Danelczyk Sp. z o.o.

Świdnik

Opinie o Danelczyk Sp. z o.o.

Karolina

@Czyk nie jestem związana z firmą, nie jestem również jej pracownikiem. Zależy mi, by osoby które na wątek trafiają szukając opinii na temat firmy jako pracodawcy, mogły tu znaleźć pomocne informacje. Dlatego tak istotne są wpisy merytoryczne i zgodne z regulaminem. Nie próbuję też dowiedzieć się, kto kryje się za wpisami. Wątek daje przestrzeń do anonimowego wyrażania opinii na temat pracodawcy. Zarówno takich, które są pozytywne, jak i tych, które mówią o pewnych zastrzeżeniach. A jak Ty oceniasz firmę jako pracodawcę?

Obserwator

Większość z tych wpisów to jakiś totalny chłam, nie bronię tej firmy mam ją generalnie w 4 literach ale zastanawiam się kim Wy jesteście ? Chyba jakimiś burakami ! Forum ma służyć pomocą dla tych którzy chcą w tej firmie pracować ! Co ja tutaj widzę ? Jakieś totalne zero, ok może jedyny sfrustrowany myjkowy który zapewne chciałby siedzieć, nicnie robić i brać 3 tyś na rękę ale zapewne i tak by tyłek obrobił.

Karolina

@Tytus co masz na myśli mówiąc, że nie przyjmują ludzi z ulicy? Rozumiem, że aby dostać pracę w firmie trzeba mieć już odpowiednie doświadczenie i umiejętności. Czy osoby bez doświadczenia, ale z potencjałem mają jakiekolwiek szanse?

Czyk
@Karolina 21.08.2017 11:17

Karolina, jesteś pracownikiem i chcesz wiedzieć kto tu pisze. Każdy wie ze masz inne imię. Ujawnij się. Jesteś Ab.

Cedz8k

Witam nie polecam tej chorej firmy kierownicy kretynki a derektor to już wogule tylko wyzywa pracowników a myjkowi jak by najlepiej wszystko umieli robić i za kwotę 1450 zł to jest chore wyzysk powinni zamknąć tą placówkę a nie ludzi zatrudniać i straszą że jak odejdzie to zostaniesz zwolniony dyscyplinarne pozdrawiam

Karolina

@czajan piszesz o ogromnej rotacji pracowników. Co przez to rozumiesz? Jak dużo osób zrezygnowało w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Czy dotyczy to szczególnie któregoś z działów?

Tytus
@Karolina 21.07.2017 11:29

A ty pracujesz tam? Czy chcesz tam pracować? Bo z ulicy nie przyjmują, chyba że z brokera.

Bezrobotny

A ktoś wie czemu Kierownik i sprzedawca odeszli ze Skody?

czajan

Najlepszą recenzją tej firmy jest rotacja pracowników. Większość odchodzi przed okresem próbnym.

Anonimowy
@czajan 19.04.2017 08:43

Nie zamierzam bronić tej firmy ale zastanawiam się skąd możesz mieć takie informacje, przedstaw się wtedy ta opinia będzie bardziej wiarygodna = pomocna dla innych. Wybierz jedną z opcji: 1. Jestem sfrustrowanym pracownikiem tej firmy ale tkwię w niej bo nigdzie indziej mnie nie chcą ale i tak narobię we własne gniazdo. 2. Jestem oszukanym pracownikiem, którego zwolniono pomimo perfekcyjnie wykonywanych obowiązków, chcę się tym ze wszystkimi podzielić. 3. Jestem zupełnie obcą dla tej firmy osobą ale słyszałem nie wiem skąd że jest tam źle więc z nudów postanowiłem o tym napisać, tak żeby było ciekawiej. Może masz inny ciekawy pomysł ? Pomóż tworzyć to forum w sposób wiarygodny, eliminując niewiarygodne opinie. Dziękuje za zrozumienie - nie odbieraj tego jako atak na Twoją osobę.

Czyk
@Anonimowy 30.04.2017 23:15

Jedyny sfrustrowany tutaj to zdaje się ty. Prosisz kogoś o przedstawienie się, a sam jesteś jakiś "Anonimowy"...no dobra Budyń, wszyscy wiedzą że to ty. Rozluźnij poślady chłopaku :) Do wyboru należałoby dodać jeszcze jedną opcję: 4. Właściciel firmy wykazuje się gargantuiczną indolencją i potężnymi lukami w kulturze osobistej i właśnie dlatego prawie nikt nie zostaje w jego firmach dużej niż kilka miesięcy.

