Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego

Bielsko

Opinie o Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego

klecha
użytkownik zarejestrowany

Chodzenie do pracy a pracowanie to dwie różne rzeczy @oszukany nie wystarczy być trzeba jeszcze coś robić więc nie dziwie się właścicielom jeśli nie wykonywałeś swoich obowiązków

Oszukany

To śmiech ta firma ja miałem umowę a dziś się sądzę o zapłatę za pracę na stanowisku kierownika Magazynu, bo firma Polsport w sądzie twierdzi, że nie należy mi się wynagrodzenie bo bracowałem biernie. Śmiech na sali nie dość że chodzisz do pracy to jeszcze potem Ci powiedzą że nie pracowałeś i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z kasą. A Tych dwóch starych pierdzieli kiedyś spotka kara za to co robią. Kupują sprzęty z Chin, a potem oprawiają je swoim logo i sprzedają. To jest śmiech, że taka komuna jeszcze istnieje. Pozdrawiam wszystkich, którzy tam są ludźmi a nie lizidupkami.

Chińczyk
@Oszukany 15.10.2016, 07:54

Pan /Oszukany/ "był w pracy" w firmie Polsport aż 1 dzień, następnie nie zgłosił do pracy i pisze pierdoły na temat sprzętu z Chin. Bumelantom dziękujemy.

Oszukamy
@Chińczyk 09.11.2016, 08:58

I ani dnia dłużej bym tam nie został, pieniądzę odzyskałem w Sądzie. Ciekawe czy wy mądralińscy w pierwszym dniu pracy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] cie że nie powiem co ale czekają mnie jeszcze dwie rozprawy z firmą Polsport na razie 1 wygrana a takie oskarżenia że pozyskiwałem informację handlowe no śmiech na sali. Nie polecam na rozmowie obiecują co innego, a potem wynika, że jest inaczej.

kul

polsport musi zniknAC

Lis

Polsport to kabaret starszych panów i Alicji w krainie czarów .A te balety z laskami które odchodzą na stolarni to nawet starożytni rzymianie nie mieli takich orgii .A na przekrajalni to wymiary nie istnieją a praca po alkoholu to norma .

rudy

jak czytam te wpisy to stwierdzam że niektórzy chwaląc tą firmę są pomyleni coś z nimi nie tak,albo jest to ich pierwsza praca i nie mają porównania. Krótko i zwięzle -najniższa stawka+premia niewielka! którą za głupi uśmiech możesz stracić zresztą ogółem tam ludzie mało zarabiają obojętnie jakie stanowisko nie ma znaczenia -zakład o obyczajach komunistycznych bez jakiejkolwiek organizacji(planu działania) -właściciel również mam wrażenie jak by miał ze sobą jakiś problem! potrafi normalnemu człowiekowi który ma chęci do pracy i potrafi jął wykonywać tak zryć psychikę że po krótkim czasie jesteś wypalony.Nie ma jakiegokolwiek szacunku do pracownika czy to dyrektor czy kierownik nie ma, Na szczęście był to epizod krótki w moim życiu tylko rok albo aż rok. Teraz jestem zadowolony z nowej pracy w której doceniają wartość człowieka i że się uwolniłem od tego terrorysty.Ucz się szanować ludzi bo kiedyś wywiozą cię na taczkach!!! Nie życzę najgorszemu wrogowi aby tam robił no chyba że nie ma co już do gara włożyć. I niech mi ktoś odpisze że napisałem głupoty to jest nienormalny. Pozdrawiam niektórych normalnych z polsportu Pozdrawiam

rudi

Jedna z tych pań dorabia na boku i ma swój anons na www.roksa.pl bielsko-biała cena 150 PLN .

Wszystkowiedzący 1

Z tego co wiem to ta Eryka pakowaczka i jej pomocnica Kaśka albo Aśka zrezygnowały z pracy na ślusarni i pracują w sklepie z pralkami, a Pan Tomek kierownik ,dawno odszedł do własnej firmy

kaszpir

Jak byś trochę czasu popracował w tej firmie to mógłbyś napisać ciekawą książkę obyczajowa i komedię pomyłek jednocześnie .Ale prawdę mówiąc nie polecam pracy w tym zakładzie .Ja już muszę ze względu na wiek ale młodzi dobra rada unikajcie jak ognia .

nowy

Pracuję w tej firmie od pewnego czasu i żadna z tych pań nie chciała mi zrobić dobrze w toalecie .Chociaż słyszałem o pewnych pracujących tam paniach szukających młodych(usunięte przez administratora)

DOCIEKLIWY

A co tam nowego na slusarni u tomka slychać ??? jak sie dziewczyny sprawują,czarna w kiblu meskim urzenduje jeszcze????

