PHU Rolmax

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PHU Rolmax

Rolnik

Witam.Serwis firmy Rolmax to kosmos. Na przegląd przyjeżdża mechanik i liczy sobie za każdą rozpoczętą godzinę. Nie ważne że jest 5 minut kolejnej godziny a za całą trzeba zapłacić Każdy rolnik jest na vacie i należy się mu faktura przelewów 7, 14 dni a tu tylko gotówka. To dla tej firmy to podstawa. Powiedział mi kiedyś mechanik, że jak nie wezmę gotówki to nie mam poco wracać na firmę. Mało tego ludzie którzy nie mogą mi odpowiedzieć na moje pytania w sprawie maszyn które kupiłem. Wiem że że starych pracowników jest jeszcze ze dwóch ale nie ma możliwości wyboru który do mnie przyjedzie.Lipa zawiodłem się. Ostatnie zakupy w tej firmie. Chandlowiec tak samo tylko zaliczka jest najważniejsza

SERWIS
@Rolnik

Szanowny Rolniku jeśli chodzi o naliczanie roboczogodzin w naszym serwisie to sprawa wygląda następująco, minęła godzina i 5 minut to na pewno nikt nie policzy 2 godzin natomiast jeśli mechanik pracuje powyżej 1,5 godziny to wtedy naliczamy za 2 godziny tak jest w każdym autoryzowanym serwisie .Następna sprawa , jeżeli klient chce mieć przelew to jak najbardziej jest taka możliwość ale trzeba podpisać z nami standardową umowę o współpracy .Co do wyboru mechaników mamy bardzo dobrych fachowców ,którzy mają zaplanowane pracę w terenie z tygodniowym wyprzedzeniem i nie mam możliwości wyboru mechanika przez klienta ponieważ każdy z nich ma przydzielone zadania i ewentualnie można dopasować dany przyjazd do wcześniej zaplanowanej trasy .Mam nadzieję ,że wszelkie wątpliwości zostały wyjaśnione jeśli masz jakieś pytania lub uważasz ,że coś możemy poprawić ,zadzwoń telefon kontaktowy 506212090 na pewno się dogadamy .

Witam zamierzam złożyć papiery na mechanika, co sądzicie o pracodawcy? Słyszałem że dużo ludzi się zwolniło ostatnio. Ciekawe czy szukają kogoś do pracy. Coś ktoś słyszał bo dzwonie na numer serwisu i nikt nie chce mi odpowiedzieć czy mogę dostarczyć dokumęty. Dzięki.

Jarosław
@Nowy

Kolego jeśli chcesz złożyć CV to możesz bez problemu to zrobić przez stronę lub przyjechać osobiście

@Nowy

Jeśli dzwonisz i nikt nie jest w stanie ci odpowiedzieć to znaczy że nie dodzwoniłeś się do Rolmax tylko gdzieś indziej zadzwoń na tel.506212090 tam załatwisz wszystko co trzeba .

Jarosław

Nie sądzę nie wiem skąd ta opinia na pewno nie pracowałeś w Rolmax tylko powielasz plotki .

Były

Jakie pracę domowe, no chyba że Rolmax płaci za nadgodziny za te prace

Dzień dobry Dziękuję za Twój wpis. Serdecznie zapraszam do swobodnego wyrażania swoich opinii, jednak proszę postarać się unikać obrażania innych osób. Bo z przykrością to piszę, ale tak niestety często się zdarzało. Każda opinia jest z uwagą czytana, jest ważna i potrzebna - bo pozwala poprawiać jakość, wprowadzać nowe usprawienia i zwiększać komfort pracy. Na przykład nawiązując do jednego z komentarzy niżej - miesiąc temu wyposażyliśmy w klimatyzację wszystkie pomieszczenia biurowe, tak aby praca u nas była jeszcze przyjemniejsza. Efekty są wyraźnie odczuwalne, zachęcam Pana do odwiedzin i sprawdzenia samemu. W naszej firmie pracuje ponad 60 osób i każda jest inna. Jesteśmy zadowoleni i dumni ze wszystkich. W firmach o takim zatrudnieniu niestety zawsze istnieje rotacja. Każda osoba ma swój charakter, przyzwyczajenia, różne oczekiwania, wcześniejsze doświadczenia, a nawet jeszcze w trakcie edukacji . Jest to branża rolnicza i często człowiek przychodzi na próbę, aby sprawdzić jak to wygląda od środka. Moim zdaniem jest ciekawie i każdego dnia coś się dzieje. Mamy wielu pracowników biurowych i nie trzeba mieć tu doświadczenia w rolnictwie ;] W tej chwili przyjmowani są mechanicy do pomocy w obsłudze naszych ciągników. Zgłaszają się ludzie ze specjalizacją w naprawie innych pojazdów i radzą sobie doskonale. Pamiętaj, że jeżeli czegokolwiek nie będziesz wiedział, to zawsze ktoś ci chętnie pomoże i nauczy. Pozdrawiam i zapraszam ponownie

Były
@PHU Rolmax

Witam jak zwykle pracownik biurowy jest szanowany bo przynosi zyski. A co z serwisem tam też jest klimatyzacja?Bajki piszecie jak zwykle, serwis w terenie pracuje w zasoby wody we własnym zakresie.Ale klima w biurze działa ok. Jakieś pytania?

mechanik
@Były

Szkoda że wymiennik ciepła od klimatyzacji jest na hali warsztatowej i podgrzewa atmosferę a w biurze chłodno :)

Kierownik Serwisu

Mocne zachęcanie do pracy u nich mimo braku kwalifikacji

Konkretne odpowiedzi o zarobkach ale potem to się nie spełnia

Czy zdarzają się nadgodziny w Rolmax?

