Opinie o Łożyska Nsk (Nsk Bearings Polska S.A.) w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NSK Bearings Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie NSK Bearings Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NSK Bearings Polska S.A. w Kielce

MucioMucio

Ciekawe Kto taki mądry i zamówił grube białe maseczki które powodują raczej podduszanie i to bym nazwał pampersem niż maseczką.Raczej dobre na pupę niemowlaka

Jarek
@MucioMucio

A maja atesty;-)?

@Jarek

Na moje oko w życiu absolutnie nie

@MucioMucio

To słabe masz oczy... Na folii w której zapakowane są maseczki masz nr atestu... jest tam też informacja że maseczka przeznaczona do ,, ciężkich warunków atmosferycznych" dla tego jest gruba bo jest przeznaczona bardziej w góry i to zima niż do zakładu pracy.

@Gość

A kto wydał ten a test babcia Krysia?

@Gość

A jeszcze jedno atest to ja Ci mogę wydrukować na wszystko i pieczątki mogę Ci zrobić.Pokaż mi kto w tym chodzi a po wtóre w NSK wszyscy chodzą o wiele lepszych jednorazówkach cienkich i o wiele bardziej praktycznych i te obowiązują

Duch

Do Administratora: Proszę uprzejmie o usunięcie wszystkich moich komentarzy. Przepraszam wszystkich którzy poczuli się urażeni. Z wyrazami szacunku! DUCH

Najgorsza firma w Kielcach! Wyzysk,chamstwo, kur.wstwo,straszny hałas, brud i smród,wypadki,kalectwo i śmierć grozi człowiekowi każdego dnia! Będziesz wrakiem człowieka jak ja jak tu będziesz pracował! Trzymaj się z daleka od tego japońskiego (usunięte przez administratora)!

Jo
@Gość

Skoro jesteś wrakiem człowieka jak piszesz to przypuszczam że musiałeś sortować hehe

@Gość

Ja z kolei patrząc że swojego podwórka dodała bym presją, stres, praca ponad siły za śmieszna, niedekwatna kase

Jo

Szukasz zaczepki to skontaktuj się z najmanem typku. Pozdrawiam!

Duch

I chciałbym dodać że pod ziemią gdzie stoi NSK jest ogromny bąbel wypełniony metanem który jest silnie wybuchowym gazem!

logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Duch

Po angielsku żółtek to yolks. W czasie wojny na Pacyfiku Amerykanie masowo mordowali japońców krzycząc: I killed a lot od them! F.cking yolks!

TakiTamNick

W ciągu ostatnich kilkunastu dni pracując na tokarskiej mogę śmiało stwierdzić że rządzący ta firma w ogóle nie różnią się od tych co rządzą naszym krajem... W Polsce co kaczyński powie - tak ma być W NSK - co Pan G. Powie tak ma być a reszta tylko spuści głowę i liczy wióry na podlodze W kraju chociaż część ludzi wyszła na ulicę... A tu... Nikt się nie odezwie... Sam nic nie ugram.

wołek
@TakiTamNick

No i przytrzasnęło palca młodemu a robił na maszynie z osłonami . Co o tym sądzić ? Operator teoretycznie ma tylko pilnować wymiarów i płytki wymieniać , może mu pierścień skosiło i zablokowało ? Jak wszyscy wiemy nie miał dostępu do DTR -ki może nie przykręcił obydwu zaworów powietrza i łapa spadła ... można tu pisać to trochę popieprzę ...Dziwne jest to że mistrz jest społecznym inspektorem pracy a jeszcze dziwniejsze że go ludzie sami wybrali .... ten co może łamać przepisy ma je pilnować , no świetnie ....

