Opinie o spokey.pl - Spokey sp. z o.o. w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Spokey Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Spokey Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spokey Sp. z o.o. w Katowice

????

Firma oszczędza na wszystkim jak może , brak benefitów, brak wyjazdòw integracyjnych , brak bonòw na święta ( paczek żywnościowych itp ).

Bartek
@????

Typowe kolejna polska firma która chce sie wzbogacic na wyzysku pracownikow z takim podejsciem to napewno daleko zajdziecie powodzenia

Pozytyw
@Bartek

Jaki ty jesteś malutki i nie wiele wiesz ????

Gonzo
@Pozytyw

Ty się najpierw naucz gramatyki i dopiero wtedy zabieraj do pisania a poprzednik ma całkowitą rację.

Bolek

Firma nie daje bonow ani nie ma multisporta czy,ok system. Wyjazd integracyjny byl ale rok temu ale juz nie bedzie w tym roku. To sie pytam czemu na stronie wszystko takie ladne i piekne zenada tak (usunięte przez administratora)ludzi...

Patrycja

@Lolek, @jolka, forum powinno służyć przede wszystkim wymianie informacji na temat Spokey i warunków pracy, które tutaj panują. Plotki na temat poszczególnych pracowników, niestety nie wnoszą do forum nic cennego. Czy możecie odnieść się w takim razie, do mojego pytania dotyczącego zmian i zwolnień w firmie?

było :-)

No i kilka osób pożegnało się z firmą :-( Nowa władza nowe porządki. Ale czy we właściwą stronę firma zmierza? Kończenie współpracy z osobami na pierwszej linii frontu raczej zwiększenia sprzedaży nie przyniosą. Szkoda.

Agata
@było :-)

Z tego co mi wiadomo, w tym momencie jest tam więcej dyrektorów niż pracowników działu handlowego, więc firma chyba ma się całkiem dobrze pomimo słabnącego zainteresowania kontrahentów...

było :-)
@Agata

Tylko kto na tych dyrektorów zarobi? Na obecnym etapie rozwoju tej firmy nikt nie może być pewny posady. No chyba, że(usunięte przez administratora)

Hgs

W niewłaściwą. Efekty już widać. Za chwilę bedzie tylko gorzej

Jolka
@było :-)

Hahah z tego co pamietam w zeszłym roku(usunięte przez administratora) miała szumnie odchodzić z firmy. Potem nasciemniala, jak to wszyscy o nią walczą, żeby została. A jak się później okazało, to ona się prosiła zarządu żeby pozwolili jej zostać ????

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Spokey Sp. z o.o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Specjalista ds. Marketingu? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Patrycja

@ExDyr czy Twoim zdaniem w takim razie te zwolnienia były słuszne? Jaka była ich dokładna przyczyna? Wygląda na to, że w firmie zachodzą obecnie zmiany. Czym one są spowodowane? @XXX obecnie w sieci nie widać ofert pracy do Spokey, ale jak rozumiem - ich pojawienia można się spodziewać?

XXX

zatrudnie RMS Easy - nie dotyczy regionu pln-zach Polski szczegoly wkrotce na pracuj.pl

ExDyr

Reset nie zly byl ostatnio.Nowe porzadki wreszcie

Patrycja

@Było @Hgs a co dokładniej oceniacie jako niewłaściwe z punktu widzenia rozwoju firmy? O jakich zwolnieniach mówicie - jakich stanowisk one dotyczyły? Brzmi to dość niepokojąco - szczególnie dla osób, które rozważały złożenie w Spokey własnego cv. @A.R. rozumiem, że piszesz to ze sporym przekąsem. Czy w firmie nie funkcjonuje żaden pozapłacowy system motywacyjny?

Jej
@Patrycja

Wylecieli rmsi z duzym stazem

Jak wygląda praca w Spokey Sp. z o.o.? Czy osoby zatrudnione w firmie mogą liczyć również na pozapłacowe benefity? Napisz, jak przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Twoja opinia może okazać się bardzo ważna!

A.R.

Z pozapłacowych benefitów, to można dostać wrzodów ze stresu, ale nie wiem, czy to się liczy?

Lolek

A jak się pracuje na magazynie? Nowy dyrektor podobno nie jest decyzyjnych i tylko udaje wazniaka.

