Opinie o LG w Mława

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie LG. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie LG o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LG w Mława

A.N.

Witam, Mam pytanie; czy ktoś pracuje lub pracował lub też ma może kontakt z kimś kto pracuje w dziale refabrykacji/regeneracji/napraw TV, kin domowych, itp? Za pomoc w kontakcie możliwa gratyfikacja pieniężna. Kontakt: wielkibill@o2.pl lub telefon (usunięte przez administratora)

polaczek

najpierw wykończymy Sami rodzime zakłady... strajkami, hasłami my chcemy więcej lub lub kupujemy "zachodnie" bo "zachodnie" a potem płaczemy że "zachód" przyszedł i nas ma gdzieś... kupujesz np. szampon jaki??? bo co... Pollena jest mało reklamowana lub ludwik do naczyń jest gorszy??? To czego się spodziewacie cały czas jesteście na sznurku... nie mam na myśli wpadanie w przesadę ale świadomość trzeba mieć, że jak zapałki kupię Marlboro to oni zarobią i wydadzą na inwestycje dla siebie i swoich ludzi.

Pracuje w LG 6lat. Niestety na tasmie. najnizsza krajowa zero planowania sobie czasu po pracy bo jak sa nadgodziny albo soboty to musisz raczej zostac, jesli nie jestes pierwszy na czarnej liscie do zwolnienia. nadgodziny sa rozliczane co kwartał ale raczej kierownictwo i nadzór kabinuje tak aby nie zaplacic i wysylaja ludzi przymusowo na wolne za nadgodziny. nadzór chamski i wiekszosc po zawodówkach nie majacych pojecia o pracy. ale jak jestes dobrym zaganiaczem i podlizuchem mozna awansowac:D Jezeli ktos jest slaby psychicznie dlugo nie popracuje w LG. nie wiem jak jeste w biurze z tego co wiem tez nie jest różowo także nie polecam. na plus to jedynie rególarnosc placenia jak przychodzi 10 zawsze wyplata jest takze to jedyny plus jaki widze w pracy w lG

oo

pracowalem przeszlo 2 lata na umowach tzw.smieciowych potem mnie zwolniono raczej nie przedluzono mi umowy czyli po 2 latach i 8 miesiacach stwierdzili ze jestem im niepotrzebny przyszlo mi opuscic kraj nigdy tam bym nie wrocil zwykle skurwysynstwo i wyzysk to co tam widzialem nadaje sie do TV

logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
logo firmy Inżynier jakości
Mława
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
pracownik lg

witam napisze jak jest obecnie w tej smiesznej fabryce,zarobki to cały czas minimalna płaca,przymusowa praca w sobote jak sie nie przyjdzie to sie dotaje upomnienie lub przeniesienie na inne stanowisko pracy wiadomo ze na gorsze,brygadzisci mistrzowie i kierownicy to same pieski ,poganiacze itd,zero człowieka w człowieku:) dostali dodatki itd.przewaznie są po zawoduwkach lub bez zawodu przewżnie ze wsi ludie wiadomo dlaczego:) mają mniej chonoru itd.ogolnie nie polecam tego zakładu pracy ja pracuje tam 10 lat ale ja pracuje tam w swoim zawodzie mam wiekszą stawke ale po 10latach 1650zł w zawodie to jest dno ,szukam obecnie pracy bo mam dosc tej wegetacji .nie polecam naprawde tu jest znieczulica i nikt naet nie podziekuje ci za włożoną prace punktualnosc czy sumiennosc itd.wiadomo w biurach nieroby grzeja (usunięte przez administratora) na stołkach i im jest dobrze bo maja po 2500tys-3000tys zł a reszte maja w (usunięte przez administratora) omijajcie ten zakłąd wielkim łukiem nic dobrego was tu nie czeka a wrecz mozna sie zrazic do pracy i popasc w depresje jak ktos ma słaba psychike.kilka osob jest normalnych ale to na tyle osob to moze z 20 osob jest ok reszta to pieski itd.ja uciekam za granice bo nie widze tu przyszłosci .lepiej pozniej niz w cale ale dotarło to do mnie ze to zmarnowane 10 lat.niestety zmarnowane ale coż człowiek uczy sie na błedach.

