wallrav koło przylepu

Zielona Góra

wallrav koło przylepu

Opinie o wallrav koło przylepu

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Kamil

Firma ma opinię dobrego pracodawcy ale ma również swoich hejterów , którzy nie mogą pogodzić się ze stratą pracy!!

Dlugi
@Kamil 06.08.2018 11:26

Ty palancie hyba jesteś z rodziny ze tak piszesz wallraw to jeden z większych zlodzieji

Dawid

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie jakieś rekrutacje?

anty fachman

i co tepe strzały nic nie piszecie bo sie boicie ze ktos zajmie wasze miejsca[nie bójcie sie kto ma troche rozumu za taka stawke to moze ojszczac ten oboz tylko] teraz pancio 96 godzin i tydzien urlopu 1700 euro na raczke pytania chyba zadnych

Czy brak nowych komentarzy o wallrav koło przylepu oznacza, że dobrze Wam się pracuje i nie ma rotacji?

kamil

moja dziewczyna ma isc na rozmowe na sekretariat. jak wyglada praca w przylepie? dostala sie na II etap rozmowy z samym prezesem i zarządem. jak chcialaby sie zwolnic tak samo daja dyscyplinarke i wyplata nie jest taka jak powinna? pomozcie bo nie chce by sie w cos wpakowala

Długi

Co do tej firmy to naprawdę kradną pieniądze jak mają wypłatę bierzeczy się od inna z listy brak urlopu (usunięte przez administratora)

Anonymous

Pracuje w wallrav już któryś rok, mogę podpisać się pod opinia "Rafik_Fafik" jest to jedna z najbardziej obiektywnych opinii, co do Pana Megaman, jest to bardzo barwna postać tego kontraktu, zajmuje się wszystkim, lecz tak naprawdę niczym, z tego co mówią "znajomi" z hali fhz to praca jest o wiele przyjemniejsza jak jest sam majster, mam przyjemność pracować z tofikiem, więc wiem jak bardzo jest uciążliwy ten człowiek. Od siebie mogę dodać że jest możliwość zarobienia dobrych pieniędzy, ale kosztem siedzenia w pracy po 12h. Ale właśnie po to tutaj przejeżdżamy. Od siebie, nie polecam..

Obsik
@Anonymous 26.03.2018 18:55

Z tego co kojarze Ten MEgaman to koles pochodzacy z Zielonej Gory. Znalem jego kolege ,ktory opowiadal jaki MEgaman jest (usunięte przez administratora) mowil o sobie ,ze przyjezdzajac do Niemiec dali mu maszyne rysunek i musial ustawiac pisac program bez pomocy nikogo.... Co to Tofika to chyba kuzyn tego MEgamana ( oboje maja twarze nie wyjsciowe) Pozdrawiam

Rafik_Fafik_tuptuś

Na Temat tej firmy, a dokładniej o kontrakcie w firmie Flagi, można by rozmawiać godzinami jak to jest strasznie. Zacznijmy od początku, stawka jaką proponuje wallrav jest to 8€, co 3 a czasami nawet 4 tygodnie zjazd do Polski, przewaznie zjazdy są w środy ale to nigdy nic pewnego. Praca sama w sobie trudną nie jest, ale trzeba się uzerac z ludźmi którzy mówią o sobie "Polski majster" Pan Megaman, taki przerost formy nad treścią, ludzie na kontrakcie to taka mieszanka, znajdą się tacy np co z prysznicem maja tyle wspólnego co gów*o z Jedwabiem, oczywiście nie zabraknie w tym cyrku człowieka który nagminnie będzie donosił swoim przełożonym,( mowa tu o maskotce Aldingen jaka jest Tofik) warunki mieszkalne okresle jako "W miarę dobre" firmie wallrav zależy za wszelką cenę aby wszystkich upchnąć w jednym domu, im więcej tym lepiej i taniej dla tej firmy. W każdym miesiącu przyjeżdża człowiek, taki gołąb Pana prezesa, załatwić cokolwiek graniczy z cudem, patrząc na to co się dzieje w aldingen i to w jaki sposób kontrakt jest prowadzony mogę z czystym sumieniem stwierdzić że firma nie radzi sobie z tym tak jak powinna. Posiadając też informacje na temat tego jak wygląda praca w przylepie i jakie warunki tam panują to mógłbym powiedzieć jedno, firmę należy omijać szerokim łukiem bo bliższe spotkania może się odbić na zdrowiu, Ps. Byłbym zapomniał dodać najważniejszą kwestię jaką są wypłaty, standardowo co 3 miesiące księgowy musi zaliczyć wtopę dzieląc wypłatę na transze, a jezeli chodzi o rozliczanie godzin i wyplacanie wynagrodzenia to zawsze musi pojawic sie jakas niezgodnosc czyli zawsze czegoś brakuje.. Stanowczo odradzam!

