Opinie o Łożyska Nsk (Nsk Bearings Polska S.A.) w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie NSK Bearings Polska S.A.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie NSK Bearings Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów utrzymywania ciągłości produkcji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NSK Bearings Polska S.A. w Kielce

Ww1 montaż

Co to teraz jest takie poniewieranie operatorami w brygadach przeszkolonymi po stronie kompletowania i Ag ,obowiązków więcej jest w stosunku do operatorów szkolonych tylko po jednej stronie a stawki te osoby mają takie same godzinowe w stosunku do osób przeszkolonych i pracujących po obu stronach

Dj
@Ww1 montaż

Sprzątaczki mają 22nah.

Twój stary
@Dj

Chyba twoja stara. A przy okazji podobno pewien pan z wąsem zwolniony już jakiś czas temu za czyny karalne z fabryki 1 przezucil się na chłopców i świadczy uslugi matrymonialne w wynajmowanym mieszkaniu na grunwaldzkiej

J23
@Twój stary

Sam ześ stary cap i piszesz nie na temat.

Obecny

Podwyżki ktoś coś jakieś przecieki ??

@Obecny

Taa.. Nadają podwyżek.. Jakieś gówniane 3 procent.. A ludzie harują jak woły.

@Nsk worker

No chyba muszą dać bynajmniej tym z najmniejszą stawka bo nie może być tak jak teraz by nowy niebieski pracownik zarabiał tyle samo a nawet więcej niż ten z 5cio czy 10cio letnim stażem a i jeszcze trzeba uczyc go ...niebieskie mają ponad 20zl podstawy !!!!!!!

....

bynajmniej.pl/bynajmniej-to-nie-przynajmniej/

@Obecny

Ojjj... Nie siej wrogiej propagandy. Pracownicy agencji mają 20 zeta ale to jest ze wszystkimi dodatkami. Więcej nie wyciągną. Przy tym nie mają urlopu, płatnych zwolnień i mogą wylecieć z pracy z dnia na dzień. Pracownicy NSK mają niższą stawkę ale dostają dodatkowo premie, mają płatny urlop i zwolnienia lekarskie. Nie ma co porownywac

@Obecny

Jeżeli uważasz , ze Niebiescy maja lepiej to bardzo chętnie się z Tobą zamienię ????wiesz w ogóle co to znaczy pracować na umowę zlecenie ? Tak Niebieski ma stawkę 20 zł ale jeśli ma nie więcej niż 26 lat i ma zaświadczenie ze się uczy. Wtedy do jego wypłaty dopłaca Państwo a nie NSK.

?
@Niebieski

widać, że bardzo się znasz na księgowości. Powiedz więc, ile to Państwo konkretnie dopłaca do wypłaty w NSK osobom bez stopnia niepełnosprawności, oprócz tego że mniej zabiera?

@?

Chłopcze o jakiej Ty niepełnosprawności mówisz ?nie trzeba być księgowym żeby wiedzieć że, Zwolnienie z podatku PIT dla pracowników do 26. roku życia ma celu poprawę ich sytuacji na rynku pracy. ... Zgodnie ze znowelizowanymi przepisami podatkowymi dochód osoby młodej niezależnie od liczby zawartych umów w danym roku podatkowym, jeśli nie przekroczy kwoty 85 528 zł, będzie całkowicie zwolniony z podatku. NSK nie dopłaca nawet złotówki do tego. Osoba do 26 roku życia nie ma zabieranego podatku dochodowego i przez to jego wypłata do ręki jest większa !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeszcze czegoś nie rozumiesz ?