orangutan

To co sie dzieje przechodzi ludzkie wyobrazenia ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; nagana

Ja już 4 miesiące nie pracuję w tej firmie ale na samą myśl o tym zakładzie włosy stają mi dęba.Po 9 latach pracy mam dość.

bababa

Lg to najgorsze chlew jaki spotkałam ludzie tam masakra jeden na drugiego patrzy obgaduję niegdy więcej a zarobki są smieszne

sek

Sami sobie chodzcie na te soboty darmowe a nadgodziny eheh zenada czysty wyzysk istna paranoja 21 wieku parodi niewolnictwo sie szerzy

jaro

wszystko bylo by OK bo sam sie pisalem na takie waronki... ale mogli by informowac zaloge o mozliwym pozostaniu na nadgodz. aby sobie przez dzien sobie wszystko zorganizowac a nie... info na ostatnia chwile

gosciu

po co godza sie ludzie na zlecenie umowa o dzielo nie sami sa pir da la ja oby nikt nie przyjal takiej umowy to by zatrudniali przynajmniej na czasowa umowe a tak debile podpisuja i tak leci a oni kase bija i z mlawiakow sie smieja maja premie kwartalne maja kierowniczki madrale do dupy z taka demokracjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Pracownik produkcji TCL

Pracuję w firmie TCL w Żyrardowie. Były Thomson. Ludzie w porównaniu z tym co tutaj piszecie tam pracownik zatrudniony przez TCl zarabia dobre pieniądze.

L U D Z I E- TYLKO NIE PRACA W LG. MY PRACUJACY TU NAZYWAMY ZAKLAD LICHYM GROSZEM WYZYSK PRACOWNIKOW, PREMIA WEDLE UZNANIA KIEROWNIKA - IM WIECEJ STRZELASZ Z UCHA LUB GRASZ W JEDNA TRABE Z KIEROWNICZKIEM- TYM MASZ WIECEJ. MUSICIE MIEC M O C N A PSYCHE BO INACZEJ POLEGNIECIE. TEN ZAKLAD MOZNA POROWNAC DO OBOZU KONCENTRACYJNEGO. MAMY TYLKO OBOWIAZKI BEZ ZADNYCH PRAW. KODEKS PRACY TO TEZ JAKAS FARSA. DISIAJ JESTES PRACOWNIKIEM ROKU A JUTRO CZEKA NA CIEBIE WYPOWIEDZENIE. DOBRE CO? ZANIM ZDECYDUJECIE SIE KIEDYKOLWIEK ZLOZYC SWOJR CV TO ZASTANOWCIE SIE DOBRZE!!!!! AAAAAAA BYM ZAPOMNIAL WSPOMNIEC O ZNAJDUJACEJ SIE JEDNOSTCE B R C zajmujaca sie telefomami komorkowymi- tu to dopiero kierownicek rzadziciel. KOLEJARZ PO SZKOLE ELEKTRONICZNEJ NA STANOWISKU KIEROWNICYM NO I OCZYWISCIE ZERO LOJALNOSCI, SUMIENIA TO CZLOWIEK KTORY BEZ SKRUPULOW PATRZAC W PROSTO W OCZY BEDZIE KLAMAL JAK NUT.POMOCY I ZROZUMIENIA ZERO A JAK PRACOWNIK BEDZIE DOMAGAL SIE SWOICH PRAW TO GO TAK DO ZOLTEGO AZJATY OBSMARUJE ZA HOHO. WIEC ZANIM PODEJMIESZ PRACE TO DOBRZE SIE ZASTANOW.

