PHU Rolmax

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PHU Rolmax

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 2 dni.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w PHU Rolmax? Chętnie zatrudniają?

edi

Firma nie godna polecenia. Wyzysk na pracowniku to podstawa w tej firmie. Z początku współpracy wszystko, wygląda kolorowo. Jeżeli ktoś pisze że to firma dla ambitnych, to albo tam krótko pracuje albo inaczej rozumie słowo ambitny. Dorobić się w tej firmie to można tylko nerwicy i przysłowiowego ,,Garba". Jedno stanowisko a jesteś tam od wszystkiego. Firma dla której liczą się tylko ,, Złotówki" a pracownik, jego warunki pracy oraz całokształt zatrudnienia są sprawą drugorzędną to nie Firma dla ludzi ambitnych. Jeżeli ktoś ma szacunek do własnej osoby to z czasem zobaczy co się dzieje w tej firmie Niech nie zgubią nikogo obietnice na początku oraz jak to wszystko ładnie wygląda z początkiem współpracy. Awans w tej firmie? Może i tak jak będziesz na każdy rozkaz Prezesa. Podsumowując nie jest to Firma dla ludzi z własnym zdaniem i chcących się rozwijać zawodowo. Jedyne to czego można się nauczyć to jak traktować ludzi z góry i poniewierać pracownikiem.

Anna
@edi

A to nie ma w umowie określonych obowiązków, że jest się od wszystkiego?

marek r.
@edi

W ciągu 2 lat ta firmę opuściło 7 doświadczonych pracowników. To chyba o czymś świadczy.

Marek Nowy wpis
@marek r.

To zależy ile osób zatrudnia firma. Bo jak dużo to 7 osób to niewiele. Odeszli przez brak rozwoju czy słabe zarobki? Powiesz jak się tu teraz płaci?

Omar Nowy wpis

Tak sobie.

Ilona Nowy wpis
@Omar

Co to znaczy tak sobie? Możesz to jakoś bardziej rozwinąć? Podać jakieś widełki lub jakoś konkretnie określić te zarobki?

Hanna

Czyli twierdzisz, że nie umieją tego po prostu naprawić i nie mówią tego wprost? Ciekawe w sumie, a zwrot całkowity możesz zrobić?

Nowynowy
Kandydat

Świeżo po dwóch rozmowach kwalifikacyjnych na handlowca mogę stwierdzić, że firma z 1997r. I w tych czasach została..... Obietnice wielkie, na papierze najniższa krajowa reszta ustalona na ,,słowo ''. Czasy pracy (usunięte przez administratora) dawno minęły w tej branży. I ten kierownik handlowców haha... Podejrzewam, że szeregowy pracownik biedronki lepiej odnalazł by się na tym stanowisku. Moim zdaniem szkoda czasu na tą firmę.

@Nowynowy

tak

Renata
@Nowynowy

A konkretnie co Ci obiecywali??? Możesz opisać? W sumie słabo jak tak to wygląda... Ja też nie raz miałam podobą sytuację, że to co na rozmowie nie pokrywało się z rzeczywistością.

Marek

Jak zamierzasz tam pracować to wiec jedno co ustalisz w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej miej na piśmie bo potem tego nie będzie - wynagrodzenie pełne na umowie - bo pan prezes lubi na umowie mniej (usunięte przez administratora) nagany pisemne to norma w tej firmie. jeśli coś ustalasz z kim to najlepiej mailowo bo się wyprą a szczególności z panią Ikonką bo nic nie zrobi a potem się wyprze że nie było takiej rozmowy

Zaciekawiony
@Marek

Marek nie wiesz jakie warunki pracy ma tam pracownik magazynowo placowy i dlaczego poszukują nowego pracownika oraz jakie są godziny pracy? Pytam bo jestem zainteresowany tą pracą i ciekawią mnie warunki pracy w tej firmie.

Zainteresowany
@Marek

Marek jak wygląda praca pracownika płacowo/magazynowego w tej firmie bo Składałem tam papiery i Zastanawiam się czy warto?, Jakie są godziny pracy, ile dni w tygodniu i na jakie pieniądze można liczyć oraz z jakiego powodu jest poszukiwany nowy pracownik? Pozdrawiam

Hanna

Serio musicie tu aż tak dmuchać na zimne? :/ Bo widzę, że tu pracujesz, masz więc może jakieś fajne porady jak tu ewentualnie się ustawić, żeby jak najmniej problemów mieć?

