Rolmax

Świdnik

Opinie o Rolmax

Lidia

@wolny Czy wynagrodzenie nie jest ustalane podczas podpisywania umowy z pracodawcą? Piszesz również, że na początku nie zostałeś dostatecznie wprowadzany w swoje obowiązki. Czy nie mogłeś w takim razie poprosić o pomoc innych pracowników? Mógłbyś opisać jaka atmosfera panuje w Rolmax?

ciekawy zainteresowany

jak sie pracuje i zarabia w tej firmie mam ochote isc do nich zapytac o prace

co bo co
@Nieznany 21.01.2017 15:06
8 godzin musisz pracować co ponad to ,to już tylko od twoich ambicji zależy . Szef jest wymagający jak w każdej firmie i oczeku...

Ale konkurencja dla tej firmy to byli pracownicy którzy mieli go dosyć i jego sposobu traktowania - i po otwierali własne działalności takie jak sklep z częściami lub serwis maszyn rolniczych. I cały czas starzy pracownicy z doświadczeniem odchodzą i pracują w konkurencji która się rozwija.

wolny
@Nieznany 21.01.2017 15:06

Jak sobie kasy nie ustalisz na kwicie to i jej nie dostaniesz - prowizje to jest widzi misie szefa - zawsze jest winien pracownik, pokazują ci stanowisko gdzie pracujesz i dalej radź sobie sam i nikt ci nie pomoże wszystko musisz zdobywać sam i sam sobie wypracować wiedze - a jak odchodzisz z firmy bo masz dosyć to zawsze jesteś najgorszym pracownikiem

uwolniony

inwestycja w kadry w tej firmie nie istnieje. To pracownik przychodząc tam inwestuje swoją wiedzę, doświadczenie, pomysły i serce. W zamian powinien się spodziewać najpierw łopatą po głowie a potem kopa w zad. Też tam byłem. Na szczęście mam to już za sobą.

Lidia

@co bo co, skoro tak jest jak mówisz to wychodzi na to, że firma inwestuje w swoich pracowników, bo Ci zdobywają wiedzę i doświadczenie i dzięki temu zakładają swoje działalności. Skoro, kilka osób odeszło to być może prowadzona jest rekrutacja na ich miejsce?

dawny pracownik
@Lidia 08.08.2017 20:38

Jeśli tak. To dla czego uciekają - jakby inwestował to by nie uciekali tylko dalej pracowali i zarabiali konkretne pieniądze - każdy pracownik jest traktowany jak oszust i kłamca -

Były2

Firma to nie tylko faktury, cyferki, towar i kasa, to ludzie również pracownicy, którym pracodawca winien jest należytej uwagi, pochylenia się nad potrzebami pracowniczymi - informacje, zaświadczenia, szkolenia, świadczenia idt., itp. w ustawowym bez zbędnej zwłoki. Jeżeli pracodawca nie lubi ludzi - tu swoich pracowników, to irytują go ich zwykłe pracownicze potrzeby. Nie czuje też bluesa do powierzenia fachowym rękom spraw pracowniczych, i tu jest pies pogrzebany Rolmaxu. Najlepszy sprzedawca, kierownik, koordynator, księgowa a nawet żona nie załatwi komunikacji na linii pracodawca-pracownik. To jest sztuka innego rodzaju. Jak pracownicy będą mieli zaspokojone podstawowe potrzeby to i Firma będzie piąć się w górę:)

dud

odradzam, tu praca niepewna, najpierw zabiegają o Ciebie, obiecują stałe zatrudnienie, że tylko na stałych pracownikach im zależy, a jak odejdziesz z dotychczasowej pracy to już Cię mają i za niedługo nie będziesz miał żadnej pracy; koleś po okresie próbnym dostał umowę na 2 lata a po 3 tygodniach go zwolnili, ot tak, bo mogli, pracownik jest tu nic niewartym elementem, chleba i igrzysk

handel mięsem

Znowu zwolniło się dwóch pracowników podkreślam ,że sami odeszli stąd nowe oferty pracy. Byłam w tej firmie i wiem , że winą jest brak umiejętnosci zarządzania ludźmi a przede wszystkim podejscie albo jego brak do pracowników.

