Opinie o Contactpoint w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Contactpoint. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Contactpoint na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contactpoint w Rzeszów

Obraźliwy

Ja nie wiem kto tu kogo obraża, ja powyżej widzę tylko wymianę zdań i rację oby stron. Tyle, że od modlitw itp raczej nie są takie fora, chyba, że się mylę... Niektórzy z Was wydają się być tak bardzo religijni a w rzeczywistości to szkoda komentarza :)

UWAGA!

Kto obraża uczucia religijne innych osób, znieważając publicznie przedmiot czci religijnej lub miejsce przeznaczone do publicznego wykonywania obrzędów religijnych, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. Dz.U.1997.88.553 - Ustawa z dnia 6 czerwca 1997 r. - Kodeks karny Wszelkie działania niezgodne z Konstytucją są monitorowane!

In God we trust

Do PDL: Powyższy Nick jeśli masz odrobinę orientacji to wiesz gdzie widnieje. Do tej pory nikt go nie usunął choć państwo, które go używa jest najpotężniejsze na świecie. Drugi przykład: Esesman próbował zabetonować na jednym z publicznych budynków słowa: Módl się i pracuj. Spadł z drabiny i dzieła nie dokończył a słowa widnieją do dziś. Daruj więc sobie człowieku obelgi przynajmniej odnoszące się do Boga. Nie wiem jak mam potraktować powyższe słowa pani Zofii ale to już Bóg osądzi. Co do twoich wypowiedzi, to nie wiem czy jesteś osobą zrównoważoną. Jeśli masz coś do mnie, to mów do mnie a nie obrażaj Boga bo gdyby ci zdrowia nie dał, to nie zarobiłbyś tych pieniążków. Nie wiem czy zauważyłeś ale Bóg to jedno a pieniądze są Cezara więc jest to inna kwestia i modlić się o pieniądze to coś jak modlić się o zdrowie dla psa czyli widzę, że tu też nie masz rozeznania. Trzeba wiedzieć o co się modlić, żeby modlitwa była godna. Po owocach ich poznacie a jakie owoce przyniosła ta firma oszukanym ludziom, to nawet nie chciałbym tego wiedzieć, żeby się nie przerazić. Wy tego wiedzieć nie chcecie. Za to najbardziej interesuje was kapucha, która tak de facto nie jest wszystkim. Gdybyś był bardziej oczytany- ale po co..- to byś wiedział, że to wszystko do zguby prowadzi nawet jeśli się początkowo dobrze wzbogacisz ale pamiętaj, że bogactwo kosztem ludzi oszukanych i okradzionych runie jak zbombardowany zamek w przepaść i co ci zostanie? Braknie ci zdrowia to będziesz się modlił do pieniędzy? Co pozostaje człowiekowi po odrzuceniu Boga i Jego przykazań? Bezsens, który prowadzi do takich tragedii jakich ostatnio jesteśmy świadkami. I ja mam niby za czymś takim gonić i ciebie słuchać. Nie musisz mnie uczyć skąd się biorą pieniądze choć znam przypadki, że pieniądze zostały wymodlone. Wiesz kiedy się nie dostrzega Boga? Kiedy między Nim a twoimi oczami stanie banknot więc weź go najpierw usuń a potem dostrzeżesz Boga. Najpotężniejsze państwo świata a taki przykład daje a na polskich banknotach znajdziesz takie słowa? Tych słów używają najlepsi i z dobrym skutkiem jeśli jesteś w stanie to zauważyć. Prawdziwą mądrością jest robić pieniądze uczciwie bo kraść i oszukiwać by się wzbogacić to żadna sztuka!

ZOFIA Z LICHENIA

DZIECI NIECH MA WAS NAJŚWIĘTSZA PANIENKA W SWOJEJ OPIECE!

logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Rzeszów
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy FRAC Rzeszów -pracownik stoiska mięsnego
Frac Detal Sp. z o.o.
logo firmy Pomoc kuchenna/ zmywak
Compass Group Poland
PDL

Jeśli tak odwołujesz się do Boga to zacznij modlić się do niego, aby z nieba spadła Ci kasa, a nie pierd..isz, że ktoś oszukuje ludzi. Człowieku, chyba Ci wiara odbiła i nie wiesz jakie jest prawdziwe życie.

