Przedsięboirstwo Budownictwa Ogólnego i Dróg "S.K.P." Andrzej Szymonik

Radom

Ocena pracodawcy 1/6

na podstawie 2 ocen.

Przedsięboirstwo Budownictwa Ogólnego i Dróg "S.K.P." Andrzej Szymonik
1 2 6 1

Opinie o Przedsięboirstwo Budownictwa Ogólnego i Dróg "S.K.P." Andrzej Szymonik

Administrator

Czy cisza na forum oznacza zadowolenie pracowników z pracy w Przedsięboirstwo Budownictwa Ogólnego i Dróg "S.K.P." Andrzej Szymonik? Może warto byłoby ożywić ten wątek newsami na temat sytuacji tej firmy. Będą one ważne zwłaszcza dla tych osób, które chciałyby w przyszłości zasilić jej szeregi.

anonim

(usunięte przez administratora)

żer

widzę , ze masz naprawdę płytkie myślenie , ale zostawiam Cię z nim samemu sobie, może jednak ogarniesz o co w tym chodzi. Praca tutaj ciężka, ale warta zachodu moim zdaniem, ludzie łapią dośiwadczneie

Kostka

Butelek nie skupują, zapomnijcie o odzyskaniu należnoiści, chyba, że (usunięte przez moderatora) zapłaci,

Trans

Uwaga,(usunięte przez moderatora)nie zapłacili 260 tys. z 2009r.

koparka

to fakt, byłem dzisiaj i widziałem wille (usunięte przez moderatora), tam od trzech lat jest odcięty prąd, (usunięte przez moderatora)jest zwykłym słupem w tej firmie, tym powinna sie zająć prokuratura!

Zostaw opinię o Przedsięboirstwo Budownictwa Ogólnego i Dróg "S.K.P." Andrzej Szymonik - Radom

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsięboirstwo Budownictwa Ogólnego i Dróg "S.K.P." Andrzej Szymonik