PPHU Kromet
counter
2 18 7 5 1
Olga Nowy wpis

Poniżej padło pytanie czy praca jest bardzo ciężka. Wnioskuje więc, że coś w tym jest i pewnie wiąże się to z pracą fizyczną. Czy w takim razie kobieta może spokojnie aplikować do firmy z myślą, że także da sobie radę czy nie ma to sensu? Proszę o podpowiedź.

Kadydat? Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 102 dni.
Kandydat
 Pytanie

Firma warta zachodu?Jakie zarobki? Praca - bardzo ciężka? Jak z sobotami? Socjal?

Wojtek Nowy wpis

Co macie na myśli pisząc ze zadają pytania niezgodne z prawem?

zniesmaczona Nowy wpis

Totalny błąd i pomyłka! nie dość, że na rozmowie kwalifikacyjnej zadają pytania nie zgodne z prawem, to umawiają na kolejną rozmowę z nie wiadomo kim, po czym okazuje się że ktoś się pomylił i oferta jest nie aktualna. Szanowni państwo kromet, kompletny brak profesjonalizmu, jeżeli działalność firmy wygląda tak jak proces rekrutacji to gratuluję, gratuluję. Masssssssakra! nie polecam! Pozdrawiam zespół i zalecam doszkolenie się z HR.

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 987 144
  2. olx.pl 3 551 040
  3. pracuj.pl 3 393 576
  4. jooble.org 3 374 784
Kandydatka

Firma Janusz... Zadzwonili do mnie w odpowiedzi na ogłoszenie. Pan rekrutujący zadał pytanie czy mam męża i dzieci, bo on szuka dyspozycyjnego pracownika. Odmówiłam odpowiedzi na to pytanie, bo nie uważam, by mój status rodzinny był kluczowy na stanowisku, na co Pan podziękował za rozmowę i się rozłączył. Takiego buractwa dawno nie widziałam.

Maro

@plak teraz te pakiety medyczne to naprawdę duży benefit. Ze wszystkiego jestem w stanie zrezygnować, ale prywatna opieka medyczna jest niestety w dzisiejszych czasach ratunkiem. Fajnie, że można na to liczyć :)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

Ciężko, ciężko i raz jeszcze ciężko/ robota dla twardych ludzi. A szef? - bez komentarza!.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU Kromet - Białystok

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

PPHU Kromet