anonymous

SYF,KIŁA MOGIŁA I KORNIKI

Czy ktoś dysponuje informacjami o tym, co aktualnie dzieje się w wallrav koło przylepu? Od jakiegoś czasu nie pojawiła się żadna opinia związana z warunkami pracy w przedsiębiorstwie.

SKLAVE
@Administrator 12.03.2018 08:55

a co tu beda pisac jak hajko zabronil albo im wstyd niewiem a po za tym co maja napisac np ze maja 6,75 na godz[jak maja] robia takie same elementy kilka lat jezdza do domu raz na miesiac na 1 dzien ,pancio napisze chyba scenariusz do sitcomu pt JAK NIC NIE UMIALEM I ZOSTALEM NIEWOLNIKIEM U BRUNSA

Ksf fsk megaman

Jako obecny operator postanowiłem dodać coś od siebie, firma a bardziej (usunięte przez administratora) które istnieje pod nazwa wallrav jest totalnym nieporozumieniem. Ludzie traktowani są z najgorszej strony masz stać i zapierd** aż pot po (usunięte przez administratora) będzie spływać. O zjazd trzeba się za każdym razem kłócić. Podsumowując, Firma krzak, Nieustanne kłamstwa płynące z ust przełożonych Człowiek traktowany jest jak totalne zero NIE POLCAM, !!

РаботникWallrav

Фирма раздает приглашения на роботу как листовки на право и лево, абсолютно не гарантируя трудоустройство. Их не волнует что ты приехал за тысячу километров в чужую страну, после собеседования тебе отказывают и выставляют на улицу. Тем кому "повезло" сюда попасть обещают часовую ставку 16 злотых, а получаешь ты выроботку с не реальными разценками по которым хоть бы 12 натянуть. Тебе предлагают на время делать детали по 6-7 кваллитету, при этом не обеспечив необходимым инструментом. Им плевать что после второй смены в два часа ночи добираться домой приходится 6 километров пешком. В квартире которую предоставляет фирма живут по 6 человек в маленькой комнате на двухярусных кроватях. А если вдруг там узнают что этот дурдом тебя достал и ты ищешь другую работу, то тебя уволят не выплатив зарплату и выгонят из квартиры в тот же день на улицу чтобы другим не повадно было.

Jakim firma wallrav koło przylepu jest pracodawcą? Chętnie dowiemy się więcej od obecnych pracowników firmy.

Gogol

Czy faktycznie firma ma również roboty za granicą czy to tylko plotki? Podpowiedzcie coś jak się tu pracuje?

Julita

@budzioch , to firma działa również poza granicami kraju? Siedzibę mają w Zielonej Górze, więc myślałam, że praca na terenie Polski. Jak obecnie wygląda sytuacja w firmie? Prowadzą rekrutację?

budzioch
@Julita 04.08.2017 12:24

dziewczyno jak chcez wyslac swojego zeby zarobil 2000 zlotych i zeby przyjezdzal raz na 3 miesiace prosze bardzo ja tam przerobilem 2 miesiace to przyjechalem pół glupi malo tego to jeszcze mnie nekali telefonami i naganami [jest sie czym przejmowac naganna w papierach,nieprzezyje tego chyba POMOCY] a tak przy okazji dajcie mi nr do dobrego psychiatry bo mój mówi zebym wrócil tam

ten co tam byl [treblinka]

