Opinie o Przychodnia Stomatologiczna Gretadent Iwona Greta Wolańska-Durda w Środa Śląska

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przychodnia Stomatologiczna Gretadent Iwona Greta Wolańska-Durda. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Przychodnia Stomatologiczna Gretadent Iwona Greta Wolańska-Durda o rekrutacji.

Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przychodnia Stomatologiczna Gretadent Iwona Greta Wolańska-Durda w Środa Śląska

Barb1411

Witam, moja córka była leczona aparatem stałym w tej przychodni przez dr Kornelię Rumin. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Przedstawiono nam cały plan leczenia ze wszystkimi kosztami. Diagnostykę w postaci panoramy i cefalo można wykonać na miejscu. Mają nowoczesny sprzęt do rentgenodiagnostyki. Ogólnie bardzo przyjazna i dobra przychodnia. Polecam.

Anna K

Cała rodzina tu się leczy i jesteśmy bardzo zadowoleni. Profesjonalne podejście również do dzieci bardo polecam przychodnie

zębulec

Czy ktoś zakładał już aparat stały w tej przychodni i może polecić? :)

Henryk

Profesjonalna obsługa, zawsze miła i uśmiechnięta. Wizyty u stomatologa w tej pzrychodni to czysta przyjemność :)

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Przychodnia Stomatologiczna Gretadent Iwona Greta Wolańska-Durda.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Edward

Jakie warunki pracy w tej przychodni? Prowadzony jest może nabór? W internecie brak ofert pracy. Jeśli zagląda tutaj ktoś z pracowników, to poproszę o aktualny obraz sytuacji w Gretadent. Dzięki.

Gretadent
@Edward

Imformuję,że aktutnie nie jest prowadzony żaden nabór.

Basia

Bardzo dobra obsługa, profesjonalne podejście Polecam serdecznie!!!

Gośka Król

Od lat korzystam z usług pani Grety. Pełen profesjonalizm i swietnie podejście do pacjenta :) Pani Greta jest niezastąpiona

Edward
@Gośka Król

Widzę, że większość wpisów w tym wątku pochodzi od pacjentów, którzy korzystają z usług NZOZ Greta-Dent. Zastanawia mnie, czy są może osoby, które tam pracują? Np. na recepcji albo jako asystenci doktorów? Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która napisze coś o pracy w tym miejscu.

JW

Bardzo dobra przychodnia, profesjonalni lekarze, miła obsługa. Polecam!!!!

Wika

Lekarze, gabinety, obsługa - wszystko na najwyższym poziomie. Na miejscu stomatolog, ortodonta, chirurg, RTG. Pełen profesjonalizm. POLECAM!!!!

Leokadia

Usługi świadczone przez NZOZ Greta-Dent są na bardzo wysokim poziomie. Jestem pacjentką od wielu lat, zawsze obsługa jest bardzo miła. Znam wiele osób, które leczą się tutaj i również podzielają mój pogląd. Życzę wszystkim takich przychodni dentystycznych.

Alicja

Ja jestem pacjentką tej przychodni od wielu lat, nigdy nie spotkałam się ze złym traktowaniem ze strony personelu. Pani doktor Greta, pomimo, iż termin mojej rejestracji był odległy, a ząb niespodziewanie mnie rozbolał, po rozmowie telefonicznej przyjęła mnie natychmiast. Dziś byłam dokonać przeglądu, fakt, że na pierwszą wizytę po dłuższej przerwie czekałam sporo czasu, ale po zaplanowaniu leczenia z Panią doktor udałam się do rejestracji i bez problemu zapisałam się na 5 kolejnych wizyt w tygodniowych odstępach na lipiec i sierpień, tak jak mi pasowało. I nawet pani w recepcji okazała się bardzo miła i pomocna. Kochani, może troszkę zrozumienia, trochę empatii, a i uśmiech mile widziany, to nic nie kosztuje, a lepiej się żyje :) Pozdrawiam wszystkich serdecznie :) :) :)

Iwa

To najlepsza placówka w Środzie Śląskiej.Wszyscy chcą się tam leczyć więc trzeba czekać.Warto.Polecam

AG.

