Opinie o Bella Vita w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Bella Vita, a także Klientów firmy. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Bella Vita o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bella Vita w Białystok

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.
 Pytanie

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Bella Vita?

Sandra Nowy wpis
Klient

Chodzę tam od kilku lat , świetny klimat . Rewelacyjne jedzenie , miła obsługa . Polecam serdecznie

3
Luka Nowy wpis

Firma wyróżniająca się w Białymstoku w branży gastronomicznej, poleca pracę , niech tylko lockdown odpuści.

podlasianka Nowy wpis

Czytam wpisy i wnioskuję, że nic na lepsze się nie zmieniło. Nieludzkie traktowanie przez szefową, pracownik nie ma swoich praw tylko obowiązki, praca w sezonie dużo ponad normę godzinową ( stąd wpis o dobrej płacy?). Czy Pani Jola dalej rządzi i odlicza od wypłaty za każdy zbity talerz i zaginioną łyżeczkę? Brrrrrrrr, na szczęście to wszystko już za mną. Żałuję, że pracowałam w ,,BELLA VITA,, i pozwoliłam sobie, aby mną pomiatała pani szefową ze swą świtą... A ogłoszenie o naborze pracowników non stop, bo ciągle ktoś rezygnuje.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Bella Vita? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Manager ds. rozwoju rynku zagranicznego z językiem hiszpańskim
Białystok
Digitronic Autogas spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
(5 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Frontend Developer - PRACA ZDALNA
Białystok
GoWork.pl
(470 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Przedstawiciel Regionalny, Doradca Genetyczny
Białystok
Meritgen Sp. z o.o.
(2 opinie)
Wyślij CV
logo firmy konserwatora
Białystok
ALEX Sp. z o.o.
(136 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Kero

Szefostwo traktuje pracowników jak śmieci. Pomimo wpisania w grafik z dnia na dzień potrafią zwolnić nowoprzyjętych. Na pytanie o powód można usłyszeć, że nie uśmiecha się do klientów. Za to atmosfera wśród współpracowników bardzo przyjazna. Sama praca jest, jak na branżę gastronomiczną, w porządku.

2
Adam

Klienci potrafią czasem dać w kość, ale taka praca w gastronomii. Ekipa i szefostwo na 5. Pozdrawiam Lubię atmosferę w Bella Vita za: -atmosfera między pracownikami -wyrozumiali szefowie

Megi

Olewają stałych klientów. W dobie internetu wymagają, aby stolik zamawiać osobiście. Ciekawe, czy wie o tym właściciel. W ten sposób stracili klienta. Na Lipowej jest tyle innych knajp.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
notariuszka

Praca ciężka, ale wynagradzana dobrą stawką. Jedna z najbardziej obleganych knajp w sezonie w centrum. Ja nie miałam problemu z szefostwem, a wręcz przeciwnie. Jeśli ktoś chce zarobić to polecam.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
ewa

pracodawca traktuje studentki jak śmieci, a kierowniczka wywyższa się ponad swój poziom, nie polecam tej firmy ogłoszenie już prawie rok jest dodane na olx a oni nikogo nie mogą znaleźć bo atmosfera w pracy jest okropna!! uważajcie bo za godziny próbne nawet nikt wam nie zapłaci a nie raz zdarza sie tak że chcą żebyś 2 h został dłużej ! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Bella Vita - Białystok

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Bella Vita