Opinie o Studio Kameleon

Marta

Od prawie roku nie było nowych wpisów na temat pracy w Studiu Kameleon. Ktoś z Was obecnie jest pracownikiem firmy? Jeśli tak, to chętnie usłyszymy o Waszych doświadczeniach. Co warto wiedzieć o pracy u tego pracodawcy? Takie informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które są w trakcie szukania nowego miejsca zatrudnienia.

Ciekawq

Czy w tej firmie działa jakiś pakiet socjalny? Jak to tu działa?

Aleale

3we tak powinno.....

pozytywny

Moim zdaniem bardzo uczciewa firma,wypłaty zawsze są na czas, co w tych czasach nie jest wcale takie normalne wsród firm.

zadowolony pracownik

Pracuję w tej firmie kilkanaście miesięcy i jestem zadowolona zarówno z wynagrodzenia jak i warunków pracy,odnośnie toalet to chyba "makabra" pomyliłeś firmy w których pracowałeś bo w Kameleonie jest 5 toalet dwie na górze 3 na dole + prysznic,a na dodatek 3 razy w tygodniu nasze stanowiska pracy są sprzątane przez zatrudnioną sprzątaczkę .

NINA

Nie zgadzam się ze złą opinią firmy,,Kameleon'' jeśli jesteś dobry-dobra w szyciu ,czy w nadrukach to zarobki są adekwatne do pracy.Ja jetem bardzo zadowolona,myślę ze moje koleżanki tez.

kochanek

1250 zł na rękę i wypad

alex...

to chyba jest zależne od tego na jakie stanowisko aplikujesz... jeśli pracownik produkcji to 1800 zł brutto i to jest tylko i wyłącznie umowa zlecenie

A

Zadowolony a dlaczego ty się nie podpisujesz ??

aro23

Jeśli ktoś chce pracować w Studio Kameleon w Rzeszowie to radzę dobrze się zastanowić. Jeśli chodzi o rzeczywistą pracę to jest ona niezgodna z zamieszczoną ofertą pracy. Pod pracownik zaplecza wysyłkowo-logistycznego znajdziesz prasowanie,składanie ubrań, pakowanie i segregowanie. Powodzenia życzę...

Zostaw opinię o Studio Kameleon - Rzeszów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Studio Kameleon