NZOZ Greta-Dent

Opinie o NZOZ Greta-Dent

AG.

Ten gabinet to jakaś kpina!umowilam sie telefonicznie na przeswietlenie panoramiczne po czym zwolnilam sie z pracy aby je zrobic ,po przyjechaniu na umówieną wizytę Pani z rejstracji oznajmiła mi ,że Pani wykonującej przeswietlenia nie ma dzisiaj w pracy!i nie wiedziała jak to sie mogło stac po czym zaproponowała zebym wziela jeszcze jeden dzien wolnego aby sobie zrobić zdjęce na drugi dzień! ????????Kpina nic dodać nic ująć nikomu nie polece tam leczenia. Zero szaczunku dla drugiego człowieka!

Ilona
@AG. 08.12.2018 21:42

Jak widać - Twoje doświadczenia związane z firmą są dosyć dalekie od ideału. Próbowałaś wyjaśniać tę sytuację z osobą, które zarządza NZOZ Greta-Dent? Myślę, że od tego należałoby właśnie zacząć. Zachęcam Cię do tego byś próbowała informować Nas - oczywiście w miarę możliwości - o rozwoju tej sprawy. Zrobisz to?

Adrian

@Harken Każdy ma prawo do rozpatrywania i widzenia spraw od strony własnych potrzeb. Jesteś w jakiś sposób związany z firmą NZOZ Greta-Dent - może tam pracujesz? Jeśli okazałoby się zatem, iż dysponujesz jakąś konkretną wiedzą o tym miejscu pracy, to zachęcam, abyś się nią podzielił.

Kamil

To jest skandal.Poszedłem dzisiaj do dentysty ze strasznie bolacym i opuchnietym zebem,jest juz tak od trzech dni. A odpowiedz dostalem taka ''ze nie moga mnie przyjąć bo nie ma miejsc i mam sie dowiadywac kiedy sie jakies zwolnia.'' Normalnie w glowie sie nie miesci co oni tam robią. Teraz co musze czekac miesiac czasu zeby sie jakieś zwolnilo? Kiedys przyjmowali normalnie jak sie poszlo z balacym zębem,a teraz niby nie ma terminow. Codziennie jeden dentysta powinien miec okienko w godzinach popludniowych zeby jak sie zdazy nagly przypadek mozna bylo kogos zapisac z bolem i opuchlizna.

Pacjent
@Kamil 10.04.2017 11:56

Kamilu masz wiele racji w tym co piszesz,mi tez ostatnio zdarzyl sie taki wypadek i rowniez mnie nie przyjęli.Powinni sie poprostu wstydzic.szlachta sie wycwanila widac.;)

Harken
@Pacjent 10.04.2017 12:06

To jest absurdalny pomysł, dentysta ma siedzieć, nie zarabiając ani grosza w tym czasie i czekać aż ktoś kto zaniedbał żeby przyjdzie z bólem. Litości!

Adrian

Dziękujemy za opinie dotyczące usług świadczonych przez NZOZ Greta-Dent. Czy są tu także osoby, które podzielą się komentarzem na temat pracy w firmie? Jakim pracodawcą jest firma? Czy osoby zatrudnione w Greta-Dent mają możliwość skorzystania ze zniżek pracowniczych? Napiszcie coś na temat wysokości wynagrodzenia i ogólnej atmosfery.

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz ważniejszą rolę. Czy tak samo jest w NZOZ Greta-Dent?

AS

czytam komentarze i sie dziwie....mnie zawsze przyjmuja bez problemu i zawsze super profesjonalnie. Boje sie dentystow a tu (Pani Dr Joanna) bezstresowo i bezbolowo. Jestem bardzo zadowolona i polecam wszystkim.

Zostaw opinię o NZOZ Greta-Dent - Środa Śląska

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NZOZ Greta-Dent