PHU Rolmax

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PHU Rolmax

Marek Nowy wpis
Inne

Naczytałem się tu o braku merytorycznej pomocy ze strony przełożonych, despotycznym szefie i wstrzymywanych prowizjach pod byle pozorem. To na temat pracy specjalisty ds. sprzedaży maszyn rolniczych. Jeśli więc to prawda z tym prowizjami, to z jaką podstawą się zostaje?

Daro Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.
Inne
 Pytanie

Witam, chciałbym wypowiedzieć się odnośnie naprawy gwarancyjnej wtryskiwaczy w nowym ciągniku NH. Pompa naprawiana dwukrotnie (oczywiście z "mojej winy")...dowodów tejże winy nie udowodniono... koszty oczywiście musiałem pokryć gotówką (gdzie my żyjemy?) ..Koszty z "kosmosu" - do tego jeszcze wrócę i podam kwoty, ale na razie zdecydowanie nie polecam tej firmy. Dodam jeszcze, że posiadam 6 nowych ciągników, plus ten niewypał iiii nigdy z nimi nie miałem i nie mam takich problemów.... Do dodatkowej opinii jak wspomniałem - na pewno powrócę...

Pytanie Nowy wpis
 Pytanie

Jaki jest okres rozliczeniowy w PHU Rolmax? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

anonim
Inne

Mają prace dla specjalisty ds. sprzedaży maszyn rolniczych na woj. lubelskie. Chciałbym dopytać bo piszą o atrakcyjnym wynagrodzeniu tzn, podstawa + prowizja od sprzedaży bez górnej granicy. Brzmi to dość fajnie. Ktoś pracuje jako handlowiec i naprawdę można tak dobrze zarobić? Zwykle ile najwięcej wpada na konto?

Byłem i wiem
Inne
@anonim

Dowiedz się na jaki powiat szukają specjalisty, poźniej daj sobie spokój. Nie da się polecić tej firmy komuś innemu niż wrogowi. Ta firma to januszex w najczystszej postaci, obiektywnie czas zatrzymał się tam w latach 2000-2005. Nie wierzyłbym w żadne słowo padające z ich ust. Jest to absolutnie najgorsze miejsce dla człowieka z jakąkolwiek godnością. Nie ma żadnego wsparcia merytorycznego. Kadra zarządająca to ludzie którzy są na tych stanowiskach tylko dlatego że są poduszkami emocjonalnymi dla depotycznego szefa. Ludzie bez żadnego podejścia i pojęcia, którzy siedzą bo mają świadomość że ich umiejętności mają wartość tylko w firmie Rolmax. Poza nią nadają się jedynie do miotły. Cała kadra jest zastraszana, handlowcom regularnie wstrzymywane są prowizje z tego lub innego powodu. Dodatkowo cały system obliczania prowizji jest stworzony tak że handlowiec dostaje tylko kawałek tego co powinien. Firma państwo w państwie. Pójdź i za rok mi na ten komentarz odpisz - jeśli go oczywiście nie usuną. Przyznasz mi rację.

Lidzia
Inne
@Byłem i wiem

Cześć, długo tu pracowałeś, ze tak konkretne wnioski wyciągnąłeś? Czy można podejście firmy do pracownika już od razu zauważyć i wyrobić sobie zdalnie? Możesz zdradzić jak dawno to było? Chociaż z tego co piszesz, to raczej małe szanse są na to, ze jednak jakieś pozytywne zmiany zaszły? Ja jestem pod kreską, jeśli chodzi o prace.. chyba będę brała to, co jest. Masz jakieś rady, żeby jednak „wytrzymać”? Nie wiem czy wiesz, o co mi chodzi. Ile procent dostaje się tej prowizji na papierze, a ile wychodzi po ucięciu? Podstawa jak wyglądała? Minimalna czy coś więcej?

Nieciekawy z wyglądu Nowy wpis
Były pracownik
@anonim

Jedyną wartą uwagi osobą tutaj jest córka właściciela, która doskonale rozumie i ogarnia biznesowe realia, świetnie się w nich porusza oraz konsekwentnie realizuje swoją wizję nowoczesnego zarządzania firmą i ludźmi.

Kierownik Serwisu
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Mocne zachęcanie do pracy u nich mimo braku kwalifikacji

Pytania

Konkretne odpowiedzi o zarobkach ale potem to się nie spełnia

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
Gal Anonim
Kandydat
 Pytanie

Hej, Na jakie zarobki może liczyć doświadczony informatyk? Widzę, że szukają a ja chętnie zmieniłbym pracodawcę, ale pytanie czy warto sobie i im głowę zawracać.

