Opinie o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie E-Towers Famaba Poland. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-Towers Famaba Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-Towers Famaba Poland w Głogów

Ciężko będzie dojść za kogo się podpisał ? zakład ten sam ! związki te same ! wszyscy się znają . Więc powodzenia

do wolność słowa

W rzeczywistości wolność słowa rzadko jest w pełni nieograniczona, np. w Polsce Kodeks karny zabrania publicznego znieważania Prezydenta RP oraz innych konstytucyjnych organów RP, przestępstwem może być też zniewaga i zniesławienie

Od tego jest PiP. Po co się dusisz jak nie musisz ? Psy szczekają a karawana dalej jedzie

Pamiętaj że nie jesteś anonimowy. Jest takie coś jak pomówienia. Obszczerstwo. Zniewaga. Pamiętaj że pisząc to użyłeś IP komputera lub telefonu. Post zostaje zgloszony do prokuratury .

RiP

Moim zdaniem trzeba zlikwidować obecne związki i założyć nowe poza zakładowe niech biorą składkę i niech walczą o wszystkich równo a nie tak jak jest obecnie system i tylko system

Spawacz

Rozmowa całkiem ok przedstawienie zakładu jako bardzo idealnego W porównaniu do reszty na Głogowie lecz jeśli chodzi o zarobki to 14 brutto

Jaki staż pracy

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.

Jaaaa

A nie uważasz że takie coś powinno się robić między pracownikami. W tej firmie plotki szybko się rozchodza. Nie wydaje mi się aby gowork było dobrym miejscem na takie pisanie. Zbierzmy się wszyscy w końcu i działamy sami A nie zwiazki. Zwiazki mają nas w (usunięte przez administratora) A jak się G... dajecie to was będzie tak traktował zj3bac to zawsze też można nich zna swoje miejsce

Nowy9120

Ten tekst "zastanawiamy sie" cała prawda o pracownikach famaby. Zachowajcie się jak mężczyźni wszyscy tu cwaniaczyc itp A co do czego przychodzi to przed Stachem łeb w dół i siedzicie cicho A druga połowa wchodzi mu w ... dajecie się tak traktować i zalicie się tutaj bo jesteś anonimowi masakra

@Nowy9120

Wypraszam sobie żebyś wypowiadał się w moim imieniu. Wstyd mi, że wrzuca mnie do tego samego worka co Ciebie i będą uważać za "ciape". Masz problem to idź i pogadaj z tym majsterem a później idź i porozmawiaj ze Stachem a nie tu śmieci wypisujesz i obrabiasz (usunięte przez administratora) Masakra co za ludzie nie macie wystarczająco odwagi żeby porozmawiać twarzą w twarz? Postaw się trochę na miejscu majstra jak czyta że obsmarowujesz go na forum publicznym. (usunięte przez administratora)

Ten post był skiwrowany do Irka

Nowy9120

Jak wrażenia? Ile masz na godzinę po tych przeżyciach analnych?

To prawda z tym mistrzem. Psuje atmosferę swoim chamskim podejściem do pracowników. Wiecznie nie zadowolony i c z uc od niego zapach menela. Zwykły postak. To prawda że rzucił pusxka w pracownika i nie tylko to.. Jak jest wczorajszy to ma r ozne humory i męczy pracowników swoimi problemami. Taki człowiek nie powinien być mistrzem. A p a mietacie j a k wracał pociągiem z winobrania i trafił na wytrzeźwialke? Chwała lilbsie ze nic mu nie zrobią bo jest mistrzem na famabie hehe. Jaki on. Przykład daje. U nas na zmianie też czekamy aż tycho zrobi z nim. Porządek!

@Paweł

Majstrowie są tylko po to, żeby poganiać, podobno nowy kierownik na dziale obróbki strasznie dwulicowy mówi tobie, że wszystko w porządku, a później obrabia Ci cztery litery, i wyzywa, ale tacy są wszyscy, majstrowie, jak tak dalej będzie to będą pracować sami majstrowie, i tego życzę tej firmę...

Kiedyś tu bylem
@Nowy9120

3/4 załogi jest takie. Podkulą ogony spuszcza głowy a co niektórzy pójdą jeszcze pod biurko do Stasia. Zrozumcie jedna bardzo ważna rzecz. W tej firmie nigdy nie będzie dobrze jeśli załoga łącznie ze związkami nie będą jednością nie będą walczyć z zarządem jak należy. Pier***sobie możecie tu na necie tak jak robią kozaki w necie pi*** w świecie. Nigdy nie będziecie porządną firmą bo nie umiecie się postawić. A co do związków. Podpisują co chce zarząd. po ch*** reprezentujecie załogę?