Seba
@Lolek

Ciężko stwierdzić....

@Lolek

Raczej paleciakiem jezdzil nie bedzie. Tego mozesz byc pewien.

Seba

Tzn... ze wielki Pan?

Stary
@Seba

Wielki reformator :)

@Seba

T9 znaczy ze ty jestes od paleciaka.

Twój stary
@Jaa

Spoko, Ty pewnie jesteś od ciosania mongoła z kefiru.

@Twój stary

Cokolwiek to jest to musisz to robic skoro wiesz. Ja nie wiem.

Waldi

C(usunięte przez administratora) Jestem na sto procent przekonany, ze pozbycie się zarządu firmy Spokey wyjdzie wszystkim pracującym w tej firmie na dobre. Dużo osób pyta się o atmosferę w pracy, wszystko zależy od ludzi, a w fajniejsi i mnie fajni, więc to kwestia osobowości, ale ogólnie jest jak w każdej innej firmie.

Barney
@Waldi

Waldi poleciłbyś pracę w spokey?pomijając stanow.przedst.handlowych. Możesz napisać na jakie warunki można liczyć podpisując umowę?Mozna podac jakies widełki. Wiem że zależy to od stan.działu itp ale pytanie czy firma proponuje najnizsze wynagr?czy stawki sa rozsadne. Czy mozna liczyc na podwyzki?a moze sa jakies premie?np kwartalne,roczne,miesieczne? Chodzi mi o to czy firma daje stabilne warunki zatrudnienia. Z gory dziekuje.

@Barney

Barney mam wrażenie że udzielasz się tu pod rożnymi nickami i cały czas pytasz o to samo. Pytaj wprost o jakie stanowisko ci chodzi to może ktoś w końcu konkretnie ci odpisze, przecież nie wszystkie wynagrodzenia są takie same.

Barney
@Snowman

Ludzie generalnie szukając pracy pytają o podobne kwestie. Zaglądam tu od tygodnia i pytam ogólnie. Wpierw czytałem inne wypowiedzi, zresztą jak każdy. Jasno z nich wynika, że firma przechodzi zmiany na najw.szczeblach. Pytanie dlaczego?Czy to w dobrym kierunku idące zmiany? Firma nie jest ogromną korporacją więc pytam ogólnie jak firma traktuje ludzi i na jakie stawki mozna liczyc na zwyklych stanowiskach. Nie chodzi o kierownicze, menadzerskie itp.

Aga
@Waldi

Jak szukasz informacji o firmie to napewno nie tu. Porozmawiaj z ludzmi ktorzy tam pracuja- dostaniesz prawdziwe informacje.pozdrawiam

@Waldi

Prezes zwolnił się sam i to parę miesięcy temu więc nie wiem dlaczego Waldi łączysz te dwa wydarzenia w jedno.

Waldi

Witaj. To bardzo proste, takie decyzje zapadaj zdecydowanie wcześniej, są one połączone zawsze, tylko ich realizacja nie jest przeprowadzana w jednym czasie. Nie zauważyłem, ze prezes chciał sam się zwolnić, na chorobę też się nie skarżył i nie było widać czegoś niepokojącego, oczywiście życzę mu jak najlepszego zdrowia, ponieważ to jest najważniejsze. A wymiana tych dwóch osób, była ściśle ze sobą powiązana. Moim zdaniem nastąpiło to i tak późno, zważywszy na sposób prowadzenia i podejmowania różnego rodzaju decyzji.

Majaa
@Waldi

A co ma prezes i vice do zwyklego szaraka. Nic. Dzien dobry sobie moga powiedziec przed i w pracy. Jak ktos szuka pracy to idzie i tyle. Panie gorzkie zale wez sie za siebie i swoje zycie .

@Majaa

Juz nawet mnie bylego pracownika draznia te durne wpisy. Macie problem zlozcie pozew w sadzie a nie toczycie wojenki w internecie i chociaz moze jest w tym prawda to po co obsmarowujecie te i tak niezla jako pracodawca firme. Ilu z was ma dosw. w dużych firmach ? Tam dopiero vy was odpowiednio potraktowali! Wezcie sie za swoja prace! Myslalby kto ze w tej firmie spotkaly was tylko same negatywne rzeczy! Moze warto zastanowic sie nad plusami i minusami. Zmieniono zarzad ktos robi porzadki. Pozno czy nie. Niewazne. To nie wasza firma wiec nie robcie ludziom pod gorke.