Ten gabinet to jakaś kpina!umowilam sie telefonicznie na przeswietlenie panoramiczne po czym zwolnilam sie z pracy aby je zrobic ,po przyjechaniu na umówieną wizytę Pani z rejstracji oznajmiła mi ,że Pani wykonującej przeswietlenia nie ma dzisiaj w pracy!i nie wiedziała jak to sie mogło stac po czym zaproponowała zebym wziela jeszcze jeden dzien wolnego aby sobie zrobić zdjęce na drugi dzień! ????????Kpina nic dodać nic ująć nikomu nie polece tam leczenia. Zero szaczunku dla drugiego człowieka!

Ilona
@AG.

Jak widać - Twoje doświadczenia związane z firmą są dosyć dalekie od ideału. Próbowałaś wyjaśniać tę sytuację z osobą, które zarządza NZOZ Greta-Dent? Myślę, że od tego należałoby właśnie zacząć. Zachęcam Cię do tego byś próbowała informować Nas - oczywiście w miarę możliwości - o rozwoju tej sprawy. Zrobisz to?

Adrian

@Harken Każdy ma prawo do rozpatrywania i widzenia spraw od strony własnych potrzeb. Jesteś w jakiś sposób związany z firmą NZOZ Greta-Dent - może tam pracujesz? Jeśli okazałoby się zatem, iż dysponujesz jakąś konkretną wiedzą o tym miejscu pracy, to zachęcam, abyś się nią podzielił.

Kamil

To jest skandal.Poszedłem dzisiaj do dentysty ze strasznie bolacym i opuchnietym zebem,jest juz tak od trzech dni. A odpowiedz dostalem taka ''ze nie moga mnie przyjąć bo nie ma miejsc i mam sie dowiadywac kiedy sie jakies zwolnia.'' Normalnie w glowie sie nie miesci co oni tam robią. Teraz co musze czekac miesiac czasu zeby sie jakieś zwolnilo? Kiedys przyjmowali normalnie jak sie poszlo z balacym zębem,a teraz niby nie ma terminow. Codziennie jeden dentysta powinien miec okienko w godzinach popludniowych zeby jak sie zdazy nagly przypadek mozna bylo kogos zapisac z bolem i opuchlizna.

Pacjent
@Kamil

Kamilu masz wiele racji w tym co piszesz,mi tez ostatnio zdarzyl sie taki wypadek i rowniez mnie nie przyjęli.Powinni sie poprostu wstydzic.szlachta sie wycwanila widac.;)

Harken
@Pacjent

To jest absurdalny pomysł, dentysta ma siedzieć, nie zarabiając ani grosza w tym czasie i czekać aż ktoś kto zaniedbał żeby przyjdzie z bólem. Litości!

Adrian

Dziękujemy za opinie dotyczące usług świadczonych przez NZOZ Greta-Dent. Czy są tu także osoby, które podzielą się komentarzem na temat pracy w firmie? Jakim pracodawcą jest firma? Czy osoby zatrudnione w Greta-Dent mają możliwość skorzystania ze zniżek pracowniczych? Napiszcie coś na temat wysokości wynagrodzenia i ogólnej atmosfery.

AS

czytam komentarze i sie dziwie....mnie zawsze przyjmuja bez problemu i zawsze super profesjonalnie. Boje sie dentystow a tu (Pani Dr Joanna) bezstresowo i bezbolowo. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.

Zostaw merytoryczną opinię o Przychodnia Stomatologiczna Gretadent Iwona Greta Wolańska-Durda - Środa Śląska

• Jak się pracuje w Przychodnia Stomatologiczna Gretadent Iwona Greta Wolańska-Durda?

Zobacz opinie na temat firmy Przychodnia Stomatologiczna Gretadent Iwona Greta Wolańska-Durda tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Przychodnia Stomatologiczna Gretadent Iwona Greta Wolańska-Durda
3.9/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Ignacego Daszyńskiego 16C
    55-300 Środa Śląska