Murzyn
@wołek

Bo bhpowcy myśleli, że krzywdę pracownikowi może zrobić tylko suport do współki z wrzecionem. Krzywdę można zrobić sobie przez chwilę nieuwagi, nieprzemyślaną czynność. Też miałem już nie raz sytuację na różnych etapach tej hehe "kariery" gdzie mogłem zrobić sobie mniejszą lub większą krzywdę. Nie tak dawno podnosząc pierścień spod wywrornicy, wstałem i zachaczyłem plecami o kant tej pie***onej tablicy co ją tam nasza "inteligencja" rozkazała powiesić. W pierwszej chwili miałem zdjąć ją z buta ale się opanowałem.

Scyzzzor
@Murzyn

1. To nie bhp czy ktokolwiek inny z kadry wymyślił osłony. Autorem tego pomysłu jest inspektor PIP, i albo będą osłony albo będzie zamknięta fabryka. 2. Żadne zabezpieczenia, osłony, rozwiązania sposobu sterowania nie zwalniają z myślenia. Zawadziłeś o tablicę na wywrotnicy? Nie było jej zanim się schylałeś? Chwila nieuwagi i plecy bolą. Chwila nieuwagi i jesteś o parę deko lżejszy.

Kreatywny

Teraz zatrudniają tylko przez agencję pracy ! Dopiero po pół roku możesz przejść na umowę bezpośrednio z NSK. Żenada. Nie polecam

Czarny

Obróbka tokarska ww-13,zapraszam wszystkich chętnych do zwiedzania,na początek stołówka,stolik przy stoliku ale obudowane pleksą tak,że ciężko powietrze złapać,ciekawe czy to ktokolwiek myje...brawo za pomysł,pewnie chętnie by cały świat zobaczył stołówkę na (usunięte przez administratora) w NSK Kielce.Druga pozycja wycieczki...maszyny wyłączone z produkcji na których ludzie zapier...ją...ilu bhpowcow jest w tej firmie że nikt tego nie widzi albo się na to godzi,bandytyzm zarówno stołówka jak i reszta

Nsk worker
@Czarny

No na hale to najlepiej jak by wyszła pani z bhp która pracując w fabryce powinna być stosownie ubrana i widoczna choć czasem na hali a lara w szpilach i sukienkach... smiech haha.

Czy firma zatrudnia teraz ludzi tylko na umowę zlecenie przez agencję pracy AAS?

Dawid

@pracownik a ile macie wydziałów ?

Czesław

Proszę poprzestawiać szafki ubraniowe w szatniach tak aby pracownicy z danych brygad mieli szafki obok siebie. W tej chwili panuje chaos i mix różnych brygad . Taki stan jak teraz nie pomaga w zapobieganiu covidovi.

brak słów..
@Czesław

Geniusz, po prostu geniusz. Mamy epidemię, więc wszystkich z jednej brygady skupmy w jednym miejscu. Einstein by tego nie wymyślił. Skutek takiego nagromadzenia to zakażenie i odsunięcie całej brygady od pracy na jakieś 2 tygodnie. Weź pan się zastanów zanim coś napiszesz, bo aż słów brakuje na te pomysły...

Czeslaw
@Czesław

Dodam żeby zakazać wywieszania ręczników, skarpet ,majtek itp. na kaloryferach , jakichś sznurkach zamontowanych przez pomysłowych bo to nie jest higieniczne

John
@brak słów..

Ludzi ze swojej brygady znam i wiem że są zdrowi. Natomiast ludzie z innych brygad to dla mnie obcy ludzie i chciałbym zachować przed nimi 2-metrowy dystans.

@John

Taki pewny jesteś? Pilnujesz ich poza pracą?

wyrobiony
@Czesław

głupi pomysł , szafki wąskie, miejsca mało , mało brakuje a przez pomyłkę jeden drugiemu spodnie założy jako koszulę , powinien ktoś dbać by co 4 szafka była z tej samej brygady

