Elbląg

Opinie o CTS Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna

k.sutarb@gmail.com

Bardzo dobry pracodawca. Poszanowanie pracownikow, dobre warunki pracy i wynagrodzenie zawsze na czas. K.

natalka1

Witam Jeśli zdecydowała się Pani na tą bezpodstawną krytykę i oczernianie mnie bardzo proszę o przedstawienie się z imienia i nazwiska, gdyż w Poradni CTS nie pracowała żadna Pani Anna, która z powodu szkalowania jej imienia odeszła z pracy. Nikt też bezpośrednio, ani w innej formie do tej pory nie rozmawiał ze mną na ten temat. Jest to opinią głęboko krzywdząca, gdyż w naszej pracy w szczególności zwraca się uwagę na szacunek do drugiego człowieka, czego i Pani życzę. Agnieszka B.

Anna

Pracowalam w tej poradni i nikomu nie polecam tego miejsca. Szefowa poradni P.Agnieszka B. to z wyksztalcenia psycholozka, ale brak jej podejscia do ludzi, czesto miewa wybuchy agresji w stosunku do swoich praciwnikow i bezpodstawnie szkaluje ich dobre imie, dlatego tez stamtad odeszlam.Ostrzegam tez potencjalnych klientow, aby dobrze zastanowili sie zanim przyprowadza do tej poradni swoje dzieci. Ostrzegam Wszystkich przed Poradnia Cts w Elblagu na ulicy krotkiej 5, gdyz nie jest to miejsce godne zaufania!

Zostaw opinię o CTS Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna - Elbląg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CTS Centrum Terapeutyczno-Szkoleniowe Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna