Opinie o Danelczyk Sp. z o.o. w Świdnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Danelczyk Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Danelczyk Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Danelczyk Sp. z o.o. w Świdnik

flet

Dobrze Ci radze daruj sobie,szkoda zdrowia Pozdrawiam

szarota

hej, jak tam sytuacja w firmie bo dostalam propozycje pracy na stanowisku asystentki dzialu sprzedazy a nie mam juz sily do "ciezkich" pracodawcow... jak jest z umowami, podejsciem do pracownika i zachowaniem wzgledem niego? mam juz jakis tam maly staz pracy na stanowisku mechanika i doradcy serwisowego ale chcialabym znalezc cos stabilnego...

kaster

miejmy nadzieję , że tak , bo inaczej sytuacja może stać się niestety napięta. Na te chwilę to wszystko jest jeszcze do odratowania jednak szefostwo musi zacząć podejmować odpowiednie decyzje bo niestety ale nikt tego za nich nie zrobi. Oby szybko poszli po rozum do głowy i zaczęli w końcu działać ...!

klient

Po co te nerwy i to napięcie - od dawna wiadomo, że jak chce się kupić vw to jedzie się albo do Rzeszowa albo Wwy, a jak Skodę to jajbliżej do CRH - obsługa w salonie vw mało profesjonalna - skoda = tragedia - amatorka w najwyższym wydaniu.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Danelczyk Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Категория C Водитель
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Świdnik
ACTION Poland Sp. z o. o.
gal anonim

już dawno powinien stracić za jego przekręty za chamstwo, prostactwo i własną głupotę...

hjakhajksh

stracił autoryzację - to prawda

Niezadowolony

Chcialbym podzielic sie wrazeniami z pracy w firmie Danelczyk. Ogolne doswiadczenia nie sa najlepsze, bo kiedy doradcy za***rdalaja nie majac czasu zeby pomyslec, zjesc, zrobic spotkanie, porozmawiac - porownujac do inych firm, jedna osoba, swietosc firmy, kontrola jakosci, zmienia swoj pokoj na wiekszy, z oknem, z klima, dla wygody. kiedy doradca odbiera swoj trzydziesty telefon, przy okazji rozmawiajac z klientem, wypelniajac zlecenie, przyjmujac samochod do warsztatu, swietosc firmy przechadza sie po warsztacie i po chamsku zwraca uwage na dzwoniacy kolejny telefon, albo nieporzadek na biurku, po chamsku dyktujac zakres obowiazkow. kiedy nas rozliczaja do minuty, czas wyjscia i wejscia do pracy, swietosc firmy przychodzi raz 8.30, innym razem 10.30, i nikt nie zwraca na to uwagi. kiedy obsluga serwisu nosi niebieskie koszule, majac jedna na zmiane, spoceni [usunięte przez administratora] przyjeciu, swietosc firmy wklada buciki z odkrytym paluchem, mini, koszulke na ramiaczkach, z dekoltem, chladzac sie u siebie w gabinecie. kiedy zrobi jej sie za zimno, schodzi na dol, do obslugi, by kogos [usunięte przez administratora]. tak jak warsztat nie moze przerobic az tylu samochodow, za malo mechanikow, i obsluga nie daje rady obsluzyc tylu klientow, za malo doradcow. Prosby o pomoc nie skutkuja, bo dla zatrudnienia kogokolwiek obrot jest za maly. pani od kontroli jakosci, zamiast wspierac, wyzywa sie na pracownikach, popieram poprzednie wpisy o wyzwiskach i klotniach. szanujacy sie pracodawca nie pozwolilby na takie traktowanie swoich ludzi, ktorzy robia dla niego kase. chyba tylko w struktorach tej firmy z osoby, ktora robila wielka kariere na silowni robi sie kogos postawionego nad kierownikami, osobe decyzyjna, ktora nie umie sklecic zdania przy kliencie, zalatwic trudnej sprawy, wziac czegokolwiek w swoje rece. zapytasz sie dlaczego tak jestznow po chamsku przypomni zakres twoich obowiazkow. jesli ktos jest przeciwny, chetnie podyskutuje na ten temat, niech napisze, ze jest inaczej, byc moze w czyms sie pomylilem. gdyby nie brak kompetencji u osob na gorze, firma bylaby calkiem ok. tylko kto wytrzyma. stad wlasnie ciagla rotacja, zwolnienia. gdyby to co pisza wyzej bylo prawda i firma pojdzie pod mlotek jestem pewny, ze pierwsza osoba ktora wyleci bedzie kontrola jakosci. jak wtedy ulozy sie kariera osoby, ktora zmieszala z g***** tyle osob, nie wiem, ale pewnie zmieni swoje zachowanie i znow wroci do pracy na silowni. A WYPLATY SA ROWNO CO MIESIAC, TAK JAK USTALONO. z okresem wypowiedzenia w moim przypadku problemu nie bylo.