Wszyscy razem

Teraz już widzicie za co ma nas zarząd za nic musimy im podziękować przyjdzie taki czas ze trzeba będzie (usunięte przez administratora)to wtedy im podziekujemy o nadgogdzin co do związków trzeba ich wywalić potrzeba takiego kogoś kto się nie boii

Sum

Czy wiadomo coś o postojowym na poszczegolnych dzialach lub zmianie ogranizacji pracy w kwietniu ??? Konkrety ???

Szczupak
@Sum

Ta ponoć system ma tylko pracować a reszta Aus .

@Szczupak

I tak powinno być system niech ciągnie robotę po to został wprowadzony żeby zapierdalać.Reszta może iść na postojowe.

Okoń
@Terminator

Dokładnie może isc i już nie wracać.

@Okoń

Tylko kto na was by robił.

System
@Terminator

System sam na siebie zarobi. Nie martw się. W sumie martw się. Teraz masz dużo czasu na wecend bo sam widzisz jaki jestes potrzebny że Cię nawet nie piszą . Bo czemu ? A temu bo jest system i starczy

@System

System został nielegalnie wprowadzony,miał tylko przez rok wspierać weekendy.Lecz jakimś cudem nie został rozwiązany.A teraz powinien być rozwiązany,jest już niepotrzebny.

Strus
@System

Nie ma to jak się cieszyć z tego, że jest się murzynem. System to może i zarabia ale raczej na biurowiec dla was i reszty ochłapy, wiec dziwie się, że stawiacie się po dwóch stronach barykady no ale taki mamy klimat.

@System

I co Panie terminator? Wydymali i nas i was, bez mydła. Może w końcu nauczymy się kim jesteśmy dla zarządu, a podpowiem ci, że nikim. Solidarność w tej firmie to kpina, jak doszło do tego, że pieniądze zabiera się pracowniką? Czy ktoś widział jakieś regulację co do biurowca? NIE oni pracują normalnie,więc i zarabiają normalnie. Jak powiedział dawny pan dyrektor "my sobie bez produkcji poradzimy". Dochodząc do sedna po dwuch stronach nie może stać system i nie system a załoga i cały ten w (usunięte przez administratora) zarząd.

@Adam

Tak jest kolego.Było to raczej do przewidzenia że nas za śmieci mają.Związki dbają o swoje tłuste dupska.Podpisali na nas karę śmierci i strzelili nam prosto w łep.Po tym całym (usunięte przez administratora) trzeba będzie sobie szukać innej roboty.Nie ma sensu tu się ścierać,pokazali na co ich stać cwaniaczki.Lepiej już nie będzie,zmojej strony,pomocnej ręki już nie dostaną,niech teraz modlą się abym im życia nie umilił.

@Terminator

Coś mi tu administrator wymazał.Miałem na myśli że po tej pandemii, trzeba będzie zacząć inaczej myśleć i funkcjonować,i w (usunięte przez administratora) mieć związki.Przy nadarzającej okazji zmienić robotę.Bo lepiej tu nie będzie.Zamiast nas chronić to (usunięte przez administratora) nas bez mydła.I teraz śmieją się nam prosto w twarz.

@Terminator

Związki bez Pana Mietka to kpina. Bez polotu i pomysłu. Macie państwo jakieś propozycje? Nie, nie, my przyszliśmy tylko podpisać. Co zarząd perfidnie wykorzystał, wbijając załodze szpile w plecy. Kilka lat temu, kiedy nie było pracy całkowicie potrafili zorganizować dodatkowe zlecenia, postojowe 80proc etc. A obecnie ? Wypad do dziury ze szczurami. Wstydu i mam nadzieję, że wszyscy im to zapamiętają.

Megan

Witam, kto teraz mistrzuje na hali "D" ? I czy jest szansa na przyjęcie do famaba?

Harnas
@Megan

Tak ostatnio dzwonili i zapraszają na rozmowy

BIG BOOS
@Megan

Ponoć Krzysiu i Andrzejek mają przejąć tą funkcję :-D tak te fajne chłopaki, co ogarniają hale jak jest brudno, dobrze znają detale chociaż :-)) szansa na przyjęcie to zbyt wielkie słowo Megi, tu bardziej pasuje ,,czy karą jest przyjęcie do famaba?" TAK to kara niemiłosierna i pokuta za grzechy ;-)

Tom
@BIG BOOS

Andrzejek ten tokarz?

