Opinie o WALLRAV Sp. z o.o. w Zielona Góra

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie WALLRAV Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w WALLRAV Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WALLRAV Sp. z o.o. w Zielona Góra

PELSON

Nie wiem kto za kurs płacił czy wallrav czy flaig Ale tam zdobyłem podstawy A później sam prywatnie znalazłem sobie nauczyciela zresztą obok w mieście da szkoły VHS wystarczy popytać

Pelson

Panie @oyabun to tylko moje podejście do sprawy w firmie wallrav ja nikogo nie namawiam ani nie odradzam oczywiście wykorzystałem sytuację będąc na kontrakcie nauczyłem się języka obadalem rynek pracy oczywiście że zostałem Ale 40 km dalej na warunkach niemieckich w innej firmie A pajacem ty jesteś trolu niedouczony

Sebastian
@Pelson

Firma Wallrav zapewnia swoim pracownikom kursy językowe? Wspomniałeś o tym, że nauczyłeś się języka, pracując w tej firmie, dlatego zastanowiło mnie, czy może właśnie poprzez szkolenia udało Ci się to zrobić.

Xxx

Witam. Czy kontrakt w Kuttler jeszcze jest?

Pelson

Pracowałem w Aldingen przez wallrav I warunki są postawione jasno kto nie czyta umow więc później ma jakiś problem i nigdy nie dostałem pieniędzy na rękę zawsze na konto czy niemieckie czy polskie warunki mieszkalne są ok nie wiem co to za wywody jeżeli ktoś chce zamieszkać tam można sobie wynająć ładne mieszkanie żaden problem na warunki pracownicze jest ok naprawdę (zależy też od lokatorów)jeżeli chodzi o samą pracę też bez jakiś cyrkow się odbywa jeżeli mas, wiedzę do wykonywania zawodu ,problemy produkcyjne jak na całym są i będą więc nie wiem o co kaman???pozdrawiam całe Aldingen

oyabun
@Pelson

to czebabylo zostac pajacu tam i czytac umowe

Czy rozmowa kwalifikacyjna w WALLRAV Sp. z o.o. odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Zielona Góra
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Zielona Góra
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Samodzielny referent
Służba Cywilna
Wacław

Czy w firmie zaszły zmiany na lepsze? Warto próbować sie zatrudnić? Maja jakieś wymagania?

Pidorbuszenko

+48 696 113 068

biedak

Gdyby firma tak postępowała jak piszą niektórzy to nie miałaby opinii dobrego pracodawcy!!

stary wyga
@biedak

ty jestes idiota albo pociot bo racjonalnie nie ma innego wytlumaczenia

Jarek
@biedak

Anty fachman ja też robiłem w tym wallrav'ie . Fakt mało płacą i rżną. Stawkę mają nie dla spawaczy. Ale jak ktoś nie pójdzie gdzieś indziej to nie zobaczy. Może trafić lepiej albo gorzej. Takich firm jak wallrav jest wiele. ( Co mają niskie stawki). Nie ukrywamy 7Euro to jest nic. W każdej branży możesz zarobić więcej. Tym bardziej że jest to daleko. Już przy granicy można za takie stawki spokojnie robić. Ja osobiście po wallravie robiłem w kilku firmach ale stawki były powyżej 10 Euro na rękę z chatą. Aktualnie mam 2900 E za pracę od poniedziałku do czwartku po 8 godzin i w piątek 6 godzin . Sobota rzadko może 5 razy na rok. Do tego urlop 28 dni który trzeba zaplanować na początku roku. Mało tego jeżeli mam urlopu przykładowo tydzień to do wpłaty dochodzi ok 300 euro. To jest tak zwana trzynastka rozłożona w urlopie. I na święta dostaje jeszcze do tego wypłatę ok 3500 euro także ok 600 euro świątecznego. W wallravie jest karpiowe ok 50 euro a urlopu nie ma wcale. A jeżeli chcesz wsiąść bezpłatny to jest problem Wielki. Już nie mówię ile tam się godzin dziennie robi... Min te 10 godzin. Już nie mówię o tym że wallrav ma problem z pozyskaniem pracowników z Polski i już połowa to Ukraińcy więc nie wiem za jakie oni stawki robią. Cóż pozdrawiam wszystkich. Szukajcie a znajdziecie. Życzę wszystkim lepiej.