ow

Szanowni Państwo Kierownicy, Dyrektorzy, Panie Prezesie. Po moim ostatnim wpisie nie miałem większych nadziei, że coś się zmieni, ale widocznie się jednak myliłem. Widzę dobrą wolę i bardzo to doceniam. Chciałbym Państwu za to podziękować, bo rozumiem, że to jest pewnego rodzaju rewolucja, bo w końcu Państwo zaczynają rozumieć, w czym tkwi problem. Chciałbym jednak, żeby to się nie obracało przeciwko ludziom, którzy i tak mają mnóstwo pracy w ciągu zmiany i zaznaczyć, że to nie chodziło o to, żeby teraz wszystkich według uznania ściągać do sprzątania. Tak jak pisałem wcześniej, to nie porządek jest problemem. Największym problemem jest brak usprawnienia maszyn. To są takie szczegóły, jak zapychające się elewatory, czujniki przepełnienia ustawione za daleko, spadek pierścieni pod złym kątem, które powodują, że dochodzi do wysypywania się pierścieni. Jest mnóstwo tego rodzaju zatorów, które można rozwiązać, tylko trzeba skupić się na tego rodzaju awariach, choć oczywiście nie tylko. Rozumiem, że mało kto, zapytany, chce się wypowiadać na temat realnych problemów z maszyną, ale to głównie wynika ze strachu, albo zwykłego zignorowania problemu, bo w sumie, co za problem wyjąć 50 pierścieni brakowych i zutylizować je, bo limit braków w końcu obowiązuje i razi w oczy tych, którzy później na tą ilość w komputerze patrzą. Codzienne raporty z przebiegu pracy to jest bardzo dobry pomysł, tylko oby to się nie obróciło przeciwko ludziom. Bo zawsze ktoś może napisać, że żadnych problemów nie ma, a ktoś wymienić ich mnóstwo. Z rozwagą, o tyle proszę, z rozwagą proszę działać. Dla naszego wspólnego dobra.

Ow

Jeżeli sam nie szanujesz innych, nie oczekuj że oni będą szanować Ciebie. Tyle w temacie

@ow

Najlepsze w tej rewolucji jest to że piszemy nowe kartki ale karta przebiegu pracy operatora jest w pewnym stopniu z sensem,jak ktoś uzupełnia ja rzetelnie widać w czym jest problem. Wczesniej mieliśmy zapski bez sensu,bez jakiego kolwiek rozumowania np zaznaczamy rok czasu wyciek oleju z maszyny i kroki jakie podjęto to aż ŻADNE bo co kogo to obchodzi może sie lac cieknac z tej maszyny do dzisiaj przecież jest operator to się może zająć w tak zwanym w tej firmie "międzyczasie" sprzątaniem ... mam nadzieję że zmiany nowego naszego Dyrektora pójdą do przodu i będzie chodź trochę mniej roboty i biegania na liniach...

ow
@Ktoś

Dokładnie, chodzi o to , żeby nie pracować ciężko, a mądrze. Mam wrażenie, że większość przyzwyczaiła się do tego, że musi latać i usuwać "głupie awarie", typu zacięcia, przepełnienia, czy zbieranie pierścieni z podłogi. Bo przecież tak jest i naprawić się tego nie da. Tak jest i zawsze będzie. Maszyny w końcu za stare, żeby inne rozwiązania proponować. Myślenie analityczne dotyczące konkretnych awarii nie boli, ale widocznie czasem jest zbyt trudne, żeby najzwyczajniej a świecie ułatwić sobie pracę. Dlatego cały czas będę jak mantrę powtarzał, że tu chodzi o skupienie się właśnie na najbardziej bezsensownych awariach, które niepotrzebnie męczą pracownika, a które zabierają czas, jaki pracownik mógłby poświęcić na bieżące, częstsze kontrole wymiarów, tak, żeby jak najmniej braków produkować. Pozdrawiam Cię Ktosiu, trzymaj się tam przy tej naszej nierównej walce ; )

A co to za portal?

Hudy Ben

Zroob skriny i wrzuc na jakis popularny hosting nie bede wchodzil w jakies goovno

J23

Nic nie mogę znaleźć zrób skriny wrzuć te niusy

J24
@J23

Podobno to jest strona z wirusem.