Myślący
@Niebieski

Chłopie nie interesuje mnie do ręki a brutto to co daje firma ..a to co państwo zabiera ile komu to inna sprawa ..pracownik 5 letni zatrudniony przez nsk zarabia 20brutto tyle samo podstawy zarabia nowy pracownik nie ważne czy przez agencję czy przez firmę ...to może nowy pracownik będzie uczyła starego skoro ma tyle samo ....plus ostatnio ogromną rotacja stary pracownik wiecznie musi się wkyr.... Bo jak już kogoś coś nauczy to się zwalnia przychodzi nowy i od początku firma rzuca odpowiedzialność za wyszkolenie nowego na zwykłego pracownika który nie ma uprawnień ani takiego obowiązku w żadnej umowie o premii uznaniowej może zapomniec a często ten zwykły pracownik wiedzę zdobywał sam przez przez samodzielną naukę .... Od większości nastawiaczy niczego się nie dowiesz większość tylko myśli gdzie by tu się schować czy spać by nic nie robić ... oczywiście nie wszyscy a jak już prosisz o coś do z wielką łaską ... WIĘC TEN ZWYKŁY SZARY OPERATOR Z NSK WCAEL NIE MA TAK KOLOROWO ...a premia za wynik to jakaś porażka ostatnio ludzie zatrudnieni przez agencję nie podlegają tej premii za to ich praca i wpływa na naszą premia a w sumie jej brak ... Brak wyrobionego planu przekroczone normy braków reklamacje to też jest praca ludzi z agencji i wpływa na naszą premia ...ten system premiowy pwinien być do zmiany skoro te wytyczne do naszej premii nie wpływają na wysokośc pensji ludzi z agencji

@Myślący

Ja tez jestem zdania ze doświadczony pracownik powinien zarabiać więcej niż nowo przyjęta osoba ale nie mów ze Niebieski to ma lepiej. Jesteśmy zatrudnieni przez agencje pracy AAS na umowę zlecenie i nic nam w związku z tym nie przysługuje. Właśnie tu masz odpowiedz dlaczego jest taka duża rotacja Niebieskich pracowników ,ze jednego dnia przychodzą a drugiego się zwalniają.

@Niebieski

A mnie wkurza taka segregacja.. Niebieski granatowy.. Ludzie z agencji naprawdę nie mają lepiej i zapewne woleli by być przyjęci normalnie do pracy a nie przez agencje.

@Nsk worker

Do przyszłych pracowników. Przy zerowej temp. na zewnątrz temperetaura wewnątrz 30. Wentylacja wyłączona. Tęgie głowy to wymyśliły? No i brak klimatyzacji na ww2 daje w lecie 4pare. No i te pchły w szatniach. Chłodziwo rakotwórcze. Opary nafty też nie przedłużają życia. Masakryczny hałas. Trujące smary. Zabijający stres. Polecam ;-)

Duduś
@69

I dodaj jeszcze wiecznie psujący się złom na którym trzeba pracować i złośliwych,obgadujących współpracowników,których nie brakuje.

?

Jak to pchły?

qw
@69

Pewnie nie jest aż tak źle. Takie głupoty wypisują osoby, które nie chcą pracować.

@qw

Przyjdź a sie przekonasz. Najwiecej robi ten, co i tak nawet nie ma czasu sie po (usunięte przez administratora) podrapać. A jak są lenie to po prostu są. Ważne żeby obecność była a Ty nadrabiasz za takiego lenia

Aas
@Obecny

Dobra dobra, tylko na czas 3 miesiecy mają dorzucane do stawki godzinowej od firmy za posrednictwem której sie przyjeli dlatego na poczatek maja takie stawki. Juz nie siejcie plotek bo po 3 msc dostana oni stawke taka jaką nsk im da. Wiem co mowie bo znam typka ktory dostal umowe po tym okresie(3msc) i ma o wiele mniejsza tzn ponizej 19zl brutto na godzine.

wsasddcz
@Niebieski

Ludzie sie boja tego czego nie rozumieja , stad pogloski afery i zazdrosc.. A.le to tez oznaka slabosci oraz bezsilnosci. Pozdrawiam aferzystow i wymyslaczy NSK srodkowym palcem :)

@Obecny

Wie ktoś jakie będą podwyżki?? Cisza taka..

Omar

Jałmużna na pasku a Japończycy jeżdżą Mercedesami i BMW

Zawiedziony

@Kontrola Jeden z majstrów w15 też lubi sobie pospać na 2i 3 zmianie, a w dodatku wyżywa się na pracownikach. Nosi się po wydziale jakby to był jego zakład i jakby wszystko mu było wolno. Nie przestrzega procedur co przekłada się na jakość łożysk i wykonywanie pracy przez operatorów.

