APM CAR

Kędzierzyn-Koźle

Opinie o APM CAR

arek

Pp, to pracowałęś bez umowy? Wiec teraz widzisz jak to sie pracuje na ,,czarno''

Pp

Potwierdzam, żenada na całego a wspomniani wcześniej bracia mają poważne problemy psychiczne. Obiecują, wysokie wypłaty, a w praktyce trzeba sie upominać o wypracowaną podstawę. Banda oszustów.

Ayran40

Do dnia dzisiejszego nic się nie zmieniło, ciągłe obietnice wysokich wynagrodzeń i na tym się kończy. Najgorsze jest to, że trzeba za każdym razem upominać się o zarobione pieniądze - żenada.

pep

Firma bez przyszłości, obietnice wysokich wynagrodzeń- tylko obietnice, następnie czekanie i upominanie się o zarobione pieniądze. Podstawa płatna na konto, jak tylko "firma" uzbiera środki na wypłaty. Brak możliwości rozwoju, rządzą bracia [usunięte przez moderatora] i kontrolują każdy krok pracowników, kto ma swoje zdanie nie jest mile widziany.

Zostaw opinię o APM CAR - Kędzierzyn-Koźle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie APM CAR