Obecny

firma zaczyna zatrudniać ludzi przez agencję już nie do sortowania A jako operatorów idąc tym tokiem w zakładzie będzie coraz gorzej osoba z agencji nie ma premii takiej co my będzie miała w (usunięte przez administratora) produkcję i braki i podejście do pracy inne bo jego pracodawcą jest agencja a nie NSK tutaj link do ogłoszenia 19 brutto na start agencja e&a agencja jeszcze musi na tym zarobić to ciekawe ile agencja dostaje za jedną godzinę pracownika (usunięte przez administratora)

Savat
@Obecny

Jakbys tepa dzido troche poczytala, tobys nie wypisywala glupot, bo owszem ogloszenie dotyczy produkcji, tylko nie w Nsk a w Shl, wiecej cztania ze zrozumieniem

Obecny
@Savat

Nie mniej jednak nie zmienia to faktu że NSK obecnie zatrudnia już, operatorów przez agencję AAS i proszę tu mnie nie obrażać jak taki cwaniak jesteś to się Przdstaw

Z zewnatrz
@Obecny

Tak obecnie proponuja pierwsza umowe na 6 niesiecy przez agencje.

Byłem na rozmowie w sprawie pracy w agencji ASS. Gość który miał z nami spotkanie wygłupiał się i sprawiał wrażenie jakby brakowało mu piątej klepki. Powiedział żebym się zgłosił do NSK bo potrzebują do pracy na tokarską. Gdy przyjechałem pod zakład wysłał SMS że że mnie zrezygnowali. Potraktowali mnie jak śmiecia. Ale jak tu czytam opinie innych że ten zakład to (usunięte przez administratora) i pracuje się jak wół za śmieszne pieniądze i jeszcze ten koronawirus to może dobrze! Niech mnie pocałują w (usunięte przez administratora) jak w bekę miodu! I niech ich pies jeb.e w ciasnej dziurze! A Japończyki niech się zadławią swojską kiełbasą i niech wszystkie poz.ychają od tego skąpstwa!

Weteran

Z roku na rok jest coraz gorzej. Pracownik fizyczny jest traktowany niczym kiedyś chłop pańszczyźniany. Ciąglę mu się dowala wymagań, a produkcja ma rosnąć. A wszystkie dodatkowe "udogodnienia" i te ostatnie zabudowy maszyn służą tylko jej spowolnieniu.... Grube pieniądze przeznacza się na rzeczy niepotrzebne, ale jak pracownik nie może wykonać normy jak dawniej, znaczy, że się po prostu "opierdala". Taka jest z reguły narracja zwierzchnictwa... Bezpieczeństwo? Jeszcze bardziej dostaję po łbie, bo w tej ciasnocie trudno wydobyć leżące pierścienie. Ależ ile więcej mam zadrapań, ran, by z tych skurwysyńskich szaf wydobyć wióra? A kiedyś ich usunięcie to była mała igraszka. Na przyszłość to niczego dobrze nie wróży.

Ehh

A ja bym tylko prosił o jakieś bardziej logiczne planowanie grafików dla brygad. "W" z września zabrane i ciągniemy 18 dni pod rząd, w tym 4 wolne. Jeśli ktoś tam na górze myśli ze człowiek po 5 nockach i jednym dniu wolnym może efektywnie pracować to radzę taki maraton zaliczyć a potem o normy prosić.

@Ehh

Czemu się na godzicie. Takie coś należy zgłosić do szefa kadr!

@Lala

(usunięte przez administratora). Brygady tak właśnie pracują. Czasem grafik jest spoko, a czasem tak, że cały miesiąc licząc np. od połowy może być tak zje... Co niby mamy zgłaszać? Tak konstruują grafik i tyle. Zawsze ktoś będzie czuł się pokrzywdzony, a w następnym miesiącu ktoś inny z innej brygady będzie miał maraton.Ot cena pracy w brygadzie. A pięciodniówka wcale nie lepsza.