handel mięsem

z

nie strasz

big

nie polecam z tego samego powodu co @zdyb 2015-12-28 12:58:39 , @Dyrektor zarządzający - 2016-07-06 19:30:17 i inni

Dyrektor zarządzający

Jeśli sie szanujesz to nie masz tam czego szukać z tego co wiem to 90% pracowników odchodzi sama po tym jak obietnice własciciela okazują sie kłamstwem. Pracodawy brak podstaw kultury .

big
@Dyrektor zarządzający 06.07.2016 19:30

firma do bani, nie polecam :(

wiki

mam pytanie czy ta firma przestrzega prawa pracy płaca za nadgodziny pracownikom i dlaczego jest tam taka rotacja w biurach

michał

Byłem, pracowałem, jeśli ktoś lubi poniżanie, zmuszanie do pracy w sobotę przy trawniczkach pana G.K koło domu to polecam :) to że ktoś ma swoją firmę to nie znaczy że może traktować człowieka gorzej niż psa ( nie ubliżając psu)

lulek

firma, jak większość w województwie lubelskim, nic nadzwyczajnego. Wszystko zależy jakie się ma ambicje i czego się oczekuje. Najlepiej wszystkie ustalenia potwierdzać na piśmie, oczywiście jak komuś zależy na pracy to takie ustalenia też są nic nie warte, jeśli pracodawca zmieni swoją decyzję, a może to zrobić. Ale jeśli ktoś może sobie pozwolić na utratę pracy, to takie dokumenty mogą przydać się do egzekwowania swoich praw. Jeśli chodzi o ocenę pracodawcy, to punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Moja subiektywna ocena jest taka, że jest to człowiek z kompleksami, który nie szanuje ludzi. Uważa, że dając komuś pracę jest wielkim darczyńcą, nie rozumie, że to dzięki pracownikom jest tu gdzie jest. Jeśli komuś to nie przeszkadza, to praca może być znośna.

luki

A szkoda komentować ale lekko to nie jest firma ma swoje prawa.

zdyb

Jeśli ktoś lubi sadomaso to polecam pracę w tej firmie

aaaaaaaaaaaa

Kasia nawet nie wiesz nawet czym ta firma się zajmuje wiec się nie wypowiadaj

aaaaaaaa

ludzie dajcie sobie spokój z ta firma o ile mozna nazwac ten kołhoz firmą wlasciciel traktuje wiekszosc pracownikow jak śmieci, to jeden wielki wyzysk uciwych pracowników, za chwile chyba sam bedzie musial wziasc sie do roboty bo juz nikt dla niego i na niego nie bedzie chcial pracowac

sebo28

jak maja serwisanci zna ktoś jak pracują czy zarabiają jak ile godzin

luki

wszystko zależy na jakie stanowisko próbujesz się dostać i jakie masz doświadczenie a jak to w firmach bywa są grupy pracowników i albo cię polubią i poprą albo NIE. ogólnie dziwny system zarządzania ale zabawny dostajesz auto tel kompa i spędzasz 8h w aucie samochodem jeździsz do domu a kasa tak jak w lubelskim właściciel nie toleruje zwolnień L4

lach

Głupoty piszecie. Płaci i wymaga, pracować a nie narzekać, a jak się nie chce nic to łatwo narzekać bo czemu nie.

lach

WItam Byłem Mechanikiem w tej firmie . Praca za grosze (usunięte przez administratora). Nie polecam

Ludzie dajcie sobie spokój z tą Firmą- [usunięte przez moderatora] to prostak i c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] !!!

łysy

Witam ta firma to porażka........a własciciel w szczególności

NIE POLECAM PRACODAWCY, ZMIENIA PRACOWNIKÓW, A WŁAŚCIWIE PRACOWNICY ODCHODZĄ BO SA TRAKTOWANI JAK...WSTYD NAWET OKREŚLIĆ. BIZNES RODZINNY HAHAHAHA

zawiedziony

a nie za fajnie szef nerwowy atmosfera nieciekawa.zarobki skromne praca niepewna rozwojowa tez nie jest zero awansu i bezpieczenstwa zatrudnienia cos jeszcze???

Zostaw opinię o Rolmax - Świdnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rolmax