Pozorant

W końcu Jakub wyleciał.... A taki był mądry jak innych wyrzucił.

tomtom

Pojawiła sie kilka dni temu nowa oferta pracy, także spokojnie można jeszcze wysyłać z powodzeniem własne cv i cała aplikacje. Rekrutacja dotyczy zatrudnienia na stanowisku specjalisty do spraw sprzedaży

czajan

Ha, ha. Ciekawe kto się jeszcze nabierze na pracę u Budynia. To jakaś paranoja ten typ, a to że nie siedzi jeszcze, to tylko jego szczęście. Pracownicy sprzedaży zmieniają się niezwykle często, dlaczego???

kontroling

Specjalista kontrolingu już jest. Nie szukajom bo go majom. pocioł koszty.

bogdan

Kolego Piotrze K, poszukaj ogłoszeń o pracę i potem się wypowiadaj. OK?

boguś

A czemu szukają kierownika sprzedaży? Przecież tam jest. Nie wiem czy aplikować, bo chcę stabilnej pracy i dobrze płatnej.

Ojojoj

2500-3000 zł. Plus premie, ale na to nie licz. Brak sprzedaży, wskaźniki lecą w dół.

ojtam

taaaaa, 5 sprzedawców + kiłownik. 5 aut średnio w miesiącu sprzedane na rynek krajowy! to ile zarobisz? 10000 zł? 5000 zł? Zatrudnij się i się przekonaj.

Ojojoj

Jest ogłoszenie na kierownika sprzedaży. No orły do składania Cv. Wymagania niewielkie, roboty mało jak pokazał obecny Kierownik. Auto służbowe brał bez pozwolenia, wiec nowy Kierownik też będzie miał.

Dramat

Taaak. Pracuj.pl zaprasza. Sprzedawca samochodów, sprzedawca części, sprzedawca flotowy, sprzedawca akwizycji. Składaj, tylko zapytaj najpierw tych co już tam nie pracują o opinie. Przejrzysz na oczy...

Dramat

Na czym polega ciągły rozwój firmy? Znowu szukają do pracy... A może starzy pracownicy uciekają? A jak geniusz zarządzania?

Handschuh

Jeśli się ma dwie lewe ręce ... :))))))))))))))

SUCHY

To jest szajba do kwadratu i trzeba to nagłośnić... żeby kierownik serwisu nie mógł umyć swojego auta u siebie, czy przełożyć kół, tylko tułał się po sąsiednich serwisach ? To się w pale nie mieści co tam się dzieje! Niech któraś z gazet albo telewizja zainteresuje się tym geniuszem menadżerskim.

TED

DNO - tyle w temacie

antypozorant

idź i pracuj w tak syfiastej atmosferze nawet auta swojego nie mogę umyć, bo firma straci tak robią wynik finansowy, to przysporzy spółce pokaźne środki finansowe :)))) trzeba im przykręcić śrubę, wet za wet, oko za oko, patrzeć na ręce nic za darmo od firmy? to i nic za darmo dla firmy: regulaminowy czas pracy, regulaminowe czynności rotacja wśród pracowników? to i rotacja kierowników i dyrektorów za mizerne efekty :))) powstańmy z kolan! nie dajmy się ogłupiać !

a czyja jest ta myjnia bezdotykowa naprzeciwko ? :))

michał

Jakie etaty są do obsadzenia w najbliższym czasie ?

suchy

Halo Autohaus OTTO ! Doszły mnie słuchy, że teraz u Was są spotkania z pączkami :) Czy u Was też są przodownicy pracy, co siedzą w robocie po 12 godzin ? Czeka na nich nagroda w podsumowaniu rocznym - bilet do kina :)))

PośFiata

Faktycznie... zgrany duet :))))))

Baśka

Warto tam się starać o pracę, bo zmieniło się kierownictwo. Nastał wspaniały duet i oczyści tę stajnię Augiasza.

ufo

Składaj cv. Ta praca to jak kupon Extra Pensji. Tyle że bez wygranej.

MICHAŁ

klientów może i tak ale ich auta już nie koniecznie :))))))

om

Popieram 100%! Odradzam tam pracę.

