Opinie o spokey.pl - Spokey sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Spokey Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Spokey Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spokey Sp. z o.o. w Katowice

plastelinka

Michal chodzi o EASY!

hahah

wrazylwosc na sprwy prywatne pracownika - mam rozumiec ze pytanie "nie mozesz tego przelozyc" to wrazliwosc

Elizka

Ojej, ale biadolicie. Pracowałam przez kilka lat jako rms ( od 2007 do 2011). odeszłam po urodzeniu córki i do dzis żałuje. No cóz chciało sie miec więcej czasu dla rodziny. Praca na prawde niezle platna, z premiami spokojnie srednia krajowa, atmosfera ogólnie spoko ( wiadomo, nikt w handlu po głowie nie głaszcze), ale mało jest firm wrazliwych na sytuacje prywatne pracownika, a ta jest. Super pakiet szkolen, fajni pracownicy. Wczesniej pracowałam w korporacji na stanowisku kierowniczym i tu odzyłam.Fakt, trzeba miec tzw. samodyscypline, ale to chyba dobrze. Ja polecam, dobrze wspominam.

Yeti
@Elizka

masz racje bylo fajnie jak był prezesem Pan Stopa..wlasnie był... czlowiek na poziomie po prostu ludzki!a teraz ........bez komantarzy

Przestroga

Pracowałem w różnych firmach i na targi przyjeżdżałem handlować a tutaj sam nosisz wszystko nawet na 3 piętro- jak nie ma windy i to w godzinach 18-22-ga po 400-600km trasie po poprzednich targach, bo oszczędza się na pracowniku. .Pracujesz jako handlowiec a robisz wszystko .Ok targi wyjątkowa sytuacja, ale masz budżet na hotel i okazuje się że nocuje w trójkę(usunięte przez administratora) w pokoju bo ktoś chce wypić piwko za darmo i spisz w trzy osobowym pokoju a faktura za kwotę jak każda osoba śpi osobno, zero intymności i wieczorem musisz dotrzymywać towarzystwa przy kolegach bo tak wypada jak nie to nie nadajesz się do zespołu-wiadomość dla szefa firmy. To da się wytrzymać, ale jak zmienia się przedstawiciela co kilka miesięcy, bo wypowie się za głośno, że takie warunki mu nie odpowiadają i opinia jest taka, że nie nadaje się ? to daje do myślenia. (usunięte przez administratora) Tak dzieje się od początku 2014 r-wiadomość dla Prezesa firmy jak działa świadomie dział sprzedaży Easy . Nie polecam bo szkoda czasu i trudu, bo ludzie pracujący tam od lat i tak postawią na swoim i na tak małym stanowisku PH zmienią każdego nie pasującego do nich (usunięte przez administratora) Przydał by się audyt niezależnej osoby która oceniła by całą sytuację (usunięte przez administratora) Pozdrawiam i nie polecam dla chętnych zmienić pracę.I pytanie dlaczego nikt z konkurencji nie zdecydował się na pracę? I jeszcze jedno pytanie- jak smakowała premia za kwartał? (usunięte przez administratora)

dlugopisik
@Przestroga

chodzi o MN?

pracownik Spokey

do kujawiak-a popytaj w firmie ile osob od super dyrektora sie zwolnilo i popytaj na targach jak go lubia moze przejrzysz na oczy

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Spokey Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Marketingu? Podziel się swoimi doświadczeniami.
wojtek

Właśnie taka praca, jaką oferuje w obecnej chwili spokey by mnie interesowała, jakby ktoś mógł opisac aktualne warunki byłbym bardzo wdzięczny.

astec

Spokey szuka obecnie na stanowisko PRODUCT MANAGER, nie wygląda to źle, ogłoszenie jest oczywiście na ich stronie internetowej.

kujawiak

Mam pytanie jak a jak w Easy dyrektor na kujawsko-pomorskie? slyszalem ze ostry ale jest bardzo w porzadku..

zainteresowany

Witam, będę wdzięczny za konkretne informacje odnośnie: - atmosfera - godziny pracy - obowiązki na stanowisku Koordynatora - przełożeni - narzędzia pracy Bardzo dziękuje za konkretne informacje i pozdrawiam

Coraz to gorzej....

nm

a jak w easy

Pracuję w tej firmie 7 lat. Mogę powiedzieć,że nie jest to firma dla kombinatorów,leniów,nieudaczników życiowych.Tutaj pracują najlepsi z najlepszych.Nie ma miejsca dla ludzi którzy szukają pracy lżejszej od leżenia.Wszystkie negatywne opinie,są od tych,którzy zostali zwolnieni z własnej winy.Cóż mogę powiedzieć..Dla mnie super.Przede wszystkim duża niezależność i "wolna ręka" w decyzjach związanych z moją pracą.Zarząd bardzo wyrozumiały w sprawach zawodowych,oraz życiowych.Sam ustalam sobie harmonogram pracy.Nikt mi nie zarzuca np.dlaczego wyjechałem z domu o 9.00 a wróciłem o 15.00 :)Brak GPS w samochodach (zaufanie Zarządu do pracowników).Lużna,bardzo fajna i przyjemna atmosfera.Dodatkowe nagrody dla najlepszych (kina domowe,laptopy itd.).Praca tutaj to przyjemność.Swietna zgrana ekipa super ludzi.Plany realne.Oczywiście jak to w handlu są miesiące gorsze i lepsze.Reasumując:Jeżeli chcesz pracować u najlepszych i z najlepszymi to firma dla Ciebie.Jeśli jesteś leniem,kombinatorem brak Ci ambicji,szukaj pracy gdzie indziej.

nb
@Marcin

To już było kiedyś. Teraz firma okropna.

BYŁY PRACOWNIK

BEZNADZIEJNA FIRMA NIE POLECAM

@BYŁY PRACOWNIK

Zgadzam się

Masakra !!!!!

szukam pracy

a są jakieś aktualne wolne stanowiska? wie ktoś o rekrutacji?

xxl

dość trudno się dostać do tej firmy, zatrudniają tylko najlepszych z branży, ale chyba o to chodzi żeby pracowac u najlepszych i najlepszymi :-)

Super firma, świetna atmosfera, zarząd rewelacyjny, aż miło sie pracuje. Dbają o pracowników, a na zewnątrz naprawde mają dobry wizerunek (patrz np. targi w Kielcach). Nie zatrudniają byle kogo i to da mnie ogromny plus. To nie miejsce dla przeciętniaków!

him

Firma godna polecenia fajna atmosfera i zgrana ekipa. Placa jak w zegarku i maja zapedy na firmy ktora normalnie traktuje ludzi i kobiety w ciazy. Ja polecam.!

zgorszony
@him

jaka atmosfera ????? na magazynie ???? obódz sie zrubcie sobie porzadek z niekturymi pracownikami

Zgorszona
@zgorszony

Czlowieku, skonczyles chociaz podstawowke. ja rozumie, ze mozna sadzic byki, ale Ty chyba nie miales polskiego w podstawowce. Zalamka

spokey

rewelacja :-) super atmosfera :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Spokey Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Spokey Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spokey Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spokey Sp. z o.o.?

Spokey Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 587 ocen.

Spokey Sp. z o.o.