2 Dodaj merytoryczną opinię
counter
2 82 103 5 1

Opinie o WALLRAV Sp. z o.o.

Sekretarka Nowy wpis

Nie polecam pracy na stanowisku pracownika biurowego w biurze w Przylepie. Praca sprowadza się przede wszystkim do bycia asystentką na posyłki dla szefostwa (usunięte przez administratora) Jeśli ktoś szuka mało rozwojowej pracy to ok. Dla kogokolwiek z ambicjami to porażka. Praca w bardzo rodzinnej firmie, gdzie każda "prośba" od szefa czy jego rodziny to polecenie służbowe do natychmiastowego spełnienia. Na kontraktach jest ogromna rotacja, ludzie uciekają z firmy - czasem nawet po kilku dniach. Na plus - wypłata wynagrodzenia zawsze na czas. Na minus - premie (o ile są) wypłacane nieregularnie, co kilka miesięcy.(usunięte przez administratora) Wszystkim innym polecam lepszych pracodawców.

Była pracownica Nowy wpis

Nie polecam pracy na stanowisku pracownika biurowego w biurze w Przylepie. Praca sprowadza się przede wszystkim do bycia asystentką na posyłki dla szefostwa - trzeba zostawić całą pracę, z której de facto powinno się być rozliczanym i jechać na miasto po papierosy, karmę dla psa szefowej albo papier toaletowy. Rytm dnia wyznaczają smsy od szefowej i decydowanie co zamówić szefostwu na obiad. Jeśli ktoś szuka mało rozwojowej pracy to ok. Dla kogokolwiek z ambicjami to porażka. Praca w bardzo rodzinnej firmie, gdzie każda "prośba" od szefa czy jego rodziny to polecenie służbowe do natychmiastowego spełnienia. Na kontraktach jest ogromna rotacja, ludzie uciekają z firmy - czasem nawet po kilku dniach. Na plus - wypłata wynagrodzenia zawsze na czas. Na minus - premie (o ile są) wypłacane nieregularnie, co kilka miesięcy. Jeśli w międzyczasie podejmiecie decyzję o odejściu z firmy, za zaległe miesiące nie dostaniecie premii. Do tego zarządzenia szefostwa ingerujące w życie prywatne - zakaz wyjazdów za granicę (nie obowiązuje szefa i jego rodziny), obowiązek stosowania leków nieznanego pochodzenia (na szczęście nikt w firmie się na to nie zgodził i pomysł upadł) oraz obowiązek noszenia maseczek - oczywiście również nie dotyczy szefa i jego rodziny. Natomiast inni - pod groźbą kar dyscyplinarnych są zobowiązani do przestrzegania wszystkich wymysłów zarządu. Jeśli komuś nie szkoda nerwów i nie ma szacunku do siebie, tutaj odnajdzie się w 100 %. Wszystkim innym polecam lepszych pracodawców.

Spawacz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 21 dni.
Kandydat

Jakie są zarobki dla spawaczy w wallrav w Niemczech ?

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 62 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w WALLRAV Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Ya
Użytkownicy czekają na odpowiedź 93 dni.
Kandydat

Witam, chciałem dowiedzieć ile teraz zarabiają operatory cnc w Niemczechi, robię tam Ukraincy i jak to wygląda?

Natalia

Witam, jaki język obcy jest wymagany od kandydata do pracy w firmie? Wystarczy komunikatywny angielski czy to za mało? Dajcie proszę znać.

Niech2

Kto Ci (usunięte przez administratora) takich rzeczy nagadał? Jakie 7 EUR? Pracuje w Waslrav w Niemczech i mam wypłatę na konto, 2.5 T EUR na rękę i co roku urlop w lato i zimę maja wszyscy. Do tego mieszkanie, internet, pralnie i auto. Ukraińcy w tamtym roku rozwalili najlepszego Mercedesa wiano ale i tak mamy bardzo dobre auta. W Polsce w Przylepie Ukrainiec programista CNC wyciąga na luzie 8 do 10 Tysięcy i robia tam na nowszych maszynach niż w Niemczech. Z tego hejtu widzę tylko jednego lub dwóch, którzy maja problem, ponieważ wylecieli z firmy na pysk. I ciagle leci ten sam film, heiko srajko. Jak Wam za spawanie mało płaca, to po co sie tam pchacie? Ludzie zadawajcie konkretnie pytania, ponieważ jak ktoś jest z obróbki skrawaniem i ma fach w łapie, to w Niemczech w Wallraw moze zarobić ponad 3 tys EUR na rękę nawet.

echt fachman
@Niech2

kolejny nawiedzona [tepa strzala] 2.5 to masz chyba iloraz inteligencji na 100 mozliwych

Sebastian
@echt fachman

Forum GoWork nie jest miejscem przeznaczone do obrażania ludzi. Może spróbujesz powiedzieć coś na temat samych warunków pracy i tego, co oferuje Wallrav?

echt fachman
@Sebastian

forum gowork jest do pisania prawdy a nie bajek jakbym nie robil w tym (usunięte przez administratora)to bym sie nie udzielal ja robilem to mialem 6,75 na godzine a jakis tepak pisze ze 2,5 tysia na reke a maja 2,5 tysia na dwóch w rzeczywistosci

Rob
@Niech2

Oczywiście ,ale zapomniałeś napisać ile godzin musisz zrobic.

