1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o dr n. med. lek. Marzena Pelc-Dymon Specjalista Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Pediatra

Aaaaanonim Nowy wpis

Pani doktor wypisuje zaświadczenia na potrzeby drugiego rodzica jakie chce i które prowadzą do osłabienia i zniszczenia relacji rodzic-dziecko... Nie pozdrawiam

Witam, do teraz nie udzielono odpowiedzi odnośnie praktyk czy też możliwości podjęcia się zatrudnienia przy czym moją uwagę zwróciło zapytanie o etapy rekrutacji. odnośnie czego? Chyba nie zapisów na wizytę?

Barbara Nowy wpis

Lekarz z niesamowitą intuicją i wiedzą. Ja polecam trafna diagnoza u córki

Kropka Nowy wpis

Najgorsza doktorka z jaką miałam styczność,pani Pelc jest nerwowa, hałaśliwa i agresywna nie interesuje się dzieckiem i z jakim problemem się do niej przychodzi tylko bije pieniądze na biednych chorych dzieciach,wizyty po 300 zł za ledwo 20 minut i popędza do wyjścia bo na kolejnym trzeba zarobić.Okropna doktorka chrońcie dzieci przed taką doktorka i nie idźcie z dziecmi do niej,ta kobieta nie powinna być lekarzem a co dopiero psychiatrą dziecięcym ona tylko krzywdę dzieciom robi a nie leczy.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w dr n. med. lek. Marzena Pelc-Dymon Specjalista Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Pediatra? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Niedoszły pacjent

Marzena Pelc-Dymon - okropne podejście, brak profesjonalizmu, zero empatii. Umówiona wizyta. Pani dr spóźniona 45 min, ok...można wybaczyć. Wychodząc na korytarz tuż przed naszym wejściem, przy pacjentach i rodzicach (3 oczekujących jeszcze pacjentow) mówi do rejestratorki: "Dużo jeszcze tych dzieci, bo mam już dość! I to wszystko pierwszy raz?" Ton tak pretensjonalny, że człowiek już ma ochotę wyjść. Kolejne pytanie: "Ten stary koń też do mnie?" (mój syn) Pada odpowiedź "Tak". Po czym pyta mnie czy ja do niej i ile ma lat. Potwierdzam, mówiąc że 17. Odp: "To bez sensu ja takich nie przyjmuje więcej się nie spotkamy, po co to" (ton i mina aż bolą) Mówię, że informowałam przy rejestracji, to usłyszałam z wielką łaską, że jak juz tak chce to ona może mnie przyjąć. Podziękowałam i wyszłam. Czy to jest lekarz do dzieci? To jest pomoc? Nawet nie zapytała z czym i po co przyszliśmy. Straszne, że tacy ludzie zajmują się dziećmi z problemami

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w dr n. med. lek. Marzena Pelc-Dymon Specjalista Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Pediatra?

kkkkk

A Ja słyszałem że ta pani doktor wypisuje wszystko kiedy rodzic tylko tego chce i co mu jest potrzebne. Są rodzice którzy po rozwodach używają dziecka jako narzędzie do walki i idą do tej pani doktor po opinię że dziecko jest chore lub wymaga specjalistycznego leczenia aby to przedstawić w sądzie. Czy tak powinno się postępować u lekarza?

Dzień dobry, wcześniej myślałem, że to może działalność 1-osobowa, lecz zauważyłem w zakładce z umawianiem wizyt, że współpracują również inne osoby. Ciekaw jestem czy jest miejsce dla jeszcze jednego psychoterapeuty? Czy od samego początku stale pracują te same osoby czy jednak występowały jakieś rotacje?

Hej, zauważyłam ze z miesiąc temu ktoś pytał o warunki do spełnienia co do praktyk, by móc się na nie dostać. A one same jak są organizowane? Są tu może osoby, które były i by mi opisały mniej więcej przebieg? Będę od kolejnego semestry dopiero ich potrzebować. Z jakim wyprzedzeniem warto się zgłosić?