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Wkorwiony

Jaki sens był wprowadzania systemu elektronicznych kart skoro osoby palące swobodnie jak do tej pory wychodzą palić Nawet i po 2 razy na godzinę znaleźli sobie sposób na extra przerwy a na nocy to już samowolna przerwy co niektórzy mają 2 razy po 2 godziny lub sobie śpią i maj gdzieś że awarie bo tak operator wygrał nogi na loterii i ma szukać gdzie nastawiasz ? Skoro sam często nie ma do kibla jak iść po wiecznie codziennie awarie po 50 razy i więcej na tej samej maszynie prosta recepta na naprawę to podobno skasuj i włącz i tak do skutku od jednej do drugiej

@Wkorwiony

System kart jest po to aby twój kierownik zaznaczył cię w systemie na czerwono do sprawdzenia przez ciecia na bramie do sprawdzenia czy przypadkiem nie wynosisz mienia japońskiego z zakładu. Grzyb sie zapala przy wyjściu na czerwono. Czyli jestes do sprawdzenia przez tzw.ochronę zakładu.

wertyu
@Wkorwiony

Sa firmy, ktore odliczaja pracownikowi czas spedzony w palarni i moim zdaniem ma to sens, gdyz osoba bez nalogow nie ma de facto tylu przerw.

@wertyu

Prezes i japończycy też palą. Niech sobie odliczą czas z palarni.

Ww1

Ładnie teraz ludzia dziękują za wcześniejszą pracę dając 3 linie do pracy ,ludzie już nie powinni godzić się na tę nadgodziny za to że tak ludzi traktuja

Ww13
@Ww1

Bardzo dobrze robią,ludzie jak pazerni,tak i głupi są...zamiast przy okazji walczyć o wyższe stawki dali się przekupić nadgodzinami ,które właśnie wychodzą bokiem.Do tego zabrali już święto trzech króli,1 maja ,w następnych latach też resztę zabiorą...ale czyja to wina?Ogarnijcie się,same kołki chyba tu nie robią,płacicie związkom zawodowym za dbanie o wasze interesy a oni nic nie uzgadniając z załogą,podpisują a później tłumaczą to pomyłką,ktoś tu albo jest głupi ,albo cwany...dużo zdrowia życzę

@Ww13

A braków z tych nadgodzin na montaż w chodzi tyle, że Z-ta można by piszać codziennie na kazdej lini.

Lexus

Nie dam się nabrać (usunięte przez administratora)

Johny

Dziwię się ludzkiej pazerności. Kilka dni świąt a ludzie godzą się przyjść w święta palą się do pracy w święta bo jakiś kierowniczek nagle wymyślił pracę w Wielkanoc

Jasiek
@Johny

Mamona kusi niektórzy chcą kasy i kasy a że święta to cóż to inna bajka

@Johny

Jaki wydział pierwsze słyszę rozumiem że dla chętnych ???

@Johny

O jakiej pracy św święta mówisz? Była jakaś dziwna propozycja żeby przyjść do pracy 1go maja za jakiś gówniany dodatek. Niech sobie wsadza ten dodatek. Ludzie potrzebują odpocząć

@Obecny

Kolega mówił że chodzi o Kuźnie a to wyszło na dniach że można se przyjść popracować najlepiej przez całe Święta no i chętni się znaleźli

XXX
@Johny

Jak ludzie se zarobić chcą to niech pracują ja tam se, wolę odpocząć bo jak Święta to trzeba odpocząć . Roboty i tak nie braknie ale tacy są u nas ludzie że za kilka srebrników to by się sprzedali

@Obecny

Tylko oczywiście że dla chętnych na W10????bo brakuje towaru na tokarską. Zresztą Kuźnia to najtrudniejszy i najcięższy wydział tam zarobki z 20 % powinny być większe

Tobi
@XXX

Rozumiem mus że trzeba itd ale chrześcijan który dla kasy idzie zarobić w święta to dla mnie pseudo chrześcijan.

@Tobi

Ja tylko mam nadzieję że nas nie będą zmuszac

Steve
@Tobi

Ciesz się że praca jest

ktoś
@Nsk worker

Jaka propozycja. Związki usiadły z preziem i zmieniły grafik, tak, że 1 maja brygady normalnie pracują. I to normalnie. Ma być też praca w wielką sobotę i na nockę w II dzień świąt.

Rob
@ktoś

Ktoś już powiadomił PIP ? Nie można ot widzimisię zmuszać do pracy w święto,szczegóły w kodeksie pracy jakie branże i w jakich okolicznościach.Co do związków,które podpisały ten nowy grafik...tak się tworzą zwiazki mafijne...niech się też pochwała na papierze ile ,,załatwia" podwyżki

Duduś
@ktoś

Ale oczywiście i jak zwykle tylko fizyczni będą pracować.Timy i umysłowi będą mieć wolne.

