Focus

Opinie o Focus

Natalia
użytkownik zarejestrowany

Wiele osób było zainteresowanych pracą w firmie. Jeżeli ktoś jest nadal to, Focus prowadzi obecnie rekrutację, głownie poszukiwani są Pracownicy Biur, Specjaliści ale i Konstruktorzy. Z tego co udało mi się ustalić to firma oferuje wiele szkoleń i atrakcyjny system wynagrodzeń. Może na forum są osoby, które już aplikowały?

hj
użytkownik zarejestrowany

faktycznie nie wiedze ogłoszenia na sprzątaczkę już

kiler

Nie wiem o jakim focusie rozmawiacie bo na pewno nie o firme focus pos services z krakowa. Tam takich zarobkow nikt nigdy nie widzial. poza tym jak w ofercie jest napisane ze chociaz status studenta i 7000 to ewidentnie sciema! Takich ofert pracy po prostu nie ma.. W merchandisingu generalnie zarabia sie malo i jest to sprawa powszechnie wiadoma. Powodzenia życzę wierzac w takie bajki.

ja

Forumowicze moze ktos napisac gdzie znalezliscie takie informacje. Znalazlem tylko w archiwum smogloszenie na kierownika regionu i przedstawiciela pacyfik. Czy na pewno mowimy o tej samej firmie? Obecnie wykladam dla nich towar, wiem od swojej kieowniczki , ze niebawem bedzie wakat ale oferta o ktorej piszecie jest o niebo lepsza. Prosze o pomoc. Dziękuje

ja

W Focus pos? Focusow jest kilka. Gdzie znajde to ogloszenie?

Koordynatorzy

Firma sie rozwija.. Moze i sie rozwija ale co z tego jak pracy coraz więcej a pracodawca nie potrafi docenic pracownika. 3000 lekko mozna zarobic? Owszem, jak zalatwisz sobie 100 fv na koszty lub robisz serwisy.. Tyle tylko ze brak tu kontroli wiec pracujesz jak Ci pasuje. I mimo ze nikt o tym glosno nie mowi, kazdy gdzieś dorabia- mala placa ale większa swoboda. Generalnie praca dobra na jakis czas, chyba ze chcesz towar wykładać do emerytury.

Olekq
użytkownik zarejestrowany

widze pierwszy raz od dawien dawna tutaj na opiniach wartościwoy wpis kogośkto konkretnie pyta o jakieś ważne rzeczy. w sumie nie o jakieś tylko o rozmowę kwalifikacyjną. Wiecie - bardzo to ważne moim zdaniem jak ktoś dobrze jest przygotowany do rozmowy to prace ma w kieszeni. najgorsze jest odpowiadanie NIE WIEM

karol_ek

Jeśli kogoś interesuje praca w firmie Focus to polecam zobaczyć nową ofertę pracy. Uważam że bardzo ciekawa sprawa. Opis stanowiska pracy BLUE FOCUS to firma programistyczna, działająca od 15 lat, zajmującą się tworzeniem i rozwija... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5705396?keywords=&region=

KR Kon

Do Deborah: Gdzie znajde taka informacje? Szukalam po necie i tylko ogloszenia na hostessy i serwisantow znalazlam. Mozesz mi pomoc? Dziekuje

KR

Fatalna praca! Bez przyszłości- brak możliwości rozwoju. Już chyba lepiej aplikować gdzieś na PH i mieć nadzieję, że jeśli będziesz dobry to będziesz mógł się realizować

dema

5 w demie- dobry zart. Masz 2000 podstawy a reszta to premie- kiedys bylo ok, teraz zatrudnili kilku regionalnych i czasem 3500 jest ciezko zarobic. Znam dobrze koordynatorow z innych agencji, ms, focus, pmt i nikt 5000 nie zarabia no chyba, ze kreci na serwisach. Praca jako koordynator jest na krotka mete chyba ze lubisz byc robolem tyle ze ladnie nazwanym i z autem sluzbowym...

Rekrutacja

Teraz pracuje jako brygadzista i z serwisami mam ok 4tys ale mam wyzsze aspiracje niz merch. 3-3.500 to dobra kasa. Dziekuje bardzo za pomoc.

Rekrutacja

A tak generalnie, nie patrzac juz na konkretna firme ile taki kierownik merczy moze zarobic? 3 tys? 3.5? Podobno w Demie nawet do 5 kola maja... Prosze o pomoc- ide na rozmowę i nie wiem ile moge krzyknac :)

praca

Jak u nich zostac kierownikiem? Mozna z mercha awansowac? Ile taki kierownik zarabia?

merch nestle

Pracuje dla nich przy serwisie nestle. Praca taka sobie- wykladanie towaru, inwentaryzacje. Pieniadze placa ok 20go ale wczesniej musze wysylac kart pracy ( kiedys tego nie bylo) Akurat ja mam spoko ph to i focus za bardzo sie nie wtraca, robie co swoje i tyle. Znajomy robi jakies male serwisy i zdjecia musi wysylac- porazka ale koro sie na to zgodzil, jego sprawa. Sama firme ogolnie polecam, pieniadze placa. Pracuje jeszcze dla Ms services i tez ok.

Tomo

Focus to też jedna z agencji świadczących usługi merchandisingowe, która nie wypłaca na czas, a wręcz ucina pieniądze. Przykładowo: Mając serwis za marne 50zł w pierwszym miesiącu dostałem 11zł!!!! a w drugim 25zł! Powód takiej decyzji? Wysłanie zdjęć z wizyty na drugi dzień:) aż miło.... OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM: FOCUS i RSHILLS

ja

jasne, że wypłacają!!!! masz rente i umowe z nimi na 90zł/msc, a na koniec roku się okazuję , że na Picie masz zarobku 5 tyś i nie da się tego zmienić - a skąd? oto jest pytanie.. do widzenia rento! już nie wspomne o ciągłym zmianach koordynatorów - rotacja hcyba o czymś świadczy?

szurdyg

Firma rzetelna i co najważniejsze wypłacalna. Polecam serdecznie.

krych23

Pracuje i bardzo polecam, Przyjemnie sie pracuje ;] Jak najbardziej polecam.

anonim - 2009-04-03 22:50:35 FOCUS-praca świetna w naprawde dobrej atmosferze. Wszyscy pomocni i przełożeni nie skupiają się na przyłapywaniu podwładnych na niedoróbkach które mogą skutkować zwolnieniem tylko ewentualne błędy starają się wspólnie korygować. Witam, Zgadzam się z przedmówca, firma jest bardzo przyjazna i bardzo dymamicznie sie rozwija, nie zapominając o rodzinnej atmosferze. Wszyscy sa pomocni, jeżeli chodzi o płatności to sa realizowane w terminie. Nie zgadzam się że osobami które twierdzxa że firma nie płaci, nie płaci jedynie jak ktos dopuści sie uchybień w swojej pracy lub nie wywiąże sie z umowy

iwka

ja u nich pracuje super atmosfera wszystko na luzie firma oki polecam

exPracownik

(usunięte przez administratora) ODRADZAM szefostwo nieprofesjonalne KO Południe podobnie

akurat przyjdź popracuj trochę to inne zdanie wyrobisz !!!

nika

na jakim stanowisku tam pracowalas/es??

Zostaw opinię o Focus - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Focus