Flip i Flap

nowy szef znany jest ze swoich cudownych rozwiązań uzdrowił już serwis po sąsiedzku :))) i stamtąd spierdzielił bo nie było już z cze go uskrobać. mechanicy pożyczali narzędzia od sąsiadów albo młotkiem, przecinakiem i migomatem naprawiali skrzynie biegów na gwarancji bo ciął koszty na maxa wypłaty poobniżał i takie właśnie genialne rozwiązania ma do zaoferowania ten supermenago :))) Jeśli ktoś chce wdepnąć w g ówno to niech aplikuje do tej spółki, powodzenia

elka 2

nic nie słyszałaś bo nikt takimi wydarzeniami nie chwali ale to raczej pewne a zwolnienia w vw niby skąd się biorą przyszedł nowy szef i robi porządki ze stara załogą a jeżeli chcesz wysłać tam cv to powodzenia życzę choć myślę ze nie chodzi ci o cv tylko o wyciągnięcie info heh ale mogę się mylić:P

KRIS

Jak wieść gminna niesie Danelczyk sprzedał właśnie firmę Panu Cz. po wcześniejszym przekształceniu spółki jawnej w spółkę z o.o. No i jak to były właściciel uciekł do stanów na wywczas bo nie mógł spojrzeć w oczy pracownikom . Ale tak to jest gdy się jest starym ojcem młodego potomka i to z byłą pracownicą i myśli błądzą wokół pewnej części ciała.

flet

Dobrze Ci radze daruj sobie,szkoda zdrowia Pozdrawiam

szarota

hej, jak tam sytuacja w firmie bo dostalam propozycje pracy na stanowisku asystentki dzialu sprzedazy a nie mam juz sily do "ciezkich" pracodawcow... jak jest z umowami, podejsciem do pracownika i zachowaniem wzgledem niego? mam juz jakis tam maly staz pracy na stanowisku mechanika i doradcy serwisowego ale chcialabym znalezc cos stabilnego...

kaster

miejmy nadzieję , że tak , bo inaczej sytuacja może stać się niestety napięta. Na te chwilę to wszystko jest jeszcze do odratowania jednak szefostwo musi zacząć podejmować odpowiednie decyzje bo niestety ale nikt tego za nich nie zrobi. Oby szybko poszli po rozum do głowy i zaczęli w końcu działać ...!

klient

Po co te nerwy i to napięcie - od dawna wiadomo, że jak chce się kupić vw to jedzie się albo do Rzeszowa albo Wwy, a jak Skodę to jajbliżej do CRH - obsługa w salonie vw mało profesjonalna - skoda = tragedia - amatorka w najwyższym wydaniu.

gal anonim

już dawno powinien stracić za jego przekręty za chamstwo, prostactwo i własną głupotę...

hjakhajksh

stracił autoryzację - to prawda

Niezadowolony

Chcialbym podzielic sie wrazeniami z pracy w firmie Danelczyk. Ogolne doswiadczenia nie sa najlepsze, bo kiedy doradcy za***rdalaja nie majac czasu zeby pomyslec, zjesc, zrobic spotkanie, porozmawiac - porownujac do inych firm, jedna osoba, swietosc firmy, kontrola jakosci, zmienia swoj pokoj na wiekszy, z oknem, z klima, dla wygody. kiedy doradca odbiera swoj trzydziesty telefon, przy okazji rozmawiajac z klientem, wypelniajac zlecenie, przyjmujac samochod do warsztatu, swietosc firmy przechadza sie po warsztacie i po chamsku zwraca uwage na dzwoniacy kolejny telefon, albo nieporzadek na biurku, po chamsku dyktujac zakres obowiazkow. kiedy nas rozliczaja do minuty, czas wyjscia i wejscia do pracy, swietosc firmy przychodzi raz 8.30, innym razem 10.30, i nikt nie zwraca na to uwagi. kiedy obsluga serwisu nosi niebieskie koszule, majac jedna na zmiane, spoceni [usunięte przez administratora] przyjeciu, swietosc firmy wklada buciki z odkrytym paluchem, mini, koszulke na ramiaczkach, z dekoltem, chladzac sie u siebie w gabinecie. kiedy zrobi jej sie za zimno, schodzi na dol, do obslugi, by kogos [usunięte przez administratora]. tak jak warsztat nie moze przerobic az tylu samochodow, za malo mechanikow, i obsluga nie daje rady obsluzyc tylu klientow, za malo doradcow. Prosby o pomoc nie skutkuja, bo dla zatrudnienia kogokolwiek obrot jest za maly. pani od kontroli jakosci, zamiast wspierac, wyzywa sie na pracownikach, popieram poprzednie wpisy o wyzwiskach i klotniach. szanujacy sie pracodawca nie pozwolilby na takie traktowanie swoich ludzi, ktorzy robia dla niego kase. chyba tylko w struktorach tej firmy z osoby, ktora robila wielka kariere na silowni robi sie kogos postawionego nad kierownikami, osobe decyzyjna, ktora nie umie sklecic zdania przy kliencie, zalatwic trudnej sprawy, wziac czegokolwiek w swoje rece. zapytasz sie dlaczego tak jestznow po chamsku przypomni zakres twoich obowiazkow. jesli ktos jest przeciwny, chetnie podyskutuje na ten temat, niech napisze, ze jest inaczej, byc moze w czyms sie pomylilem. gdyby nie brak kompetencji u osob na gorze, firma bylaby calkiem ok. tylko kto wytrzyma. stad wlasnie ciagla rotacja, zwolnienia. gdyby to co pisza wyzej bylo prawda i firma pojdzie pod mlotek jestem pewny, ze pierwsza osoba ktora wyleci bedzie kontrola jakosci. jak wtedy ulozy sie kariera osoby, ktora zmieszala z g***** tyle osob, nie wiem, ale pewnie zmieni swoje zachowanie i znow wroci do pracy na silowni. A WYPLATY SA ROWNO CO MIESIAC, TAK JAK USTALONO. z okresem wypowiedzenia w moim przypadku problemu nie bylo.