Karola

Zawsze będę polecać Panią Doktor. Moje dziecko trafnie zdiagnozowała i poprowadziła leczenie. Bez niej nie wiem jak bym przeżyła ten trudny okres. Dobrała leki, zaproponowała odpowiednia terapie. Nigdy nie odmówiła pomocy. Teraz syn jest dorosły. Bardzo dobrze funkcjonuje. A doktor Pelc Dymon jest jedynym lekarzem, któremu ufa.

Kobieta

Witam czy są może organizowane praktyki dla studentów? Widzę opinie od pacjentów a to jakby nie patrzeć forum pracownicze i myślałam, że znajdę jakaś opinie tego typu. Jeśli byłyby opcjonalne to jakie są przy tym warunki do spełnienia odnośnie kandydata?

emy2

Najlepsza na Podkarpaciu, bardzo ciężko się do niej dostać, ale wreszcie się udało i jesteśmy wdzięczni za (wreszcie!) diagnozę po trzech latach tułaczki gdzie każdy zostawiał nas z problemem

Rodzic od dziecka z autyzmem

Zgadzam z tymi osobami ze Pani dr Dymon jest dobrym lekarzem. Mojemu dziecku pomogła i postawiła trafną dziagnozę już od ok 16 lat temu. Ci którzy jednak dowiedzieli się, że mają zdrowe dzieci powinni dziękować i zrozumieć, że są i chorzy z ogromnymi problemami do końca życia a im potrzebny jest lekarz psychiatra. Przypuszczam że leczenie Pani dr pomogłoby dziecku znajomego gdyby zastosował terapię. Moje dzieclo już dorosłe żyje, nie ma agresji i nie musi być leczone (wiązane) w szpitalu jak niestety jego. Z tego faktu bardzo mi ciężko na sercu. Z tego co czytam to wszyscy rodzice diagnozujecie lub leczycie małe dzieci, gdzie jeszcze nie widać zaburzeń tylko gdybanie że zdrowy, a czy wiecie jak będzie funkcjonowało jak będzie dorosłe.? Czy wtedy nie otworzą się oczy jak mojemu znajomemu. Leczyłem ja dziecko i próbował" leczyć znajomy . W młodym wieku jego syn niby był zdrowy wg niego. Oczywiście jego syn był leczony w szpitalu w Krakowie i u Pani Pelc uwaga tymi samymi lekami ale bez wizyt u psychologa czy sensorycznie. Teraz mając ponad 19 lat leży związany kilkoma pasami na Oddziale Szpitalnym i tylko cud jest potrzebny aby był z rodzicami i nie rozbijał domu i ludzi. Dziwię się że nie oceniacie Państwo kompetencji tylko zachowanie lekarza, Pani dr musi się odstresować po tym co usłyszy i zobaczy u pacjentów. Dobrze, jak pomoże kilku z nas bo z choroby psychicznej się nie wyleczy. Wielu psychiatrów niestety leczy się w szpitalu bo trud pracy im zaszkodził. Nie przyczyniajmy się do tego. Ja cieszę się że syn teraz nie startuje do mnie, nie jest agresywnie a był. Oczywiście nie wychodzi z domu. Pozwalamy mu na stereotypia bo nie ma wyjścia tak musi być, ale nie będzie mnie atakował. Życzę samych wiadomości że nasze pociechy są zdrowe.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w dr n. med. lek. Marzena Pelc-Dymon Specjalista Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Pediatra?

Wioleta

Ja bardzo polecam Panią doktor. Jest bardzo dobrym lekarzem w Rzeszowie a te nieprzyjemne komentarze to chyba inni lekarze piszą żeby sobie pacjentów nagoncić! U mojego wówczas 4 letniego syna stwierdziła autyzm, wydała zaświadczenie powiedziała co jak do kogoś iść dalej. Nie zostawiała nas samych, pokazała w które stronę iść. Syn miał diagnostykę w poradni autystycznej oraz opinie w poradni psychologiczno pedagogicznej w naszym mieście. Każda jedna osoba, lekarz, psycholog potwierdzał to, co na samym początku stwierdziła Pani doktor. A co do gabinetu, owszem, zgodzę się że jest mnóstwo rzeczy, gier, układanek jak i innych pomocy dydaktycznych ale przecież to pomaga postawić Pani doktor odpowiednią diagnozę. Co do zwierząt, które tam są to mój syn był zachwycony.