LDP

Posłuchaj znający CP. Może byście tak wy liderzy spróbowali wspólnie z konsultantami usiąść przy słuchawce i zaczęli tych swoich psychologicznych sztuczek z Klientami? Ciekawe jak bardzo byście poprawili wyniki.. Po drugie raz oszukany Klient przy odrobinie rozumu nie da się nabrać na wasze dosłownie diabelskie sztuczki. Po trzecie dobra firma nie potrzebuje reklamy bo ludzie wiedzą co jest dobre. Jak będą czegoś potrzebować, to pójdą do salonu i sami sobie coś obejrzą i wybiorą a nie przez słuchawkę telefoniczną. Trzeba być nieźle stukniętym aby brać umowę przez telefon dlatego większość ludzi ma was w tyłku ale wy o każdego walczycie i nie ważne czy ta osoba ma pogrzeb bliskiego- wy i tak nauczacie konsultantów, żeby komuś takiemu próbować opylić to gó.no. Nie macie serca dla ludzi. Powiedziałeś, że w innych firmach też się oszukuje. To fakt ale nie na taką skalę jak wy to robicie!!! Ludzie!!! Myślicie, że na świecie będziecie wiecznie żyli? A co jeśli potem na drugim świecie trzeba będzie za to odpowiedzieć a na pewno tak będzie! Przez wasze oszustwa wielu Klientów przechodzi tragedie życiowe- czy to jest po Katolicku? Dlatego wielu konsultantów nie potrafi tak oszukiwać biednych Klientów, więc go zwalniacie jak jakieś gó.no. Chyba istnieje coś takiego jak poszanowanie czyichś uczuć religijnych? Chyba to prawnie też jest uregulowane, więc powiedzcie mi jak można być Katolikiem i "zarzynać" bliźniego? Nie potraficie zrobić tak, żeby uczciwie sprzedawać produkty Klientom, którzy naprawdę tego potrzebują tylko stałym Klientom, którzy mają już 1, 2 a czasem więcej umów, to próbujecie sprzedać jeszcze jedną! Naciskacie na konsultantów, żeby tak robili bo przecież liczą się tylko sprzedaże a nie człowiek! W tym kraju wielu wyspecjalizowało się w złodziejstwie i oszustwie! Powiedzcie mi co to za sztuka jest komuś wydrzeć na siłę pieniądze by się samemu wzbogacić? Czy to nie jest złodziejstwo? 7- Nie kradnij! W dobie laicyzacji nie liczą się prawa Boga i dlatego jest jak źle! Nie zwalajcie więc winę na ludzi, którzy nie spodziewali się, że będą zarabiać nieuczciwą pracą oszukując innych! Komuś może pozostała jeszcze odrobina sumienia i dlatego nie dał rady boście go wyrzucili za brak oszustwa jak psa z firmy i jeszcze ironicznie piszecie, że nie dał rady! Jeśli jesteś taki dokładny w podawaniu zarobków, to podaj ile jest netto na rękę na przykład na dziale T-Mobile? Jaki rodzaj umowy? Wszystkich niewiedzących pragnę uświadomić że tylko umowa o pracę jest uczciwą umową dla pracownika. Pozostałe umowy wskazują, że pracodawca kombinuje! Tyle w temacie!

