G.G.G.

Radom

Opinie o G.G.G.

Gracz1992

Serio jak ktos moze polecac taka firme. Patola pracuje na produkcji troche lepiej jest na maszynach. Obgadywanie caly czas tylko zebrania sa i kazdy jest jechany z gory na dol. Kazdy wie kto najbardziej obgadywuje na produkcji. Takie farmazony leca. Nie dziwie sie ze ludzie uciekaja z tej firmy.

k.j.

witam,jakie warunki pracy mają kontrolerzy jakości?

Zeter

Pracuje w tej firmie od ok 3 lat z małymi przerwami na studia, i jestem bardzo zadowolony. Jeżeli starasz się o zdobycie doświadczenia tutaj jest dużo możliwości, sam po 3 latach pracowałem już na heidenhain sinumerick mazatrol i fanuc, produkcja jednostkowa /maloseryjna, park maszynowy naprawdę duży i ciągle przybywa nowych maszyn. Atmosfera w pracy jest naprawdę bardzo dobra, wiadomo jak wszędzie zdarzają się wyjątki ale jest ich naprawdę mało. Według mnie zarobki są bardzo dobre i mogę polecić zakład. Firmę oceniam 9/10 tylko dlatego że w lato jest naprawdę gorąco.

Stary pracownik

Ja całe szczęście sie wyrwałem. Znam z tej firmy kilku "cwania***** " którzy pracują na maszynach jak cepy jeden na 3 maszyny bo pracy nigdy nie widział.W rzeczy samej zwykle prosta** i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Podśmiewuja sie z innych a sami nie maja zielonego pojęcia. Wielkie cwani*** a stoi przy maszynie i wciska start/stop i korekcje. Cieszcie sie ze istnieją technolodzy bo macie ich za nic a prawda jest taka ze niemielibyscie zielonego pojęcia od czego nawet zacząć. Pozdrowienia dla wiesn***** z maszyn.

Marta

@Bartek czy tylko problemem w G.G.G. jest atmosfera tam panująca, że nie polecasz tej firmy? Czy może coś jeszcze wpłynęło na Twoją opinię? Warto zawsze szczegółowo argumentować swoje zdanie.

Bartek

Nie polecam, pracuje tam bo muszę ale firma to jedna wielka patologia. Jak się nie popisujesz to jesteś nikim. Wyśmiewanie innych na pożytku dziennym.

Marta

@Operator czy polecasz tę pracę dla absolwenta studiów, by móc zdobyć doświadczenie? Dużo osób po studiach szuka swojej drogi i chętnie, by się dowiedziało z pierwszego źródła jak wygląda sytuacja w G.G.G. względem młodego pracownika.

Operator

Obrazu po obronie inż. Wysłałem cv. Umówiono mnie na rozmowę. Odbyła się ona w ciekawych warunkach a dokładniej w pokoju technologów. Stawka na początek 12 zł (teraz 13) pomimo znajomości rysunku i obróbki. Po 3 miesiącach na gradowni poznajesz juz firmę. Ogólnie jak się nie wychylasz i nie robisz przypalow to masz spokój. Trzeba tylko uważać na pana C...... no i pana w rudych włosach. Po okresie próbnym awans na cnc. Trzeba się przyzwyczaić do norm i do tego ze jesteś rozliczamy z czasu w pracy. Ale za to mała premia. Z minusów masz na głowie ciągle pana C..... stawka jak na operatora znosna i chyba porównywalna z radomskimi realiami ale liczona wg widzimisie szefostwa dla tego bywa roznie. Wsumie brak mozliwosci awansu. Gdzie sie dostaniesz tam raczej zostajesz. Firma woli zatrudnic studenta niz dac szanse swojemu pracownikowi. Do plusów na pewno dobra atmosfera w pracy. Pracownicy raczej trzymają się razem a fraj erzy mają ciężko. Kasa na czas. Dodatki za nadgodziny i ostatnio wymieniają maszyny na nowe.