Pytanie
 Pytanie

Czy w PHU Rolmax poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Traktor
Były pracownik

Pracowałem tutaj kilka lat jako przedstawiciel i mogę powiedzieć tylko tyle żeby wam nie przychodziło do głowy składać do tej firmy papiery. Na obietnicach tylko się kończy, pierwszy traktor sprzedacie może po roku albo półtora.(usunięte przez administratora)

Bogusiały
Inne
@Traktor

Skoro nie potrafisz sprzedać ciągnika najlepiej sprzedającego się w kraju to nie wiem co robiłeś w tej firmie chyba po prostu nie potrafiłeś sprzedawać nawet najprostszego produktu dlatego nie wziąłbym Cię nawet na sprzedawce cukierków bo się po prostu do tego nie nadajesz dlatego nie wiem skąd problem do firmy Niespełniony sprzedawco :D

15
Sławek
Pracownik
 Pytanie
@Traktor

Pracowałeś w tej firmie kilka lat ? Dlaczego tak długo skoro jest tak źle ,może to nie jest praca dla ciebie z tego co wiem pracują tam ludzie po kilkanaście lat i bardzo dobrze sobie radzą .

BYŁY PRACOWNIK
Były pracownik
 Pytanie

Zastanawiam się czy pracodawca może sprawdzić kto piszę na portalu jeśli tak to w jaki sposób ?

BYŁA
Były pracownik
@BYŁY PRACOWNIK

Czytałam w necie ,że pracodawca może wystąpić do sądu o sprawdzenie ID użytkownika i w przypadku oskarżeń, które są karalne lub naruszają przepisy prawa może założyć sprawę w sądzie . Czytałam o przypadku gdzie były pracownik decyzją sądu musiał przeprosić w największej gazecie lokalnej pracodawcę za pomówienia oraz zapłacić grzywnę na cele charytatywne .

Administracja
Pracownik

Czytam te wpisy i zastanawiam się czy można bezkarnie pisać na tym portalu wszystko co ślina na język przyniesie ,kto z tych aktywnych opluwaczy pierwszy będzie musiał przeprosić na forum publicznym i poniesie konsekwencje .

Hanna
Inne

cześć, wyklaruje ktoś temat warunków pracy dla specjalisty ds sprzedaży? bo w ogłoszeniu jest napisane, że zarobki atrakcyjne podstawa i prowizja a ktoś jeszcze na początku roku pisał coś na temat najniższej... czyli z nowym rokiem ile podstawa by wyniosła ostatecznie? I co do prowizji to ktoś ma jakieś doświadczenie i by dał znać czy łatwo ją wyrobić? jest popyt?

Nowynowy
Kandydat

Świeżo po dwóch rozmowach kwalifikacyjnych na handlowca mogę stwierdzić, że firma z 1997r. I w tych czasach została..... Obietnice wielkie, na papierze najniższa krajowa reszta ustalona na ,,słowo ''. Czasy pracy (usunięte przez administratora) dawno minęły w tej branży. I ten kierownik handlowców haha... Podejrzewam, że szeregowy pracownik biedronki lepiej odnalazł by się na tym stanowisku. Moim zdaniem szkoda czasu na tą firmę.

Pytanie
 Pytanie

Wiecie, czy PHU Rolmax udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Gal Anonim
Pracownik
@Pytanie

Praca zdalna w rolmaxie traktowana jest jako nieobecność w pracy - Nie usprawiedliwiona nieobecność.

Łucja
Inne
@Gal Anonim

aha...to jak była rozwiązana sytuacja covidowa? Nie można było wykonywać częściowo pracy z domu..?

Pytanie
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w PHU Rolmax?