Michał z przekrojni

A ja pracuje w Polsporcie od dłuższego czasu i nie narzekam.Od kiedy zacząłem donosić kierownictwu na kogo popadnie to w robocie mam luzik.Co z tego że na wypłate najnizsza krajowa,ale za to moge przyjsc do pracy na "bani" i nikt nic nie powie.Fajeczke stukne na hali,nie musze sie chowac jak reszta po kiblach.Zyć nie umierać.

realista

Jak oceniasz pracę w tej firmie pozytywnie to albo masz deficyty intelektualne albo jesteś wariatem. Istnieje jeszcze jedna alternatywa jesteś przydupasem zarządu .

asd

Jak wyglada praca na slusarni? Jaka jest atmosfera w pracy? Jakie zarobki?

Franek

Czy Panie E i L nadal szukają młodych ogierów ?

Jola je banana

tak, to prawda efekty już widać mądrych decyzji Zarządu !!!

dżnio

Słyszałem, że zwolnił się KB z działu sprzedaży prawda to ? Jeżeli tak to się ładnie posypie.....

PRACOWNIK POLSPORTU

ZDROWYCH ,WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT WIELKANOCNYCH , SMACZNEGO JAJKA I MOKREGO ŚMIGUSA-DYNGUSA ORAZ DUŻO RADOŚCI I OPTYMIZMU CAŁEJ ZAŁODZE POLSPORTU oraz TYM KRETYNOM ,KTÓRZY PRACOWALI PARĘ TYGODNI W FIRMIE ,A TERAZ GŁUPOTY WYPISUJĄ NA GOWORK (obrażając uczciwych pracowników i Dyrekcję)BEZNADZIEJNYMI ,DURNYMI KOMENTARZAMI życzy PRACOWNIK POLSPORTU.

Edek

Dobrze, że POLSPORT S.A. to nie to co Zakłady Sprzętu Sportowego POLSPORT Sp. z o.o., nie mógł bym pracować z takimi ludźmi.

rudy

dziękujemy w imieniu wszystkich pracowników za życzenia i na wzajem wszystkiego dobrego panie Prezesie kochamy pana i jesteśmy wdzięczni do końca życia że dał nam pan prace.

katolik

Przecież żydzi nie obchodzą teraz Nowego Roku a podobno prezes K to Żyd .

KD

Wszystkim pracownikom firmy Polsport z okazji Nowego Roku najlepsze życzenia przesyła Prezes .

janusz

Czy to prawda że wujkiem pewnej pani Eweliny jest sam prezes K .

śmieszek

.... he, he,he,he,he,!!!! he,he,he,he,heeeeeeeeeeeeeee, a idę spać bo tu nudzą

Edmund

Jak mnie tęskno za polsportem pięknymi paniami- temperamętną Edytką ponętną Czarnulką i o tobie Lucynko tez nie zapomiałem,teskno mi chodź z paniami nie sypiałem, tęskno mnie za panem wózkowym co w poniedziałki nie chętnie na wózek siada...za Romusiem co w szczyrku kocha pieski inaczej,za Tomaszkiem co gdy z Edytką gada to w kieszeni coś z radością przygładza chodź po co w kamerniku na pietrze siada to nie wiem bo wiedzy żadnej o zarządzaniu nie posiada,za Michałkiem co łypie czujnym okiem by mógł stać a inni na niego pracowali,za firmowymi pedałkami co się w kiblu obmacywali.za lakierniczkiem co włada pistoletem jak Salvador Dali.Za Bułą co po placu zbiera kasztany ,za Zbychem co dba by samochód prezesa był wypolerowany.za władczą Alą co stanowiska jej się pomieszały,za Kaszpirem co spawy rzuca jak kałasznikowami,za panem Gieniem co jest przewrażliwiony i resztą starców co wołają ich groby,za transportem ręcznym w dobie XXI wieku patrz na materiał wzywający rdze człowieku,za prezesem co każdy od niego fetor czuje tak to jest gdy się Mojżesza z hutchinson-a przyjmuje,teskno mi za tym prl-owskim wyglądem hali tu kawał farby tam tynku obłupali.za brakiem organizacji i jałomużniczymi stawkami, niektórym dziękuje bo mój kajdan zerwali do nieba zabrali teraz mam czas w pracy pisać paszkwile byście się śmiali bo całe życie z wariatami...