@Majaa

Pani lub Panie Majaa, wcale nie mam żalu do Spokey, za siebie wziąłem, zresztą nie specjalnie musiałem się starać, bo planów i pomysłów na życie mi nie brakuje. Reasumując czy mozna polecić Spokey, tak. Co do płac podstawowy pracownik magazynu, zarobki nie wiele powyżej najniższej krajowej, o premiach nie wiem, stanowiska kierownicze 2600-3000 na reke, dzial handlowy w zależności od realizacji planów minimum 2700 Max 4700, dział koordynacji około 2500-3400 premia uzależniona od realizacji planów sprzedażowych. Wypłata zawsze na czas, jak L4 nie jest nagminne też nikt nikogo nie szkaluje z tego powodu. Jednym z większych minusów jest brak współpracy między działami, tzw spychologia, czyli nikt nic nie wie i to nie jego wina. Ale ogólnie spokojnie można się realizować i próbować w Spokey swoich sił. Życzę obecnym i byłym pracownikom samych sukcesów, zdrowia i powodzenia w życiu prywatnym i zawodowym.

Sara88

Ludzie dajcie już spokój. Mam wrażenie, że toczy się tutaj jakiś bój, spór ludzi którzy niegdyś w firmie Spokey pracowali z tymi, którzy nadal pracują. Chyba nie o to chodzi. Mieliście dawać praktyczne wskazówki poszukującym pracę. Niech może ktoś napisze coś pomocnego. Czy firma jest stabilna? Czy firma proponuje stabilne warunki pracy? Czy oprócz wynagrodzenia firma proponuje jakieś dodatkowe systemy motywacyjne? Czy są premie? Czy w każdym dziale istotny jest znajomość języka obcego? Czy każdy musi mieć wyższe wykształcenie? Czy zawsze musisz mieć konkretne doświadczenie zawodowe czy firma daje możliwość przyuczenia? Czy firma zatrudnia głównie młodych (20-30)? Czy firma i ludzie pełniący funkcje kierownicze są wyrozumiali, czy są prorodzinni? Czy np jak ktoś zachoruje, weźmie L4 to już nie ma do czego wracać lub będzie nękany....Nie wiem, ale myślę, że ludzie chcący podjąć pracę w Spokey i każdej innej firmie chcieliby mieć taką wiedzę. Niech ktoś napisze raz a porządnie bo informacje jak się okazuje z 2015, 2016 czy nawet 2017 mogą być nieaktualne. pozdrawiam

Kimsa

Nie rozumiem potrzeby udzielania się i wypisywania tych wszystkich informacji, które przecież są tajemnicą służbową firmy. Mam wrażenie, że ktoś z byłych pracowników w taki sposób odgrywa się za fakt, iż został zwolniony! Radzę zająć się wreszcie swoimi sprawami i odpuścić. Praca w firmie to praca dla ludzi z pasją tak sportową jak i zawodową. Polecam :)

Aga
@Kimsa

Dokladnie. Go work to takie miejsce gdzie mozna pisac cokolwiek

Gg
@Aga

I oczerniac ludzi zamiast rozwiazywac problem jesli takowy istnieje.

Waldi

Dzień dobry. Jeżeli chodzi o pytania czy polecił bym prace w Spokey? Raczej tak, ale wszystko zależy w jakim dziale i oczwiscie najwazniejsza jest atmosfera, a ta tworzą ludzie, tutaj jest różnie, tak jak w życiu nie każdy dogada się z każdym. Jeżeli chodzi o zarzuty, ze zmiana zarządu firmy to tajemnica służbowa itd, tajemnica służbowa sa publikacje dokumentów i innych źródeł , a nie wypowiedzi na forum. Jeżeli chodzi o zarobki, są uzależnione od działów w których się pracuje, więc takie informacje ustala się na rozmowie kwalfikacyjnej, której odzwierciedleniem są wrunki pracy wypisane w umowie o pracę. Odpowiadając na jedno z pytań, nie zostałem zwolniony i nie mam żalu co do firmy Spokey. Jeżeli chodzi o informacje na temat Panów R.F. i S.P., to sa to informacje sprawdzone, lata współpracy w tymo Panami, oraz nie wiarygodny sposób ich działania, czyli ogólna informacja, ze każde nie powodzenia, przeważnie każdą informacją, która została przekazana była w małym stopniu realizowana lub przeinaczana w ten sposób, ze takiego faktu wogole nie było. Byłem nawet świadkiem ustaleń, które później przez obu Panów, zostały skwitowane, ze takowych ustaleń nie było. Na szczęście Tych Panow nie ma juz w zespole Spokeya i to jest bardzo dobre posunięcie właściciela i wspowlascicieli.