@Rob

Jak już będziesz zgłaszał do PIP tą niewyobrażalną niesprawiedliwość, to nie zapomnij ich też poinformować, że za pierwszego maja dano nam dodatkowy dzień wolnego wyrównawczego w tym samym miesiącu. Dodaj też, że dostaniesz za to dodatek, jak za niedziele i święta w postaci 14.5 na godzinę. Pożal się też, że w związku z utraconą majówką na początku miesiąca jesteś zmuszony planować DWA dni wyrównawcze,, czyli te nasze W w innym wybranym terminie. A tak w ogóle przeczytaj sobie informacje dotyczące czterobrygadowego systemu pracy, na który jak sądzę zgodziłeś się przyjmując się do pracy i na czym on polega. Powodzenia w tym PIPie :)

@Duduś

Pracuja ci gdzue sa tyly. Najwieksze na produkcji. Niektore dzialy wdoarcia tez muszą. (usunięte przez administratora)

Ktos
@:)

Wypowiedz inzyniera xD ktory jest niepotrzbny bez uzyteczny w tym zakładzie xD

@:)

(usunięte przez administratora) to ma was wszystkich w D.

Kris

Czy osoba bez doświadczenia na produkcji może ubiegać się o pracę w NSK? Są szkolenia stanowiskowe? Jaka pensja na start?

Taki
@Kris

Szkolenia zapomnij pierwsze szkolenie to (usunięte przez administratora) i jedziesz jak już staniesz na maszyny to zależy od tego gdzie i do kogo trafisz szkolenia to fikcja ucza cie zwykli pracownicy którzy nic za to nie mają i nie mają tego w obowiązkach więc od nich zależy czy cię nauczą i czego zazwyczaj taki pracownik ma to głęboko w 4 literach bo albo szkoleni albo produkcja nie da się jednoznacznie prawidłowo wykonać jednego i drugiego unikać jak ognia trzeba ww3 tam jest totalny (usunięte przez administratora)2 majstrów ma 4 brygady ktoś (usunięte przez administratora) z wywieszonym jęzorem i dostaje zjebe inni śpią na stołówce pół zmiany spędzają na paleniu i tego majster nie widzi tak samo jak ten co się stara też tego nie widać bo przecież majster nie jest wstanie stać przy każdym prwnowniku 8 godzin to z drugiej strony jak można kogoś oceniać nie wiedząc jak on pracuje i nie znając umiejętności bo Prada jest taka że jak masz problem z którym nie dajesz rady zgłaszasz to a jak już jakiś problem sam rozwiązujesz to majster nie ma pojęcia o Takich sprawach oni widzą tylko jak coś jest nie tak pozytywnych rzeczy nie o pochwale można zapomnieć -- mowa oczywiście o ww3

@Kris

Tylko takich potrzeba. Za najnizsza krajowa.

Ww1

Kiedy szefostwo się weźmie za tych co palą ciągle fajki w toaletach ?

Aaa
@Ww1

Okna zamykają i palą w kiblach . Jak będzie tak palone nadal to kible będą zasrane i tak pozostawione. Są osoby które mogą iść na palarnie palić ale są też takie które nie palą i im to bardzo przeszkadza .

@Ww1

To niech czujki założą i jak ktoś zapali w kiblu to się włączy alarm i będzie wiadomo kto pali

Terror
@Aaa

To jak wejdziesz do kibla i będą tam palić,to weź gaśnice i ich zgaś.

@Aaa

No cóż.. Zawsze można zgłosić do bhp

Yyyyyy

Moze ktos w koncu ująl by sie za szatym pracownikiem. Codzien wizyty, kontrole bhp. Bo najwazniejsze czapki. Zapraszamy na hale i 8godz pracy no stop w chelmie

Jeśli szukacie pracy ,to uważajcie rekrutacja jest po to żeby wyeliminować ludzi inteligentnych,im jesteście głupsi tym macie większą szanse że was przyjmią

@Anonim

Czyli mam się zacząć martwić, skoro już przyjęli?

