Opinie o Formicki Bike Piotr Formicki w Jelenia Góra

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat firmie Formicki Bike Piotr Formicki, lecz też Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Formicki Bike Piotr Formicki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Formicki Bike Piotr Formicki w Jelenia Góra

Lukasbad Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.
Klient

Sklep całkowicie nie szanuje klienta oraz jego czasu,trzy dni czekałem na wysłanie zamówionych produktów,gdy to nie nastąpiło to trzeciego dnia napisałem do sklepu wiadomość z zapytaniem, okazało się że moje zamówienie nie dość że nie jest realizowane to rzeczy których zamówiłem w ogóle nie ma sklep na stanie a ja przecież przeszedłem cała procedurę zakupu na stronie sklepu, wyszukałem a następnie opłaciłem dwa przedmioty i dostałem ze sklepu mail z potwierdzeniem o rozpoczęciu realizacji zamówienia,gdy mój mail pozostał bez odpowiedzi postanowiłem zadzwonić do sklepu i odebrał pan Piotr, właściciel sklepu był bezczelny i arogancki, poszedł dopiero na magazyn zobaczyć czy są te produkty które KUPIŁEM na stronie sklepu(3 dzień od opłaty zamówienia), niestety nie było, właściciel był zdziwiony że jestem zdenerwowany a nie powinien bo straciłem przez niego 3 dni czasu i start w zawodach bo części były mi do tego potrzebne,w rozmowie telefonicznej właściciel sklepu mówi do mnie "ciekawe czy jakbyś był tu na miejscu to byś był taki mądry", że co przepraszam? Dodam że byłem jak zawsze kulturalny i opanowany bo wiedziałem że racja jest po mojej stronie a wina po stronie sklepu. Zakupy w tym sklepie to pewna strata naszego czasu i nerw,firma nie ma nic wspólnego z profesjonalnym prowadzeniem działalności gospodarczej,amatorka zupełna,wystawione do sprzedaży produkty których sklep nie posiada na magazynie,poprostu szkoda gadać i dla własnego spokoju lepiej skorzystać z usług konkurencji. NIE POLECAM

janusz mazur sander brd Nowy wpis
Klient

oddalem dwa elektriki haibike s duro i rower damski elektryk do przegladu technicznego i zostalem zaskoczony bardzo dobrom praca i cena byla doskonala z przyjemnoscia moge pana piotra polecic

Wiecie coś o pracy w firmie Formicki Bike Piotr Formicki w mieście Jelenia Góra? Może pojawi się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o pracy u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Formicki Bike Piotr Formicki - Jelenia Góra

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Formicki Bike Piotr Formicki
0/5 Na podstawie 0 ocen.