Spoko

Podobno znowu szukają managera logistyki. Poprzedni był kupę lat, nowe dosyć krótko. Ciekawe co jest powodem?

@Spoko

Ciezko niektorym dogodzić.

@Spoko

To chodzi o kogoś innego w logistyce, nowy dyrektor dalej dyrektoruje. Odchodzi kto inny

kto jest prezesem firmy?

Prez-ES

... ja, bo co???

@Prez-ES

bo nic się Pan jakoś nie udziela ;)

Dino

Co się dzieje w Spokey ze nie ma juz Pana Prezesa Roberta? Czy ktoś manipuluje młodym?

Ktoś
@Dino

Prezes widać się nie sprawdził i właściciel doszedł do właściwych wniosków. Szkoda, że tak późno.

Przyszła kryska na matyska
@Ktoś

@Dino

Prezes sam odszedł z przyczyn zdrowotnych macie nie dokładne dane.

Kobieta

Czy są tutaj osoby, które polecają pracę w firmie Spokey? z tym, że z wyłączeniem pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego. Proszę o obiektywne opinie.

Polecam, aplikuj :-)

Kobieta

a możesz napisać coś więcej? dlaczego warto tam pracować? jaka panuje tam atmosfera, jak są ludzie traktowani?

@Kobieta

Praca jak kazda. W kazdej sa spoko ludzie ale i (usunięte przez administratora) Placa na czas.

@Jaa

usunięte przez administratora.....może innymi słowy spróbujesz napisać raz jeszcze to co zostało usunięte. Jaka jest atmosfera, czy są ludzie, którzy zatruwają środowisko w pracy? Czy da się godnie zarobić w firmie? Proszę o kilka zdań.

@Kobieta

Jak w każdym miejscu pracy będziesz mieć spoko ludzi, ale i takich których trzeba omijać - no jak wszędzie. Co do atmosfery i zarobków to zależy o jakim dziale mówimy - i tyle.

@Snowman

Oj mocno tu ktos moderuje bo nic takiego nie zosto napisane aby usuwac . jest dokladnie jak snowman napisal Co do konkretow to kilka danych tu juz padlo.

@Snowman

np dział personalny lub działy najbliższe HRowi?proszę napisz coś więcej. z góry dziękuję

@Kobieta

Ale jest przecież napisane że nie ma działu HR. Kiedyś był dwuosobowy, potem jednoosobowy a teraz nie ma go wcale. Więc nie wiem co mam ci napisać.

Ktoś

W HR duża rotacja

Sara88

hej, a mógłby ktoś napisać coś więcej o specyfice pracy? atmosferze, zarobkach, traktowaniu swoich pracowników? tylko szczerze, bez zbędnej kurtuazji. Będę wdzięczna. Jak wygląda proces rekrutacji? Jacy ludzie pracują w dziale HR?

Arutututu
@Sara88

Haha obecnie nie ma działu HR

@Arutututu

Jak to nie ma? na stronie int. SPOKEY dział HR jest wyszczególniony, jest namiar, są wzmianki o rekrutacji itp. To kto odpowiada za rekrutację w firmie?

Arutututut
@Sara88

Była dziewczyna z HR, poszła na macierzyński, wzięli kogoś na zastępstwo i nie dawno zwolnili

@Arutututut

no co TY? dział HR liczy jedną osobę??

Arutututu
@Sara88

Raczej liczył... tam nie ma rozbudowanej struktury, chyba ze dyrektorska ;)

Nati Bowman
@Arutututu

chyba dyktatorska...