@Anonim

Ale bzdury pleciesz!!! Zawsze wybiera się osobę która jest najlepsza. Czasem tylko wybór słaby madralo

Nie sądzę

Jak się będziesz starał to zobaczysz jak cię szybko zgnoją

@Anonim

Co ty człowieku za negatywna propagandę siejesz??? Normalne że nikt nikogo po głowie głaskać nie będzie za opierdzielanie się. Bo to praca, nie przedszkole. A mam wrażenie że niektórzy by tak chcieli.

Ktoś
@Nsk worker

Praca może i nie przedszkole ale patrząc co się na nockach dzieje to tak można myśleć jak większość ludzi sobie spi jak dzieci. A jak obudzisz wielkie pretensje..

@Ktoś

Ja wiem ze praca w nocy to cizki kawałek chleba ale jak się na nią decydujemy to trzeba ją wykonywać

Marian terror scarface
@Nsk worker

Zrobić minimum w 1 zmianę i do domku. Mam uśmiech jak biegają ludzie którym zależy i dostają tyle samo co miesiac i jeszcze opjer od przełożonych. A ci z agencji więcej biorą niż sporo lojalnych długoletnich murzynków

Mnbuyfea
@Anonim

Bzdura. Część pracowników odchodzi na emeryturę, produkcja się zwiększa i to jest normalne by zoptymalizować proces. Jak były przestoje był płacz.. Teraz jest zwiększenie to złość.

@Anonim

Z perspektywy lat mam takie samo wrażenie. Serio. Coraz to " mądrzejsi " przychodzą. Ale im w to graj. Stan i rób. Obyś gęby nie otworzył i nie upomniał się o " swoje".

BB

Cały ten zakład to jedno wielkie szambo.Ludzie tu jeszcze pracujący to nie ludzie...to (usunięte przez administratora) i jełopy co nic nie potrafią innego robić.Stoicie przy tych maszynach co powinny dawno być na złomie i jak te roboty jedno i to samo.W przerwach kombinujcie komu by tu dokopać żeby wasze było najlepsze i na wierzchu. Aby się tylko przypodobać i 50zyla premii dostać.Wszyscy jesteście siebie warci.I te psychikę z tomów i jełopy od maszyn.

@BB

Serdecznie witamy pana frustrata w naszym skromnym gronie. Liczymy na dalsze relacje ze swoich fascynujących obserwacji. Życzymy zdrowia i przede wszystkim dobrego psychiatry : )

Chciałem napisać jak bardzo mnie obchodzi ile japończyki na mnie zarobiły, jak bardzo mam to w d. i że w sumie interesuje mnie to, że mam pracę i mam z czego żyć, a nie z dnia na dzień. Ale nie. Po pierwsze przeczytaj sobie człowieku swoje "wypowiedzi", zastanów się nad swoją psychiką, czy ci się czasem nie napatoczyła jakaś schizofrenia z paranoją połączona i idź to lecz. Albo po prostu rzuć tą robotę i przestań (usunięte przez administratora) ludzi wyzwiskami i (usunięte przez administratora)jaki to ty inny od reszty pracujących jesteś. Różnisz się od nich tylko tym, że ty sr..sz do własnego gniazda, a reszta zajmuje się tym za co ma płacone.

@:)

Nie wiem jak cię nazwać bo żadne słowo nie może opisać jak bezdennie jesteś gł.pi skoro pracujesz w tym obozie zag.ady! A przecież Morawica jest tak niedaleko! Tam dają jedzenie,jest ciepło,można oglądać telewizję i iść spać.To to co zazwyczaj robisz w stodole. Możesz tam zostać ile chcesz i nie męczyć się harując jak wół a potem zde..niesz gdzieś pod płotem!

Xmen
@BB

Anonimowy cwaniaczku, obrażasz ludzi bo sobie nie poradziłeś.....jesteś pewnie młodym rozpieszczonym synkiem, który myśli jaką komórkę sobie kupić żeby siedzieć i wypisywać głupoty. Kielce to małe miasto, trudno o pracę więc większość naszych kolegów i koleżanek próbuje utrzymać rodzinę...DOKŁADNIE JAK TWOI RODZICE......Daj im przeczytać to co nabazgrałeś, ciekawe co oni na to???

