Opinie o Danelczyk Sp. z o.o. w Świdnik

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Danelczyk Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Danelczyk Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Danelczyk Sp. z o.o. w Świdnik

boguś

A czemu szukają kierownika sprzedaży? Przecież tam jest. Nie wiem czy aplikować, bo chcę stabilnej pracy i dobrze płatnej.

Ojojoj

2500-3000 zł. Plus premie, ale na to nie licz. Brak sprzedaży, wskaźniki lecą w dół.

ojtam

taaaaa, 5 sprzedawców + kiłownik. 5 aut średnio w miesiącu sprzedane na rynek krajowy! to ile zarobisz? 10000 zł? 5000 zł? Zatrudnij się i się przekonaj.

Ojojoj

Jest ogłoszenie na kierownika sprzedaży. No orły do składania Cv. Wymagania niewielkie, roboty mało jak pokazał obecny Kierownik. Auto służbowe brał bez pozwolenia, wiec nowy Kierownik też będzie miał.

Dramat

Taaak. Pracuj.pl zaprasza. Sprzedawca samochodów, sprzedawca części, sprzedawca flotowy, sprzedawca akwizycji. Składaj, tylko zapytaj najpierw tych co już tam nie pracują o opinie. Przejrzysz na oczy...

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Danelczyk Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy KIEROWNIK SPEDYCJI w transporcie międzynarodowym
Profesjonalny kierowca
logo firmy Spawacz MAG
ATN Service ApS
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Świdnik
ACTION Poland Sp. z o. o.

Dramat

Na czym polega ciągły rozwój firmy? Znowu szukają do pracy... A może starzy pracownicy uciekają? A jak geniusz zarządzania?

Handschuh

Jeśli się ma dwie lewe ręce ... :))))))))))))))

SUCHY

To jest szajba do kwadratu i trzeba to nagłośnić... żeby kierownik serwisu nie mógł umyć swojego auta u siebie, czy przełożyć kół, tylko tułał się po sąsiednich serwisach ? To się w pale nie mieści co tam się dzieje! Niech któraś z gazet albo telewizja zainteresuje się tym geniuszem menadżerskim.

TED

DNO - tyle w temacie

antypozorant

idź i pracuj w tak syfiastej atmosferze nawet auta swojego nie mogę umyć, bo firma straci tak robią wynik finansowy, to przysporzy spółce pokaźne środki finansowe :)))) trzeba im przykręcić śrubę, wet za wet, oko za oko, patrzeć na ręce nic za darmo od firmy? to i nic za darmo dla firmy: regulaminowy czas pracy, regulaminowe czynności rotacja wśród pracowników? to i rotacja kierowników i dyrektorów za mizerne efekty :))) powstańmy z kolan! nie dajmy się ogłupiać !

a czyja jest ta myjnia bezdotykowa naprzeciwko ? :))

michał

Jakie etaty są do obsadzenia w najbliższym czasie ?

suchy

Halo Autohaus OTTO ! Doszły mnie słuchy, że teraz u Was są spotkania z pączkami :) Czy u Was też są przodownicy pracy, co siedzą w robocie po 12 godzin ? Czeka na nich nagroda w podsumowaniu rocznym - bilet do kina :)))

PośFiata

Faktycznie... zgrany duet :))))))

Baśka

Warto tam się starać o pracę, bo zmieniło się kierownictwo. Nastał wspaniały duet i oczyści tę stajnię Augiasza.

ufo

Składaj cv. Ta praca to jak kupon Extra Pensji. Tyle że bez wygranej.

MICHAŁ

klientów może i tak ale ich auta już nie koniecznie :))))))

om

Popieram 100%! Odradzam tam pracę.

Flip i Flap

nowy szef znany jest ze swoich cudownych rozwiązań uzdrowił już serwis po sąsiedzku :))) i stamtąd spierdzielił bo nie było już z cze go uskrobać. mechanicy pożyczali narzędzia od sąsiadów albo młotkiem, przecinakiem i migomatem naprawiali skrzynie biegów na gwarancji bo ciął koszty na maxa wypłaty poobniżał i takie właśnie genialne rozwiązania ma do zaoferowania ten supermenago :))) Jeśli ktoś chce wdepnąć w g ówno to niech aplikuje do tej spółki, powodzenia

elka 2

nic nie słyszałaś bo nikt takimi wydarzeniami nie chwali ale to raczej pewne a zwolnienia w vw niby skąd się biorą przyszedł nowy szef i robi porządki ze stara załogą a jeżeli chcesz wysłać tam cv to powodzenia życzę choć myślę ze nie chodzi ci o cv tylko o wyciągnięcie info heh ale mogę się mylić:P

KRIS

Jak wieść gminna niesie Danelczyk sprzedał właśnie firmę Panu Cz. po wcześniejszym przekształceniu spółki jawnej w spółkę z o.o. No i jak to były właściciel uciekł do stanów na wywczas bo nie mógł spojrzeć w oczy pracownikom . Ale tak to jest gdy się jest starym ojcem młodego potomka i to z byłą pracownicą i myśli błądzą wokół pewnej części ciała.

Zostaw merytoryczną opinię o Danelczyk Sp. z o.o. - Świdnik

Danelczyk Sp. z o.o.