Opinie o Studio Kameleon w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Studio Kameleon. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Studio Kameleon o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Studio Kameleon w Rzeszów

Administrator Nowy wpis

W firmie Studio Kameleon poszukiwano pracowników. Czy ktoś podjął pracę jako Pizzerman?

Nick Nowy wpis

Studio kameleon teraz przeniosło się do Łodzi i widnieje pod inną nazwą. W Rzeszowie byli już spaleni z takim podejściem do klientów i w szczególności do pracowników. Uciekając jakoś dociągną do emerytury

Dyrektor Nowy wpis

Byłem tam na rozmowie ok 10 lat temu. Jeszcze na ul. Wspólnej. Ten ktoś mówił do mnie ze ludzie urodzeni po 1980 roku nie nadają się do pracy. Ogólnie nie miły tak jakby żył za karę. Ja natomiast urodziłem się przed tym rokiem. Tacy zapominają że kij ma dwa końce. A życie jest zbyt krótkie.

Czarek Nowy wpis

Forum pracownicze nie jest właściwym miejscem na uwagi klientów!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Studio Kameleon? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Joanna

Firma niesolidna , nieterminowa Brak odpowiedzi na maile Brak zamówienia Brak informacji Podejście do klienta po prostu niepoważne

Michal

Ile można zarobić ? Ktoś z pracowników się wypowie ?

klient

Słaby kontakt, zero odpowiedzi na maile po wzięciu pieniędzy.

Helmut

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

miś

Wszystkie pozytywne opinie piszą właściciele (nieuczciwi tyrani) ja u nich pracowałam trzy lata temu wtedy negatywnych opinii w Internecie było bardzo dużo. Do dziś nie wypłacili mi za soboty które tam przepracowałam to co się tam działo to nie do opisania zwolniłam się sama bo miałam już dość jak z nami postępowali WŁAŚCICIELE OD SIEDMIU BOLEŚCI.

@Poszkodowana/y, rozumiem, że jesteś klientem a nie pracownikiem Studio Kameleon? Przypominam, że jest to forum dla osób szukających informacji o pracodawcy. Może warto ponownie skontaktować się z firmą i wyjaśnić sytuację. Na forum brak jest informacji na temat warunków pracy w firmie Studio Kameleon. Jest to forum gdzie użytkownicy szukają opinii o pracodawcy, czy ktoś posiada informacje na temat wynagrodzeń, umowy, warunków pracy? To informacje, które pewnie ciekawią użytkowników, którzy wchodzą na forum z myślą o zaaplikowaniu do niej.

@Bogusia, może spróbuj jeszcze raz skontaktować się z firmą, złożyć reklamację? Czy są na forum osoby zatrudnione w firmie Kameleon? Zależy nam na waszych opiniach dotyczących tego miejsca pracy. Dajcie znać, jakie są warunki, atmosfera.

Poszkodowana/y
@Marta

Firma, a raczej osoby zarządzające tą firmą to zwykli (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Że też państwo nic nie zrobi z takimi nieuczciwymi ludźmi.

Olg

Firma jest bardzo nieuczciwa. Nie wywiązuje się ze zobowiązań finansowych. Stanowczo odradzam współpracę ze studiem Kameleon. Bardzo nieprofesjonalna firma. Mam nadzieję, że ta opinia ustrzeże Was przed współpracą z nimi i nie spotkają Was nieprzyjemności.

Bogusia
@Olg

U mnie to samo. W styczniu 2018 było złożone zamówienie, do dzisiaj nie mam produktu ani pieniędzy. Dzwoniłam i pisałam maile z ich strony zero kontaktu, a jak się uda dodzwonić to niby zaraz będą wysłane pieniądze. Dla mnie to po prostu złodziejstwo.

Firma nie odpowiada na maile. Nie wywiązuje sie z zamówień. W rozmowach telefonicznych zazwyczaj zrzuca winę na sprzęt bądź brak materiałów. Nie polecam!

Agnieszka
@Michał

Potwierdzam, nieodbierają telefonów, nieodpowiadają na maile, zawsze mają problemy ze sprzętem lub są na wyjazdach :( Druki często rozjechane i niezgodne z zamówieniem, często na innych dzianinach lub inny wzór lub rozdzielczość. Niestety na dodatek chcą przedpłaty i nie wystawiają potem faktur. Firma wyjątkowo nierzetelna, bardzo się na nich zawiodłam. NIE POLECAM!!!!!!

Bogusia
@Agnieszka

@Agnieszka, czy pracowałaś w Studiu Kameleon, czy korzystałaś z ich usług? Z Twojej wypowiedzi wynika, że byłaś klientką firmy. Może w przypadku problemów, o których piszesz, warto się z nimi skontaktować i zasugerować zmiany, lub też złożyć reklamację. Jeśli byłaś lub jesteś pracownikiem Kameleona, napisz proszę, co Ci się podoba, a co nie odpowiada w firmie, tak, by ułatwić decyzję potencjalnym pracownikom.

Zainteresowana

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum?

Wiktor

Podpowiedzcie czy potrzebują aktualnie pracowników?

Od prawie roku nie było nowych wpisów na temat pracy w Studiu Kameleon. Ktoś z Was obecnie jest pracownikiem firmy? Jeśli tak, to chętnie usłyszymy o Waszych doświadczeniach. Co warto wiedzieć o pracy u tego pracodawcy? Takie informacje mogą być bardzo pomocne dla osób, które są w trakcie szukania nowego miejsca zatrudnienia.

Ciekawq

Czy w tej firmie działa jakiś pakiet socjalny? Jak to tu działa?

Aleale

3we tak powinno.....

pozytywny

Moim zdaniem bardzo uczciewa firma,wypłaty zawsze są na czas, co w tych czasach nie jest wcale takie normalne wsród firm.

Zostaw merytoryczną opinię o Studio Kameleon - Rzeszów

Studio Kameleon
1.6/5 Na podstawie 87 ocen.

Studio Kameleon