Opinie o Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o w Warszawa

Joanna

@wall street - a jakie są Twoje doświadczenia związane z pracą w Teva Pharmaceuticals Polska? Na jakim stanowisku pracujesz? Jak oceniasz warunki zatrudnienia oferowane przez firmę? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

wall street

Cena akcji Teva na leci na dno. Obecnie 15 $, a 31 sierpnia prawie 20$. Gdzie rok temu bylo 51$.

Joanna

@mobbing czy sytuacja w firmie została wyjaśniona? Możesz napisać, jak wyglądają obecne warunki zatrudnienia?

Pyz

Nie terminowość w przelewach po akceptacji wszystkich świętych czas oczekiwania 3-4 tygodnie i tak trzeba sie upomnieć... Dużo nieprawidłowości przy przepisywaniu wyników z IMS przez dział efektywności oczywiście na minus dla przedstawicieli oczywiście nikt nie wytłumaczy skąd dokładnie sie to wzięło nie poda metodologi liczenia i jak zostało to policzone tajemnica powiedzą ze liczą po innych cenac niż IMS ale jak PM podzieli brakująca kwotę przez opakowania to i tak nie można wyjaśnić różnicy bo najmniejsza jedn złotego to 1 grosz a wychodzi na to że teva operuje mniejszymi jednostkami niż obowiązujące w PL . Oczywiście nie poczuwają sie aby "głupiemu PM " to wyjaśnić ( Nigdy nie spotkałam sie z takim oszukiwaniem na wynikach przepraszam za mocne słowo ale niewiem jak to inaczej nazwać jak ktoś nie potrafi przepisać danych IMS a wiąże sie to z wynagrodzeniem pracownika )Pilnujcie swoich pieniędzy .

logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
zainteresowany

Witam Wszystkich Czy ktoś może z Was pracuje lub pracował na stanowisku Przedstawiciel ds. obsługi aptek sieciowych - zatrudnienie przez Firmę zewnętrzną HSK Consulting? Proszę o info: -jaka podstawa netto -na jaką premie można liczyć netto -ile wizyt dziennie -jakie są dokładnie cele i zadania Przedstawiciela -jakie auto (rodzinne, obrandowane, gps, można korzystać prywatnie) Warto sobie zawracać głowę? Jest później możliwość anasu? Z góry dziękuję za pomoc i odpowiedź

Joanna

@mobbing nie jestem związana z firmą Teva Pharmaceuticals Polska. Jak możesz zobaczyć po najechaniu na mikrofon obok mojego imienia, jestem redaktorem serwisu gowork.pl i zależy mi na poznaniu, między innymi dzięki Waszym komentarzom, tego jak wygląda praca w firmie. Warto też, jeśli to możliwe, w swoich wpisach zamieszczać informacje odnośnie działu, którego dotyczy opinia. Taka informacja będzie bardzo cenna dla osób, które szukają opinii na temat pracy na konkretnym stanowisku.

mobbing
@Joanna

Dziękuję za informację :) faktycznie to by wiele tłumaczyło. Pani, z którą myślałem że dyskutuje tu, nadal zamiata sprawę pod dywan. Chowa kolejne trupy do szafy. Droga J :) wiemy że to czytasz, ogarnij się, nie masz do czynienia z dziećmi. Jesteśmy dorośli. zacznij działać. Przestań bronić tyłka mobberów tylko zróbcie z nimi porządek. Na naszej stronie znalazłem takie zdanie: Jesteśmy przekonani o tym, że to właśnie nasi ludzie są potencjałem i przyszłością naszej firmy... dlatego sprawę zgłosimy do globala, skoro Ty nie masz narzędzi, odwagi, czasu. Za dużo utalentowanych i pomocnych osób odchodzi przez Twój brak działania

Joanna

@mobbing co rozumiesz przez mobbing? Zgodnie z prawem firma ma przeciwdziałać takim zachowaniom. Czy zgłaszałeś takie sytuacje np. do przełożonego, czy też działu HR?

mobbing
@Joanna

Skargi do przełożonego ślą chyba wszyscy w terenie. Co mam zgłaszać do HRu? Zgłaszaliśmy przełożonym. Przełożony kieruje to wyżej, Krajowy (podobno nie tylko z naszej linii) rozmawiał z przełożonymi uprzejmej inaczej Marty i jedyne co usłyszał, to że standard współpracy oparty na szacunku i komunikacji, który funkcjonował wcześniej (naszym opiekunem od finansów była inna dziewczyna) była niczym innym jak ROZPIESZCZANIEM. Informacja o tym, że to będzie jedyna osoba z finansów, która ma być WSPARACIEM wnerwiła wszystkich w terenie, z którymi rozmawiam. Z dotychczasowej ekipy , była to jedyna osoba, która do współpracy z ludźmi się nie nadawała i nadal się nie nadaje. Chamska, to najłagodniejsze określenie którego mi tu nie ocenzurują. Była jednak alternatywa. Teraz alternatywy brak. Jeżeli rozmawiam z tym kim myślę, to proszę zadziałaj. Już się rzygać chce kiedy trzeba coś rozliczyć. Może Ty będziesz potrafiła wymóc na jej przełożonych, nie zamiatanie pod dywan poważnych problemów jakie mamy od dawna. Tylko w końcu któraś zarządzi tym syfem. Chociaż ryba psuje się od głowy. Skoro zamiatają tyle lat pod dywan ten problem, to syf jest większy niż się wydaje. pzdr

xyz

Z CNS.

