Opinie o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Rzeszów

Joanna

@Kat a możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie?

Krystynka

Jaka flota dla pm w Valeant? Prosze o szybka odpowiedz !

Kat
@Krystynka

Teraz nowi pracownicy dostają Lexusy IS

MM
@Krystynka

Ślepa jesteś?! Masz napisane wyżej w poście ...

arek
@Kat

od niedawna kazdy rep dostaje bmw x6

Joanna

@Bizzdziękujemy za podzielenie się szczegółami na temat warunków pracy w Valeant Polska. A co mógłbyś powiedzieć na temat możliwości rozwoju oferowanych przez firmę?

Bizz

- Stare i nowe Toyoty - zależy chyba od kierownika. - Jest multisport/benefit kafeteryjny i to chyba tyle .. dla repow ze stażem i znanym egzaminem podstawowa opieka medyczna . - Wczasy pod gruszą i zwrot za bilety do kina/koncert etc do określonej kwoty w skali roku .. - zależy od linii i miasta - jeden robi 2 tys km miesięcznie, inna osoba 8 tys . - Niby jedna firma a w różnych liniach różne zasady pracy , rozliczania budżetu - od pierwszej do ostatniej wizyty minimum 5h , inaczej wyskakujesz w systemie . - W firmie ogólnie panuje ostatnio bałagan i duża dezinformacja. Brak pomysłu, brak wizji , ciągle zmiany - raz robić, za chwilę nie robić itd .. - plany .. hmm ..

Przedstawiciel medyczny

Standardowa bez niespodzianek.

Standardy "wygooglane" w internecie : wady, zalety, sukcesy, porażki, trochę o poprzedniej pracy itp.

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Koordynator projektów marketingowych
DOTCOM Sp. z o.o.
Joanna

Pracowałeś w firmie Valeant Polska? Opowiedz jak wyglądała Twoja rozmowa kwalifikacyjna! Na co powinni przygotować się kandydaci do pracy?

Doroty

Nie mogę namierzyć ich i nie wiem czy maja nowe oferty pracy? Jak ktoś wie proszę poinformować. Czy rekrutacja jest prosta , łatwa i przyjemna? Firma jest fajna to może i to jest łatwe do przejścia? Jaka jest atmosfera w firmie, jacy ludzie pracują(młodzi . starzy)?

sergiusz

jak wygląda rekrutacja?

stefan

Hej, mógłby ktoś napisać jakie warunki finansowe jakie auto jaka umowa jak atmosfera jakie godziny pracy

Zenon

Złożyłem swoje cv na stanowisko przedstawiciela medycznego i czekam na odpowiedź. Może ktoś mógłby przekazać kilka informacji .

Radosny

Super firma , tu pracuje i dlatego wychwalam.!!!!!

Powazny
@Radosny

To pracuj nadal skoro nic innego nie widziales

Powazny
@Radosny

To pracuj nadal skoro nic innego nie widziales

Koleżka

Pracuję tu już długo i jak czytam niektóre wpisy to się denerwuję , że ludzie mogą pisać takie bzdury.

Opinia
@Koleżka

A co nie chcesz widzieć co się dzieje bo nikt nigdzie cię nie chce

Opinia
@Koleżka

A co nie chcesz widzieć co się dzieje bo nikt nigdzie cię nie chce

abc

Hej, czy może ktoś powiedzieć jak wygląda kwestia podstawy i premii w tej firmie ? Oraz co firma oferuje dodatkowo ( kartę luxmed-u, multi sport, 13-stą pensję itp). Jak wygląda kwestia raportów, i wizyt medycznych ? Jaka flota ? Dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam,

Kertiz
@abc

ABC startujesz w Poznaniu dzisiaj?

Wolej

VP poszukuje kierownika grupy KAS w mazowieckim, czy tam można zarobić normalne pieniądze? Mam zamiar startować.

gość3
@Wolej

człowieku jak najdalej z tej firmy, układy, układziki, połowa KRKA i jeszcze zastały HR

On

Dlaczego usuwacie prawdziwe komentarze a zostawiacie kłamstwa, czy tak działa firma która ma coś na sumieniu?

