Opinie o Przychodnia Stomatologiczna Gretadent Iwona Greta Wolańska-Durda w Środa Śląska

counter
4 14 51 5 1
Edward Nowy wpis

Hej, nie znalazłem żadnych aktualnych ofert pracy w Gretadent, może ktoś wie czy nie poszukują pracowników? A może zaplanowana jest rekrutacja na najbliższy czas? Warto? Napiszcie proszę jeśli wiecie. Dzięki. :)

Gosia B Nowy wpis
Klient

Ile kosztuje aparat stały góra i dół a ile aparat zdejmowany ?

Gretadent Nowy wpis
@Gosia B

Aparat stały metalowy 1 łuk to koszt 1800zł Aparat wyjmowany 550 zł

Ala

A ten gabinet zatrudnia kogoś jeszcze ?

@Ala

Witam, Tak, chętnie zatrudnimy lekarza stomatologa wykonującego zabiegi endodontyczne

Gretadent Nowy wpis
@Ala

Zatrudnimy także asystentkę stomatologiczną.

Czy można liczyć w Przychodnia Stomatologiczna Gretadent Iwona Greta Wolańska-Durda na prywatną opiekę medyczną?

@Pytanie

Oczywiście, że tak.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

TERESA
 Rekomendacja

Pani dr Greta to człowiek zupełnie wyjątkowy. Jej zaangażowanie oraz profesjonalizm, w tym ,co robi dla pacjenta, są godne najwyższego podziwu i szacunku. I do tego jest niezwykle sympatyczna. Personel jest zawsze bardzo miły. Wizyta przychodni nie jest stresująca. Czuć przyjazne nastawienie do pacjenta. Od lat chodzę do tej przychodni wraz z rodziną, i nigdy się nie zawiodłam. Polecam z całego serca.

Jarmi
Klient

Jestem pacjentka dr Grety od kilku lat. Dla takiego profesjonalizmu warto przyjeżdżać z Wrocławia. Cała diagnostykę można zrobić ma miejscu. Wszystko najnowsze i najwyzszej jakości. Dbałość o takie szczegóły jak wygoda pacjenta czyli fotele z memory foam , aż spać się chce i Np natluszczanie ust, żeby nie pękały w trakcie zabiegu. Do tego wyrozumiałość i uprzejmość . Polecam Z czystym sumieniem

Łukasz
Klient

Profesjonalna i bardzo miła obsługa. Polecam bardzo gorąco. Do Pani dr Grety przylatuje specjalnie zza granicy i naprawdę warto.

Małgosia
 Rekomendacja

Gabinet w 100% godny polecenia, Pani dr Greta pełen profesjonalizm, jest świetna w tym co robi, nigdy się nie zawiodłam. Dziewczyny w recepcji zawsze bardzo miłe. Ogólnie świetny, zgrany zespół. Polecam.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 214 dni.

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny, podczas rozmowy w Przychodnia Stomatologiczna Gretadent Iwona Greta Wolańska-Durda?

Zbyszek
Klient

Chociaż za każdym razem biłem się z myślami czy nie zdezerterować ,to wchodziłem do przychodn ,bo atmosfera miła , panie uśmiechnięte.Pani dr Greta przyjazna, profesjonalna......Informująca mnie o tym co mi "zrobi" i wcale nie bolało.Nie przestałem sie bać , ale regularnie uczęszczam!!!! Polecam gabinet XXI wieku

Dania
Klient

Przychodnia stomatologiczna "Greta-dent"to miejsce przyjazne dla wystraszonych pacjentów. Pełny profesjonalizm, wspaniałe podejście do pacjenta małego dużego i mężczyzn.........Pani dr Greta i wspólpracownicy są nastawieni na pomoc pacjentom,Potrafią ich oswoić z "atmosferą gabinetu", traktują ich na serio z wielkim szacunkiem.Pomimo wielkiego strachu wracają oni na fotel i poddają sie z bohaterstwem działaniu doktorów. Wielki sukces, !!! Zamienić nieprzyjazny zawsze gabinet tortur w gabinet bez bólu i pomimo maseczek przyjaznego uśmiechu,Polecam!.Cały personel przyjazny pacjentom.

krasa@onet,eu
Klient

Mogę polecić z czystym sumieniem,Od kilku lat całą rodziną jesteśmy pacjentami dr Grety i jej współpracowników.Nie zdarzyło się ,żebyśmy musieli "reklamować " usługi.Zawsze jest profesjonalnie,bezboleśnie i w przyjemnej atmosferze.Pani Doktor Greta jest niezmiennie życzliwa i empatyczna ,zawsze uśmiechnięta ,Stara się załatwić problem pacjenta najlepiej jak można. Tak się złożyło,że ja,mój mąż i moja córka w ostatnim czasie musieliśmy skorzystać z usług chirurga szczękowego,leczenia kanałowego i protetyka -wszystko zostało "załatwione" na miejscu,w tym 3 trudne ósemki mojej córki.Żadnych powikłań,bez zbędnego bólu i w miłej atmosferze.Polecam,

Użytkownicy czekają na odpowiedź 315 dni.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Przychodnia Stomatologiczna Gretadent Iwona Greta Wolańska-Durda odbywa się również w języku angielskim?

Jarek495

Profesjonalna,życzliwa i bardzo kompetentna obsługa - polecam Elżbieta i Jarek

Użytkownicy czekają na odpowiedź 417 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Przychodnia Stomatologiczna Gretadent Iwona Greta Wolańska-Durda?

Barbara

Czy ta przychodnia stomatologiczna zatrudnia jakieś osoby do pracy czy jest to raczej rodzaj działalności jednoosobowej? Ktoś może coś powiedzieć na ten temat? Ciekawi mnie, czy potrzebują do pracy na przykład recepcjonistki czy asystentki stomatologicznej.

@Barbara

Aktualnie poszukujemy na stanowisko asystentki stomatologicznej, CV można wysyłać na maila greta_dent@op.pl lub dostarczyć osobiście

Monika

Super podejście również do dzieci polecam

Anna K

Jestem bardzo zadowolona z wizyty w tej przychodni lekarze super profesjonalne podejście do pacjenta

Wanda

Bardzo miła obsługa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 518 dni.

Czy Przychodnia Stomatologiczna Gretadent Iwona Greta Wolańska-Durda praktykuje "luźne piątki"?

Zostaw merytoryczną opinię o Przychodnia Stomatologiczna Gretadent Iwona Greta Wolańska-Durda - Środa Śląska

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przychodnia Stomatologiczna Gretadent Iwona Greta Wolańska-Durda
4/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Ignacego Daszyńskiego 16C