PRACOWNIK POLSPORTU

ZDROWYCH ,WESOŁYCH I POGODNYCH ŚWIĄT ORAZ DUŻO RADOŚCI,OPTYMIZMU I WSZYSTKIEGO CO SZCZĘŚCIEM SIĘ ZWIE W NOWYM 2015 ROKU !!! CAŁEJ ZAŁODZE POLSPORTU oraz TYM KRETYNOM ,KTÓRZY PRACOWALI PARĘ TYGODNI W FIRMIE ,A TERAZ GŁUPOTY WYPISUJĄ NA GOWORK (obrażając uczciwych pracowników i Dyrekcję)BEZNADZIEJNYMI ,DURNYMI KOMENTARZAMI życzy PRACOWNIK POLSPORTU.

Darek

Jak tam Lucyna której nadwaga i tłuszcz figurę wygina .Podobno Ewelina wreszcie zmądrzała i umie rozróżnić satyrę o d reala .Ponoć każdy kto ja puknie będzie miał przewalone okrutnie bo ona nie jest do końca normalna i potomstwo może być ułomne takie jak matka .

Józek

A czy panie E i L znalazły młodych adoratorów ? Bo od października dołączyła do nich czarna i teraz jest duża konkurencja .Ostatnio widziałem że w zakładzie ostro działa mechanik Z. węszy równo i każdym gównem lata do prezesa . Alicja z krainy czarów dalej ma problemy z elfem .Donosiciele ze Szczyrku również są czujni i chętni do kablowania , a pilarz M i operator wózka widłowego co jakiś czas chodzą lekko na fazie po używkach ,

lakierniczek

Moja praca w tej firmie też ma swoje plusy .Pracując na lakierni nie muszę używać żadnych używek bo jestem cały dzień odurzony od stosowanych tutaj lakierów . A środki ochrony dróg oddechowych i wentylacja lepiej nie mówić .Idzie zima i jak przyjdą mrozy to okna w końcu trzeba zamknąć i co wtedy.

Roman

A mnie się fajnie pracuje w tej firmie .Jestem zatrudniony przez agencję i nie przepracowuję się . Czasami po zakładzie lata ten kretyn Prezes ale wali mnie to. Oni udają że płaca a ja udaję że pracuję . A co do organizacji pracy i obyczajów w tej firmie to święta prawda . Jakaś durna kobieta o imieniu A . usiłuje wydawać polecenia choć nie ma do tego prawa , jakiś hipis zarządzający produkcja i pan Pr...ot. również gówno potrafią .A co do kobiet to są brzydkie ale chętne wiadomo do czego . A co do opisywanej pani cz...ej faktycznie umie robić świetne lody .Chociaż jak ktoś tu opisywał pracują tu także kochający inaczej . A co do kablarzy to wszyscy wymienieni na forum zgadzają się . I jeszcze jedno podobno pan K. to żyd .

ANTY DEBIL

CO ZA CIOTY WIECZNIE PŁACZĄCE TU PISZĄ !!!!!!!!!!!! QWA WYPIER....Ć JAK SIĘ NIE PODOBA!!! PIZD....I ANONIMOWE !!!!!!!! CIOTY MUSICIE BYĆ ŁADNIE NIEDOROZWINIĘCI ALBO TAK NAĆPANI ŻEBY JĘCZEĆ NA FORUM JAK TO JEST ŻLE. QWA ZNAJDŻ SOBIE INNA PRACĘ. MIAŁEM ZŁOŻYĆ TU PAPIERY DO PRACY ALE WOLE JUŻ CHYBA ZA 1500 W BIEDRONCE ROBIĆ NIŻ Z TAKIMI PROSTAKAMI . BOŻE CHROŃ DZIECI PRZED TAKIMI PUSTAKAMI

kamil

dostałaś tyle ale ile lodów zrobiłaś ?To chyba napisała Czarna która nie ma zac hamowań w obyciu .

nowa
@kamil 22.11.2014, 18:31

Ja pracuję tu od niedawna ,Firma ta specjalizuję się w produkcji sprzętu sportowego wysokiej jakości ,żadnych lodów tu nie produkują i na pewno nie podjęłabym pracy za 1500zł ,Pan pomylił sobie firmy.Jeżeli lubi Pan pracować w niskich temperaturach,to proszę poszukać sobie pracy w branży spożywczej np.HORTEX,ICE CREAM, POLLODY, BAMBINO LODY .Będą przyjmować na wiosnę ,już sprawdziłam oferty niektórych zakładów proponują 1500-1950 zł na rękę. Pozdrawiam Pana.