Damiankowal

Nie kapuje. Gostek A dostaje pozytyw. Ważne Osoby B , C, D były blisko osoby więc idą na badania. Idą na badania szybko bo to VIPy .Robią test na szybko z krwi. Wracają następnego dnia i jest ok to jest ciekawe po co i co daje taki test jeżeli Jeden ma przewciala a trzech nie Pytanie po cholerne taki test robić czy takie testy coś dają.??? Mówię pod kątem osób bezobjawowych.

@Damiankowal

Znów mnie wyswua od przemadrzalkolkow. Dla twojej i innych informacji Nikt z pracowników NSK nie jest wysyłany w takich przypadkach na tes na przeciwciała. To są testy genetyczne na obecność covida. Są szybko bo... Firma tak to zorganizowała. Czasami próbka pobierana jest jednego dnia o 14 a wynik juz jest następnego dnia o 7 rano. Ale tak jest dla pracowników NSK. Gdybys poszedł jako prywatna osoba wynik za min 48 godzin.

@Damiankowal

Jak to to po co? To jest po prostu tzw pitolenie kotka za pomocą młotka lub pic na wode fotomontaż. W lipcu ktoś kto miał kontakt z osobą pozytywną był wysyłany na badania z wymazem i taka osoba do czasu wyniku patrz Kuźnia czekała w domku na wynik A tu to jak mówię pic na wodę i olewanie ze strony tzw VIPow

@Ghostrider

Teraz wyniki są bardzo szybko. Nikt kto ma pobrany wymaz nie wraca do pracy! Czeka do wyniku. Wyniki są bardzo szybko. Już następnego dnia rano ew do 11! Ludzie się rozsiewajcie głupot po firmie. Dowiedzcie się jak się to załatwia zanim puścicie taka niezgodna z prawdą plotę w obieg!

@Lala

Lala nie wiesz co gadasz albo udajesz że coś wiesz. To co opisuje Damiankowal to przypadek który miał miejsce wczoraj od osoby pewnej ze osoby mające kontakt z osobą z plusem zrobiły se testy z krwi i pracują normalnie już dziś bo to wysokie tzw VIPy a że nie mają objawów to już pracują i błagam przestań się mądrzyć bo guzik wiesz tzn opowiadasz jak to jest w teorii

@Lala

Ja wiem ze badania byly robione z krwi na przeciwciala, nie byly pobierane wymazy,. Wiem to od badanych, wiec chyba nie klamia.Badania na przeciwciala powinno sie robic minimum 10 dni po kontakcie z zakazonym, nie wczesniej. Najbardziej wiarygodnym badaniem jest w takiej sytuacji wymaz z gardla i nosa. Masz niewiarygodne informacje.

Ghostrider

Pani Profesor nikt wiarygodnego badania nie zrobi na wymaz w 8 godzin chyba że na dla statystyk.

@Ghostrider

w 8 godzin może nie ale w ciągu jednego dnia tak. Lekarze też mają robione testy w takim trybie panie laborancie

Janek
@Luky

Dwa minusy - nie zaraża. + /- Nie zaraża, przeszedł kiedyś. -/+ lub +/+ chory, trzeba potwierdzić wymazem. Wymaz się robi tylko jak są objawy żeby potwierdzić, że to na pewno to.

@Janek

Najlepiej jak by nie testować. Nikt tego nie robi i nigdzie nie ma przypadków :)

GHOSTRIDER

Jakas osoba wytknęła że czepiam się wycieczek i.... mamy owoce osoba z wycieczki ma plusa. Wirus się rozkręca badziewie

To może się przejdź do swojego kierownika i on ci udziali informacji jak tak bardzo chcesz wiedzieć Pozdrawiam : )

Lala

A ja mam gdzieś te newsy.. Jak ja będę się musiała znaleźć w kwarantannie to się dowiem..

?????

Wj1 wynik pozytywny WW13 będą robić testy całej brygadzie na terenie zakładu Tylko patrzeć jak będą wyniki pozytywne

@?????

