Opinie o INMERO Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy INMERO Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w INMERO Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INMERO Sp. z o.o. w Jastrzębie-Zdrój

Kamil Nowy wpis

Ostatni wpis o rozmowie kwalifikacyjnej nie napawa optymizmem. Ktoś był ostatnio na rekrutacji i rozmowa była z prezesem, a nie z rekruterem? Trzeba mieć bogate doświaczenie bo przeczytałem że z małym jest się źle ocenionym. To prawda?

Kandydat Nowy wpis
@Kamil

Prawda.

Krzysztof Nowy wpis

Pozwoliłem sobie zmarnować pół dnia na odbycie w tym miejscu rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko automatyka. Pan prezes mimo umówionej godziny spotkania kazał na siebie czekać pół godziny bedąc przez ten czas na terenie firmy. Nie zatrudniają kilku tysiecy osób, wiec nie mają aż tylu obowiązków aby marnować innym czas. Podczas rozmowy prezes okazał się osobą która się wywyższa i nawet wyśmiewa czyjeś ubogie doswiadczenie w zawodzie. Rozumiem, że w Polsce prywatny przedsiębiorca nie ma łatwo ale warto czasem okazać sobie trochę szacunku.

Robert Nowy wpis

Podobno wcześniej były tu problemy z terminowymi wypłatami. Jak wygląda to obecnie?

mówie jej

zgadzam się z tobą @były pracownik. Nie bez powodu szefowie maja tak duże pensje, bo ciąży na nich duża odpowiedzialność, a co za tym idzie nie besz powodu pracownicy mają dużo mniejsze wynagrodzenie...co nei zmienia to faktu że tym bardziej nie moze to wpływać na ich pensje

Tokarz

Rozmowa która zapowiadała wiele włącznie już z umówionymi konkretami. Sytuacja zakończyła się okazaniem braku szacunku do ludzi.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Jastrzębie-Zdrój
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Neonatolog
Jastrzębie-Zdrój
E-WORK HR COMPANY POLAND SP Z O.O.
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
były pracownk

Specyfika branży i "ciężki kawał chleba" to problemy tych "biznesmenów". Pracownik nie powinien ponosić konsekwencji decyzji szefostwa i czekać na wypłaty po 1,5 miesiąca. Brak narzędzi rzutuje tylko na wydajność pracy więc to nie powinno być zmartwieniem szeregowego pracownika. A jeżeli specyfika branży ich przerasta to może powinni zająć się produkcją koszy na śmieci, bo może tego typu produkcję będą w stanie ogarnąć, a i zaplecze techniczne będzie jak znalazł :)

OMIJAJ INMERO Z DALEKA

Dokładnie. Firma Inmero to śmiech na sali. Przede wszystkim to ludzi traktują po hamsku i totalny brak szacunku nawet do "starszych" tokarzy i frezerów. Wypłaty się zdarzały nie na czas. Zdecydowanie NIE polecam tej firmy, za te pieniądze to lepiej robić cokolwiek innego.

mlotek

w 100% nie polecam. brak kultury to malo powiedziane, poziom szefostwa ponizej krytyki, tak jak i calej organizacji w tej firmie. brak podstawowych narzedi typu mlotek mowi sam za siebie jeden mlotek na calej hali to troche za malo, i ze wszystkim jest podobnie, nawet nie ma czym pozamiatac po robocie, ale to jest pikus przy nie regularnych wyplatach, opoznienia potrafia osiagac ponad miesiac... poza tym sposob w jaki jest pracownik traktowany jest nie do zaakceptowania, gorzej niz przyslowiowy murzyn, a stawki ponizej sredniej... OMIJAC Z DALEKA

ano

Firma w której nie szanuje się ludzi a kierownictwo uważa to za normalne. Totalny brak kultury.

Zostaw merytoryczną opinię o INMERO Sp. z o.o. - Jastrzębie-Zdrój

• Jak się pracuje w INMERO Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INMERO Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INMERO Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INMERO Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INMERO Sp. z o.o.