anonimmmm

a Danelczyk stracił autoryzację na Audi czy nie - rożnie ludzie "na mieście" mówią ?

xxx

Ludzie tu się zamieszcza opinie o pracodawcy a nie o byłych pracownikach. Fakt jest taki ,że pracodawca nie jest najlepszy na runku.

Czytam te opiie i muszę dodać coś od siebie. wszyscy atakują "ISO" ,To nieprawda, to piękna mądra kobieta. wykonuje swoje zadanie perfekcyjnie. Doceńcie to, pracowałem krótko.... zawsze pięknie ubrana zastanawiałem się nad rozmiarem.... jej gardeoby bez powtórek. To moja niekompetencja sprawiła źe jest tak jak jest.Nie rańcie więcej tej pięknej kobiety!!!

?

Z przytaczanych opinii pojawia się następujący obraz - szef bydle, który uważa że jest wielkim pracodawcą, a wszyscy inni to śmiecie. Gnoi całą załogę, a pomaga mu w tym Pani "w czarnych szpilkach", która pracuje u "budynia" na wysokości rozporka (dobre!). Rotacja załogi bardzo częsta, bo mało kto bez skazy na psychice wytrzyma tam dłużej niż 3 m-ce. Jedno mnie dziwi tj. tzw. ISO. Jest to proces, który powinien pomagać w pracy a nie być narzędziem w gnębieniu pracowników. ISO jest dla ludzi, a nie ludzie dla ISO. Ten kto nadzoruje ten proces powinien stuknąć się bardzo mocno w swoją pustą głowę. Kretynie od ISO ! - jak masz szare komórki, to pomyśl i nie dręcz ludzi chyba, że tylko na tyle Cię stać.

spostrzegawczy

co nie co słyszałam - 2012-12-07 14:01:13 Żenujące jest to jak czytam te wywody o waszych niskich zarobkach. Jak sie robić nie chce, wiedza niewielka plus kręcenie interesów na boku, to czego oczekujecie. Zarobki są adekwatne do doświadczenia, zaangażowania w pracę i wyników końcowych. A jeśli chodzi o laski zatrudniane w firmie, to jedna taka była co tylko (usunięte przez administratora) ą potrafi świecić i nic poza tym. Poszła do innej firmy i wyszło że g... potrafi. Ja to bym połowę pracowników zwolniła i to niektórych dyscyplinarnie. Kto wie, może złożę CV, to będę miała okazję hehe:DŻenujące nie są wywody, ale żenująca jest właśnie wypowiedź, którą cytuję. Złożysz cv i będziesz miała okazję zwolnić kogoś dyscyplinarnie? Nie musisz aplikować, bo ty już pracujesz w tej firmie. Czy ktos spoza firmy jest w posiadaniu informacji, kto pracowal (...potrafila swiecic), (krecenie interesow na boku. zarobki - doswiadczenie, zaangazowanie. Konczac - jak juz wpisujesz opinie to rob to rzetelnie, a nie konczac - moze zloze cv... Zmien stanowisko po prostu i zwalniaj. Dzieki za uwage.

xxx

Praca w tej firmie to rzeczywiście tragedia i to dla ludzi o mocnych nerwach. Kompletny brak szacunku dla ludzi , poniżanie, wyzwiska , mieszanie z błotem. Niedocenianie ludzi to podstawa funkcjonowania tej firmy, nieważne jak byś się starał i tak jest źle. Pensja straszna jeżeli nie wywalczysz sobie na początku to potem możesz zapomniec o premii bo i tak nie dostaniesz. Jeżeli o coś poprosisz właściciela to zostanie ci to wypomniane po stokroc jaki to on jest wspaniały szef a ty taki niedobry pracownik. Wszystkie pozytywne opinie napisane są przez pupili właściciela po delikatnym zasugerowaniu właściciela oczywiście, Nie polecam tego pracodawcy, naprawdę są lepsi.