Bogdan
@Wioleta

Byłem z dzieckiem u tej pani lekarzem jej nie nazwe 20 minutowa wizyta przepisała psychotropy jak się okazało niezgodne z jej diagnozą naraziła dziecko na skutki uboczne . I niedopuszczone do podawania dzieciom w naszym kraju.

Jola
@Bogdan

U nas było dokładnie to samo, przepisała synowi taką dawkę leku, że mogło to się skończyć tragicznie. Po poinformowaniu pani doktor o tym fakcie stwierdziła, że ona nigdy się nie myli, dodatkowo była bardzo niemiła, nie wiem jak lekarz może komuś powiedzieć, że się z kosmosu urwał, totalny brak kultury i profesjonalizmu.

Marzena

Uwaga na tą pseudo lekarkę, czy się stoi czy się leży autyzm każdemu dziecku się należy, to jest dewiza tej baby!!!!! Trzymajcie się z daleka, stwierdziła, że moje dziecko ma autyzm ( po zapytaniu córki czy lubi lody i jakiego smaku, na co córka oczywiście zawstydzona odpowiedziała). Po rożnych konsultacjach także w Krakowie okazało się to podejrzenie jedną wielką bujdą, jej praca polega na tym aby "naganiać"swoim koleżankom dzieci, aby tylko miały pacjentów.Mam ogromną ochotę tą sprawę nagłośnić, jak można tak krzywdzić ludzi i zdrowe dzieci. Nie twierdzę, że wszyscy którzy do niej trafiają są zdrowi ale przypuszczam że 90% tak i zamiast poradzić jak pomóc dziecku w jego zachowaniu, wystawia podejrzenie autyzmu i dziękuje, pozamiatane. Następny proszę ... A trafiłam do rewelacyjnego psychiatry Dariusza Mazurkiewicza, który powiedział jedną ważna rzecz, tak naprawdę jeśli by sie chciało każdemu dziecku można przypisać jakąś chorobę. Nie dałam wcisnąć mojemu dziecku autyzmu i nie dam jej skrzywdzić takim pseudo lekarzom. Ta opinia nie jest tylko moja opinią mam znajomych którzy niestety też mogą potwierdzić tryb działania tej "lekarki"

zdziwiona
@Marzena

My i bez diagnozy wiemy że nasze dziecko rozwija się inaczej,a obserwowane trudności w 100% wpisują się w spektrum autyzmu. Pani doktor jest trochę specyficzna co nie ma wpływu naszym zdaniem na jej kompetencje i kwalifikacje.Ważny jest dla nas możliwy kontakt telefoniczny.Polecam

Ktoś
@Marzena

U mojego dziecka była dokładnie ta sama sytuacja, tylko jeździliśmy po kilku krajach aby to skonsultować dzisiaj syn nie żyje

@zdziwiona

Co to znaczy specyficzna?

gość
@Marzena

Dzień dobry. Poleca Pani doktora Dariusza Mazurkiewicza - proszę podać gdzie przyjmuje, czy przyjmuje w Rzeszowie?

Mama
@Marzena

Nie zgodzę się z panią że u każdego dziecka sugeruje czy stwierdza autyzm

Helena
@Mama

Ale wiecie Państwo, że pojęcie spektrum autyzmu jest na tyle szerokie, że nie należy go odbierać w ten sposób jak robiono to wiele lat temu?

Jerzy
@gość

Ten facet to porażka byłem z synem i nigdy więcej.

Helena
@Jerzy

Dlaczego Pan tak uważa? Coś konkretnego się stało?

Tyna
@gość

Dr.Mazurkuewicz przyjmuje na Dąbrowskiego w Medyku Rzeszów

Czy dr n. med. lek. Marzena Pelc-Dymon Specjalista Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Pediatra organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Porażka odradzam jakiejkolwiek styczności z tą kobietą to ma być psychiatra dla dzieci? Niech sama lepiej zacznie się leczyć. Zero jakiejkolwiek kultury, je przy prowadzeniu wywiadu, z dzieckiem słowo nie zostało zamienione wiec jak może być dokonana diagnoza?