MG

TAK

Jaka umowa obowiązuje w Rolmax podczas okresu próbnego?

MR

o pracę na czas określony- 3 miesiące

Rolnik

Witam, serwis lipa. Chłopaki z serwisu cały czas rotacja, starzy doświadczeni pouciekali bo mieli już dość pieskiego traktowania. Tym samym firma nie dba o takich ludzi jak ja, co raz kto inny do naprawy, po kilka razy do usterki. Całe szczęście że na gwarancji ale to się kiedyś skończy i co wtedy, na dojazdy nie wyrobię a kierownictwo potrafi liczyć i to z górnej półki. Zawiodłem się na zakupie.

@pracuję i nie narzekam

Witam Nowy, CV można złożyć zawsze, bez względu na to czy jest rekrutacja czy nie nawet z pominięciem działu, do którego chce się aplikować Aplikację można złożyć osobiście w firmie, można wysłać pocztą lub na maila. (usunięte przez administratora)

Owszem

Zawsze możesz się zatrudnić i sam spróbować, I napisać własny wpis o pozytywnej wypowiedzi i poprawić wizerunek firmy. Pozdrawiam

MaxK

Praca na jasnych i uczciwych zasadach. Warunki w porządku. Podstawa plus prowizja. Pracujesz i jesteś zaangażowany -zarabiasz. Nie pracujesz i masz wywalone -nie zarabiasz. Proste.

Renata

Takie krzyki i pretensje z całą pewnością nie sprzyjają efektywnej pracy. Tak czy inaczej - bardzo chciałabym dowiedzieć się czegoś więcej na temat warunków pracy w Rolmax. Powiedziałeś coś o nadgodzinach. A są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru tych godzin? Wyjaśnij to.

Renata

Dzięki za odpowiedź. Rozumiem, że chodzi o Twoje relacje ze współpracownikiem, nie wnikam więc dalej. Odpowiesz mi jeszcze, jaką umowę dają w Rolmax w księgowości?

Renata

@- a myślałam, że tu zostanę Sama zdecydowałaś się na odejście z Rolmax? Jaki był główny powód odejścia?

kola

@- a myślałam, że tu zostanę Nic nie tłumaczy złego zachowania nawet w formie pisemnej. Zawsze można zmienić pracę jeśli komuś nie odpowiada.

Grażyna

Z serwisu GoWork.pl usuwane są jedynie te komentarze, które łamią jego regulamin. Opinia musi być przede wszystkim merytoryczna i kulturalna. Jak oceniasz pracę w Rolmax?

Grażyna

W związku z tym, że w ostatnim czasie niewiele wypowiadacie na temat Rolmax chciałabym Was poinformować, iż właśnie szukają tam kilku osób do pracy. Mają wakaty na następujące stanowiska: Doradca w Punkcie Obsługi Klienta Finansowania Fabrycznego, Mechanik maszyn rolniczych, pomocnik mechanika, Specjalista ds. sprzedaży maszyn rolniczych, Specjalista ds. sprzedaży maszyn rolniczych. Więcej informacji o rekrutacji macie tu: http://www.rolmax.net.pl/lista-ofert-pracy Poszukiwaliście ostatnio zatrudnienia w przedsiębiorstwie o takim profilu? Jestem ciekawa Waszego zdania!

Jesteś pracownikiem firmy? Czy mógłbyś napisać jaśniej, dlaczego tak sądzisz i co wpłynęło na Twoją ocenę? Każda merytoryczna opinia sprawi, że przyszli pracownicy dowiedzą się więcej informacji o firmie. Na stronie http://www.rolmax.net.pl/lista-ofert-pracy pracodawca szuka specjalisty do spraw sprzedaży maszyn rolniczych i mechanika maszyn rolniczych. Czy ktoś z Was jest zainteresowany?

Zenek
@Marek

Pracowałem w tej firmie . (usunięte przez administratora) podwyżek nie ma.

Lidia

@Anita @Henryk w których wpisach dostrzegacie działania konkurencji i dlaczego tak uważacie? Jakie zatem jest Wasze zdanie na temat pracy w firmie Rolmax? Zależy nam na poznaniu prawdziwego obrazu pracy w tej firmie, dlatego jeśli macie odmienne zdanie na jakiś temat podzielcie się nim. @zulugula Czy zgłaszaliście przełożonym problem związany z niekomfortowymi warunkami pracy? Być może udałoby się znaleźć rozwiązanie tej sytuacji.

Henryk

Konkurencja od czasu do czasu inspiruje do pisania tych bzdur?

Zołza

Z tą "dużą rotacją" w biurze to chyba lekka przesada. Odwiedzam tę firmę często i cały czas widzę te same dziewczyny więc jak dla mnie to dziwny wniosek. Kto ostatnio odszedł z tego zimnego/dusznego biura???

Anita

Czyżby konkurencja inspirowała do pisania?

Zostaw merytoryczną opinię o PHU Rolmax - Świdnik

• Jak się pracuje w PHU Rolmax?

Zobacz opinie na temat firmy PHU Rolmax tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHU Rolmax?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PHU Rolmax?

Kandydaci do pracy w PHU Rolmax napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PHU Rolmax