Roman ze SZ.

Wszyscy zainteresowani pracą w tej firmie nie mogą liczyć na więcej niż 1500 PLN netto .Ale pieniądze te rekompensują chaosu w organizacji pracy i molestowania młodych pracowników przez stare rury .Jednym słowem poza kilkoma starymi kablarzami płaconymi pod stałem przez Pana K. reszta ma przewalone . A jeszcze pani A z krainy czarów z elfem .

toja
@Pracownik pracowity 21.11.2014, 19:30
Na początek dostaniesz 3200 pln (brutto)

nowa
@toja 21.11.2014, 22:10
Chyba sobie jaja robisz. wiesz jaka będzie minimalna krajowa od Nowego Roku? 1750 zeta i na to możesz liczyć + 50 zl....

ja dostalam 2930 bruto

ex pracownik

Jak ktos szuka pracy to powiem krótko-wszystko tylko nie Polsport.Co do kablarzy to wszystko sie zgadza.Michałek z przekrajalni,Gienuś ze ślusarni oraz panowie Hubercik i Grzesiu to banda konfidentów na czele której stoi pucybut prezesa p.Zdzisek.Żałośnie niskie zarobki,chora atmosfera w pracy i prezes z pogardliwym podejściem do pracowników czynią z Polsportu miejsce które należy unikać.

Kamil

Kablarzy w tej firmie jest dużo zwłaszcza mechanik Z . myjący samochód prezesowi , pracownik przekrajalni obsługujący piłę M. , pisarka ślusarni pani A. oraz brygadzista lakierni .Nie brak tego ścierwa na stolarni i ślusarni . Organizacja pracy nie istnieje a pensje szkoda o nich mówić .Zainteresowanym ogłoszeniem o pracy nie polecam zatrudniać się w tej firmie .

zainteresowany

Ostatnio dużo pojawia się ogłoszeń o naborze do Polsportu .Proszę o info nt. warunków pracy ,zarobków ,organizacji pracy i atmosfery panującej w firmie . Z tego co do tej pory czytam na forum to nie wygląda to dobrze .

toja
@zainteresowany 11.11.2014, 11:33

odpowiadam; uważaj na kablarzy jest tego bez liku,o organizacji pracy to zapomnij bo takie pojęcie tam nie istnieje.wynagrodzenie-minimalna krajowa.

roman

Tak kabaret starszych panów i Alicji w krainie iluzji .

xxx

Polsport to zbiorowisko leworęcznych kretynów bez wyjątków.Zarobki? Raczej jałmużna a nie zarobki ale cioty są zadowolone bo robotę mają za którą daliby sie żywcem obedrzeć ze skóry bo nigdzie takich głąbów nie przyjmą.Tak nawiasem to aż dziwne że ta firma nie jest zakładem pracy chronionej.Emajt rajt Ajnsztajny ???

Romek

czy tam jest takie rozpasanie obyczajowe ja k piszecie na forum bo ja jestem zainteresowany .Pracuje tu jakiś czas ale żadna nie jest mną zainteresowana. Jak to mówią nie mam głowy do interesu ale man interes jak głowa .

Tomek

Może w Kiekrzu to norma .Geje podnoszą głowę mój boże .

lakierniczek

Słyszałem że w tej firmie również zatrudniają kochających inaczej . Marcinek i kolega robili sobie dobrze w toalecie .

jack

Ktoś na forum napisał o zaprzęgach powozów konnych . Czy to znaczy że Polsport do transportu bliskiego stosuje siłę mięśni a nie maszyn !

@jack 18.10.2014, 12:14

Dokładnie tak kolego.Polsport to "średnowiecze" i jeśli szukasz pracy to lepiej omijaj tą firmę z daleka bo naprawdę szkoda czasu i nerwów.

robol

Polsport to bardzo dobry pracodawca.Wynagrodzenia są wypłacane w terminie i są sporo wyższe niż w innych firmach tej branży .Atmosfera panująca w zakładzie bardzo dobra , kadra zarządzającą miła i kompetentna .Praca jest zorganizowana na dobrym poziomie .Wyposażenie w park maszynowy bardzo zróżnicowane , ale nawet stare maszyny w pełni sprawne technicznie .Ocena ogólna bardzo pozytywna .