Klawisz
@BIG BOOS

No krzysiu to raczej nie, Krzysiu jest u mnie.

@Tom

Ten tokarz

Terminator

Czy ktoś wie czy firma planuje postojowe.I od kiedy?

Janjan123
@Terminator

Postoju nie będzie ,jak narazie jest robota ;)

Wole321
@Janjan123

Redukcja etatów będzie

Wole321
@Janjan123

Redukcja etatów będzie

ToNieJaZapierd.....

Famaba opinie. Opini jest widac bardzo dużo więcej niestety lub stety negatywnych. A jak jest wiedzą oczywiście obecni i byli pracownicy. Moja osobista. Zakład dobry jak już ktoś napisał po szkole dla przyswojenia zawodu . Przemysł ciężki dobrze płatny ale nie na Portowej. Tak popracować i się poduczyć między czasie składać podania gdzie indziej. Albo dla 2 grupy przyszłych emerytów których już z braku podań przyjmują w ETOWERS aby dociągnąć sobie do emerytury bo już i takich przyjmują. Ale z obserwacji widzę że biorą ich typowo do wypalania. Oczywiście papierosów . Brak współpracy mistrzowie - załoga. Brak współpracy mistrzowie - szefostwo. Brak współpracy szefostwo i heh szefostwo. Brak rozmów związki - właściciel. Brak współpracy związki - zarząd. Ogólnie brak wszystkiego. Nawet brak braku :) Za 20 zł brutto szczerze szkoda wzroku płuc nerwów czasu . Na dłuższą metę raczej nie warto .

Młody co lata po hali

Obiecuję podwyżki. Będą na pewno! W marcu, proszę tylko zwiększyć normę

@Młody co lata po hali

Tak i dał w marcu 50 groszy brutto, śmiech na sali, omijac ta firmę, chyba że jesteście prosto po szkole, to do nauki firma ok, ale nic więcej zostały tylko osoby którzy nie potrafią sobie znalesc pracy, dobrej pracy

@Maxiu

Firma nie jest zła tylko pewni ludzie pracujący tam są wrogo naatawieni.Ale ich czas dobiega końca.

Abc

Famaba okrywa się bardzo zła opinią. Ale nic w tym dziwnegi. Ci co tam pracują wiedza o co chodzi

@Abc

To nie famaba okrywa się złą chwałą tylko pewni pracownicy którzy pracują tam od bardzo dawna,psują reputację firmie.Wiedzą o kim mowa.

Dwie osoby mają kwarantanne na Famabie a zakład dalej pracuje ????

@Gość

Co Ty za (usunięte przez administratora) pleciesz jak nie wiesz to się nie wypowiadaj bo szkodzisz .

@Gość

Zakład nie pracuje . Pracują pracownicy. Proponuje popracować nad sobą . Pozdro

Nie bede rozpisywal sie co sie dzieje z innymi zakladami pracy w zwiazku z wirusem , sa zamykane a my ? Zaczynamy pol godziny pozniej na 2 zm i konczymy 30 min szybciej 1 zm smiech na sali nie wspominajac ze preparaty do dezyfekcji staly tylko 2 dni bo pozniej podmienili je na mydlo z woda ....

ASP

To się cieszcie ze macie chociaż 30min później i szybciej bo np Sitech jest zamknięty ale szwab ASP już nie zamknie bo kasa

Szwab
@ASP

Zwolnij się

Galaxy

Nic tylko czekać aż to (usunięte przez administratora) zakład dalej chodzi,wirus się rozprzestrzenia, a góra nie robi nic, nie jesteśmy kopalnią czy huta. Przestali sie witać na apelach i myślą że to pomoże oby obudzili się z ręką w nocniku. A ludzi wykorzystają do ostatniej blachy.

@Galaxy

Dadzą Ci buteleczkę płyny dezynfekującego i wszytko jest git, młodzi pracownicy nie wysiedzą w tej firmie za długo, tylko starzy pracownicy mówią że tu jest dobrze bo mają dobre stawki, ale stawki to mało istotna kwestia. ONI poprostu są już za starzy żeby zmienić pracę na inną. Omijac firmę szerokim łukiem

Terminator

Tak jeżeli nie zaczną traktować pracowników poważnie to wielu dobrych fachowców się zwolni .jeżeli nie będą ludzi szanować i w dalszym ciągu poganiać to kolejni się zwolnią.

Mr. Bin
@Terminator

Niech idą, Nikt nie trzyma ich tu.

