Opinie o Focus w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Focus. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Focus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Focus w Warszawa

Dzień dobry, proszę o informację czy praca w ogóle jest możliwa? Wstępnie przeglądam okoliczne firmy budowlane, najpierw zauważyłem, że komentarze nie pojawiały się od dwóch lat, jednak wypatrzyłem ten z tamtego roku jeszcze z lutego. Zastanawiam się gdzie są jakieś ogłoszenia w takim razie? I jakie są warunki pracy? do dziś komuś się zdarzyło, że kasa z dniówki się nie zgadzała i tak dalej?

Pracownik Focus Nowy wpis

Witam uważajcie na agencję Focus Bv z Roosendal.To zwykli (usunięte przez administratora).Po 1 musisz dokładnie sprawdzać godziny bo potrafią uciąć ci całą dniówkę tłumacząc się później że to błąd.Po 2 pracując dla Focus trafiasz na domki w których jest ciągle zimno bo nie chcą grzać , nawet łóżko wprowadzając się było singiel a wiedzieli dobrze od tygodnia że się mamy zamiar wprowadzić na ich lokację.ogrzewanie załącza się 2x na dobę. Na lokacji pokoje są otwarte każdy może sobie wejść pod twoją nieobecność i podrzucić ci coś albo (usunięte przez administratora). Własnej taką sytuację mieliśmy wprowadzając się na lokację.Najpierw w 1dzien skradziono nam pieniądze,a nie zarabiając więcej niż 307e na tydzień zakańczając współpracę pseudo koordynator Krzysztof który lata ciągle naćpany pod waszą nieobecność podrzuca kiepy po fajkach później dostajesz emeila o grzywnej ????i wraz z kierowcami z focusa np Łukaszem dorabiają sobie handlując dragami(usunięte przez administratora)Jesli szanujesz swoją prywatność i chcesz zarobić to nie tu.

Czy w Focus panuje luźna atmosfera?

ZXC Nowy wpis

Firma oferuje zatrudnienie na warunkach przyjętych w układach zbiorowych pracy jako jako flex werker. Elastyczność może być plusem na początku ale w zależności od preferencji i celów zawodowych nie na dłuższy okres czasu. To może zagwarantować kontrakt bezpośrednio z firmą zleceniodawcy czasowy bądz stały - "vast".

Ann

Mam pytanie czy firma oferuje zakwaterowanie?

ZXC Nowy wpis
@Ann

Tak

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Focus? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Jest jakaś przyczyna, że nikt z pracowników nie pisze na tym forum?

Natalia

@Ktoś, czy ta firma, o której wspominasz jest powiązana z Focus? Proszę Cię o uściślenie swojej opinii na tym forum, ponieważ w tej formie nie dla wszystkich jest jasnym źródłem informacji. Będzie ona ważna dla osób poszukujących informacji o tej firmie, zwłaszcza, że aktywność na tym forum jest znikoma.

Ktoś

Nie polecam agencjifo cus b.v Borchwerf 25, 4704 RG Roosendaal, Holandia (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) . !kordynator Daniel ledwo co rozmawia po angielsku nie wspomnę po holendersku.ostatnio wyrzucili dziewczynę z ich mieszkania firmowego ta dziewczyna miała wypadek i operacje. Wiedzieli o jej ciężkim stanie . Ze nie może chodzić. Wyrzucili ja z niczym . Nawet nie wypłacił jej wypłatę. I nie zgłosili tego do uwv Nie polecam. zdarzenie miało miejsce pare dni temu mam kontakt ztą dziewczyna

Natalia

Wiele osób było zainteresowanych pracą w firmie. Jeżeli ktoś jest nadal to, Focus prowadzi obecnie rekrutację, głownie poszukiwani są Pracownicy Biur, Specjaliści ale i Konstruktorzy. Z tego co udało mi się ustalić to firma oferuje wiele szkoleń i atrakcyjny system wynagrodzeń. Może na forum są osoby, które już aplikowały?

hj

faktycznie nie wiedze ogłoszenia na sprzątaczkę już

kiler

Nie wiem o jakim focusie rozmawiacie bo na pewno nie o firme focus pos services z krakowa. Tam takich zarobkow nikt nigdy nie widzial. poza tym jak w ofercie jest napisane ze chociaz status studenta i 7000 to ewidentnie sciema! Takich ofert pracy po prostu nie ma.. W merchandisingu generalnie zarabia sie malo i jest to sprawa powszechnie wiadoma. Powodzenia życzę wierzac w takie bajki.