Że co
@robol 17.10.2014, 12:13

Napisz coś jeszcze jak wytrzeźwiejesz!

xx
@robol 17.10.2014, 12:13

Popieram opinię na temat firmy .Polsport to faktycznie bardzo dobry pracodawca. Oprócz zatrudniania własnych pracowników współpracuje chętnie z agencjami pracy tymczasowej i łowi w nich samorodne talenty które później zatrudnia na stałe .

obserwator

to nie mesjasz ale jakiś menel .

WTF
@obserwator 16.10.2014, 17:19
to nie mesjasz ale jakiś menel .

Pan o którym mowa został oddelegowany z Centrum Pomocy dla bezdomnych.Do jego zadań należy nadzór nad produkcją wiat dla bezdomnych oraz pozyskiwanie nowych źródeł surowców wtórnych (złomu),dlatego swoje poszukiwania prowadzi nawet w najbardziej odosobnionych miejscach na terenie zakładu.Teraz nic tylko czekać jak hordy bezzębnych,nieogolonych wąsaczy(razem z tymi z macierzy) najadą Polsport swoimi dwukołowymi pojazdami i wywiozą wszystko na silscrap.Za zarobiony kesz urządzą sobie libację na głównym placu magazynowym a za resztę kupią nowe ciuchy panu prezesowi.Będą pieśni i tańce do białego rana przy dźwiękach discopolo,kobiety dopadną w końcu młodych dupaczy a nalewki bedą sie lać strumieniami....ojdana,ojdana...

xx

A jak tam persona z rock opery Jesus Christ Superstar spacerujący po placu składowym z rękami w kieszeni i udający mesjasza .

amen

Verissimum est. Dominus vobiscum !!!

............

moc děkuji !!! jsi můj člověk

agencjusz

Czytając opinie nasuwają się słowa : Quam quisque novit artem, in hac se exerceat .OMNE IGNOTUM PRO MAGNIFICO EST. Obsequium amicos, vetitas odium parit . Dla osób znających łącinę wszystko jasne .

.....................................
@agencjusz 14.10.2014, 18:04

Aliena vtia in óculis habemus, a tergo nostra sunt. HANC PERSONAM INDUISTI, AGENDA EST !

taka sytuacja

Komedia,kabaret,parodia-to okreslenia ktore najbardziej pasuja do firmy Polsport.Chaos i dezorganizacja sa widoczne na każdym kroku.Pani z krainy czarów o ilorazie inteligencji małpy chodzi po zakladzie i wydaje polecenia burcząc coś pod nosem lub porozumiewajac sie z pracownikami za pomocą języka migowego gdzie bardzo czesto dochodzi do sytuacji wrecz groteskowych.Nowi pracownicy czesto wykorzystywani sa jako woły robocze w zaprzegach powozów konnych wyładowanych tonami stali lub jako tragarze samozwanczych majstrów z wąsem przyczesanym,maskującym wyszczerby,ledwo trzymajacych sie na nogach po wczorajszej libacji alkoholowej pod nocnym a kierownictwo wyzszego szczebla spaceruje od czasu do czasu po placu niczym po parku techniki sredniowiecznej przygladajac sie bezsilnie z załozonymi rekami i wyrazem zwatpienia na twarzy.

antybeksa
@taka sytuacja 11.10.2014, 00:12

ojej no rozpłacz się jeszcze, po co koleś jeszcze tam pracujesz, beczysz jak baba ,masz jaja i jesteś taki "zajebisty" to zwolnij się znajdź coś lepszego a nie użalaj się cały czas na forum

Czytelnik
@antybeksa 11.10.2014, 17:38
ojej no rozpłacz się jeszcze, po co koleś jeszcze tam pracujesz, beczysz jak baba ,masz jaja i jesteś taki "zajebisty&quo...

Bardzo dobrze ze pracownicy wyrażają swoje opinie na forum,w końcu do tego ono służy a takie "indywiduum" jak ty zapewne musi być nie lada "osobistością" polsportu albo chociaż za taką się uważać co potwierdzają twoje wpisy. PS. Ludzie piszcie opinie ponieważ są one bardzo przydatne dla osób poszukujących pracy.

edek

zmusili Cię do podpisania umowy? czy też świadomie ją podpisałeś? Zawsze możesz się zwolnić jak Ci coś niepasuje.

Zostaw opinię o Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego - Bielsko

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Polsport Sp. z o.o. Zakłady Sprzętu Sportowego