mnie jak przyjmowali to zapomnieli powiedziec ze mozesz do domu jechac raz na 3 miesiace niewiem jakby czeba bylo jechac na slub czyjs albo pogrzeb to nie da rady na dlugi wikkend smiechu warte dobrze ze doczekalem chociarz chorobowego trudno bylo ale dalo rade jak nie wrcilem to wydzwanial jakis pajac za mna czemu nie pojechalem a najlepsze jest to ze mi naganne przyslali mialem sobie tym dupe wytrzec i odeslac ale dalem sobie spokój zlodzieje tez mi mieli wrócic za badania to tez widzialem pieniadze jak swinia niebo napisze jeszcze MNIE SIE W PALE NIE MIESCI JAK MOZNA JECHAC ZA 6,75 ALBO 6.50 NA GODZINE TYRAC JAK WÓŁ JECHAC 1 NA MIESIAC DO DOMU NA 1 DZIEN I W DODATKU KLEPAC NA MASZYNYACH [1 osoba obsluguje 2 maszyny chore] ciekawe jak wujek adi naprzyjmuje kazachów ciekawe co wy zrobicie ale to nie mój problem tylko wspolczuc glupoty ja tez znalem przygłópów co orali a dzisiaj czesc przyglupów lezy pod ziemia drudzy maja raka trzecich pozwalnial nowy kierownik bo nie mogli isc na chorobowe a wszystko to zeby ich lubial niemiecki majster takie zdanie slyszalem jak z jeleniami robilem[rajna foraibarter niemiecki brygadzista] rajna mnie lubi bo mi dal paczke kredek do malowania a dzisiaj gryzie ziemie i tak mu oranie pomoglo 52 lata mial takze pojechalem do czestochowy ze mnie cos oswiecilo hajko i walilko sie tylko dzisiaj smieja ze maja jeleni takze obudzcie sie zeby nie bylo za pózno

alfa i omega
@ten co tam byl [treblinka] 31.03.2017 16:52

jakby poszla cala cholota do innej roboty to rece do ciebie panie albo lezymy i kwicymy ale inteligencji z SHAREEL tego nie wytlumaczy,powodzenia juz niedlugo wasze miejsca zajmia koledzy z ukrainy albo bedziecie robic za 5 euro

Piter

Wylecieli z trzeciego kontraktu .Z dobrych robót jak w Kuttlerze pognani zostali .pamiętam jak ibica przylatywał ,że wypłaty nie ma , ale oni przelali Warllavowi i to oni nie płacą nam.Przyleciał bo do roboty nie poszliśmy po śniadaniu ,a jeden poszedł na mieszkanie piechotą 10 km.Zostały im obozy pracy takie jak Brunks .Podjechaliśmy tam 1 raz , by samochód na zjazd zabrać bo nam 1 padł przy starcie na PL. i przeżegnałem się ,jak to zobaczyłem -chociaż ledwo dało radę bo przepustki itd.Dno i rozpacz.Pieniądze też na każdym miejscu są inne.zależy to od tego jak Niemcy ich trzepią ,bo jeśli firma jest która musi mieć wszystko na 100% ok.bo renoma itd.to dają więcej a jak taka co liczy się przerób tylko i akord to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sobie z polaków robią , a capo z polaczków pijaczków .Majsterki wieczorki pijackie z zabawą z żonami i dziećmi tu mają integracyjne ,a wy się zastanawiacie czy kolejny miesiąc przetrwacie i ciągle na necie oferty inne przeglądacie.Są kliki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pijaki myślący o sobie że są mistrzami -a w sumie debile które robią 1 element kilka lat jak roboty i tylko to .Zawsze obgadują i podkładają nogi,jak postawisz porządnie aż się poszczają i pobiją między sobą to masz w miarę spokój od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] W Pl kopnąć śmierdziela by ci było szkoda ,ale tam fachowiec itd. bo z kierownikiem kontraktu razem w swoich wzajemnych rzygach leżą w jego pokoju.Był taki bezczelny z pod Gorzowa ,że za oglądanie TV potrącał od każdego 10 , a za internet 5 euro sobie ,chociaż wallraw płacił za mieszkanie z mediami .Kupił sobie TV ,a powiedział że raty spłaca za niego i od 10 osób pobierał 15 e co miesiąc świniak .Podsumowanie ...-praca tylko pod nożem na gardle,aby spłacić kredyty,alimenty,inne długi lub bardzo ciężka sytuacja majątkowa rodzinna-ale tylko do czasu znalezienia innej roboty.,

Andrzej du*a

8 centów dodatek nocny, kusząca propozycja. 35groszy do stawki heh MUSZĘ TAM PRACOWAĆ HEH NAMOWILI MNIE. TEGO SZUKAŁEM