prawda serwis

Prawda jest taka (proszę o opinię) w tej firmie nie wiem dlaczego nie dba się o klienta najważniejsze jest dosłownie (usunięte przez administratora) np. doradca przyjmuje klienta nieważne, że pięciu klientów czeka on musi wyklepać wszystko co trzeba np. czy klient potrzebuje odpłatnie auto zastępcze... uwierzcie mi taxi wychodzi taniej i dla dobra tej czekajacej piatki darujcie sobie to wypożyczenie to kolejne pół godziny. Koszmarem jest by klient a zwłaszcza klientka czekała na miejscu, podstawowy przegląd trwa do 3 godzin koszt wysoki auto po przeglądzie brudne bo za ok 1000 zł (przeglad podstawowy audi) nie raczą umyć samochodu poza tym sznowni klienci tej firmy wyobrażcie sobie jak WAS oszukują koszt oleju do przeglądu ok 100 zł RANY BOSKIE nie ma takiego oleju na świecie, chyba w statkach kosmicznych. nie dajcie się nabrać 25 zł za litr lux oleju to max za resztę szef bawi sie na wajkacjach. Być klientem nie próbowałem ale słyszałem wymienić żarówkę 1h wymienić olej od ręki niemożliwe... dlaczego? bo otworzenie zlecenia uzgodnienie faktu z asertywnym do granic możliwości zwłaszcza starszym mistrzem serwisu niemożliwe. następne KŁAMSTWO firmy zobaczcie na fakturach słynne DCP co to K... jest nic innego jak [usunięte przez administratora]. dodatkowe czynności przeglądowe. nie zaleca tego ani nie wie co to jest producent Waszego auta, to tak jak przy wizycie na stacji paliw ta stacja pobierałaby opłaty za sprawdzenier np. ciśnienia w ogumieniu. Napiszę więcej proszę o rercenzję.

poirytowany

PRACOWNIK - 2013-01-10 21:49:24 PRACA W TEJ FIRMIE TO TRAGEDIA SERWISEM RZĄDZI KIEROWNIK... ALEŻ NIE PUSTAK W SZPILKACH. KIEROWNIK... MAJĄC NA UWADZE JEGO DOŚWIADCZENIE I WIEDZĘ ZUPEŁNIE NIEDOCENIONY, MYŚLE ŻE LADA DZIEŃ KTOŚ GO "KUPI"Tia... Co niektozy też mają taką nadzieje, że ktos go kupi i wreszcie doceni jego kompetencje, wiedze i doswiadczenie. Moze wtedy nie bedzie takiej tragedii ktora jest teraz?

poirytowany

byly

Pracownik - 2012-12-14 08:59:25 Tak się złożyło, że mam okazję pracować w tej firmie dłuższy czas. Tym samym chcę podkreślić, że: - Nieznane mi jest zostawanie po GODZINACH, czas pracy jest ustalony i nikt go nie zmienia. Jeśli któryś z pracowników NIE WYRABIA SIĘ z pracą, z którą wyrabiają się inni - sytuacją normalną jest, że zostanie chwilę dłużej. - Mogę wypowiadać się tylko za siebie, OBIECANE przez Prezesa PREMIE są zawsze wypłacane bez problemu. - Urlopy?? Czy ktoś miał kiedykolwiek problem z urlopem? - Nie miałam oraz nie mam do tej pory ŻADNEGO problemu z Zarządem, Prezes NIGDY nie odmówił mi pomocy.czarnaszpilko sumienie cię nie gryzie za pisanie takich bzdur ? wszyscy wiemy, że akurat ty z zarządem i prezesem nie masz problemu .....

byly

kto wie, może zostaniesz nawet dyrektorem, miej świadomość tego że twój zakres obowiązków będzie kończył się i zaczynał na wysokości (usunięte przez administratora)

byly

Najnowsze ogłoszenie, skoda danelczyk: kilkuletnie doświadczenie w handlu i znajomość rynku lokalnego, mile widziani pracownicy salonów samochodowych !!! (usunięte przez administratora)

PRACOWNIK

PRACA W TEJ FIRMIE TO TRAGEDIA SERWISEM RZĄDZI KIEROWNIK...(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Danelczyk Sp. z o.o. - Świdnik

Danelczyk Sp. z o.o.