Opinie o G.G.G. w Radom

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy G.G.G.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w G.G.G. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o G.G.G. w Radom

pracownik produkcji

Zgadzam się wszystkimi negatywnymi opiniami. Roboty jest od groma jak w kołchozie, a doświadczonym pracownikom nie przedłużają umów o pracę tylko na zlecenie dają "śmieciówki". Oczywiście stawki najniższe jakie mogą dać. Z tego powodu pracownicy co popracują trochę i złapią doświadczenia odchodzą do innych firm bo o podwyżki trudno. Jest tez tak że kierownicy schodzą z biura i pomagają pakować wysyłkę też w soboty bo produkcja robi na ostatnią chwilę. A jak reklamacja przyszła to główny szef tak się wydzierał na kierownika że na hali było słychać. Szok jak tu traktują ludzi. Najlepiej dla firmy by było jakby każdy robił za dwóch.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w G.G.G.?

Pustynny

(usunięte przez administratora) jak nieszczęście minimalna krajowa

Wn

Witam wszyatkich jesli chodzi o ta firme to nie polecam pracowalem tam 5 lat i rewelacji nie ma bidowe stawki nie wieksze od najnizszej krajowej „Premia”to tylko napis na papierze wybrancy dostaja Atmoafera przecietna A slowo podwyzka to wywoluje dziwne emocjie u wlascicieli Zmieniaja pracownika umowy z o prace na smieciowe I tyle o tej firmie

Władek

Witam. Byłem wieloletnim pracownikiem w tej firmie jeszcze w tym roku. To co jest obecnie napisane na temat GGG to prawda. Odkąd stery przejęli WG i MG firma schodzi na psy. Morale załogi spadło do najniższego poziomu. Wymyślili kryzys i weszli w tarczę. Pracy jest tyle ile było a nawet i więcej. Nie ma podwyżek płac. Jak ktoś się odezwie o podwyżkę to zaraz jest weryfikacja osoby przez monitoring. Premia za cały miesiąc pracy bez L4 z prawidłowym wykonywaniem zleceń produkcyjnych, bez urlopu na żądanie i bez spóźnień, to jak dla szeregowych pracowników 100-150 zł brutto, lub po prostu jej brak zupełny. To prawda, ludzie nadrabiali własne pensje kosztem nadgodzin i sobót, żeby uzyskać jakieś przyzwoite zarobki. To wszystko kosztem własnego czasu wolnego i rodziny. Może i kiedyś dobrze zaczęli, ale takich firm na lokalnym rynku jest mnóstwo, a GGG zniża się do coraz niższego poziomu. Do tego już od dawna jest normą, że inżynierowie jako P M zmuszeni są do odchodzenia za biurek i pracują jako pracownicy fizyczni aby sprostać wymaganiom wodza WG. (usunięte przez administratora) tej firmy. W koło jest wiele takich firm z lepszym nastawieniem do pracownika, a nie tylko do zarabiania na nim kasy.

Xyz
@Władek

100 % prawda

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie G.G.G.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Mała

Dziwia mnie te opinie i czy tak naprawdę tak krytycznie sie zrobiło w tej firmie bo to co czytam to mnie przeraża czy ktos z trzech z tego co pomietam wlascicieli to czyta i pozwala do do takiego kouchozu doprowadzic wstyd moj maz pracowal tam 15 lat a teraz jak czytamy te opinie to szok wspolne imprezy integracyjne fajna zabawa ,wstyd dla tych rządzących co do takiej sytuacji doprowadzili i taka krytyka az wstyd wstyd !

Jakie narzędzia pracy zapewnia G.G.G.? Można liczyć na służbowe auto? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Xyz

Nie ma na co liczyć. Właściciele skąpią na czym tylko można, wystarczy spojrzeć jaką reklamę robią rozpadające się auta GGG.

xyz

Zgadzam się z opinią ponizej. Bylem pracownikiem tej firmy i duzo mogę na ten temat powiedziec. Ten zakład to jeden wielki OBZ pracy. Dobrej wyplaty możesz się spodziewac jedynie wtedy, kiedy zrobisz duzo nadgodzin, nie majac przy tym czasu dla wlasnej rodziny. Pracownicy pracuja w stresie napedzanym ciagłymi plotkami wychodzacymi od samego szefostwa o kryzysie.. Nie ma mowy o podwyzce. Nikt nie szanuje pracownika jako czlowieka, ciągly wyzysk, przeklenstwa kierowane do pracownikow to rzecz normalna, pracownik ma więcej obowiazków niz mozliwości. Dodatkowo odkad zmienila sie osoba odpowiedzialna za dzial produkcji - wczesniej MG - jest tylko gorzej. Osoby z lepszymi umiejetnościami same odchodza z tej firmy gdy tylko maja taka mozliwosc. Atmosfera miedzy pracownikami jest podzielona, nagadywanie na siebie nawzajem to norma, ktora podoba się szefostwu. Radze unikać tej firmy, na rozmowach o pracę są mili, zapewniaja rewelacyjne zarobki jak i możliwości rozwoju - realia są inne.