Olbrzym

Przyjmują Ukraińców więc pomyśl sobie... Skoro Polak już nie chce robić to taka jest kolej rzeczy. Ukrainiec nic nie powie, dla niego 6 euro na czysto to jest raj. Do domu pojedzie raz na 3 miesiące bo wize musi przedłużyć heh. Nie wie co podpisuje bo jest wszystko po polsku. Dla nich to jest duży pieniądz. Ale nie dziwie się im. I nic do nich nie mam. Ale denerwuje mnie coś takiego ze ludzie nie dostają tego co im przysługuje. Np. Ekwiwalent za urlop który wszyscy podpisują a nikt go nie otrzymal. 6.50 euro na rękę to też jest nic. Dodatek nocny 8 centow i to jeszcze od 22 godziny. Nie polecam

Mojzesz

Nie polecam!!!Omijać szerokim łukiem!!!Wyzysk niecałe 6 euro na h .Eschenburg .12 h codziennie od 10 do 22 a nie jak ustalone 3zm.Robisz jak Beduin .Ndz wolna.Ludziska Wporządku ale za taką stawke?Dla Desperatów :-)

Nie polecam. Szkoda wpisów

kris309@wp.pl

omijać z po 10 dniach krętacz co innego obiecują a co innego dajądaleka byłem widziałem i uciekłem

poldei

Dla mnie to jest idealnie, że jest umowa o pracę, o takie zatrudnienie teraz trudno.

H2O

SAMO DNO

nie major

tam kultury nie ma,kto narzeka chyba ten co nie robi tam chyba jak chcesz zapi......c za 6.75 to jedz droga wolna i byc w domu raz na miesiac 2 dni niecale jak u ciebie przerobic 220 lekcji zarobic 1485 minus jedzenie cos kupic do chalupy przywiesc 900 euro to rób tam a ze gnaja glupki niech robia ja mam dzisiaj 11 brutto plus 45 diety czyli 8.5 na reke czyli 140 godz 1190 plus945 diety=2135- mieszkanie i zycie[350 i 350] na czysto 1435 danke

baor

czolem BARANY a szczególnie baran tapeciarz.hajko przywiezie do domu 2 tysie jurków a wy co za 8 godz jak tam robicie 160 godz=1080 pogratulowac glupoty wy to zyjecie przez caly rok tzn 1 stycznia do konca grudnia jak jest taki jeden dzien 1 kwietnia[prima aprilis] bo was laduja w hu......ja przez caly rok ja to chociarz zarobie 1400 jurków ale nie za 220 godz tylko 140 takze powodzenia a jak wam braknie na lekarstwa w czasie choroby to bruns, hajko, pijak,i walilko to wam pomoga mozecie byc pewni mi pomogli bo sie lecze dzisiaj u psychologa a psychol mi mówi ze lepiej o 12 jak piec min po 12 takze moje glupie szczescie w nieszczesciu tyle w temacie

Jankiel

Szalom jam jest żyd Jankiel,ten kto czytal ksiazke"Pan Tadeusz" to mnie zna ,a ten kto nie czytal to wyjasniam jam jest żydem wirtuozem gry na cymbalach.Moim najwiekszym marzeniem jest zagrac na najwiekszych cymbalach swiata a slyszalem,ze takowe cymbaly sa na zakrecie,wiec ja sie zapytuje panow z zakretu moge do was jutro podjechac i troche pograc,w zamian moge was wszystkoch za darmo obrzezac.

Góral

Jak prezes nie wyrzuci na zbity pysk majstrów, to czarno widzę ten kontrakt u Brunsa.

Byly lokator

witam doszly mnie sluchy,ze moi byli wspollokatorzy z kwatery na zakrecie sa bardzo niekolezenscy i niemili,niechcieli udostepnic hasla do internetu,a przeciez net za granica to podstawa,ciekawe jak by oni sie poczuli gdy by ktos inny potraktowal ich tak jak oni potraktowali nowego.Ja kiedys z nimi mieszkalem i posiadam hasla do ich sieci i za to co zrobili podam je do pubicznej wiadomosci: Haslo:Najwieksze cymbaly sa na placu Pigalle Login:Zuzanna widuje ich tylko jesienia

facchhhowiec

sami fachowcy z hajko na czele zabierajac do domu 1000 euro no i jeszcze jak wracaja obwiesza sie lancuchami na szyi i rekach [niewiem to wracaja chyba mafiozi]

h2o
@facchhhowiec 01.02.2016 11:54

Bo to kolego wracają do domu wioskowi bogacze-KWIAT PGR-u

Zostaw opinię o wallrav koło przylepu - Zielona Góra

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wallrav koło przylepu