@LDP

chyba nie sądzisz, że będę czytał a potem odpowiadał na ten elaborat:) Moja dziewczyna pracuje tam już prawie 2 lata więc po prostu wiem od niej co jest grane. Sprawdzaliśmy mojego nowego pracodawcę i z ciekawości weszliśmy na firmę w której ona pracuje. Cała historia. Zal mi Was zeschizowane pierdoły, szukacie winy wszędzie dookoła tylko nie u siebie - powodzenia. Nie jestem tam liderem czy co tam zmyśliliście. Stawki i system motywacyjny też jest inny (wiem od mojej dziewczyny). Dno dzieciaki, ogarnijcie się i przestańcie zmyślać. Pozdro

znającyCP

Większość z Was pisze pierdoły nie znając prawdziwych zasad panujących obecnie w CP. Praca jest ciężka, ale jeśli ktoś ma głowę na karku to sobie poradzi i fajnie zarobi, ucząc się przy okazji wielu rzeczy. Znam osoby, które za 140h pracy dostawały wynagrodzenie rzędy 3500 brutto, a nie były/nie są liderami. Piszecie, że okłamują tam ludzi, a czy Wy nie robicie tego w codziennym życiu? W innej pracy? Czy to rozdając ulotki, sprzedając kebaba, albo będąc przedstawicielem handlowym. Firma ma 1000zł zarobku z jednej sprzedaży? To już naprawdę napisał inteligent... To chyba ktoś musiałby tam sprzedawać mieszkania albo samochody żeby tak było. Odniosę się też to kwestii "zabierania" kasy przez liderów, kasy, która nie została wypłacona konsultantom. To też gó.no prawda. Każdy projekt ma określone zasady z którymi zapoznaje liderów oraz konsultantów, na tej podstawie jest wypłacana kasa, ale jeśli ktoś nie potrafi czytać to później się rzuca wielce i czuje się jak ten niby oszukany klient, który niejednokrotnie nie potrafi się przedstawić. Liderzy zarabiają kasę za godzinę (tak jak konsultanci) oraz premię, z reguły za wynik grupy. Dlatego normalnym jest, że dbają o to, aby był jak najwyższy. Jeśli ktoś przyszedł tam tylko po to, aby się po opierdalać i aby rodzice dali mu spokój bo przecież ma już pracę to zarobi marnie, ale jeśli ktoś chce, słucha i uczy się to wyjdzie stamtąd zadowolony. Praca jest ciężka, nie dla każdego, ale jeśli jest się pracowitym można dobrze zarobić będąc konsultantem oraz liderem (na którego swoją drogą nie jest ciężko awansować).

LN

qwerty myślę, że z twojej strony jako lidera należałoby się odrobinę szacunku do osób, które pracowały również na ciebie. To pokazuje jasno i wyraźnie stosunek tej firmy do pracowników. Z doświadczenia wiem, że jeśli komuś nie poszło, to tylko dlatego, że był zbyt uczciwy, że za mało okłamywał Klientów, którzy przeważnie wiedzą, że raz naciągnięci już byli. Tylko w ten sposób można tłumaczyć zyski firmy bo inaczej Contact Point nie pociągnąłby zbyt długo. Wiem, że specjalizujecie się w tym jakby tu psychologicznie podejść do Klienta, żeby nie połapał się w sprawie i wasz towar kupił. Nie ważne czy Klient jest w pełni rozumu, niepełnosprawny czy nieporadny. Zacieracie ręce, kiedy kupi umowę i zwiąże się z oszustami na kilka lat! Jest takie powiedzenie: DLACZEGO JESTEŚ BIEDNY? BO JESTEŚ UCZIWY! Lider widzę po tych wypowiedziach, że jednak ta kapucha zbyt namieszała ci w głowie, skoro tak atakujesz tych, którzy piszą prawdę.

BYSTRY

Nie potrzeba być wielkim filozofem, żeby od razu zauważyć jak lider broni reputacji swojej firmy a właściwie swojej kapuchy bo wy liderzy potraficie tylko drzeć mordę na konsultantów, żeby jak najwięcej sprzedawali co doskonale wychwytuje w słuchawce Klient, którego wy nie szanujecie i traktujecie go jak świnię, którą można z pożytkiem zarżnąć i zjeść. Oszukujecie ludzi i robicie takie przekręty, że ja za taką pracę dziękuję! Palik prosił cię, żebyś wyjaśnił ile się zarabia obecnie- czego tego nie zrobisz? Bo się boisz kompromitacji ośle je..ny! NAPISZ DOKŁADNIE WARUNKI WYNAGRODZENIA I ILE SIĘ ZARABIA BO CIĘ KTOŚ CHYBA O TO KULTURALNIE PROSI!

