Opinie o Łożyska Nsk (Nsk Bearings Polska S.A.) w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NSK Bearings Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie NSK Bearings Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NSK Bearings Polska S.A. w Kielce

GHOSTRIDER

Odnośnie związków to dali ciała i pokazali swoją,, moc,, w temacie tym żeby ta holerna czapeczka była na głowie.Nawet jak jest 40 stopmi Jakiś ma ona wpływ na bezpieczeństwo i gdzie tu logika??? Po co te kary. Rozumiem gdzieś przy maszynie jak ma ktoś włosy do ramion Cóż sensu to nie ma ale kary już jednak są. Co zrobiły związki w tej sprawie ? Ano żółty kazał to polaczek musi tak robić są niczym.

Jo

Piszą o wirusie u nas w wyborczej. Osobiście wolałbym by zakładu nie zamykali bo nie wiadomo czy będzie gdzie wrócić.

????

Jak to możliwe żeby osoba wysłana na kwarantannę znów pojawiła się w zakładzie po banana? W dodatku z wynikiem pozytywnym. Ciekawe czy przełożeni wyciągną z tego konsekwencje. Totalny brak odpowiedzialności przez tą panią.

!!!
@????

A kto to? Trzeba by wiedzieć żeby się chronić

Rob
@????

W tej firmie na jednym z wydziałów ludzie pracujący na jednej zmianie z zarażonymi są wysyłani na testy ale nadal pracują na legalu,dopiero gdy któremuś wyjdzie test pozytywny nie przychodzi do roboty, mądrze nie?

!!!!
@Rob

Rany, a gdzie tak jest? Piszcie normalnie a nie takie zagadki

Tak

Rob
@!!!!

W-13 brygada D, szopka a nie dbanie o zdrowie ludzi, chciwość kierownictwa nie zna granic,każą maseczki nosić a zarażeni ludzie do roboty chodzili kilka dni

otnik
@Rob

i ktoś z badanych miał +

Ktoś...
@????

Ważne jest że mamy nowych dyrektorów i niedlugo nowych kierowników to napewno poprawi działania firmy ...

Lara...
@????

Podobno się bała że jej się coś w szafce zalegnie haha.. Ale jest od tego mistrz żeby szafkę komisyjnie otworzyl i wyjął to co trzeba było. Totalne bezmózgowie.

mlody
@Lara...

Chyba tylko po to zeby się z mistrzem spotkać i zeby ja bzyknal,bo bardzo sie stesknil za nia

Ghostrider
@mlody

Przeginasz kolego z tym słownictwem

Benio

Jesteście debilami.Tak,to was palaczy mowa.Palarnie są piękne,ale zachowując odstęp nawet 1m to najwyżej trzech może palić równocześnie,a ilu stoi gęba w gębe ? Na palarni Tokarskiej przy ww1 vis a vis ZMIŁS było 12 w palarni i 7 osób poza nią.I gdzie tu za bieżnie bezpieczeństwa ? A po hali to w maskach każą latać debile.Nie dość że nie ma czym oddychać to jeszcze pampers na ryju.Ale trząść (usunięte przez administratora) to potraficie.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
nick

Jeszcze jakiś czas temu obróbka tokarska NSK Kielce była w stanie agonalnym, ale dzięki byłemu dyrektorowi K i nieudolnym kadrom, to teraz już prawie trup. System płac i motywacji wygląda tak, że chociaż byś się starał nie wiem jak bardzo to i tak dostaniesz, to samo co ten co w ogóle się nie stara. Muszę powiedzieć bardzo motywujące i podnoszące morale, zresztą którego już nie ma i wcale się nie dziwię. Takim oto sposobem niszczy się morale dobrych ludzi, których jest coraz mniej. Jeśli zaczynasz swoją przygodę z pracą zawodową to odradzam wydziały obróbki tokarskiej gdzie jest najgorsza praca w NSK i nie daj się zwieść obietnicą premii, która nie jest adekwatna za tą pracę. Zresztą i tak jej nie zobacz chyba, że na pasku kolegi z innego działu. Za miesiąc sierpień 0% premii, a działy, które są zależne od naszej pracy, czyli są odbiorcami naszego produktu, bez którego nie wykonały by planu, dostały 100% Jak to możliwe? Może ktoś z kadr się wypowie? Jakieś inne opinie też mile widziane... P.S. Mam nadzieję, że ostatnie zmiany w zarządzie przyniosą jakieś pozytywne zmiany...