StarRad

Krótko i na temat ... patologia w najlepszym wydaniu.

Mr XxX

Witam pracowalem w tej firmie bryndza ze hej Podwyzek nie chca dac a jak sie ktos upomina to mowia ze my dobrze zarabiamy na rynku radomskim 12 zl netto to ma byc dobrze hu..... jeb...... Nie polecam tam czlowiek sie nie rozwija

zip-zap

A jakie zarobki mają spawacze ?

uczeń

Do Pana Prezesa Mój tata był na wywiadówce w gimnazjum mówił pan o 30 zł na godzinę a zarabia najniższą krajową Co pan na to jak ja mam wybrać taki kierunek kształcenia?

Blablabla

To wprowadzil w blad bo pracownik CNC ktory pracuje pare lat zarabia ok 13-14zl na reke

KOLOR

Cześć, a ja niedawno słyszałem że u Was w firmie wykwalifikowany pracownik zarabia (CNC) 30zł brutto. Co Wy na to? Mówił o tym Wasz Pan Prezes.

Mojzesz

Uwazam, ze zarobki marne. Nie szanuja pracownikow. Zero jakiegokolwiek awansu czy rozwoju. Przyjmuja tylko poznajomosci. A o rudym czlowieku szczera prawda. Kazdyna siebie chodzi i mowi wyzej.

Mojzesz

ijij

Hej, a wiadomo czy niedlugo pojawi się jakieś ogłoszenie?

szymon

Mam proste pytanie, mam ponad 40lat całe zawodowe życie pracowałem jako tokarz (taki też mam zawód), skończyłem niedawno kurs operatora cnc . Na ile mógłbym liczyć na początku.

asd

Orientuje się ktoś ile zarobi w GGG technolog programista cnc lub inżynier w biurze i czy ewentualnie jest zapotrzebowanie na takich pracowników?

dxxe

@ljhh Zgadzam się z opinią @P. XxX. Nie warto, jak jesteś ogarnięty, to znajdziesz lepszą firmę.

Kamyk

Zgadzam się z powyrzszą opinią. Zarobki jak na początek nie są aż takie złe gożej z atmosferą w pracy. Na górze siedzi tzw beton, nie widzi żadnych problemów, alkohol leje się strumieniami na nocnych zmianach i wszyscy są zadowoleni. Nie wiadomo z kim rozmawiać bo każdy każdego spszedaje. Firma zbudowana na kolesiostwie, mało wykwalifikowanych dużo zatrudnioncyh po znajmości. Praca na wakacje w sam raz na dłużej odradzam. Za dużo jest innych ciekawszych firm w okolicy Radomia.

P.XxX

Nie polecam warunki pracy zle nie mowiac o zarobkach po 6 latach ledwo 17 zl a nowy przychodzi to dostaje 13zl brutto Przelozeni sa fatalni o wszystko trzeba się prosic o narzędzia albo poprawe programu. Sa krzyki na pracownikow a tym co pija i dokuczaja to jeszcze podwyzki daja i dalej pracuja Pan M. zawsze madry ze niby sie zarabia tu kokosy .W lato gorac 35 stopni. Ale nareszcie juz w tym syfie nie pracuje I h... w du... temu Panu M.

Aaasssdddfff

Firma ok bardzo duze zarobki jak na radom szefostwo tez spoko ale w kazdej firmie jest czarna owca tu jest ich az trzy! Chodzi o slawka w. Jozka z i wojciecha s. Na nich trzeba uwazac