@BYSTRY

"Bo się boisz kompromitacji ośle je..ny!", "drzeć mordę", "swojej kapuchy"' "zarżnąć i zjeść", "BO CIĘ KTOŚ CHYBA O TO KULTURALNIE PROSI!" - kulturalnie? heheh, po co ta napinka chłopaczyno? Mama Cię nie kocha? Polecam słownik, hasło: 'kulturalnie'. Nic dziwnego, że Ci poszło jak poszło. Nie potrafisz sklecić jednego zdania na spokojnie. Żal chłopaku. Nikogo nie broniłem. Nie wcinałem się w stawki ani w robotę w contactpoincie. Pokazałem tylko gdzie były kłamstwa, bo obaj kłamaliście. To tyle.

qwerty

Nie wiem jak wyglądają w całym contactpoincie. Wiem na pewno, że na t-mobile od stycznia kasa się zmieniła. BYSTRY I OSZUKANY: nikt Was nie zmusza do pracy akurat tam. Piszcie jak coś jest nie tak ale nie zmyślajcie bo przykro czytać. I na koniec do 'Bystrego': ten nick to ironia?:) Zmyślasz trochę za dużo i nie masz pojęcia jaką kasę i za co dostają liderzy. Na forum przed resztą możesz się napinać ale obaj wiemy, że piszesz głupoty. Pozdro

BYSTRY

Popieram OSZUKANEGO w 100 % i wszystko się zgadza. Też tam pracowałem i zarobki są mizerne a starałem się ile tylko mogłem. Brakło mi do wymaganej ilości sprzedaży i dostałem pieniądze tylko za same godziny coś ponad 600 zł! Za sprzedaże nikt mi nie zapłacił więc jak myślicie kto dostał tą prowizję? Oczywiście, że LIDERZY za waszą ciężko przepracowaną i dobrą robotę. Ta firma to jedno wielkie przegięcie. Ciągle tam kogoś szukają więc ruszcie głową dlaczego a ty lider lepiej wpłyń na zmianę warunków wynagrodzenia a nie pisz głupot bo jak tak dalej pójdzie to będziesz musiał się znowu wziąć za robotę bo żaden konsultant nigdy więcej nie przyjdzie do tej firmy by być oszukany jak chłopak z powyższa i ja a także wielu innych naiwniaków!

OSZUKANY

Tak jak wyżej napisałem jest 5 zł za godzinę na rękę a to 7 zł to jest brutto, którego raczej w tym systemie nigdy nie dostaniesz! Jeśli dałeś się nabrać na dobroć lidera, to może rusz lepiej głową i zastanów się czym owa dobroć była spowodowana. To, że kobiety kierują się emocjami a nie rozumiem,to wiedziałem od dawna ale żeby aż tak? Przykładowo za twoją jedną mniejszą sprzedaż firma ma około 1000 zł zarobku a ty musisz zrobić co najmniej kilkanaście sprzedaży, żebyś za nie otrzymał prowizję. Przykład: 15 sprzedaży= 600 zł a z godzin wychodzi ci 700 zł, to dostajesz zawsze tylko kwotę wyższą. Nie będzie to 1300 zł jak wychodzi z powyższego tylko 700 zł! Jeszcze nie rozumiesz chwalipięto?

@OSZUKANY

Oszukany - oszukujesz:) Post napisałeś 2015-02-24 11:03:51 a prawda jest taka, że od 2 miesięcy konsultant dostaje wypracowane godziny+prowizja. Rozumiem, że jesteś rozżalony, że Ci nie poszło. Emocje biorą górę nad zdrowym rozsądkiem i zaczynasz zmyślać. Żal chłopaku. Ogarnij się i jak już chcesz naprawiać świat - sprawdź jak jest w rzeczywistości. Drugi raz już wyszedłeś na kłamczucha.

