Opinie o Focus w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Focus. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Focus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Focus w Warszawa

praca

Jak u nich zostac kierownikiem? Mozna z mercha awansowac? Ile taki kierownik zarabia?

merch nestle

Pracuje dla nich przy serwisie nestle. Praca taka sobie- wykladanie towaru, inwentaryzacje. Pieniadze placa ok 20go ale wczesniej musze wysylac kart pracy ( kiedys tego nie bylo) Akurat ja mam spoko ph to i focus za bardzo sie nie wtraca, robie co swoje i tyle. Znajomy robi jakies male serwisy i zdjecia musi wysylac- porazka ale koro sie na to zgodzil, jego sprawa. Sama firme ogolnie polecam, pieniadze placa. Pracuje jeszcze dla Ms services i tez ok.

Tomo

Focus to też jedna z agencji świadczących usługi merchandisingowe, która nie wypłaca na czas, a wręcz ucina pieniądze. Przykładowo: Mając serwis za marne 50zł w pierwszym miesiącu dostałem 11zł!!!! a w drugim 25zł! Powód takiej decyzji? Wysłanie zdjęć z wizyty na drugi dzień:) aż miło.... OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM: FOCUS i RSHILLS

jasne, że wypłacają!!!! masz rente i umowe z nimi na 90zł/msc, a na koniec roku się okazuję , że na Picie masz zarobku 5 tyś i nie da się tego zmienić - a skąd? oto jest pytanie.. do widzenia rento! już nie wspomne o ciągłym zmianach koordynatorów - rotacja hcyba o czymś świadczy?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Focus? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
szurdyg

Firma rzetelna i co najważniejsze wypłacalna. Polecam serdecznie.

krych23

Pracuje i bardzo polecam, Przyjemnie sie pracuje ;] Jak najbardziej polecam.

anonim - 2009-04-03 22:50:35 FOCUS-praca świetna w naprawde dobrej atmosferze. Wszyscy pomocni i przełożeni nie skupiają się na przyłapywaniu podwładnych na niedoróbkach które mogą skutkować zwolnieniem tylko ewentualne błędy starają się wspólnie korygować. Witam, Zgadzam się z przedmówca, firma jest bardzo przyjazna i bardzo dymamicznie sie rozwija, nie zapominając o rodzinnej atmosferze. Wszyscy sa pomocni, jeżeli chodzi o płatności to sa realizowane w terminie. Nie zgadzam się że osobami które twierdzxa że firma nie płaci, nie płaci jedynie jak ktos dopuści sie uchybień w swojej pracy lub nie wywiąże sie z umowy

iwka

ja u nich pracuje super atmosfera wszystko na luzie firma oki polecam

exPracownik

(usunięte przez administratora) ODRADZAM szefostwo nieprofesjonalne KO Południe podobnie

akurat przyjdź popracuj trochę to inne zdanie wyrobisz !!!

nika

na jakim stanowisku tam pracowalas/es??

Zostaw merytoryczną opinię o Focus - Warszawa

• Jak się pracuje w Focus?

Zobacz opinie na temat firmy Focus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Focus
1.8/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 85 lok. 21
    02-001 Warszawa