Dział wsparcia.
@nick

Co mają powiedzieć działy wsparcia? Te które nie mają bezpośrednio wpływu na jakość łożysk, na reklamacje, na wykonanie planu?? Swoją pracę wykonują dobrze ale Nigdy, powtarzam NIGDY nie dostają 8%premii. Ich premie zależą od średniej innych działów. Chociaż by się zaorali nic to nie da.. Kasy nie bedzie

Tokarz
@Dział wsparcia.

Rozumiem Twoje rozgoryczenie. Jednak muszę dodać, że obróbka tokarska, na ten moment, to może tylko pomarzyć o premii wyciąganej ze średniej. Gdzie jest tego przyczyna? To pytanie powinno być chyba skierowane do wszystkich naszych wspierających, związkowców i zarządzających. Doszliśmy do ściany. Nie przeskoczymy jej, bo za wysoka. Nie rozbijemy, bo za twarda. Można oczywiście powiedzieć, że ludzie źle pracują, tak jest najłatwiej. Ale to nie rozwiązuje problemu. Kto zna odpowiedź?

Zemstakanara
@nick

Wada tokarska ale zawinił umysłowy Nie ma co się strać a jak pokażesz że ci na czymś zależy to obracają wszystko przeciw tobie.

Tokarz W-13

Od jakiegoś czasu chodząc do pracy zastanawiam się czy nie jestem w piekle. Siódmy rok pracuję jako tokarz na w-13 i to raczej już ostatni. To co się tutaj zaczęło wyprawiać po zmianie prezesa dyrektora i kierownika to jest jakaś kpina. Wy będziecie sprawdzać czy my pracujemy od początku do końca bo przez to spływy spadły o połowę? Sam się wstydzę jak patrzę na spływ na koniec zmiany bo jeszcze noedawno to było nie do pomyślenia żeby bez awarii po 1.5 tys. na licznikach było. Nikt nie widzi tutaj związku z tymi chol**nymi osłonami?! Same osłony utrudniają pracę, przy ich montażu zostały popełnione błędy które mają wpływ na proces produkcji, wydłużają znacząco czas napraw, utrudniają usunięcie wiór. Nie wiem kto jest za to odpowiedzialny ale według mnie powinien się smarzyć w piekle!! Niektórzy nastawiacze i ich zaangażowanie w pracę też pozostawiają wiele do życzenia.

Niemam

Warto iść tam do pracy? Jaka pensja na start?

Abcd
@Niemam

Jakie przyjść do pracy... Teraz nie ma żadnych przyjęć

@Niemam

Pewnie że można przyjść. Jest szansa zakazić się Covidem. Sytuacja taka, że nie ma przyjęć póki co.

Mario
@Jo

Jakbyś był spokrewniony z pewnymi osobami to mimo braku przyjęć z zewnątrz myśle że i tak miałbyś jakieś szanse. Tak tu wszystko działa

FJK
@Niemam

Nie polecam,prędzej czy później będziesz żałował,(usunięte przez administratora) robotę na 3 zmiany i weekendy,lepiej zarobisz w markecie budowlabym

Stary
@Abcd

Ogłoszenie z dzisiaj w MUP - NSK przyjmuje do pracy. O co tu chodzi niby nie ma zamówień a przyjmują do pracy??

J
@Stary

Właśnie na wrzesień są duże zamówienia.

Poszukujący

Dzień dobry. Właśnie szukam pracy i firma NSK szuka ludzi. Jaka pensja na start? Jakie warunki pracy? Firma dba o swoich pracowników? Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Ciekawe czy jak to ty byś to przynosił to tak chetnie pisałbyś takie durne komentarze ??? Napewno jedynym jego celem po urlopie było zachorować i przynieść to do zakładu i narażać swoich kolegów, koleżanki i rodzine Zastanówcie się ludzi nad sobą ???? pozdrawiam ????

qwerty

Powróciliśmy i Covid pewnie też.

ISO 2020

A jak ona już nie jest własna? to może, może lepiej.

Tosia
@ISO 2020

Co tu taka cisza po urlopie. Wszyscy zadowoleni z konca urlopu i powrotu do pracy . Gratulacje.

????

Od kiedy to kierownik może być przełożonym własnej żony w tej samej komórce organizacyjnej?

ISO 2020

To jak to jest urlop czy kwarantanna?

MKW

Przecież to inna firma szuka takich pracowników. Nie NSK

Jo

Wszystkim pracownikom Iskry życzę udanych wakacji. Czas odpocząć od naszego bałaganu.

Jak wygląda sytuacja w pracy i czy są przyjęcia na magazyn?