@Nati Bowman

aż tak źle? proszę napiszcie coś o warunkach pracy.

Jak czytam te dziwne wpisy o różnych negatywnych przypadłościach to aż zastanawiam się gdzie ja pracuje. Jestem pracownikiem tej firmy z kilku letnim stażem i przyznam że mam już dość czytania dziwnych wpisów. Firma stabilna działa na rynku od lat, w działach można się dogadać, wypłaty na czas z Zarządem można wszytko normalnie załatwić. Pracy dużo od ostatniego roku 1,5 sporo jej przybyło i doszło dużo nowych ludzi. Zależy mi na tej pracy i nie podoba mi się że jest nagle tyle hejtu chyba że chodzi o innego Spokey-a

...

Chodzi o Spokey'a sprzed czasów kiedy prezesem był P.K. - część osób między innymi dlatego straciło pracę albo odeszło, albo zostało zmuszonych do odejścia - żeby nowy właściciel się nie dowiedział, żeby nie było osób które zaczną kłapać jęzorem. Półtora roku z Sebastianem? Człowieku, wszystko przed Tobą, Ci wszyscy "hejterzy" też kiedyś zaczynali w Spokey'u myśląc, tak jak ty dzisiaj o tej firmie. Myślisz, że dlaczego teraz tyle żalu w ludziach...

Sara88

hej, a możesz napisać coś więcej o specyfice pracy? atmosferze w biurze, zarobkach, traktowaniu swoich pracowników? tylko szczerze, bez zbędnej kurtuazji. Będę wdzięczna. Jak wygląda proces rekrutacji? Jacy ludzie pracują w dziale HR?

no stres

Pracuje w tej firmie dłużej niż miesiąc czy dwa i moje obserwacje są inne. Wypłata zawsze przed czasem żadnych problemów z urlopem a i L4 się zdarzyło. Ludzie w dziale weseli, pomocni. Pracy dużo to prawda ale w miłym towarzystwie i z pozytywnym myśleniem wszystko łatwiejsze ###

@no stres

Nawet jeżeli od dzisiaj oni by się zmienili, to rzeczy, które zrobili nie pójdą ot tak w zapomnienie. Uważasz, że jeżeli napiszesz po miesiącu pracy, że Ci jest dobrze, to to oznacza, że to jest cała prawda? Jasne, że wygodniej jest wierzyć, że w firmie wszystko jest ok, żeby nie doświadczać dysonansu poznawczego, który jest bardzo niekomfortowym uczuciem, to jednak nie zmieni faktów, które miały miejsce i tego w jaki sposób zostało potraktowanych wiele osób. Wiele rzeczy działo się niezgodnie z prawem - zapytasz czemu nie poszliśmy do sądów? Żeby Ci to wytłumaczyć musiałbym tu mały elaborat z psychologii strzelić, a to nie o to chodzi - jak jesteś ciekawy/a to sam poszukaj więcej na temat mobbingu albo osobowości narcystycznej.

Fanta

Nie sciemniaj Bylina dupowlazie

@no stres

Buahahaha zadnych problemow z urlopem...chyba nie jestes handlowy. Wyplata na czas to zawsze. Pytanie jaka gdy ci plany do....la

Sprawiedliwy
@Tratata

Taka na jaką zasłużyłeś ha ha ha

@Sprawiedliwy

Zasluzyc to sobie mozesz podlizusie

Xxx
@Tratata

Haha. Nie muszę.Robię plany :). A podlizywanie w tej firmie na szczęście nie działa.

@Xxx

Robisz dobre wrazenie tutaj, nie plany. Tak ci sie wydaje przynajmniej. Bez odbioru.

@no stres

hej, a możesz napisać coś wiecej o specyfice pracy? atmosferze w biurze, zarobkach, traktowaniu swoich pracowników? tylko szczerze, bez zbędnej kurtuazji. Będę wdzięczna. Jak wygląda proces rekrutacji? Jacy ludzie pracują w dziale HR?

Zostaw merytoryczną opinię o Spokey Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Spokey Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Spokey Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 45.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spokey Sp. z o.o.?

Spokey Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 587 ocen.

Spokey Sp. z o.o.