1 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o dr n. med. lek. Marzena Pelc-Dymon Specjalista Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Pediatra

Otylia

Pani doktor jest specyficzna ale w miare dobrze dobiera leki tylko cały czas powtarza nie ma opcji i ma zwierzęta w gabinecie.

Ola

Nie polecam !!!! To jest oburzające jeśli ją ktoś poleca

@Ola

A to nie działa tak, że każdy ma prawo do swojej opinii? w drugą stronę byłoby to samo gdyby ktoś się oburzał Pani opinią. Z tego co czytałam ludzie mają różne powody żeby odradzać, a Pani to z czym problem tu miała?

Bardzo dobry lekarz :)

Dno Dna, źle dobrane leki i brak profesjonalizmu. Odbieranie telefonów przy pacjencie bez jakiegokolwiek szacunku wobec klienta, i bardzo nieuprzejme zachowanie. Nie polecam.

@Anonim

Jak niby źle leki dobrane? Jak bardzo mogło to zaszkodzić zdrowiu? Bo w takich przypadkach raczej trudno, żeby nagle głośno się nie porobiło.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w dr n. med. lek. Marzena Pelc-Dymon Specjalista Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Pediatra? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Marlena

Tragedia, Lekarz nie do ludzi. Nie umie rozmawiać z młodzieżą. Uważa że jej zdanie jest najważniejsze, a zdanie pacjenta niczym.

@Marlena

A co jeśli to młodzież nie umie rozmawiać z lekarzem? ;) W jakim sensie niby zdanie pacjenta jest niczym? A co jeśli okazuje się, że te dzieciaki wręcz pyskują do niego i cwaniaczą? Bo ja na takie coś osobiście to bym sobie nie pozwoliła tak szczerze

@Helena

(usunięte przez administratora) proszę poczytać jak gość rozmawia z małymi pacjentami i wziąść przykład.

@Ania

Ale mnie teraz Pani zaskoczyła. To na jakiej podstawie ta negatywna opinia się w ogóle pojawiła?

Mama

Bardzo dobry specjalista. Nigdy nie było problemu z dogadaniem się czy to ze mna czy synem. Umie mówić do chorych dzieci tak, zeby zrozumiały. Zawsze przyjmie potrzebującego pacjenta. Czuje się bezpiecznie, że opiekuje się moim dzieckiem.

Okropny "Lekarz". Nie da się z panią porozumieć. Umniejsza pacjenta. Wymyśla choroby. Nie zabierajcie tam swoich dzieci.

Aja

Ja jeszcze nie zdążyłam być na wizycie u p. Pelc-Dymon a już w rejestracji potraktowała mnie w sposób bardzo arogancki i niegrzeczny. Chciałam tylko przełożyć wizytę. Fatygowalam się osobiście żeby lojalnie uprzedzdzic ze nie będę mogła przyjść z synem na wizytę i byłam w szoku , że w dzisiejszych czasach jest to dalej możliwe , że wykształcony lekarz potrafi być tak niemiły dla drugiego człowieka. Pani, która pełni w przychodni stanowisko psychiatry dziecięcego powinina wykazać się moim zdaniem wysoką empatią i budzić zaufanie społeczne. Ciekawe czy idąc do niej na prywatną wizytę także odezwała by się do mnie w taki sposób. Jest to niewiarygodne. Nie polecam, wręcz odradzam. Nie oddam syna pod opiekę w jej ręce.

Pani doktor jest kompetentna osoba i pomogła nam

Rodzic

Mój syn pod opieką dr Pelc Dymon jest od 15 lat. Diagnozę Pani doktor potwierdzono w poradni autyzmu. Fakt, jest specyficzna, jednak ma wiedzę, szósty zmysł i nigdy nie zostawi pacjenta bez pomocy. Nie boi się kierować do innych ośrodków kiedy jej leczenie nie pomaga. Ja się czuje bezpieczna, ze moje dziecko jest pod jej opieką.

Jolanta

Polecam w 100 % Panią Doktor. Mądra i kompetentna osoba. Można konsultować się o każdej porze dnia i nocy, nigdy nie odmówi pomocy. Osobiście bardzo jestem zadowolona , bardzo pomaga mojemu synowi w chorobie. Polecam

Maria

Ta kobieta nie powinna być lekarzem. A już napewni nie pediatra i psychiatra dzieci. Zero profesjonalizmu, zero jakiejkolwiek kultury! Liczą się dla niej tylko pieniądze.. W ogóle nie dba o dobro dziecka! Daje diagnozy na wyrost i niepotrzebnie faszeruje dzieci lekami. Jak najdalej od takiej pseudolekarki!

Dawid

Jakie są godziny urzędowania?

Ta kobieta nie powinna mieć do czynienia z dziećmi. Zero profesjonalizmu i nacisk na kase kosztem dobra dziecka. Nigdy nie pozwólcie aby ta osoba zbliżyła się do waszego dziecka, nawet na odzdziale. Poproście o innego lekarza zanim poda waszemu dziecku psychotropy i skieruje go na terapię do swoich psycholożek. Potwór nie lekarz!!!

dad

Bardzo słaba. Niekompetentna. W środowisku ma opinię skorumpowanej i łasej na pieniądze rodziców chorych dzieci. Nie powinna być lekarzem!

ona

Czy wie ktoś czy pani doktor przyjmuje stażystów?

Bardzo dobry lekarz! Pani doktor miła, pełna empatii, zaangażowana, kompetentna. Szczegółowo tłumaczy i cierpliwie słucha. Wizyta przebiegła w przyjaznej atmosferze. Diagnoza i leczenie trafione. Serdecznie polecam.

Zosia

Jak się tu pracuje na rejestracji medycznej?

Nie nie i jeszcze raz nie! Takich lekarzy jak ona powinno się z urzędu wywalac. Niekompetentna, prostacka bez jakiejkolwiek kultury. Wizyta w ekspresowym tempie(tak ekspresowym że diagnozujac dziecko "Pani doktor" jednocześnie spogląda w lusterko, odpisuje na smsy oraz wsuwa kanapkę) bez spojrzenia na dziecko i jedynie na podstawie ankiety stawia diagnozę - oczywiście autyzm. I od razu chce dawać leki i wysyła do zaprzyjaźnionego przedszkola! Porażka i aż się dziwie ze jeszcze nikt się nią nie zajął.

Zostaw merytoryczną opinię o dr n. med. lek. Marzena Pelc-Dymon Specjalista Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Pediatra - Rzeszów

• Jak się pracuje w dr n. med. lek. Marzena Pelc-Dymon Specjalista Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Pediatra?

Zobacz opinie na temat firmy dr n. med. lek. Marzena Pelc-Dymon Specjalista Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Pediatra tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w dr n. med. lek. Marzena Pelc-Dymon Specjalista Psychiatrii Dzieci i Młodzieży Pediatra?