Forumowicze moze ktos napisac gdzie znalezliscie takie informacje. Znalazlem tylko w archiwum smogloszenie na kierownika regionu i przedstawiciela pacyfik. Czy na pewno mowimy o tej samej firmie? Obecnie wykladam dla nich towar, wiem od swojej kieowniczki , ze niebawem bedzie wakat ale oferta o ktorej piszecie jest o niebo lepsza. Prosze o pomoc. Dziękuje

W Focus pos? Focusow jest kilka. Gdzie znajde to ogloszenie?

Koordynatorzy

Firma sie rozwija.. Moze i sie rozwija ale co z tego jak pracy coraz więcej a pracodawca nie potrafi docenic pracownika. 3000 lekko mozna zarobic? Owszem, jak zalatwisz sobie 100 fv na koszty lub robisz serwisy.. Tyle tylko ze brak tu kontroli wiec pracujesz jak Ci pasuje. I mimo ze nikt o tym glosno nie mowi, kazdy gdzieś dorabia- mala placa ale większa swoboda. Generalnie praca dobra na jakis czas, chyba ze chcesz towar wykładać do emerytury.

Olekq

widze pierwszy raz od dawien dawna tutaj na opiniach wartościwoy wpis kogośkto konkretnie pyta o jakieś ważne rzeczy. w sumie nie o jakieś tylko o rozmowę kwalifikacyjną. Wiecie - bardzo to ważne moim zdaniem jak ktoś dobrze jest przygotowany do rozmowy to prace ma w kieszeni. najgorsze jest odpowiadanie NIE WIEM

karol_ek

Jeśli kogoś interesuje praca w firmie Focus to polecam zobaczyć nową ofertę pracy. Uważam że bardzo ciekawa sprawa. Opis stanowiska pracy BLUE FOCUS to firma programistyczna, działająca od 15 lat, zajmującą się tworzeniem i rozwija... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5705396?keywords=&region=

KR Kon

Do Deborah: Gdzie znajde taka informacje? Szukalam po necie i tylko ogloszenia na hostessy i serwisantow znalazlam. Mozesz mi pomoc? Dziekuje

KR

Fatalna praca! Bez przyszłości- brak możliwości rozwoju. Już chyba lepiej aplikować gdzieś na PH i mieć nadzieję, że jeśli będziesz dobry to będziesz mógł się realizować

dema

5 w demie- dobry zart. Masz 2000 podstawy a reszta to premie- kiedys bylo ok, teraz zatrudnili kilku regionalnych i czasem 3500 jest ciezko zarobic. Znam dobrze koordynatorow z innych agencji, ms, focus, pmt i nikt 5000 nie zarabia no chyba, ze kreci na serwisach. Praca jako koordynator jest na krotka mete chyba ze lubisz byc robolem tyle ze ladnie nazwanym i z autem sluzbowym...

Rekrutacja

Teraz pracuje jako brygadzista i z serwisami mam ok 4tys ale mam wyzsze aspiracje niz merch. 3-3.500 to dobra kasa. Dziekuje bardzo za pomoc.

Rekrutacja

A tak generalnie, nie patrzac juz na konkretna firme ile taki kierownik merczy moze zarobic? 3 tys? 3.5? Podobno w Demie nawet do 5 kola maja... Prosze o pomoc- ide na rozmowę i nie wiem ile moge krzyknac :)

Zostaw merytoryczną opinię o Focus - Warszawa

• Jak się pracuje w Focus?

Zobacz opinie na temat firmy Focus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Focus
1.8/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Al. Aleje Jerozolimskie 85 lok. 21
    02-001 Warszawa