@Mr. Bin

A Ty co myślisz o pracodawcy jakim jest E-Towers? Wiesz coś o warunkach zatrudnienia u nich? Jak z wynagrodzeniem itp?

Mr. Bin
@Marta

Jest dobrze, narzekają Ci którzy nie robili u prywaciarzy, mi się tu podoba

Byly pracownik
@Mr. Bin

Jest dobrze? Z której strony?tylko jeśli pracujesz tu dłużej niż 10 lat i masz wyszczekany ryj jak niektórzy. Wtedy masz względy u Stasia i zarobisz. Co do załogi: nigdy nie byli i nie będą zgrani. Wzajemnie podpierniczanie jest na porządku dziennym. Ekipa powinna trzymać się razem a nie wzajemnie opieprzac sobie (usunięte przez administratora) Wielu jest takich ludzi którzy za parę groszy sprzedadzą się nie oglądając się za siebie. Odradzam młodym pracę w tej firmie.

To czego mogą konkretnie oczekiwać nowe osoby na produkcji E-Towers Famaba? Jakie oferują stawki? Bo zdania macie nieco rozbieżne.

@Marta

To zależy na jaki dział chcesz aplikować, ale myślę że średnio 18 zł brutto na początek, po 3 miesiącach dostaniesz w zależności od miejsca od 1 do 2 zł

@Byly pracownik

Dokładnie za pszeproszeniem sami frajerzy, pracuje tu kilka dobrych lat ( ciągle czegoś szukam) i powiem tak nikomu nic tu nie mów, bo pójdzie i na Ciebie nagada majstrowi, rozmawiać można o pogodzie co najwyżej

@Mr. Bin

Chłopie szanuj się to że robiłeś u prywaciarza za grosze i pracowałeś po 10h dziennie to twój problem, wymagaj od pracy przyzwoitego traktowania, jeśli tego nie rozumiesz to rób za grosze, powodzenia wszystkiego dobrego.

@Terminator

Dokładnie, syn właściciela pozmieniał majstrowi, nie mówię że starzy byli fachowcami, ale Ci których wybrał są tylko po to żeby poganiać ludzi, bat w rękę i masz robić, to jest chore pracuje tu trochę i te zmiany prowadzą tylko do tego że każdy szuka innej pracy, a na razie siedzimy i robimy minimum żeby przetrwać

Maxiu

Robią z tej firmy (usunięte przez administratora), praca przy takich detalach, gabarytach za takie pieniądze kpina! Majstrowie ciągle poganiają, można przyjść, jako firma przejściowa na chwilę, ale nie ma dużej. Firma bez przyszłości.

Zzz

Ten zakład to jedna wielka kpina

Postanowilem dodać opinie bo az kpina Nie bede mówił na jakie stanowisko itd Ale po rozmowie gdzie zaproponowano 18zl brutto śmiech na sali no az wstyd jezu ludzie wy tak robicie za 20zl brutto ? Pani stwierdziła jak zrobiłem zażenowana mine czy ja tylko do pracy po kasę przychodzę....hahahahaha

Yt
@Rozmowa kwalifikacyjna

Dokładnie tak traktują pracowników i na dodatek wmawiaja im że to dobra firma i że pieniądze też dobre a jak chcesz zarobić to przyjdź w dzień wolny wtedy będzie 100%platne.robia z pracowników małpy. Tania siłę robocza. Kto pracuje to wie jak to wszystko działa. A jak młody będzie dalej się tak zachowywać to sam będzie pracować oj przepraszam zostanie jeszcze rodzina pani z biura :)

Jak cała ta firma i związki. To kpina z pracowników! A co na to związki? Po co one w ogóle są na tym zakładzie? To ja wam powiem: żeby podpisywać wszystko co im dadzą. A na hali kozaki haha. Darmozjady

Stachu sam się zwolnij... Albo za jakiś czas i tak cię tycho zwolni :) hahahahahahahaha

@Marcin

Tak się zgadza w gębach są mocni a jak przyjdzie co do czego to udaczniki niemrawe ,dbają o własne (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o E-Towers Famaba Poland - Głogów

• Jak się pracuje w E-Towers Famaba Poland?

Zobacz opinie na temat firmy E-Towers Famaba Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 132.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-Towers Famaba Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 117, z czego 6 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 66 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-Towers Famaba Poland?

Kandydaci do pracy w E-Towers Famaba Poland napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-Towers Famaba Poland
2.4/5 Na podstawie 112 ocen.
  • Portowa 1
    67-200 Głogów