O już nie muszę pytać kierownika ????wystarczy wejść na forum. Dzienks

Na telewizorze widać

Ktoś

Jak macie dostęp do serwera to wybierzcie Y/BHP/COVID 19 i lista lub lista 2. Tam wszystko jest lub ewentualnie jak wyżej na ekranach na hali jest podawane.

@Ktoś

Pewnie ze mam dostęp. Tylko że tego nie sprawdzam. Co mi to da. Ważne co się dzieje w moim otoczeniu. Jeśli wszyscy zdrowi to ok. Unikam bezcelowego wloczemia się po firmie. Spotkania ograniczone do minimum.

Kogo? I czym??

Lala

A skąd wiesz ze był na teście? Mówił ci?

Widzę że (usunięte przez administratora) i obrażenia innych na tej stronie to chleb powszedni oby tak dalej A jak ci to tak przeszkadza że siedzą to idź do tego biura albo do kogoś z kierownictwa i zwróć uwagę że chciałbyś wiedzieć ilu jest chorych i niech podają takie informacja A nie wyżalasz się na forum jak by to coś miało zmienić napewno po przeczytaniu Twojego posta codziennie będą do Ciebie przychodzić i cię informować Pozdrawiam serdecznie

XYZ
@?????

Której brygadzie mają robić testy?

Ktoś

Fakt, nagle wszystko znikło.

Ghostrider

Czy ty sam siebie słyszysz??? Informacje powinny być upublicznione a nie na ucho i nie ma być tak że ja mam pytać tylko to powinno być czytelne i wisieć raz w tygodniu bo mi się zdaje że góra nie za bardzo chce udzielać takich informacji co by ludzie nie uciekali na L4 a przecież Ja mam robotę i mam co robić a nie mam latać i prosić się o informacje

@?????

Co znaczy pozytywny a powiedz ilu ludzi ma plusa

Roman

Jest taki telewizor przy teamie i tam masz liczby. Tam co się prace niebezpieczne pokazują. W klopie to na co inne patrzę ????

@Ghostrider

A na jak długo ci ludzie szli by na zwolnienie bo coś mi się wydaje że zachorowań wcale nie będzie mniej A nawet śmiem twierdzić że będzie ich coraz więcej i to nie tylko u nas w firmie więc wątpię że posypia się L4

Ghostrider

Babcia klozetową mi powiedziała że 11 ma plusa już i to koniec w końcu zamnkną tokarską

To kiepsko
@Ghostrider

Źle to wygląda w takim razie. Zarząd powinien podjąć jakieś kroki by przynajmniej spróbować zminimalizować ilość zakażeń. I nie mówię tu o jakimś pomiarze temperatury czy płynach dezynfekujących. Tylko o testach na covid robionych rozsądnie. Czekasz na wynik to nie przychodzisz do pracy. Test ma osoba z którą miałaś kontakt to czekasz na jej wynik i nie przychodzisz do pracy. Inaczej to chyba prosimy się o tragedię.

@To kiepsko

jest dylemat produkcja i płynność finansowa czy postój ale po kij np, wycieczki jak jest Covid a związkowcy se pojechali niedawno to ich wola no ale cóż to wg mnie nieodpowiedzialne jest. Znowu dziś chorzy 11 z plusem a to początek pewnie i będą dalsze osoby z plusem

@Ghostrider

Niedobrze, nikt nie chce zlapac tego badziewia, obawy sa sluszne. Zaklad tez w trudnej sytuacji, zamknac latwo, tylko czy sie pozniej otworzy? A o naszych zwiazkowcach, to szkoda gadac, oni tylko do imprez i zgarniania kasy sie nadaja.