Bogdan
@Anonim

Dlaczego odradzasz tego psychiatrę? Bo jak rozumiem piszesz tu o Prywatny lek. Marzena Pelc-Dymon? Chcę dobrze zrozumieć, dlaczego dodałaś taki wpis w tym wątku, więc serdecznie Cię proszę o przybliżenie, jak wszystko to dokładnie wyglądało. Mogę liczyć na Twoją pomoc? Na to liczę, dlatego zapraszam Cię serdecznie do dyskusji.

Potwierdzam.
@Anonim

Dokładnie. Ja jak byłam z synkiem, słowa z Nim nie zamieniła, cały czas jadła owoce... Na dziecko tylkon raz na jakiś czas zerkała. Po całym pokoju latała papuga, nie wiem czy jeszcze jest. Nie polecam.

Alina@
@Anonim

Zgadzam się niestety, ta kobieta nie powinna mieć kontaktu z dziećmi, w czasie ok. 20 minutowego słowotoku (tzw. konsultacja) kilkanaście razy usłyszałam, że moje dziecko umiera, mówiła to przy dziecku z zaburzeniami lękowymi!

tomasz
@Anonim

podważa wszystkie opinie specjalistów , robi z dziecka autystyczne , po 15 min wizycie , prywatnie sprawdziliśmy w innym ośrodku i po 3 dniowej obserwacji grona specjalistów wykluczono u syna autyzm i spektrum.

Aga

To co ta pani sobą prezentuje to jedna wielka porażka. Podważa diagnozę zespołu specjalistów twierdząc, że są niedouczeni, bo oczywiście tylko jej zdanie i opinia się liczy. Syn wg niej oczywiście ma autyzm bo ona tak twierdzi. W czasie kiedy jest umówiona wizyta wychodzi sobie na jakieś zebranie na godzinę i oczywiście nikogo nie informuje kiedy wróci, nie mówiąc już o tym żeby przeprosić. Czas pacjenta i rodzica nic ją nie obchodzi. Zero szacunku. Ja rozumiem, że może być nagłe wezwanie do chorego dziecka, ale wychodzić na godzinę na jakieś zebranie, gdy ma tylko 2 godziny przyjęć. Przecież można zadzwonić żeby ktoś przyjechał godzinę później. Ale po co? Poza tym wszyscy rodzice na poczekalni siedzą jak trusie, żeby tylko nikt Pani doktor nie zdenerwował, bo już nic z nią nie załatwią. Gabinet wygląda jak jakiś antykwariat albo sklep z pamiątkami i do tego jakaś tłucząca się w klatce papuga. Pani w rejestracji jak tylko się podejdzie o coś zapytać to jest od razu wielce obrażona. Masakra nie polecam. A te pozytywne opinie to chyba obie piszą

Katarzyna
@Aga

Dokładnie tak jest jak Pani wyżej napisała . Również odradzam tego pseudo lekarza.

Aga
@Aga

Gdzie ta Pani dr przyjmuje w Rzeszowie?

Rzeszowianka
@Katarzyna

Nie wiem dlaczego pisze Pani pseudo lekarz? Pani Pelc Dymon jest doktorem. Mojego syna zdiagnozowała i prowadziła przez 15 lat. Teraz dobrze funkcjonuje, a wydawało się, że nie wyjdzie ze szponów autyzmu. Uważam, że jest bardzo dobrym specjalistą i mam niesamowitą intuicje. Mi pomogła i teraz możemy normalnie żyć.

obeserwator

diagnozy nie zgodne z rzeczywistością! Pani powinna zmienić zawód!

Zostaw merytoryczną opinię o dr n. med. lek. Marzena Pelc-Dymon Specjalista Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Pediatra - Rzeszów

• Jak się pracuje w dr n. med. lek. Marzena Pelc-Dymon Specjalista Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Pediatra?

Zobacz opinie na temat firmy dr n. med. lek. Marzena Pelc-Dymon Specjalista Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Pediatra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w dr n. med. lek. Marzena Pelc-Dymon Specjalista Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Pediatra?