Czy w PHU Rolmax wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Wiecie, czy PHU Rolmax udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Gal Anonim
@Pytanie

Praca zdalna w rolmaxie traktowana jest jako nieobecność w pracy - Nie usprawiedliwiona nieobecność.

Łucja
@Gal Anonim

aha...to jak była rozwiązana sytuacja covidowa? Nie można było wykonywać częściowo pracy z domu..?

Traktor

Pracowałem tutaj kilka lat jako przedstawiciel i mogę powiedzieć tylko tyle żeby wam nie przychodziło do głowy składać do tej firmy papiery. Na obietnicach tylko się kończy, pierwszy traktor sprzedacie może po roku albo półtora.(usunięte przez administratora)

Bogusiały
@Traktor

Skoro nie potrafisz sprzedać ciągnika najlepiej sprzedającego się w kraju to nie wiem co robiłeś w tej firmie chyba po prostu nie potrafiłeś sprzedawać nawet najprostszego produktu dlatego nie wziąłbym Cię nawet na sprzedawce cukierków bo się po prostu do tego nie nadajesz dlatego nie wiem skąd problem do firmy Niespełniony sprzedawco :D

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w PHU Rolmax?

Ja

Nie

Jan

Możesz jaśniej? No i końcówkę ci ucięło, więc kompletnie nie wiem co tam było ;/ Widzę że chyba średnio oceniasz firmę, ale poczekam na twoją odpowiedź jednak :D

Klops
@Jan

Nie ma wyjazdów żadnych

a
@Ja

Tak

T
@Klops

Wyjazdów nie, ale spotkania integracyjne są

Czy PHU Rolmax zatrudnia studentów?

W odpowiedzi na pytanie kasa za pracę marna. Praca na tygodniu do oporu i w sobotę i w niedzielę zależy od humoru. Żniwa przesiedzisz w polu a jak się pochwalisz że pracowałeś w polu to już masz przechlapane. Znam gościa który pracował naście lat jeździł na kombajnie, rzepak zborze kukurydza, bydował tą firmę od fundamentów, mało powiedziane pracował w mrozie i upale i nie tylko on sam. Jego zwolnili bo za dużo wiedział, drugi nie może chodzić, kręgosłup i tak talej. Jakby policzyć ilu pracowników już ta firma przepuściła to by się nazbierało ponad setkę napewno. Brak poszanowania ludzi. Kiedyś rynek pracowników się skończy. Ja też stąd będę niedługo uciekał.

Klient

Zamówiłem przegląd do ciągnika po 50 mtg przyjechał jakiś młody gość co wogule to umiał tylko olej spuscic. Na następny przegląd już kto inny teez lipa. Zgłaszałem usterkę hamulców, tak ma być. Po skończeniu gwarancji hamulców brak i co mówią niestety trzeba płacić. Aby tylko zebrać pieniądze i tyle. Żadnego zainteresowania rolnikiem. Taki maja rozkaz od.... i tak robią.

Paweł

@motorniczy czyli wg Ciebie nie ma pracy ponad siły tylko jest tak jak trzeba?

motorniczy

Praca w Rolmax to zaszczyt i spełnienie swoich ambicji pracodawca który z samego rana potrafi dać kopa do pracy i pozytywny uśmiech na cały dzień to główna zaleta, wielu piszących opinie tak naprawdę potrafi to zrobić głównie po odejściu , jedynie ze strachu ,bo wiadomo ilu ludzi się uśmiecha do szefa nieszczerze kiedy zależy na pracy a kiedy już odejdą piszą brednie na jego temat. Potrafi uszanować pracę pracownika, dać premie, wystarczy jedynie dać od siebie to czego oczekuje, czyli efektywnej pracy i zaangażowania . Nigdy nie pracowałem w takiej firmie, więc mogę ją polecić jak najbardziej.

Rekomendacja

Praca na ogół nudna. Od czasu do czasu (usunięte przez administratora)robi nam poranną zaprawę i rozprowadzenie do naszych obowiązków. Wtedy jest super.

Jak długo trwa proces awansu w Rolmax?

SLU

Nie wiem co musisz zrobić żeby dostać awans. Nie znam nikogo kto by awansował. Jak ktoś mówił stara gwardia tylko nowi co chwile rotują.

Mati
@Pytanie

Jeśli chodzi o drogę awansu to wszystko zależy od Ciebie jakie masz doświadczenie i chęci do pracy

Luki
@SLU

Mechanik awansował na kierownika.

