NZOZ Greta-Dent

Środa Śląska

NZOZ Greta-Dent

Opinie o NZOZ Greta-Dent

Adrian

@Harken Każdy ma prawo do rozpatrywania i widzenia spraw od strony własnych potrzeb. Jesteś w jakiś sposób związany z firmą NZOZ Greta-Dent - może tam pracujesz? Jeśli okazałoby się zatem, iż dysponujesz jakąś konkretną wiedzą o tym miejscu pracy, to zachęcam, abyś się nią podzielił.

Kamil

To jest skandal.Poszedłem dzisiaj do dentysty ze strasznie bolacym i opuchnietym zebem,jest juz tak od trzech dni. A odpowiedz dostalem taka ''ze nie moga mnie przyjąć bo nie ma miejsc i mam sie dowiadywac kiedy sie jakies zwolnia.'' Normalnie w glowie sie nie miesci co oni tam robią. Teraz co musze czekac miesiac czasu zeby sie jakieś zwolnilo? Kiedys przyjmowali normalnie jak sie poszlo z balacym zębem,a teraz niby nie ma terminow. Codziennie jeden dentysta powinien miec okienko w godzinach popludniowych zeby jak sie zdazy nagly przypadek mozna bylo kogos zapisac z bolem i opuchlizna.

Pacjent
@Kamil 10.04.2017 11:56

Kamilu masz wiele racji w tym co piszesz,mi tez ostatnio zdarzyl sie taki wypadek i rowniez mnie nie przyjęli.Powinni sie poprostu wstydzic.szlachta sie wycwanila widac.;)

Harken
@Pacjent 10.04.2017 12:06

To jest absurdalny pomysł, dentysta ma siedzieć, nie zarabiając ani grosza w tym czasie i czekać aż ktoś kto zaniedbał żeby przyjdzie z bólem. Litości!

Adrian

Dziękujemy za opinie dotyczące usług świadczonych przez NZOZ Greta-Dent. Czy są tu także osoby, które podzielą się komentarzem na temat pracy w firmie? Jakim pracodawcą jest firma? Czy osoby zatrudnione w Greta-Dent mają możliwość skorzystania ze zniżek pracowniczych? Napiszcie coś na temat wysokości wynagrodzenia i ogólnej atmosfery.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w NZOZ Greta-Dent?

AS

czytam komentarze i sie dziwie....mnie zawsze przyjmuja bez problemu i zawsze super profesjonalnie. Boje sie dentystow a tu (Pani Dr Joanna) bezstresowo i bezbolowo. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.

Zostaw opinię o NZOZ Greta-Dent - Środa Śląska

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NZOZ Greta-Dent