Anonim

Widełki na wejsciu to od 12 do 14zł brutto na produkcji. Firma w sumie ok poza jedną osobą (rudą) zadufany człowiek ktòry wprowadza systemy pracy z zachodu a wynagrodzenie i zastraszenie z czasòw PRL ( zwalniam cię już tu nie pracujesz!!!......) fra....w się tępi to prawda. Duży plus dla firmy to pełen social , 100% za soboty i nadgodziny, urlopy na żadanie plus wczasy pod gruszą. Są dodatki od szefòw za narodziny dziecka + (pracuje tam pare lat, choć dzielenie premi noworocznej na ponad 100 pracownikòw nikt nie wie jaki system mają . młodszy pracownik dostaje więcej od starego, a podwyszki rozdawane są chyba po znajomości a nie po umiejętnościach jakie ludzie nabierają po latach pracy.) Ogółem w firmie nie ma tragedii poza osobą wyżej wymienionom. Cóż więcej nie spróbujesz to nie zrozumiesz negatywów.

sławek
@Anonim 11.01.2016 21:21

nie polecam pracuje tam od roku ale słyszałem ze za informacje D.Solec dostaje premie (konfitura brygadzista)

Sławek

Nie polecam , pracownicy nie maja powiedziane co maja robić dokładnie przykładaja sie i dostaja za to. Jest 5 szefów kazdy ma inna wizje. wqertyuiop -- nie zgadzam sie ,, ale jak twoje umiejętności interpersonalne są na normalnym, zwyklym poziomie to spokojnie sobie poradzisz ponieważ pracownicy w większości nie mają nic przeciwko żeby coś wytłumaczyć,, Czesto jest tak jak w gronie plotkujacych kobiet - kichniesz na poczatku firmy na końcu ci zaraz odpowiedza na zdrowie. Firma rodzinna ojciec syn wnuczek wójek. Sa młodsi i starsi podbierdalacze i dziwne ze to nie jest pietnowane. Atmosfera średnia nie kazdy jest normalny nawet starajac sie nie z kazdym da sie dogadać bo tak jak powiedziałeś -wqertyuiop zawsze znajdzie się coś lub ktoś do czego ( lub kogo) można by się przyczepić a jak masz jeszcze brygadziste który szuka na siłe takich spraw i za wszelka cene chce znaleść bład a u siebie go nie widzi to juz inna bajka. Ogólnie dla młodej osoby jak nie trafi na buca brygadziste to jest można pracować .

wqwertyuiop

a i jeszcze jedna rzecz na rozmowie kwalifikacyjnej pytaja o wartosci sinusow itd narzedzia skrawajace, definicje posuwu , wzor na szybkosc skrawania, czy palisz papierosy, ogolnie takie podstawy dotyczace obrobki

wqertyuiop

ogólnie nie ma tragedii, owszem nie chodzą za tobą i nie głaskają po głowie, zawsze znajdzie się coś lub ktoś do czego ( lub kogo) można by się przyczepić, ale jak twoje umiejętności interpersonalne są na normalnym, zwyklym poziomie to spokojnie sobie poradzisz ponieważ pracownicy w większości nie mają nic przeciwko żeby coś wytłumaczyć nowemu. myśle ze jak na Radom i jak dla młodego człowieka to 5

obiektywny

Trochę śmieszne są te pozytywne komentarze. W szczególności odnośnie "wywalczonych" dodatków za pracę na zmianie nocnej i nadgodziny. Jak pracownicy mogli "wywalczyć" te dodatki, jeśli kodeks pracy nakazuje płacić takie dodatki pracodawcy. Raczej wystarczyło poinformować PIP o nieprzestrzeganiu przez GGG kodeksu pracy. Pracowałem w GGG i niestety atmosfera nie była tam cudowna, poza tym zarobki były tam "głodowe". O ile mnie pamięć nie myli to z warunków finansowych był zadowolony tylko jeden pracownik (w "okularach"-uważający się za "wielkiego" specjalistę) i nie chodzi o syna właściciela czy głównego technologa. Ale on miał dodatki za wiadome "usługi" . Jeśli jest tak dobrze to może ktoś napisze ile wynosi teraz stawka brutto na godzinę dla operatora/ustawiacza CNC??? Ja osobiście odradzam tą firmę - szkoda nerwów i zdrowia.