anonimmmm

a Danelczyk stracił autoryzację na Audi czy nie - rożnie ludzie "na mieście" mówią ?

xxx

Ludzie tu się zamieszcza opinie o pracodawcy a nie o byłych pracownikach. Fakt jest taki ,że pracodawca nie jest najlepszy na runku.

były pracownik

Czytam te opiie i muszę dodać coś od siebie. wszyscy atakują "ISO" ,To nieprawda, to piękna mądra kobieta. wykonuje swoje zadanie perfekcyjnie. Doceńcie to, pracowałem krótko.... zawsze pięknie ubrana zastanawiałem się nad rozmiarem.... jej gardeoby bez powtórek. To moja niekompetencja sprawiła źe jest tak jak jest.Nie rańcie więcej tej pięknej kobiety!!!

?

Z przytaczanych opinii pojawia się następujący obraz - szef bydle, który uważa że jest wielkim pracodawcą, a wszyscy inni to śmiecie. Gnoi całą załogę, a pomaga mu w tym Pani "w czarnych szpilkach", która pracuje u "budynia" na wysokości rozporka (dobre!). Rotacja załogi bardzo częsta, bo mało kto bez skazy na psychice wytrzyma tam dłużej niż 3 m-ce. Jedno mnie dziwi tj. tzw. ISO. Jest to proces, który powinien pomagać w pracy a nie być narzędziem w gnębieniu pracowników. ISO jest dla ludzi, a nie ludzie dla ISO. Ten kto nadzoruje ten proces powinien stuknąć się bardzo mocno w swoją pustą głowę. Kretynie od ISO ! - jak masz szare komórki, to pomyśl i nie dręcz ludzi chyba, że tylko na tyle Cię stać.

spostrzegawczy

co nie co słyszałam - 2012-12-07 14:01:13 Żenujące jest to jak czytam te wywody o waszych niskich zarobkach. Jak sie robić nie chce, wiedza niewielka plus kręcenie interesów na boku, to czego oczekujecie. Zarobki są adekwatne do doświadczenia, zaangażowania w pracę i wyników końcowych. A jeśli chodzi o laski zatrudniane w firmie, to jedna taka była co tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ą potrafi świecić i nic poza tym. Poszła do innej firmy i wyszło że g... potrafi. Ja to bym połowę pracowników zwolniła i to niektórych dyscyplinarnie. Kto wie, może złożę CV, to będę miała okazję hehe:DŻenujące nie są wywody, ale żenująca jest właśnie wypowiedź, którą cytuję. Złożysz cv i będziesz miała okazję zwolnić kogoś dyscyplinarnie? Nie musisz aplikować, bo ty już pracujesz w tej firmie. Czy ktos spoza firmy jest w posiadaniu informacji, kto pracowal (...potrafila swiecic), (krecenie interesow na boku. zarobki - doswiadczenie, zaangazowanie. Konczac - jak juz wpisujesz opinie to rob to rzetelnie, a nie konczac - moze zloze cv... Zmien stanowisko po prostu i zwalniaj. Dzieki za uwage.

