Opinie o spokey.pl - Spokey sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Spokey Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Spokey Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spokey Sp. z o.o. w Katowice

No to sprawdzimy czy negatyw zostanie usunięty? Firma nie jest godna polecenia. Marne zarobki a wysokie plany. Aby premię zrobić to musisz pracować od 6 rano do 20 wieczorem. Wszystko musi być na piśmie bo później szefostwo zapomina, że coś zostało powiedziane. Chcesz iść na urlop - to pisz wniosek na początku roku. To tak w skrócie.

Kiedys

Szok to co sie porobilo R i S litosci. Jeden z was byl doprawdy logicznie myslacym czlowiekiem. Odejscie Mirka to tylko jedna strona medalu. Zmiana właściciela firmy to druga rzecz. Dla mnie to wszystko jest b. przykre. Firma to też ludzie.

Patrycja

@Neokażdy ma prawo złożenia reklamacji, jednak ostateczna decyzja o usunięciu wpisu należy do administratora portalu. Jeśli uważasz, że któryś z Twoich wpisów został usunięty bezpodstawnie, to bardzo proszę o kontakt z naszym administratorem pod adresem: admin@gowork.pl @nb piszesz, że w firmie zaszły zmiany. Mógłbyś powiedzieć o nich coś więcej? Co sprawia, że masz tak negatywną opinię? Mógłbyś również wyjaśnić co kryje się pod oferowanym w ofercie pracy "ciekawym pakiecie socjalnym"?

Neo

Patrycja z całym szacunkiem dla Ciebie, wiesz dobrze, że jak napisze się coś (usunięte przez administratora)wszystko znika w ciągu sekundy. Firma niegodna polecenia. Jak jest trudna sytuacja finansowa, potrafią tylko zwalniać. Kiedyś jak (usunięte przez administratora)to była naprawdę super firma.

Patrycja

@Rysiek z Klanu nie ma możliwości płatnego usuwania wpisów na gowork.pl. Każdy użytkownik ma prawo do bezpłatnego zgłoszenia reklamacji. Wpisy zostaną zarchiwizowane tylko w przypadku stwierdzenia przez administratora portalu naruszenia zasad regulaminu. Zachęcam do zapoznania się z jego treścią: http://www.gowork.pl/regulamin

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Spokey Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Marketingu? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Były Pracownik

Dziwne,że wszystkie negatywne opinie znikają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Pracowałem tam parę ładnych lat. Nie polecam. Potrafią tylko zwalniać ludzi, zamiast znaleźć wyjście z sytuacji spadku sprzedaży.

Rysiek z Klanu
@Były Pracownik

Bo komentarze są opłacane i niekorzystne usuwane a co Ty myślałeś że możesz pisać prawdę :)

Patrycja

Aktualnie firma poszukuje osoby do pracy na stanowisko Koordynator ds. Klientów Kluczowych i Sieci. Ktoś z Was pracuje w Spokey Sp. z o.o. właśnie w tym dziale firmy? Co możecie doradzić osobom, które są zainteresowane aplikacją na tą ofertę pracy?

Adolfik

pracuje tam jeszcze Tulipanek ???????

mała

szukam kontaktu z jakims ph ?

Ricka
@mała

A po co?

jaa
@mała

Jakiego kontaktu?!

Daaan

Praca w Katowicach wydaje się naprawdę ciekawa, jestem mocno zainteresowany, jaki mają email oni w Spokey?

Dawid S. "Dziki"

Nie mam zamiaru pisac streszczenia pisze cala prawde o tym jak jest i nic nie ukrywam

Prawda boli

Dlaczego opinia napisana przez Dawida zostala usunieta. Moze usuncie z firmy osobe ktora nie dokonca stosuje sie do ustawy o danych osobowych i udzila osoba trzecim informacji na temat bylych pracownikow.

Tia

Dawid, przyznaje. ze nie dalalam rady przejsc Twojej tyrady. Nie wiem tez o co Ci chodzi, czlowieku.Rada: zacznij pisac streszczenia,bo w tym przypadku opinie wystawiasz tylko sobie. Kogo obchodzi jakis Bolo itp itd.

rs

rozgladaj sie za republika sportu w internecie bo to od nich jest sprzedaz internetowa albo szukaj kontaktu z RMS badz korydanacja spokey

Byly pracownik

Pozadek to by byl jak by zasada spychologi znikla

KS

Witam chce zlozyc aplikacje na stanowisko rms na slaskie,opolskie,dolnoslaskie podajcie konkret do kogo?i jak oceniacie easy stationery?konkrety napiszcie co i jak?

TTM

Chciałbym aplikowac do Easy podajcie adres i ewentualnie do kogo?

dj

Pracownik...a jak w Easy tez tak super

Pracownik..

Wspaniała firma.Świetne zarobki,wysoka kultura pracy,oraz to co najważniejsze mega szacunek zarządu do pracowników.Pracuję w tej firma kilka dobrych lat i nie zamieniłbym Spokey-a na żadną inną.Jesteśmy jedna wielką "rodziną".To nie jest firma jak każda która wyciśnie Cię jak cytrynę i kopnie w (usunięte przez administratora) Firma która w trudnych sytuacjach czy to życiowych czy zawodowych,zawsze poda Ci rękę.Pakiet szkoleń podnoszących kwalifikację,dofinansowania jeżeli ktoś chce się dokształcać.Super nagrody dla najlepszych.Najnowsze Fordy Focusy.Czego chcieć więcej..

klikacz

ten controlling o którym wspominaliście wydaje się jakimś ciekaszym stanowiskiem od innych, na czym ta praca dokładnie polega? no i przede wszystkim czy ogłoszenie jest nadal aktualne... a ogólnie to ile tam płacą netto w Spokey? jeśli ktoś z sentymentu sprawdza wpisy o dawnej firmie na forum to znaczy że dobra musi być skoro takie więzy

Przestroga

Jakie prywatne sprawy na wyjezdzie służbowym ? Elizka nie mydl oczu innym i doczytaj do końca. Z drugiej strony kto interesuje się jeszcze firmą w której pracował trzy lata temu - pomyślcie ludzie.

Elizka
@Przestroga

Nie wiem o co ci chodzi, a niby dlaczego mam sie nie interesowac?

Zostaw merytoryczną opinię o Spokey Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Spokey Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spokey Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spokey Sp. z o.o.?

Spokey Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 587 ocen.

Spokey Sp. z o.o.