Paulina
@xyz

Szczerze mówiąc myślałam, że w firmie G.G.G. macie dobre warunki pracy. Dlatego też jestem bardzo zaskoczona Twoim wpisem. Zarobki to rzecz indywidualna, bardziej martwi mnie ta niezbyt dobra atmosfera w firmie. Jak tam jest z dostępem do prywatnej opieki medycznej? Macie to zapewnione?

Awatar

Witam Pracuje w tej firmie długo Najlepsza atmosfera Bo zarobki to(usunięte przez administratora) Teraz panuje kryzys wymyślony przez młodych właścicieli Pracują tez biali murzyni po 12h 6 dni w tygodniu i są zadowoleni ze wezmą 4000 tys za 300 godz pracy Zapraszamy Serdecznie ???????? do (usunięte przez administratora) ????????????

Aaasssdddfff

Firma ok bardzo duze zarobki jak na radom szefostwo tez spoko ale w kazdej firmie jest czarna owca tu jest ich az trzy! Chodzi o slawka w. Jozka z i wojciecha s. Na nich trzeba uwazac

Świerzuch
@Aaasssdddfff

3 największe konfitury w zakładzie to każdy wie że to Sławek W. ( gratownia ) Józef Z. ( gratownia ) cały tydzień nic nie robi a w piątek płacze że ma dużo pracy i w sobotę musi przyjść a 3 to Witold O. ( obecnie piła) nie dość że farmazon to jeszcze największą dwulicowa (usunięte przez administratora) na zakładzie co do Darka S. Wojtka S. jakby tak bylo to nikt by sie z nimi nie wital czy rozmawiał jak z tymi 3 konfiturami powyżej opisanymi więc po prostu ktoś im tu aferę kręci bo coś ma do nich a pewnie nie ma odwagi im powiedzieć prosto w twarz.

@Świerzuch

(usunięte przez administratora) kręci złą atmosfere.

@Świerzuch

WojtekŚ to farmazon gruby... miał i ma kokegów co frajerzą .... spytajcie o dni co sprz3dało swojego brata.. ....

@Radek, mnie również bardzo interesuje to jakim pracodawcą jest G.G.G. gdyż ciężko tego typu informacji odszukać w internecie. Co zatem mają do powiedzenia osoby, które już tam pracują? Warto aplikować?

@Marta

(usunięte przez administratora)praca jak praca , na konto wpływa i jest ok ☺

Norbi

Spoko firma wystarczy robić swoje a zadowolenie gwarantowane.

Jensen

Witam jak wygląda praca na magazynie? Na jaką stawkę można liczyć na poczatek? Dużo pracy?

xyz

Pracowałem na magazynie tam totalne dno

@xyz

Hmm mógłbyś napisać coś więcej, jakie są zarobki co ci nie odpowiadało? Jak wygląda social w firmie

@xyz

Napiszesz coś więcej na ten temat? Skąd u Ciebie takie zdanie na temat pracy w G.G.G.? Co podobało się Tobie w tej firmie a co z chęcią byś w niej zmienił, poprawił? Czy kierownictwo było do zaakceptowania, dało się z nimi dogadać?

Radek

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto aplikować? Czy jest dobrze?

Dominika

Czy jest jakiś powód tej ciszy?

@anonim widzę, że jesteś zainteresowany pracą w firmie G.G.G. Możesz napisać, dlaczego akurat do tej firmy chcesz aplikować? Czy masz dobrą opinię o firmie? Gdybyś się zdecydował zaaplikować powiadom nas na forum jak Twoje pierwsze wrażenia.

Witam, a pracował ktoś w archiwum w tej firmie ?

@Gracz1992 masz odmienną opinię niż @Zeter. Od czego to zależy, że jeden z Was jest zadowolony, a drugi nie? @Gracz1992 a Ty jak długo pracujesz w G.G.G.? @Zeter też zauważyłeś takie zachowania w firmie, że pracownicy się obgadywali?

Gracz1992

Serio jak ktos moze polecac taka firme. Patola pracuje na produkcji troche lepiej jest na maszynach. Obgadywanie caly czas tylko zebrania sa i kazdy jest jechany z gory na dol. Kazdy wie kto najbardziej obgadywuje na produkcji. Takie farmazony leca. Nie dziwie sie ze ludzie uciekaja z tej firmy.

k.j.

witam,jakie warunki pracy mają kontrolerzy jakości?

Zostaw merytoryczną opinię o G.G.G. - Radom

• Jak się pracuje w G.G.G.?

Zobacz opinie na temat firmy G.G.G. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w G.G.G.?

G.G.G.