Odp

Może lubi na "tłusto" a swoją droga to ciekawy watek

Miły 3

O to chyba nie jeden mąż i żona sie mogą dowiedzieć a najciekawsze ze wszystko w ramach obowiązkowe służbowych jest

Tarirarira

Miła, wyczuwam u Ciebie chorobliwą fascynację...wiesz, może jak w V. nie będzie tych ładnych, inteligentnych to dostrzegą te MIŁE?Biedactowo, sama chciałabyś się "poświęcić" ale nie znalazł się koneser??:-)"Cyklówka mija a ja wciąż niczyja":-):-)

Odmily
@Tarirarira

Przynajmniej nie rozdaje na prawo i lewo i nie mam napisu na koszulce "Open 24h" aha a twoje motto to cyklowka mija i wszyscy mnie mieli

Obserwator
@Tarirarira

Ha ha dobre Dla Ciebie koneser to ten co bierze byle co...braki w wykształceniu są jak sie myśli jedna częścią ciała, Koneser to znawca który ma wysublimowany gust a nie zadowala się byle ochłapem!!!

Swojak
@Tarirarira

A twoje poświęcenie polega na dawaniu... to jaka dobra dziewczyna hihihi amerykanska hihihihi

@Tarirarira

Ta firma to jakis (usunięte przez administratora) czy co? Takie komenty padaja

@Ania

Wreszcie ktoś nazwał prawdę po imieniu, bardzo trafne spostrzeżenie, lepiej nie można tego ujść

Viva
@Adam

Czy ktoś wie jak się pracuje w oddziale we Wrocławiu. Słyszałam że nieźle płacą a może jest jeszcze jakiś socjal.

domi
@Viva

uciekaj z tej firmy bo tam sie cuenko robi. lekarze nie chca pisac bo twoerdza ze to zydowska firma. ja zaczelam i jest zle lepiej bylo w krka.

Personel
@Swojak

Oooo aktualnie cykloweczka to się wykażesz z nowych umiejętności

Ola

Napiszcie proszę jak się pracuje w linii cardiologicznej. Jest ogłoszenie i chciałabym aplikować. Czy kierownictwo Ok i jakie leki promują bo pewnie będą pytać na rozmowie.

Persona
@Ola

To zależy jakie masz kwalifikacje o czy hestes blondynka czy brunetka

Dora
@Ola

W Cardio pracuje się bardzo dobrze.Ja pracuję ponad rok i jestem bardzo zadowolona.Narzekają przedstawiciele,ktôrym się nie chce lub nie mają wyników.Ja jestem bardzo zadowolona.Pracowalam wcześniej w dwóch innych firmach więc mam porównanie.Samochody są w miarę nowe i można użytkować prywatnie.Kierownik jest profesjonalny.

Stary
@Dora

No wlasnie co ty możesz wiedzieć ostatni rok, kiedyś to sie pracowało jak nie było kolesiostwa, układzików...o jakim profesjonalizmie mowisz w jakiej dziedzinie bo chyba nie zawodowej....

lorda

Laski, a co to nie ma innych facetów w firmie ? Że maj ? Brrr ...

Seba

Moze im wygodnie na to patrzeć albo lubią...zenada

Czak

Ile godzin dziennie się pracuje?

Hi
@Czak

Auris nowy jeśli dobrze współżyjesz z szefem

Hi
@Hi

Godziny pracy elastyczne....zależą od tego o ktorej wstaje szef

czas
@Hi

Ha ha i tak dostajesz maila ile było się w terenie, więc nie wymyślaj, 6h to wymagany czas z rozpoczęciem około 9

Hahi
@czas

Tylko ze o 12.00 można spotkać rep z niektórych linii na placu zabaw lub markecie, nie wiem po co malować rzeczywistość ze jest piękna ....a zapomniałem ze tutaj maluje sie juz wszystko łącznie z MOP( nataka naleciałości z firmy z ktorej ostatnio jest dużo osob a do ktorej ludzie nie chcieli iść do pracy) śmieszne to wszystko.....albo...

Ottak
@czas

Przeciez dobrze zapewne wiesz ze wszystko to można obejść...

Zona

Jaka kasa i jakie auto?

Ha
@Zona

Aurisy i ok 5-6 b

Hihi
@Ha

Ale jeszcze inne formy wynagrodzenia obowiązują.....

Rrr
@Ha

A początkujący przedstawiciel ile dostanie podstawy? Czy auto można użytkować do celów prywatnych? Czy są jakieś cyklowki?

Jak
@Ha

Jaka daja umowe na start?

@Jak

Umowa na rok, nożna auto użytkować

Zosia
@ja

A są jakieś wyjazdy zagraniczne? Cyklowki?

Oj
@Zosia

Tak za granice miasta w którym mieszkasz....

Hg
@Hihi

Ale tylko dotyczą ładnych dziewczyn

W
@Oj

Hehe dzięki za szczerą odpowiedź :D A aurisy stare czy nowe?

Zostaw merytoryczną opinię o BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Rzeszów

• Jak się pracuje w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 5 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BAUSCH HEALTH POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
1.5/5 Na podstawie 595 ocen.
  • Przemysłowa 2
    35-959 Rzeszów