Rafal-pedal
@Jarek

Stawka 12 zł

anty fachman

widzieliscie na co wpadli kamery i kara grzywny 10 tys jak sie zwolni ja (usunięte przez administratora) kto taki tam robi ukrainiec idiota albo pijak smiechu warte a po za tym jak ukrainca strasza grzywna to moga go w (usunięte przez administratora) pocalowac bo ukrainiec zmieni meldunek robote i ma (usunięte przez administratora) na (usunięte przez administratora) a ja mam naganne od nich i oprawilem sobie w ramke i wisi mi w pokoju co daje jakiemus kumpplowi poczytac to zwieracze im puszczaja ze smiechu a moze bym sie przyjol spowrotem i zawiesil sobie druga jakby mnie zwolnili albo udam sie z tym papierkiem do kabaretu w polsacie

anty fachman

a co ja mam zrobic jak nie pojechalem wydzwaniali za mna a malo tego to nagane mi wyslali do domu od tej pory nie moge sobie znajsc miejsca czuje sie bardzo winny z tego powodu bo nie kleje piecyków nie czyszcze kominów no i stracilem 6,75 na godzine co byscie zrobili na moim miejscu

anty fachman

jeszcze raz napisze tepe strzaly wyplata za styczen 142 godz 2 dni urlopu 1.922,64 euro plus kindergeld 290=2200 na raczke i co kur.......a da sie da sie a wy co wezmiecie tyle musieliscie by dybac 275 godzin licze juz po 8 euro no ale cóz fach cza miec w rekach a nie hajko za góru a co najwazniejsze co miesiac w domu na tydzien a nie co 3-miesiace no ale cóz tu czeba miec szkoly skonczone a nie specjalna z niedorozwojem umyslowym ale jak wam tak tam dobrze to siedzcie i patrzcie kiedy zdrowie siadziea wteczas rece do ciebie panie albo lezymy i kwicymy hihihihihihihihihihihihihihihihihihiihihih

Julita

@Dlugi zadbaj o jakość swojej wypowiedzi. Jeśli chcesz wyrazić opinię na temat wallrav koło przylepu zrób to w sposób rzeczowy i merytoryczny, tak by Twój komentarz wnosił do dyskusji informacje zgodne ze stanem faktycznym. Firma obecnie poszukuje pracowników na: http://www.wallrav.com/wss/praca.html czy ktoś może się wypowiedzieć jak wygląda proces rekrutacji i na co zwrócić uwagę podczas trwania takiej rozmowy?

Dawid

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

anty fachman

i co tepe strzały nic nie piszecie bo sie boicie ze ktos zajmie wasze miejsca[nie bójcie sie kto ma troche rozumu za taka stawke to moze ojszczac ten oboz tylko] teraz pancio 96 godzin i tydzien urlopu 1700 euro na raczke pytania chyba zadnych

kamil

moja dziewczyna ma isc na rozmowe na sekretariat. jak wyglada praca w przylepie? dostala sie na II etap rozmowy z samym prezesem i zarządem. jak chcialaby sie zwolnic tak samo daja dyscyplinarke i wyplata nie jest taka jak powinna? pomozcie bo nie chce by sie w cos wpakowala

Anonymous

Pracuje w wallrav już któryś rok, mogę podpisać się pod opinia "Rafik_Fafik" jest to jedna z najbardziej obiektywnych opinii, co do Pana Megaman, jest to bardzo barwna postać tego kontraktu, zajmuje się wszystkim, lecz tak naprawdę niczym, z tego co mówią "znajomi" z hali fhz to praca jest o wiele przyjemniejsza jak jest sam majster, mam przyjemność pracować z tofikiem, więc wiem jak bardzo jest uciążliwy ten człowiek. Od siebie mogę dodać że jest możliwość zarobienia dobrych pieniędzy, ale kosztem siedzenia w pracy po 12h. Ale właśnie po to tutaj przejeżdżamy. Od siebie, nie polecam..

