekręt (delikatnie mówiąc) polegający na wykorzystaniu absurdalnego przepisu 50532 par. 1 k.p.c.. Może któryś z pracowników wyjaśni ten fenomen ?

@Mikołaj

Minął miesiąc od podjęcia tematu i żadnej odpowiedzi. Czyżbym "dotknął" tajemnic kuchni ?

Jest lipa. Kombinują żeby premii nie wypłacić. Ukryli wyniki, żebyśmy nie wiedzieli ile procent zrobiliśmy. Pewnie jutro powiedzą, że zrobiliśmy za mało. I znów premii nie będzie. Prezes pewnie jest dumny z pomysłowości kadry zarządzającej.

Ryszard

Nie przesadzajcie z narzekaniem, grafik podają i już wszystko jest jasne

@Ryszard

No jasne. I juz wiesz że żyjesz by pracować a nie pracujesz żeby żyć. Bo na życie prywatne nie ma czasu. Bo co z życiem rodzinnym jak masz tylko 1 tydzień na rano.

Dział Komunikacji Best Gdynia

Dzień dobry, Odpowiadając na Państwa pytania: - każdy pracownik przechodzi w BEST okres adaptacyjny, który rozpoczyna się zaraz po przystąpieniu do pracy - pracowników Call Center dodatkowo szkolimy przez okres dwóch tygodni i jest to czas, który naliczany jest do wynagrodzenia -w zależności od stanowiska system godzinowy może być zmienny. Pracownicy Call Center pracują w systemie zmianowym. Od poniedziałku do piątku w godzinach 7-15 oraz 13-21. Dodatkowo, dwie soboty w miesiącu pracuje jeden zespół, w godzinach 9-17. -posiadamy również pakiet szkoleń wewnętrznych, na który pracownicy dobrowolnie mogą się zapisywać. - rozmowa kwalifikacyjna odbywa się przy rekrutacji na każde stanowisko w BEST. - oferujemy umowę o pracę po przy przedłużeniu po okresie próbnym tj. 3 miesiące.

Klik
@Dział Komunikacji Best Gdynia

Godziny pracy juz nieaktualne. Teraz są takie: 7-15, 8-16, 9-17, 10-18, 11-19, 13-21. Nic nie można zaplanować.

Jacek

Oto wiadomość z Gdyni. Co na to Elbląg ? Sekre_t 05.10.2018 14:52 Call Center - Zdecydowanie nie polecam, jeśli jesteś osobą ambitną. Praca idealna dla uczniów świeżo po szkole, którzy nie mają wygórowanych wymagań i pozwolą sobie wejść na głowę. Słabe zarobki, choć jakiś czas temu wzrosły ale nadal są zbyt niskie jak za tak frustrującą pracę. Żeby wyrobić premię, musisz osiągnąć cel, który często jest niemożliwy do osiągnięcia na tym, na czym pracujesz i nie masz na to wpływu. Bez farta, zapomnij o premii. Jak już ją zrobisz, czeka na Ciebie kilkadziesiąt powodów przez które premię Ci utną lub zabiorą całkiem. Niekompetentni przełożeni (choć są wyjatki), ciągłe zmiany, chaos informacyjny, ciągła presja a za wszystko rozliczają Ciebie. Jeśli cenisz swój czas, życie, masz ambicje i szacunek do siebie, szukaj gdzie indziej. Tu musisz być owcą, jedna z wielu w stadzie i patrzeć jak życie ucieka Ci przez palce, gdy wilki się bawią i maja Cie gdzieś. Odeszłam i była to najlepsza decyzja w moim życiu. Współczuję koleżankom, które tam zostały bo słyszę, że jest jeszcze gorzej niż parę miesiecy temu. Tylko ludzie, współpracownicy są dobrem tej firmy.

P W
@Jacek

Kompetencje i pomysły przełożeni mają ( może nowi nie konieczne jeszcze tacy obrotni) ale mają podcinane skrzydła przez wyzszych przełożonych. Więc każdy ich pomysł by pomóc jest odrzucany a każdy głupi pomysł idący z góry muszą wprowadzić w życie.

P.₩

Od marca jest beznadziejnie.

@P.₩

Jest wrzesień. Nadal beznadziejnie ?

WR
@Mikołaj

Nadal. A wręcz jeszcze gorzej Premie wyrobisz a jednak nie dostajesz. A czemu bo Total jest za mały o 0.8%. Ale za to ktos kto normalnie nie mial dostać premii bo zrobił błąd krytyczny premię i tak dostał bo to premia uznaniowa wiec dali wg uznania.

Old Girl

Tymonie, a jaka dziedzina Cię interesuje? Która lokalizacja? Mimo braku komentarzy - My - starzy pracownicy zaglądamy tu od czasu do czasu:) Więc - zapraszam do zadawania konkretnych pytań :) Pozdrawiamy i miłego wieczorku życzymy

Ilona

@P.₩ a mógłbyś opisać pod jakim kątem? Czy chodzi o atmosferę, albo warunki pracy? Posiadasz informacje na temat aktualnych rekrutacji do tej firmy? @Jerzy posiadasz wiedzę na temat BEST? Może pracowałeś u nich?

Waldi

Czy jest jakiś powód, że przestaliście pisać na forum?

Anc

A jakie są stanowiska pracy w Elblągu?

Dział Komunikacji Best Gdynia
@Anc

Dzień dobry, W tej chwili prowadzone są rekrutacje na stanowisko konsultanta. Po szczegóły oferty zapraszam na https://www.hrsys.pl/praca/best/Konsultant

Zostaw merytoryczną opinię o BEST S.A. - Elbląg

• Jak się pracuje w BEST S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy BEST S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BEST S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BEST S.A.?

Kandydaci do pracy w BEST S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.