Wirus

W czasie pandemii genialne jest dotykanie kartą przez wszystkich pracowników czytnika, no super, może ci co to.wywyślili.zdechną pierwsi

Niunia
@Wirus

A słyszałam też,że takie bramki na kartę mają też być na wejściu i wyjściu z klatki na pasaż wydziału.I teraz chcący zapalić,albo iść do szatni poza przerwą...muszą użyć karty aby wyjść i potem oczywiście na powrocie tak samo.Czas palenia/opuszczenia stanowiska,będzie ponoć odliczany od godzin dziennych,albo odsiadka dłużej w pracy.Ciekawi mnie ile w tym prawdy ? Słyszałam to już kilka razy od ludzi w tym z biura też.

@Niunia

No to nie słuchaj bzdur. Krąży wiele plotek. Karty używasz przechodząc przez bramkę na teren firmy, potem rejestrujesz rozpoczęcie pracy przy hali, następnie kończąc zmianę rejestrujesz się przy hali i wychodząc z terenu firmy na bramce.

@Wirus

Dotykanie? Ciekawe w jaki sposób? Karte się tylko przykłada do czytnika, nie dotyka się go. Jak go obłapiasz to przestań, nie jest to konieczne, żeby wejść.

Xmen
@Wirus

A w sklepach tez się rzucasz że podczas płacenia musisz DOTYKAĆ kartą????? JAK DZIECI....

Wirus

A może sanepid zajmie stanowisko? Niech wartownik dezynfekuje przed każdym wchodzącym.

MY

do przewodniczących związków zawodowych: 1. Czy wystąpiliście do Zarządu o podwyżkę pensji dla pracowników? 2. Jeżeli tak to o jaką kwotę i od którego miesiąca? MY płatnicy niemałych składek na ZZ oczekujemy oficjalnego pisma z odpowiedziami na powyższe pytania wywieszonego na tablicach ogłoszeń w zakładzie.

Brygadier
@MY

Hahahaha...optymista.Oni sobie prędzej wezmą,niż nam wywalczą.Trza kupić taczki i ich po kolei wywozić.Nikt tyle nie da co związki obiecają hahaha...

Tosia
@Brygadier

Wszystko drożeje. Pensja traci bardzo na wartosci nabywczej. Podwyżki powinny byc duze. Produkcja idzie pelna para. Zwiazki powinny wziąć to pid uwage. Ale u nas najwazniejsze czapkokaski mega niewygodne. Przy kazdym ruchu kreca sie pi glowie, za ciezkie. W upaly je polecam szczegolnie

Jo

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU 2021 POMYŚLNOŚCI W ŻYCIU OSOBISTYM I ZAWODOWYM ZDROWIA GODZIWYCH PODWYŻEK JAK NAJMNIEJ AWARII MASZYN I WYPADKÓW ŻYCZĘ WSZYSTKIM PRACOWNIKOM ISKRY TYM NA GÓRZE JAK I TYM NA DOLE. WSZYSTKIEGO DOBREGO

Jo

WSZYSTKIM PRACOWNIKOM NASZEGO ZAKŁADU ŻYCZĘ ZDROWYCH SPOKOJNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT. WSZYSTKIEGO DOBREGO

Ktos

Nie kapuje. Czy ktoś to robi po złości z góry tym z produkcji. Czy 4 dni zbawią firmę 27 grudnia do pracy itd. Pytanie jest o Kuznie i może inne wydziały przecie już teraz nie ma produkcji bo nie ma w co Kuć. Praktycznie stoi wszystko.

Worker kowal
@Ktos

Pewnie zamiast świecić oczami powinien ktoś jakiś remont zrobić maszyn. Bo wszystko jest na odwal robione. Chce się jakości a przeglądy gdzie?

Belmondo
@Ktos

A zgoda pełna przecież to tak na siłę chyba żółty wymyślił. Ruszyć z kopyta 4 stycznia a nie motać się i kuc 2 godz po to by resztę dnia stać

Pan majster S. z brygady A na W-2, W-15 montaż, stosuje wobec pracowników mobbing. Proszę aby osoba wyższej rangi przyjrzała się tej sprawie.

Kochanek
@Anonim

Wcale tak nie jest. Ten słodziak jest super

Gss
@Anonim

Potwierdzam dobrze ze wyszłam, tej brygady

Gss
@Kochanek

On i super majster S smieszne

Zostaw merytoryczną opinię o NSK Bearings Polska S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w NSK Bearings Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy NSK Bearings Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 227.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NSK Bearings Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 184, z czego 25 to opinie pozytywne, 61 to opinie negatywne, a 98 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NSK Bearings Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w NSK Bearings Polska S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NSK Bearings Polska S.A.