Obsik
@Anonymous

Z tego co kojarze Ten MEgaman to koles pochodzacy z Zielonej Gory. Znalem jego kolege ,ktory opowiadal jaki MEgaman jest (usunięte przez administratora) mowil o sobie ,ze przyjezdzajac do Niemiec dali mu maszyne rysunek i musial ustawiac pisac program bez pomocy nikogo.... Co to Tofika to chyba kuzyn tego MEgamana ( oboje maja twarze nie wyjsciowe) Pozdrawiam

Rafik_Fafik_tuptuś

Na Temat tej firmy, a dokładniej o kontrakcie w firmie Flagi, można by rozmawiać godzinami jak to jest strasznie. Zacznijmy od początku, stawka jaką proponuje wallrav jest to 8€, co 3 a czasami nawet 4 tygodnie zjazd do Polski, przewaznie zjazdy są w środy ale to nigdy nic pewnego. Praca sama w sobie trudną nie jest, ale trzeba się uzerac z ludźmi którzy mówią o sobie "Polski majster" Pan Megaman, taki przerost formy nad treścią, ludzie na kontrakcie to taka mieszanka, znajdą się tacy np co z prysznicem maja tyle wspólnego co gów*o z Jedwabiem, oczywiście nie zabraknie w tym cyrku człowieka który nagminnie będzie donosił swoim przełożonym,( mowa tu o maskotce Aldingen jaka jest Tofik) warunki mieszkalne okresle jako "W miarę dobre" firmie wallrav zależy za wszelką cenę aby wszystkich upchnąć w jednym domu, im więcej tym lepiej i taniej dla tej firmy. W każdym miesiącu przyjeżdża człowiek, taki gołąb Pana prezesa, załatwić cokolwiek graniczy z cudem, patrząc na to co się dzieje w aldingen i to w jaki sposób kontrakt jest prowadzony mogę z czystym sumieniem stwierdzić że firma nie radzi sobie z tym tak jak powinna. Posiadając też informacje na temat tego jak wygląda praca w przylepie i jakie warunki tam panują to mógłbym powiedzieć jedno, firmę należy omijać szerokim łukiem bo bliższe spotkania może się odbić na zdrowiu, Ps. Byłbym zapomniał dodać najważniejszą kwestię jaką są wypłaty, standardowo co 3 miesiące księgowy musi zaliczyć wtopę dzieląc wypłatę na transze, a jezeli chodzi o rozliczanie godzin i wyplacanie wynagrodzenia to zawsze musi pojawic sie jakas niezgodnosc czyli zawsze czegoś brakuje.. Stanowczo odradzam!

SYF,KIŁA MOGIŁA I KORNIKI

РаботникWallrav

Фирма раздает приглашения на роботу как листовки на право и лево, абсолютно не гарантируя трудоустройство. Их не волнует что ты приехал за тысячу километров в чужую страну, после собеседования тебе отказывают и выставляют на улицу. Тем кому "повезло" сюда попасть обещают часовую ставку 16 злотых, а получаешь ты выроботку с не реальными разценками по которым хоть бы 12 натянуть. Тебе предлагают на время делать детали по 6-7 кваллитету, при этом не обеспечив необходимым инструментом. Им плевать что после второй смены в два часа ночи добираться домой приходится 6 километров пешком. В квартире которую предоставляет фирма живут по 6 человек в маленькой комнате на двухярусных кроватях. А если вдруг там узнают что этот дурдом тебя достал и ты ищешь другую работу, то тебя уволят не выплатив зарплату и выгонят из квартиры в тот же день на улицу чтобы другим не повадно было.

Gogol

Czy faktycznie firma ma również roboty za granicą czy to tylko plotki? Podpowiedzcie coś jak się tu pracuje?

Julita

@budzioch , to firma działa również poza granicami kraju? Siedzibę mają w Zielonej Górze, więc myślałam, że praca na terenie Polski. Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Prowadzą rekrutację?

Zostaw merytoryczną opinię o WALLRAV Sp. z o.o. - Zielona Góra

• Jak się pracuje w WALLRAV Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy WALLRAV Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w WALLRAV Sp. z o.o.?

WALLRAV Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 88 ocen.

WALLRAV Sp. z o.o.