MADZIK

Witam. W jakich działach można liczyć na zatrudnienie?

kasiek

Ostatnie 2,3 lata to tylko pozytywny finał mozolnej pracy przez wiele lat.Przeczytaj ze zrozumieniem raz jeszcze moją poprzednią opinię,to z pewnością zaspokoisz swoją ciekawość.

kasiek

Jestem pracownikiem tej firmy niemal od początku.Czytam te wszystkie wpisy zwłaszcza te negatywne bo w zasadzie chyba tylko takie tu widnieją.No cóż wszystkie negatywy to prawda,ale to opinie wpisane dobre kilka lat temu.Ci co pisali o rudym i i innych to też prawda.Obecnie wiele się zmieniło na lepsze.Jest to zasługą w głównej mierze przede wszystkim pracowników,którzy pracują tam wiele lat,bo to oni demonstrowali przez lata swoje niezadowolenie w postaci włoskich strajków,walką o swoje prawa zgodne z kodeksem pracy wielokrotnie świadomie pomniejszając sobie znacznie pensje dla dobra sprawy,ale o tym nikt nie napisał, nikt nie napisał,że ponad 100 pracowników trzyma się razem jak nigdzie indziej i potrafi się zkrzyknąć w mgnieniu oka w słsznej sprawie,szefostwo już nieraz się o tym przekonało,żaden frajer nie ma co tu szukać bo zostaje zniszczony w zarodku.Dla podp..aczy nie ma tu miejsca,niejeden zdążył się już o tym przekonać jak np.pan (usunięte przez administratora).Góra też się chyba czegoś nauczyła przez te lata.Dla młodych nie ma finansowych kokosów ale każdy musi od czegoś zaczynać,to stara wiara wywalczyła sobie to,że w soboty są godziny 100%,nadgodziny 50%,dodatki nocne 20%,za obsługę drugiej maszyny kolejne profity,tego też jakoś nikt nie napisał.Jeśli ktoś chce pracować i czegoś się nauczyć to wiele się zmieniło na lepsze,cho [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie ma nigdzie,nie wiem dlaczego widnieją jeszcze te stare wpisy kiedy faktycznie panowała wtedy atmosfera niczym z WARIATKOWA.Rudy też się zmienił i nie szaleje już tak jak kiedyś,albo już mu się to znudziło po latach,albo trafił wreszcie na dobre leki,albo po prostu doszedł wreszcie do wniosku że mając dobrą załogę sam będzie mógł spać spokojnie opływając w swoje €uraski na koncie.Ale ta lepsza wersja GGG istnieje dopiero od niedawna,bo jakieś 2 lata może około 3,a jak ktoś napisał i słusznie zauważył wystarczy popatrzeć na parking i ten wewnątrz i ten na zewnątrz,resztę trzeba sobie dopowiedzieć samemu.

kasia

Cześć wszystkim! Czy ktoś pracował jako inżynier projektu tam i wie jakie stawki są oferowane, bo głównie o taką informację mi chodzi, a nigdzie nie mogę jej uzyskać

ANONS

Kolego pracowałem tam kilka lat i napisze ci że jak masz trochę pojęcia do pracy i znasz się na przyrządach pomiarowych to sobie poradzisz. Wszystkie opinie jakie są napisane na temat tej firmy to opinie autentyczne i ja ich potwierdzam. W tej firmie szefostwo nie zwalnia tylko pracownicy szukają lepszych ofert pracy i sami odchodzą.Tak jest są w tej firmie osoby które pracują od początku istnienia firmy. A na koniec na początek dostaniesz góra 12zł i umowe na rok a po roku złotówka podwyżki i umowe na rok albo na dwa lata a po dwóch latach następna podwyżke 1zł i tak dalej tylko następna umowa będzie prawdopodobnie na 5lat. A pracownik który pracuje tam już 15 lat ma trz razy tyle co ty dostaniesz i nigdy nie zrównasz się z nim.