Zyx
@xyz

Znam jeszcze kilku innych kierowników z Actavisu, którzy pracują. Ktoś tu ma chyba niedokładnie informacje.

Kto?

Kto?

Tevianin

Kolejny odstrzał. Wśród RKP z byłego Actavis ostał się ino jeden.... Czekamy na kolejne

Joanna

@TFP_79długo już pracujesz w firmie? Mógłbyś opowiedzieć jak wygląda wdrażanie się do pracy nowego pracownika?

Jakie zarobki dla handlowców OTC?

Hej Mam pytanie czy jest ktoś z linii onkologicznej i jak się tam pracuje ? bo wiadomo w każdej linii jest inaczej !!

Bo ludzie lubią farmację, bo tam są dobre pieniądze, bo na czymś trzeba zarobić i z czegoś żyć tak uwazam

dont give up

Po co Wy się ludzie pchacie do farmacji, firma znana i owszem, zarobki mozesz miec 6tys na reke dostaniesz fajne autko, telefon i beda traktowac was jak maszynke do robienia cyferek, kupisz dom na kredyt, bedziesz splacal bo masz za co, bedziesz robil po 14h, w weekend (usunięte przez administratora) nie ruszysz swoim sluzbowym autkiem bo bedziesz padal na pysk, twoi przelozeni beda walic cie z kazdej strony, stracisz rodzine, po jakims czasie cie wypieprza bo dojda do wniosku ze swiezy studencik bedzie robil za polowe bo jest na garnuszku i dla niego 3tys to dobre zarobki, jak juz cie wywala to gdzie pojdziesz? tam gdzie wszyscy, do pracy za 2tys bo nic innego nie znajdziesz bo stolki w dobrych firmach juz dawno zagrzane, nie bedziesz miec kasy na kredyt, sprzedaz dom, kupisz male mieszkanie w bloku i... bedziesz siedzial sam i myslal po co bylo tak sie zarzynac dla dobra firmy. PS moj post nie jest zamierzony, nie jestem i nie bylem nigdy zwiazany z Teva, sledzac rynek ogloszen o prace i badajac co dzieje sie w kazdej branzy, czytajac opinie o pracodawcach stwierdzam ze wszystko idzie na dno a My ph za dobra kase dla nich i dla nas wyprowamy resztki z siebie zeby kazdy byl zadowolony. Nie jest to warte niczego. Zalozylem wlasna firme, spokojnie zarabiam na reke tyle co w korpo i wiem ze zyje jak czlowiek. Skuteczny z doswiadczeniem, sfrustrowany dojechany przez korpo i prywaciarzy BYLY PH FMCG

deryk
@dont give up

"dont give up" tak jak Ty mam tak samo - zajechany przez korpo i prywaciarzy... i zastanawiam się co dalej ze sobą zrobić. Z Ciekawości, co zacząłeś robić, jaka działalność??

waawaa

firma ok. Jak jesteś modelem albo modelką pracę dostaniesz. W tej firmie im ładniejsza buzia tym lepsze zarobki. Szkolenia?= są a co po nich to już inna bajka.

jacek

jak sie pracuje dla przedstawicieli farmaceutycznych? plany idzie wyrobic? zarobki jakiej wielkosci? na co najwieksza uwage zwracaja w CV przyjmujac na rozmowe oraz jak rozmowa przebiega?

&&&

nie polecam, firma mocno generyczne, u mnie szef nie znał prawa farmaceutycznego. Brak szacunku dla pracownika, brak przepływu informacji. Ogromne rozczarowanie

Franciszek

witam, (temat Teva Kraków) ile zmian jest na produkcji? ile na magazynie? czy soboty/niedziele są robocze? ile może dostać "nowy" na w.w. stanowiskach? (netto) jaką umowę dają? Z góry dziękuje za uczciwą odpowiedź.

TFP_79
@Franciszek

Na produkcji są trzy zmiany czasami pracują w soboty , na magazynach bo jest ich kilka pracuje się na dwie zmiany czasami też w sobotę , ale jako nowy pracownik będziesz pracował na jedną zmianę ( jeśli aplikowałeś na magazyniera) co do pieniędzy to dostaniesz pewnie 3000zł brutto pierwszą umowę na sześć miesięcy a dalej to pewnie będą szukać innej osoby w prawdzie niby chcą trzeciego magazyniera (TFP) ,ale tak dziwnie wychodzi, że gdy skończy się nawał pracy wynikający np. z planu to ci dziękują . Jeśli chodzi o socjal to jest stołówka można z niej skorzystać po pracy , opieka medyczna też jest ,ale lekarze są przeważnie do południa. Każdy budynek w zakładzie jest ponumerowany numer 79 to największy numer - miejscowi to ludzie o trudnych charakterach choć na początku wydają się być całkiem w porządku.

Zośka

Hej, pracowałm w Tevie blisko 3 lata. Niestety, potwierdzam zdanie rep co do mobbingu. Oczywiście takie zachowania dotyczą kilku szefów. W tak dużej firmie może się to zdarzyć. Niestety ich przełożeni nic z tym nie robią. Takie zachowania są po prostu przez górę tolerowane do momentu, gdy sprawa oprze się o sąd. Wówczas po cichu sprawę się załatwia. Dużo ważniejsza dla przełożonych na wszystkich szczeblach jest źle pojęta ślepa lojalność i bezwzględne posłuszeństwo. Wielokrotnie słyszałam, że Teva jest dla silnych ludzi tzn takich co dużo mogą wytrzymać. Nie polecam ludziom myślącym, potrafiącym mieć swoje zdanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Teva Pharmaceuticals Polska Sp. z.o.o