Ja
Były pracownik
@Pytanie

Nie

Jan
Inne

Możesz jaśniej? No i końcówkę ci ucięło, więc kompletnie nie wiem co tam było ;/ Widzę że chyba średnio oceniasz firmę, ale poczekam na twoją odpowiedź jednak :D

Klops
Były pracownik
@Jan

Nie ma wyjazdów żadnych

a
Pracownik
@Ja

Tak

T
Były pracownik
@Klops

Wyjazdów nie, ale spotkania integracyjne są

Pracownik
Pracownik

W odpowiedzi na pytanie kasa za pracę marna. Praca na tygodniu do oporu i w sobotę i w niedzielę zależy od humoru. Żniwa przesiedzisz w polu a jak się pochwalisz że pracowałeś w polu to już masz przechlapane. Znam gościa który pracował naście lat jeździł na kombajnie, rzepak zborze kukurydza, bydował tą firmę od fundamentów, mało powiedziane pracował w mrozie i upale i nie tylko on sam. Jego zwolnili bo za dużo wiedział, drugi nie może chodzić, kręgosłup i tak talej. Jakby policzyć ilu pracowników już ta firma przepuściła to by się nazbierało ponad setkę napewno. Brak poszanowania ludzi. Kiedyś rynek pracowników się skończy. Ja też stąd będę niedługo uciekał.

3
anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Marek
Były pracownik

Jak zamierzasz tam pracować to wiec jedno co ustalisz w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej miej na piśmie bo potem tego nie będzie - wynagrodzenie pełne na umowie - bo pan prezes lubi na umowie mniej (usunięte przez administratora) nagany pisemne to norma w tej firmie. jeśli coś ustalasz z kim to najlepiej mailowo bo się wyprą a szczególności z panią Ikonką bo nic nie zrobi a potem się wyprze że nie było takiej rozmowy

Zaciekawiony
Kandydat
 Pytanie
@Marek

Marek nie wiesz jakie warunki pracy ma tam pracownik magazynowo placowy i dlaczego poszukują nowego pracownika oraz jakie są godziny pracy? Pytam bo jestem zainteresowany tą pracą i ciekawią mnie warunki pracy w tej firmie.

Zainteresowany
Kandydat
 Pytanie
@Marek

Marek jak wygląda praca pracownika płacowo/magazynowego w tej firmie bo Składałem tam papiery i Zastanawiam się czy warto?, Jakie są godziny pracy, ile dni w tygodniu i na jakie pieniądze można liczyć oraz z jakiego powodu jest poszukiwany nowy pracownik? Pozdrawiam

Rolnik
Inne

Zamówiłem przegląd do ciągnika po 50 mtg przyjechał jakiś młody gość co wogule to umiał tylko olej spuscic. Na następny przegląd już kto inny teez lipa. Zgłaszałem usterkę hamulców, tak ma być. Po skończeniu gwarancji hamulców brak i co mówią niestety trzeba płacić. Aby tylko zebrać pieniądze i tyle. Żadnego zainteresowania rolnikiem. Taki maja rozkaz od.... i tak robią.

Paweł
Inne

@motorniczy czyli wg Ciebie nie ma pracy ponad siły tylko jest tak jak trzeba?

motorniczy
Były pracownik

Praca w Rolmax to zaszczyt i spełnienie swoich ambicji pracodawca który z samego rana potrafi dać kopa do pracy i pozytywny uśmiech na cały dzień to główna zaleta, wielu piszących opinie tak naprawdę potrafi to zrobić głównie po odejściu , jedynie ze strachu ,bo wiadomo ilu ludzi się uśmiecha do szefa nieszczerze kiedy zależy na pracy a kiedy już odejdą piszą brednie na jego temat. Potrafi uszanować pracę pracownika, dać premie, wystarczy jedynie dać od siebie to czego oczekuje, czyli efektywnej pracy i zaangażowania . Nigdy nie pracowałem w takiej firmie, więc mogę ją polecić jak najbardziej.

Pracownik
Pracownik
 Rekomendacja

Praca na ogół nudna. Od czasu do czasu (usunięte przez administratora)robi nam poranną zaprawę i rozprowadzenie do naszych obowiązków. Wtedy jest super.

Pytanie
 Pytanie

Jak długo trwa proces awansu w Rolmax?

SLU
Pracownik

Nie wiem co musisz zrobić żeby dostać awans. Nie znam nikogo kto by awansował. Jak ktoś mówił stara gwardia tylko nowi co chwile rotują.

Mati
Były pracownik
 Rekomendacja
@Pytanie

Jeśli chodzi o drogę awansu to wszystko zależy od Ciebie jakie masz doświadczenie i chęci do pracy

Luki
Były pracownik
@SLU

Mechanik awansował na kierownika.

Zostaw merytoryczną opinię o PHU Rolmax - Świdnik

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w PHU Rolmax?

  Zobacz opinie na temat firmy PHU Rolmax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w PHU Rolmax?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy PHU Rolmax?

  Kandydaci do pracy w PHU Rolmax napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PHU Rolmax
Przejdź do nowych opinii