Taki tam nick

Pytanie do zarządzających ta firma... Czy wy macie między sobą jakiś konkurs kto pi..... Nie jakąś większą głupotę? Jak tak to dajcie regulamin tej zabawy i co jest do wygrania... Może też się przyłącze

Gazik

Podobno stosują szantaż , jak ktoś nie pójdzie tyrać na iskrę 2 ,to go zwolnią podchodzi pod to mobbing , Japończyki pewnie nie wiedzą jak kierownicy z góry gnębią robotników czy wiedzą? A na iskrze 2 ognisko covid-19 jest.

wirus
@Gazik

(usunięte przez administratora) Brak wykonania polecenia przełożonego to uchylanie się od obowiązków pracowniczych, które mogą skutkować rozwiązaniem stosunku pracy w trybie dyscyplinarnym. Jak się tak boisz, to jaki problem iść na zwolnienie lekarskie, które teraz jest tak łatwo dostępne. Pewnie nie idziesz na takowe, bo Ci szkoda kasy, która w przypadku l4 jest licha. Ale to w końcu co ważniejsze kasa, czy zdrowie. Sam sobie odpowiedz z czym się bardziej liczysz w tej całej swojej g..burzy. ww2 to nie jest jedna wielka zaraza, ale jak te parę osób tak Cię przerażają, to załóż maskę na twarz i pracuj. A jak nie to dalej żyj w strachu przed czymś, co jest nieuniknione. Zacznij rozumieć, że jak pracodawca robi co może, żeby zakład się w piz.. nie rozleciał, to ma prawo wezwać do pracy w zastępstwie tych, którzy nie mogą, bo są na kwarantannie.No chyba, że Wam tam na trójce, czy dziewiątce fajnie tak się przychodzi do pracy i nic nie robi, to ok, zmienia to postać rzeczy.

robol
@Gazik

Gazik @ Nikt nikogo nie szantażuje... Pracodawca ma swoje prawa i z nich korzysta, to jedno. A drugie to, że dostaniecie szanse dorobienia do tej (usunięte przez administratora) premii całe 50zl. Szlifierska i montaż nie musi, bo dostali po 250zl za wyniki. Z tego co nam przekazano to mamy wspomóc tokarską WW2 w wykonaniu planu aby szlifierska i montaż dostali premie, bo my jak zwykle za zapierd... na 10 maszynach dostaniemy marne 50zł jak dobrze pójdzie hehehe. Tak więc cieszcie się, że pracujecie w najgorszym (usunięte przez administratora) jakim jest tokarska za całe 50 zl premii. Nie dość, że najgorsza robota w Iskrze to i kasa (usunięte przez administratora)

wirus

Widać żeś człowiek nie ogarniający przekazu i używający określeń, których nie rozumiesz. Sprawdź sobie w słowniku, co oznacza słowo "superlatyw" i zacznij go używać w odpowiednim kontekście. Ja też jestem pracownikiem fizycznym, ale nie mam postawy roszczeniowej, bo jestem w stanie zrozumieć, że moja praca, to nie jest pokaz ćwiczeń fizycznych, jak w szkole, gdzie, kto się bardziej zmęczy uzyskuje wyższą ocenę. Ludzie tu wykonują konkretną pracę w celu realizacji zamówień klientów, którzy nam się na ten moment jeszcze uchowali. A nie przychodzenie do pracy, odbębnienie godzin i oczekiwanie zapłaty za samo istnienie. Jak zrozumiesz na czym polega płynność finansowa zakładu, który płaci Ci z tego, co uda mu się sprzedać, to może dotrze do Ciebie, że bez realizacji zamówień nasz zakład przestanie istnieć, bo klienci znajdą sobie inne źródło i ten typ łożysk, czy pierścieni, które teraz wytwarzasz nie będziesz produkował, bo klient znalazł sobie innego producenta. Albo skup się na użalaniu nad sobą, że ktoś wymaga od Ciebie pracy na rzecz zakładu, dzięki któremu masz prace i co miesiąc z czego żyć.

J23
@Gazik

Tak GAZIK, na Iskrze2 się tyra, a na Ww1 i WW3 pracuje. I to jest to co różni zakłady w N s k bearings polska.s.a.

Picolo

Ciekawy email w NSK i ktoś raczyl opisać kto i ile chorych itd wreszcie ktoś się wysilił bo może czyta forum GoWork Ale najlepsze geniusz jakiś opisał o Covid... Ze wielu przejdzie bez objawów, wielu ciężej i nawet ktoś morze umrzec..

J
@Picolo

I co w tym jest śmiesznego?

Xyz

Halo jakieś wieści co do wyników na Covid?

Zostaw merytoryczną opinię o NSK Bearings Polska S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w NSK Bearings Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NSK Bearings Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NSK Bearings Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 184, z czego 25 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NSK Bearings Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w NSK Bearings Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NSK Bearings Polska S.A.