Tomek

Koncze niedługo studia na naszej uczelni i zacząłem sie rozglądać za jakąś pracą, ale przegladając ten portal to chyba trzeba byc bezrobotnym, bo jak sprawdzam Radmot, PMP, GGG czy RADWAG to nie ma zadnej osoby zadowolonej z pracy tam. Ciekawi mnie czy naprawde jest tak zle czy wypowiadaja sie zazyczaj tu osoby ktore zostaly zwolnione i chca sie odgryźć. Wiem ze w kazdej z tych firm są osoby ktore pracują po 15lat i trudno mi zrozumieć ze tyle pracyją w tak strasznych warunkach. Zreszta patrzac np na parking pod tymi firmami to raczej takiej tragedii z zarobkami to tam nie ma. Czy mogl by sie ktos wypowiedziec co juz tam troche pracuje? I nie porownuje zarobkow do Anglii, a naszego rynku.

ANONIM01

Również z przykrością nie polecam tej firmy nikomu.

luki

mysle ze wszyscy powinni sie zebrac z różnych firm i porządnie zastrajkowac wtedy takie firmy nauczyly by sie szanowac pracownika ,ale oczywiscie w polsce sie nie da bo polska wogole nie jest zgrana wedlug mnie przez takich ludzi jest jak jest w polsce

diabeł

jest kilku cwaniaków którzy dominują zakładem (usunięte przez moderatora). na tą osobe trzeba bardzo uważac. (usunięte przez moderatora)wszystkich tych którzy mu sie nie spodobaja do tego jest tam jeden inżynierek który mysli ze wszystko mu wolno (usunięte przez moderatora) ta osoba przy swoim podwładnym jest miły sympatyczny, lecz gdy jest u swojego szefa to sprzedaje jak leci. Nie polecam osobicie.

MaRd

Planowałem udać się do tej firmy i starać o pracę, ale po przeczytaniu tego włączyło mi się pomarańczowe światełko... Jak tam wygląda praca osób zajmujących się kontrolą jakości ? Mają porządne narzędzia pomiarowe? Proszę o opinie.

irl

panowie to co piszecie to w 100% prawda nie pracuje tam od pieciu lat ale widze ze sie zmienilo na GORSZE rudy szaleje

Pracujię w innej firmie znalazłem ogłoszenie że firma GGG poszukujie operatora wózka widłowego ale po tym co piszą to chyba szkoda zmieniać pracy 2100 na ręke.Nie sądzę że poprawie sobię pensjie. A jeszcze ta atmosfera w firmie żenada , może kiedyś docenią pracownika solidnego....

CNC operator (Leeds)

Witam, Również z przykrością nie polecam tej firmy nikomu. Pracowałem tam ponad 2 lata. Zwolniłem się sam, ponieważ za tak głodowe pensje nie byłem w stanie utrzymać mojej 3 -osobowej rodziny. W tej firmie panuje totalny chaos organizacyjny. Brakuje nawet podstawowych narzędzi obróbczych. Biedny operator musi latać po hali szukać choćby noża tokarskiego. Technologa to w ogóle nie obchodzi. Oczywiście w tej firmie coś takiego jak "narzędziownia" nie istnieje. Wszystkim odradzam tą firmę. Aktualnie pracuję od ponad roku w Anglii. Do GGG nigdy więcej nie wrócę. I wszystkim odradzam tą firmę, która potrafi oszczędzać tylko na pensjach pracowników. W czasie, kiedy ja tam pracowałem GGG nie płaciła nawet ustawowego 20% dodatku za pracę w nocy. Mam nadzieję, że kiedyś dobierze właścicielom tej firmy do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prokurator! Może wówczas w GGG zacznie szefostwo szanować pracowników i przestrzegać kodeksu pracy!