Kajman
@Niech2

No 7 EUR spawacz w Niemczech taka proponują stawkę, zobaczymy jak kierownik powie że podwyżka to do 9e można dojechać to jakie ty masz 2.5tys euro ????

Pracodawca

@Kajman

Informuję, że dla spawaczy WallraV nie oferuje takich stawek jak 7 EUR, spawacz zarabia w tej firmie ok. 1.600-2.200 EUR netto w zależności od miesiąca, w sporadycznych przypadkach przy dobrym miesiącu istnieje mozliwość zarobienie 2.500 EUR na rękę. Anonim to operator CNC więc miał na myśli pewnie pracę w innym zawodzie a więc w innym obszarze płacowym, gdzie zarobienie 2.500 EUR netto jest do osiągnięcia. pozdrawiam

@WALLRAV Sp. z o.o.

Пидорбушенко, хуля ты пиздшиь? Пидар ебаный, дохуя возомнил о себе, питух.

@WALLRAV Sp. z o.o.

Хуля, ты пиздишь, пидорбушенко?

@WALLRAV Sp. z o.o.

Пидорбушенко совсем охеул, хуесос поганый. Пидорбушенко, ты нахуя своего ебаного выблядка повесил на плечи польских налогоплательщиков?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 171 dni.

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie WALLRAV Sp. z o.o.?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 272 dni.

Jak jest z pakietem medycznym w Wallrav Koło Przylepu? Można dołączyć rodzinę?

Johnson

Pracowałem tam kilka lat. Fajna firma. Dobre ludzi oraz gówniane ludzi 50 na 50. Dobry park maszynowy, jeżeli chodzi o obróbkę skrawaniem. Niestety robią jednostkową produkcję z tolerancjami jak w branży lotniczej, tylko w kosmos to nie leci. Jeszcze robią to na wydajność i często piszą programy z ręki w shop mill. Prezes razem z kierownikiem, który to zwalnia się z firmy, to przychodzi znowu, kombinują coś żeby gdzieś oszukać, taką ciekawa gra. W sumie opłata pracy jest taka że nie zrozumiesz w ogóle tego systemu, i na to liczą :) Żyją za rachunek ludzi którzy jeszcze nie zrozumieli gdzie trafili, a potem będą nowe idioci. W sumie to jest fajne i wesołe miejsce żeby się nauczyć i pojechać gdzieś dalej od tego kure*twa z wypłatą w kopertach.

oyabun
@Johnson

kolejny osobnik z Ukrainy typu TEPA STRZALA który pisze przez translator fajna firma to ciekawe dlaczego nie został bo pewnie zarabiał 3 tysiace euro i sa lepsi co zostali co maja 1400

Użytkownicy czekają na odpowiedź 373 dni.

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Wallrav Koło Przylepu?

Mick

Uwaga (usunięte przez administratora) !zerujacy na ludziach (usunięte przez administratora) po 10 latach pracy w niemczech zarabiam 7 euro tygodniowo !żenada !dajcie sobie spokuj szkoda slow !

PELSON

Nie wiem kto za kurs płacił czy wallrav czy flaig Ale tam zdobyłem podstawy A później sam prywatnie znalazłem sobie nauczyciela zresztą obok w mieście da szkoły VHS wystarczy popytać

Pelson

Panie @oyabun to tylko moje podejście do sprawy w firmie wallrav ja nikogo nie namawiam ani nie odradzam oczywiście wykorzystałem sytuację będąc na kontrakcie nauczyłem się języka obadalem rynek pracy oczywiście że zostałem Ale 40 km dalej na warunkach niemieckich w innej firmie A pajacem ty jesteś trolu niedouczony

Sebastian
@Pelson

Firma Wallrav zapewnia swoim pracownikom kursy językowe? Wspomniałeś o tym, że nauczyłeś się języka, pracując w tej firmie, dlatego zastanowiło mnie, czy może właśnie poprzez szkolenia udało Ci się to zrobić.

Xxx
Użytkownicy czekają na odpowiedź 431 dni.

Witam. Czy kontrakt w Kuttler jeszcze jest?

Pelson

Pracowałem w Aldingen przez wallrav I warunki są postawione jasno kto nie czyta umow więc później ma jakiś problem i nigdy nie dostałem pieniędzy na rękę zawsze na konto czy niemieckie czy polskie warunki mieszkalne są ok nie wiem co to za wywody jeżeli ktoś chce zamieszkać tam można sobie wynająć ładne mieszkanie żaden problem na warunki pracownicze jest ok naprawdę (zależy też od lokatorów)jeżeli chodzi o samą pracę też bez jakiś cyrkow się odbywa jeżeli mas, wiedzę do wykonywania zawodu ,problemy produkcyjne jak na całym są i będą więc nie wiem o co kaman???pozdrawiam całe Aldingen

oyabun
@Pelson

to czebabylo zostac pajacu tam i czytac umowe

Użytkownicy czekają na odpowiedź 474 dni.

Jaka atmosfera jest między działami w Wallrav Koło Przylepu?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 580 dni.

Czy w Wallrav Koło Przylepu jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Wacław

Czy w firmie zaszły zmiany na lepsze? Warto próbować sie zatrudnić? Maja jakieś wymagania?

+48 696 113 068

Zostaw merytoryczną opinię o WALLRAV Sp. z o.o. - Zielona Góra