Opinie o MEXEM Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie MEXEM Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w MEXEM Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MEXEM Sp. z o.o. w Pruszków

bb

Kazdy ma swoje zycie rodzinne i chcialby cos zaplanowac. Jaki zawod kierowcy na miedzynarodowce jest to wiadomo,ale mozna to robic z glowa,wprowadzic system pracy. Tu o tym mozna zapomniec. Nigdy nie wiadomo kiedy sie wroci do domu. Miesiac w trasie, na 2 dni do domu pociagiem z drugiego konca pl i jazda dalej. Jak komus to odpowiada,to niech probuje...

bb

długo w aucie, czyli wyjazd z domu i nie wiesz kiedy wrocisz. moze za tydzień, a moze za miesiac

bb

Na papierze tak.rozliczasz godziny pracy w de,ale nie dostajesz grosza wiecej z tego tytułu. Wszystko ladnie wygląda z zewnątrz,a rzeczywistość jest inna. Dlugo w aucie, żadnego systemu pracy.w domu jak sie uda.zazwyczaj auto na parkingu gdzies w kraju i pkp/pks do domu na chwile...

ano

faktycznie płacą to kierowcom?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie MEXEM Sp. z o.o. na stanowisko Kierowca kat. C+E? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Operator CNC
Żary
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
galix

mexem chyba jako jedna z nielicznych firm zajmujących się transportem, tak szybko uwinął się z tym , aby wprowadzić u siebie zasadę płacy minimalnej na terenie Niemiec.Zresztą wchodząc na ich stronę od razu można zauważyć te informacje. Ale nie dziwie się , że siętym chwalą, bo wielu to się jeszcze nie udało...

pedziwiatr32

Nie łatwo w Mexemie, powielić by się chciało opinię Alka. Swieża i prawdziwa opinia. Na początku głaszczą aby zostać, potem już zapominają i heja pociąg w Polskę na strzeżony, a o urlopie zapomnij kiedy będziesz planował wspólny pobyt z rodziną. Dostaniesz urlop kiedy będzie ci na ...uj potrzebny, na siłe, lub okaże się że jusz masz wykorzystany.

alek

Firma, która traktuje pracownika jak śmiecia, obiecują super zarobki i przez pierwsze pół roku jest ok, potem z miesiąca na miesiąc coraz gorzej, opcinaja premie za nic, albo wcale ich nie dają, zero socjala, zapomnij o urlopie. No i poza domem

LEON

Słuchaj zadzwoń do nich i powiedz czy nie ma jakiegoś mjesca dla ciebie bo mnie wcisnął.

spedytor

ta firma to jedna wielka pomyłka!! nie idzcie ludzie do firmy która ma pracownika za smiecia i uwaza ze jak nie ty kto ktos inny przyjdzie pracowac za nedzne pieniadze. spedytor w normlalnej firmie ma teraz 2500zl podstawy na reke teraz, a tam 2500zl ale brutto czyli jenda wielka porazka. i zgadza sie obstawianie stanowisk pracy przez znajomych i klienci tez czesto sa zaprzyjazneinie z kierownictwem. ocena - 50

xxx

dot. pracy spedytora - zarobki nędzne, przerzucanie z działu do działu, obsadzanie lepszych stanowisk znajomymi i znajomymi znajomych prezesa czy syna prezesa.

do nowego

Nie pisz - tragedia. Jeśli ktoś szuka informacji to coś takiego jest kompletnie zbędne. Facet pisz konkretnie, co jest nie tak. Takie bzdety w stylu "tragedia" to są zbędne. Dla niektóry tragedią jest każda firma w której trzeba pracować... Żeby było jasne nie pracowałem nigdy w firmie mexem ani nic o niej nie wiem. (szukałem o niej informacji)

przeszły

dlaczego? zamierzam się tam zatrudnic ...

nowy

TRAGEDIA w skali 0-10 to minus 20

Zostaw merytoryczną opinię o MEXEM Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak się pracuje w MEXEM Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MEXEM Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MEXEM Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MEXEM Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 96 ocen.

MEXEM Sp. z o.o.