CNC operator (Leeds)

Witam, Również z przykrością nie polecam tej firmy nikomu. Pracowałem tam ponad 2 lata. Zwoniłem się sam, ponieważ za tak głodowe pensje nie byłem utrzymać mojej 3 -osobowej rodziny. W tej firmie panuje totalny chaos organizacyjny. Brakuje nawet podstawowych narzędzi obróbczych. Biedny operator musi latać po hali szukać choćby noża tokarskiego. Technologa to w ogóle nie obchodzi. Oczywiście w tej firmie coś takiego jak "narzędziownia" nie istnieje. Wszystkim odradzam tą firmę. Aktualnie pracuję od ponad roku w Anglii. Do GGG nigdy więcej nie wrócę. I wszystkim odradzam tą firmę, która potrafi oszczędzać tylko na pensjach pracowników. W czasie kiedy ja tam pracowałem GGG nie płaciła nawet ustawowego 20% dodatku za pracę w nocy. Mam nadzieję, że kiedyś dobierze właścicielom tej firmy do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] prokurator!

chca dorównac Szwajcarom, a nie mają porzadnych narzedzi pomiarowych.. kpina i wstyd..

niki

otwórz (usunięte przez moderatora) swoją firmę,zobaczymy jak będziesz płacił i jakie stworzysz warunki

ja

a ja tam chciałem złożyć cv, ale jak czytam co piszecie to zaczynam się zastanawiać ...

anonim4

(usunięte przez moderatora)brak profesjonalnej pomocy ze strony technologów (syn szefa produkcji, głowny technolog) którzy Cie odsyłaja do innych pracowników jak jest problem poniewaz sami nie potrafią sie zając tym ze problemem ponad to jeszcze dochodzi głodowa pensja która nie starcza nawet do połowy miesiąca na utrzymanie domu i rodziny ciągłe zasłanianie sie kryzysem i innymi wydatkami tylko zeby Ci odmówić wypracowanej podwyżki na sam koniec dochodzi jeszcze jeden problem pana Menagera który Ciagle biega po hali jak po nie dozwolonych środkach odurzajacych i szuka tylko pretekstu zeby sie przyczepić do pracownika (kto tam jeszcze pracuje ten wie o co chodzi)

anonim2

Zgadzam się z poprzednikiem, zarobki fatalne, ciągle słyszę ,że jest kryzys, chociaż kryzysu w tej firmie nigdy nie było, ponieważ non stop dokładają roboty, a władze zmieniają auta jak skarpetki. Jedyne co słychać to że jest zła wydajność , a jak ma być dobra jak pracujemy w 40 stopniowym upale bez dostępu do wody. Bo woda chociaż jest, to nie można po nią pójść ponieważ dostaje się reprymendę "twoje miejsce jest przy maszynie głupku" ,to samo tyczy się wyjścia do toalety. Ale to nie jest jedyny epitet. Bardzo często, a wręcz nagminnie ubliża się pracownikowi. Kolejnym problemem jest uzyskanie urlopu, ciągle słychać urlopów NIE MA!. (Czemu przecież jest kryzys) tak jest, ale dla pracowników!!!. Problemy są nawet z zaległymi urlopami, gdyż chcąc wziąć urlop pracownik jest odsyłany od technologa do ryżego człowieka (który jest głównym lecz nie jedynym sprawcą upodlenia pracownika) przez prezesa i szefa produkcji po czym wraca na stanowisko słysząc: "znowu chodzisz wydajność ci spada" nie uzyskując konkretnej odpowiedzi. Jednym słowem nikomu nie polecam i nie życzę pracy w tej firmie.

straszne warunki pracy, zarobki jeszcze gorsze od poltora roku ta sama pensja caly czas zastawiaja sie kryzysem choc roboty wbrut az biegiem lata szefostwo zeby tylko szybciej robic, na hali w lato 35 stopni albo i wiecej oprocz tego unosi sie siwa chmura w powietrzu od tego syfu. Ponadto zero kultury ze strony nadzoru.

Zostaw opinię o G.G.G. - Radom

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie G.G.G.