Luki

Praca jak to praca idziesz z własnej woli. Śmieszne wpisy byłych pracowników ze było źle i robili dalej kilka lat wszyscy przyjeżdżali dobrowolnie .

Klient

Bajki piszecie z tymi umówionymi na dwa tygodnie pracami dla serwisantów. Liczycie kasę z górnej półki i tyle.Podjeżdzają ludzie którzy u was pracowali i oferują przeglądy w dużo niższych cenach za roboczogodzine a i za materiały też sporo niżej. Jestem już umówiony i paru kolegów też.Pełna opcja naprawa, materiały kasa przelew. Jestem zadowolony. Dziwię się firmie że wypuściła takich ludzi ze swojej ekipy.

@Rolnik

Dobry serwis - ja jestem za dozwolony zawsze jak mam problem za parę groszy podjedzie kierownik i zrobi a jak trzeba to za niewielka kasę instrukcje napraw sprzeda.

Klient

Witam.Serwis firmy Rolmax to kosmos. Na przegląd przyjeżdża mechanik i liczy sobie za każdą rozpoczętą godzinę. Nie ważne że jest 5 minut kolejnej godziny a za całą trzeba zapłacić Każdy rolnik jest na vacie i należy się mu faktura przelewów 7, 14 dni a tu tylko gotówka. To dla tej firmy to podstawa. Powiedział mi kiedyś mechanik, że jak nie wezmę gotówki to nie mam poco wracać na firmę. Mało tego ludzie którzy nie mogą mi odpowiedzieć na moje pytania w sprawie maszyn które kupiłem. Wiem że że starych pracowników jest jeszcze ze dwóch ale nie ma możliwości wyboru który do mnie przyjedzie.Lipa zawiodłem się. Ostatnie zakupy w tej firmie. Chandlowiec tak samo tylko zaliczka jest najważniejsza

SERWIS
@Rolnik

Szanowny Rolniku jeśli chodzi o naliczanie roboczogodzin w naszym serwisie to sprawa wygląda następująco, minęła godzina i 5 minut to na pewno nikt nie policzy 2 godzin natomiast jeśli mechanik pracuje powyżej 1,5 godziny to wtedy naliczamy za 2 godziny tak jest w każdym autoryzowanym serwisie .Następna sprawa , jeżeli klient chce mieć przelew to jak najbardziej jest taka możliwość ale trzeba podpisać z nami standardową umowę o współpracy .Co do wyboru mechaników mamy bardzo dobrych fachowców ,którzy mają zaplanowane pracę w terenie z tygodniowym wyprzedzeniem i nie mam możliwości wyboru mechanika przez klienta ponieważ każdy z nich ma przydzielone zadania i ewentualnie można dopasować dany przyjazd do wcześniej zaplanowanej trasy .Mam nadzieję ,że wszelkie wątpliwości zostały wyjaśnione jeśli masz jakieś pytania lub uważasz ,że coś możemy poprawić ,zadzwoń telefon kontaktowy 506212090 na pewno się dogadamy .

Nowy

Witam zamierzam złożyć papiery na mechanika, co sądzicie o pracodawcy? Słyszałem że dużo ludzi się zwolniło ostatnio. Ciekawe czy szukają kogoś do pracy. Coś ktoś słyszał bo dzwonie na numer serwisu i nikt nie chce mi odpowiedzieć czy mogę dostarczyć dokumęty. Dzięki.

Jarosław
@Nowy

Kolego jeśli chcesz złożyć CV to możesz bez problemu to zrobić przez stronę lub przyjechać osobiście

Marcin
@Nowy

Jeśli dzwonisz i nikt nie jest w stanie ci odpowiedzieć to znaczy że nie dodzwoniłeś się do Rolmax tylko gdzieś indziej zadzwoń na tel.506212090 tam załatwisz wszystko co trzeba .

Jarosław
 Rekomendacja

Nie sądzę nie wiem skąd ta opinia na pewno nie pracowałeś w Rolmax tylko powielasz plotki .

Zostaw merytoryczną opinię o PHU Rolmax - Świdnik

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w PHU Rolmax?

Zobacz opinie na temat firmy PHU Rolmax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHU Rolmax?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jakie są opinie klientów o firmie PHU Rolmax?

Liczba opinii klientów firmy PHU Rolmax, to 5, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a, 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHU Rolmax?

Kandydaci do pracy w PHU Rolmax napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PHU Rolmax