@Ghostrider

Pytanie? Ile z was pojechało sobie na wczasy w wakacje? Ile z was chodzi na piwo że znajomymi..lub współpracownikami?? Jakoś się nikt do tego nie dopie..prza..a o wycieczke nagle raban.

mlody
@Lala

I tu racja, imprezki integracyjne co rusz, piwko cala brygada, potem blizsze poznanie sie mistrza i pracownicy w aucie albo na zapleczu, a czepiacie sie palarni

Abcd
@Ghostrider

A kto z tej wycieczki przywiózł do nsk covid??? Wsztscy chorzy pochodzą z jednego źródła ww1. A więc już pojechali chorzy. Po to żeby się upewnić czy się nic nie rozniosło będą powtórne badania tej grupy. A chorzy na ww1 skąd go mają?? Gdzie go dorwali? W bierdrze? Autobusie? A może jezdzac w cztery osoby jednym samochodem do pracy... To można dostać wszędzie i puścić w obieg...

@Lala

Mnie chodzilo o to, ze zwiazki zawodowe w tak duzym zakladzie sa dla pracownika! A co one robia? A moze zamiast wycieczki i zabawy, w tym czasie koronawirusa i zachorowan w zakladzie, to lepiej jakby kase przeznaczyli np. na dezynfekcje pomieszczen, hali na tokarskiej!. W mojej ocenie nasze zwiazki sa do bani, a jesli jest inaczej, to slucham, co robia zwiazki?

Luky

Chodzi o bezpieczenstwo! To po co sa te oslonki z pleksy przy maszynach? Dla picu utrudniana jest nam praca? Po co zaklad wysyla ludzi zdrowych na kwarantanne i placi za badania podejrzanym o koronawirusa? Dla zabawy twoim zdaniem?

Roman

Znajomi z innych miejsc pracy mówią, że u nich nie ma wirusa. Tylko, te firmy wogóle nie testują. Może za bardzo wszyscy panikują, trzeba przechorować i nie żyć w ciągłym strachu.

@Roman

Mogę się założyć że gdyby przebadano 100 załogi to 1/3 miała by virusa. Kto z chorych z NSK przeszło lub przechodzi ciężko tego wirusa? Nikt. Panika i tyle. Uziemianie zdrowych ludzi w kwarantannach. Firma musi się dostosować panujących standartow o robi to samo. Bada wysyła na kwarantanne. Izoluje

@Luky

Wysyła bo tak musi robić i tule

@Abcd

Wszystko wolno pewnie, lecz zdania nie zmienię że w tym czasie teraz wycieczki zbiorowe to wg mnie nie jest to artykuł pierwszej potrzeby no ale Wolnoć Tomku w swoim domku

Laka

No właśnie nie wiem

@Ghostrider

A wyjazdy na wczasy??? Zwłaszcza te zagraniczne a potem powrót do pracy? Czy to artykuł pierwszej potrzeby?

XYZ
@Lala

Może i nikt z pracowników nie przechodzi to ciężko ale czy w ogóle zdajesz sobie sprawę, że wielu ma w swojej rodzinie ( w swoim domu) osoby przewlekle chore, których układ odpornościowy jest w kompletnej rozsypce lub nie mają go już wcale? To że ktoś przechodzi wirusa łagodnie nie znaczy, że nie zarazi kogoś innego dla kogo konsekwencje mogą być tragiczne. Testy w firmie powinny być wykonane przesiewowo

@XYZ

W 100% popieram

@Lala

Wirus może czasem namieszać nie dotyczy to młodych ale do końca wpływu na organizm nie znamy. To że tracisz węch np to owszem nic ale gdyby rzucił się na mózg i zrobił roślinkę z człowieka? Zapalenie mózgu od wirusa jest możliwe i wiem że powiesz że czy ktoś to miał z rodziny czy ile osób tak miało. To młody wirus i fakt nie do końca znamy jego możliwiści

@Ghostrider

Ale trzeba żyć i pracować. Nie zamkniemy się wszyscy w domi

@Lala

Wiadomo. Póki co nie ale nikt nie przewidzi co będzie dalej

Zostaw merytoryczną opinię o NSK Bearings Polska S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w NSK Bearings Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NSK Bearings Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NSK Bearings Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 184, z czego 25 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NSK Bearings Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w NSK Bearings Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NSK Bearings Polska S.A.