Malina

ja pracuje ponad pół roku i bardzo sobie chwale. atmosfera super, trzeba się starać, ale tak jak w każdej pracu. Poza tym nie zgodze się z wpisem ze liderzy zarabiaja kapuche i są cyniczni - co za bzdura!!!!!!!!! mój lider zawsze mi pomaga, jak tylko chcę i jest zawsze na sali. Poza tym robią nam fajne szkolenia. mżna też awansować, bo co jakiś czas szukają Lidera bo projekty się rozrastajom. Ja polecam bardzo, jak na moją pierwszom prace to jestem bardzo zadowolona.

OSZUKANY

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie. Tam największą kapuchę dostają ale liderzy. Wystarczy tylko spojrzeć na ich cyniczny uśmiech od ucha do ucha, kiedy mówią o sprzedaży a także jak pozornie ubóstwiają konsultanta, który coś sprzeda. Stawki za godziny pracy mizerne- 5 PLN. Nawet jeśli zrobi się kupę godzin to i tak wiele z tego nie będzie. Przeciętnie zarobek około 600 lub 700 zł bo nie dają prowizji za sprzedaże, jeśli więcej wychodzi z godzin przepracowanych. Piszę to ku przestrodze i w pełnej solidarności z ludźmi, którzy nie chcą być szukani tak jak ja!

kaska
@OSZUKANY

pracuje w firmie od 3 lat i nie jestem liderem. oszukany- kłamiesz!

on
@kaska

Straszne glupoty piszesz, nie ma stawki 5 zl, najnizsza to 7... Znam osoby ktore pracowaly/pracuja jako liderzy I jak ktos dobrze sobie radzi ze sprzedaza to zarabia lepiej biz lider

kristo

Werka jak długo trwa szkolenie przygotowujące do pracy NC+ ?

Werka

Pracuje w CP od dwóch tygodni jestem niesamowicie zadowolona i z czystym sumieniem wszystkim polecam!!!Szczególnie składać CV na projekt NC+ atmosfera rewelacyjna, samemu można ustalać sobie grafik wszyscy są bardzo przyjaźnie nastawieni Ania - Pani kierownik jest niesamowitą osobą JAK NAJBARDZIEJ IDEALNA OSOBĄ NA TYM STANOWISKU. Liderzy pomagają jak tylko potrafią, co do wynagrodzenia - więcej będę mogła powiedzieć jak je już dostane. System motywacyjny jak najbardziej mi odpowiada... Polecam i Zapraszam :) Oczywiście pozdrawiam całą kochaną ekipę !!!

Ja po miesiącu pracy myślę że każda praca ma wymagania, ale ogólnie sobie chwalę. Pracowałam w paru miejscach ale myślę że nie warto kierować się opiniami w internecie tylko spróbować i zobaczyć jak wygląda praca w danej firmie. Będzie ok czy nie jest to do końca zajęcie dla nas. Każdy jest inny więc proponuje spróbować popracować i potem można się wypowiadać... :)

była pracownica

pozytywne posty jak najbardziej są pisane przez pracodawców. pracownik jest dla nich śmieciem który "zawsze może pracować lepiej". jeśli po kilku tygodniach pracy nie będziecie mieć takiego zdania to płacę grube pieniądze.

justyna

jaka jest minimalna POZYTYWNA rozmowa .? na jeden dzien .. w sesie jedna sprzedaz

go

ta pani co pisze ze w CP mozna zarobić 580 tygodniowo to chba je lekko stuknieta

Zostaw merytoryczną opinię o Contactpoint - Rzeszów

• Jak się pracuje w Contactpoint?

Zobacz opinie na temat firmy Contactpoint tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Contactpoint?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 41, z czego 0 to opinie pozytywne, 37 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Contactpoint?

Kandydaci do pracy w Contactpoint napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Contactpoint