xxx

Praca w tej firmie to rzeczywiście tragedia i to dla ludzi o mocnych nerwach. Kompletny brak szacunku dla ludzi , poniżanie, wyzwiska , mieszanie z błotem. Niedocenianie ludzi to podstawa funkcjonowania tej firmy, nieważne jak byś się starał i tak jest źle. Pensja straszna jeżeli nie wywalczysz sobie na początku to potem możesz zapomniec o premii bo i tak nie dostaniesz. Jeżeli o coś poprosisz właściciela to zostanie ci to wypomniane po stokroc jaki to on jest wspaniały szef a ty taki niedobry pracownik. Wszystkie pozytywne opinie napisane są przez pupili właściciela po delikatnym zasugerowaniu właściciela oczywiście, Nie polecam tego pracodawcy, naprawdę są lepsi.

prawda serwis

Prawda jest taka (proszę o opinię) w tej firmie nie wiem dlaczego nie dba się o klienta najważniejsze jest dosłownie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] np. doradca przyjmuje klienta nieważne, że pięciu klientów czeka on musi wyklepać wszystko co trzeba np. czy klient potrzebuje odpłatnie auto zastępcze... uwierzcie mi taxi wychodzi taniej i dla dobra tej czekajacej piatki darujcie sobie to wypożyczenie to kolejne pół godziny. Koszmarem jest by klient a zwłaszcza klientka czekała na miejscu, podstawowy przegląd trwa do 3 godzin koszt wysoki auto po przeglądzie brudne bo za ok 1000 zł (przeglad podstawowy audi) nie raczą umyć samochodu poza tym sznowni klienci tej firmy wyobrażcie sobie jak WAS oszukują koszt oleju do przeglądu ok 100 zł RANY BOSKIE nie ma takiego oleju na świecie, chyba w statkach kosmicznych. nie dajcie się nabrać 25 zł za litr lux oleju to max za resztę szef bawi sie na wajkacjach. Być klientem nie próbowałem ale słyszałem wymienić żarówkę 1h wymienić olej od ręki niemożliwe... dlaczego? bo otworzenie zlecenia uzgodnienie faktu z asertywnym do granic możliwości zwłaszcza starszym mistrzem serwisu niemożliwe. następne KŁAMSTWO firmy zobaczcie na fakturach słynne DCP co to K... jest nic innego jak [usunięte przez administratora]. dodatkowe czynności przeglądowe. nie zaleca tego ani nie wie co to jest producent Waszego auta, to tak jak przy wizycie na stacji paliw ta stacja pobierałaby opłaty za sprawdzenier np. ciśnienia w ogumieniu. Napiszę więcej proszę o rercenzję.

poirytowany

PRACOWNIK - 2013-01-10 21:49:24 PRACA W TEJ FIRMIE TO TRAGEDIA SERWISEM RZĄDZI KIEROWNIK... ALEŻ NIE PUSTAK W SZPILKACH. KIEROWNIK... MAJĄC NA UWADZE JEGO DOŚWIADCZENIE I WIEDZĘ ZUPEŁNIE NIEDOCENIONY, MYŚLE ŻE LADA DZIEŃ KTOŚ GO "KUPI"Tia... Co niektozy też mają taką nadzieje, że ktos go kupi i wreszcie doceni jego kompetencje, wiedze i doswiadczenie. Moze wtedy nie bedzie takiej tragedii ktora jest teraz?

poirytowany

byly

Pracownik - 2012-12-14 08:59:25 Tak się złożyło, że mam okazję pracować w tej firmie dłuższy czas. Tym samym chcę podkreślić, że: - Nieznane mi jest zostawanie po GODZINACH, czas pracy jest ustalony i nikt go nie zmienia. Jeśli któryś z pracowników NIE WYRABIA SIĘ z pracą, z którą wyrabiają się inni - sytuacją normalną jest, że zostanie chwilę dłużej. - Mogę wypowiadać się tylko za siebie, OBIECANE przez Prezesa PREMIE są zawsze wypłacane bez problemu. - Urlopy?? Czy ktoś miał kiedykolwiek problem z urlopem? - Nie miałam oraz nie mam do tej pory ŻADNEGO problemu z Zarządem, Prezes NIGDY nie odmówił mi pomocy.czarnaszpilko sumienie cię nie gryzie za pisanie takich bzdur ? wszyscy wiemy, że akurat ty z zarządem i prezesem nie masz problemu .....

byly

kto wie, może zostaniesz nawet dyrektorem, miej świadomość tego że twój zakres obowiązków będzie kończył się i zaczynał na wysokości (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Danelczyk Sp. z o.o. - Świdnik

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Danelczyk Sp. z o.o.