były MA

Ogólnie oceniam firmę średnio, Myślę, że część opinii można spokojnie przefiltrować i wrzucić do kosza. Bylem pracownikiem biurowym, jeden dzień spędziłem na produkcji więc mam duży szacunek dla ludzi stamtąd, 8 godzin na nogach wyszedł na drugi dzień, oni muszą tak codziennie. Jedynie czego zazdrościłem to komfortu psychicznego ze względu na mniejszą odpowiedzialność działań. Myślę, że problemem wśród biurowych jest jednolita stawka wynagrodzeń na start, wierzcie mi, że charakter i środowisko pracy jest tak różnorodne, że naprawdę jeden pracownik może strasznie mieć ciężko, zaś inny marudzić na brak zajęć. Ogólnie pracowników podzielić można na dwa oddziały: produkcyjny i czysto biurowy ( finanse, hr itp.) Lepiej próbujcie dostać się tego czysto biurowego inaczej przygotujcie się psychicznie na psychiczną dewastację w produkcyjnym :), bo tu naprawdę jest co robić i nie ma co oczekiwać, że ktoś podziękuje Ci za dobrze wykonaną pracę. Ogółem polecam dla młodych aby trochę nabyć dobrego doświadczenia ale dla doświadczonych raczej omijajcie, bo tylko przez swoje marudzenie zniechęcicie młodych :) Pozdrawiam

gosciu

nie ze mam kredyt ze to ze tamto motaja ludzmy

Okres próbny 3 miechy. Potem dostaniesz 2800zł brutto i przez długie lata ani zeta więcej. No chyba, że jesteś człowiekiem bez honoru, własnego zdania. Coś w stylu koreańskiego pieska. No i maksyma "najlepszą motywacją, pochwała wzrokowa". W tej firmie jesteś nikim. Jedynie numerem MA00... którego zasług, zaangażowania nikt nie doceni. Kolejna maksyma "nie ma ludzi, nie zastąpionych". Ja tam pracowałem kilka lat, a jak złożyłem wypowiedzenie nikt nie zapytał czemu, nie próbował mnie jakoś kasą zachęcić do zostania. Wypowiedzenie przez kierownika podpisane, jak by autografy rozdawał, jeszcze się uśmiechnął :) a byłem jedynym pracownikiem co ogarniał zaawansowane technologie w dziale(to nie mogę napisać jaki dział i jaką specjalność). Ale firma LG daje jeden plus, największy atut to renoma tej firmy. Ci co tam pracują, nigdy dobrego zdania mieć nie będą, ale ja szukając pracy jak wysyłałem CV ze swoimi wszystkimi umiejętnościami nabytymi tam, szkoleniami zoowocowało, że znalazłem prace w takim samych charakterze jak w LG, ale za 250% wynagrodzenia jakie oferuje się w LG. Także, dobra firma na start, na wykwalifikowanie się i szukanie czego innego. Bo jest wiele firm, które przyjmują ludzi z doświadczeniem, oszczędzając właśnie na bardzo drogich szkoleniach, żeby potem mieć jakiś pożytek. A tak pozyskują gotowego pracownika, któremu potrzeba niewiele czasu aby wdrożył się w struktury firmy. Tak było w moim przypadku. A nie jestem jedynym przypadkiem.

tomek

to czemu ni rozkręcisz? bo nie masz o tym pojęcia ile trzeba na rozkręcenie interesu

maro

Lg to jeden wielki (usunięte przez administratora) ludzi mają za nic nie ty to będzie drugi unikajcie tej firmy bo to jeden wielki syf i nic więcej kiekownik mistrzowie i brygadziści to barany którzy nie mają żadnego wykształcenia

Ciężko cokolwiek wywnioskować z większości wypowiedzi, same obelgi i jak to źle sa traktowani pracownicy. Też chciałbym zarabiać więcej, ale nie mam na to wpływu. Mogę zmienić pracę ale musiałbym zostawić dom, dzieci, przyjaciół. Niech każdy narzekający napisze co potrafi, jakie ma wykształcenie i ile jest warta jego praca? Po co pracować w LG, można swój interes rozkręcić, Polska dostała na kolejne lata ogromne środki na dofinansowania. Też bym zmienił pracę, bo tutaj się już zatrzymałem (zamrożona pensja i kariera), (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora) Widzę że te informacje służą tylko do opluwania firm. Żenada i amatorka....

Ciężko cokolwiek wywnioskować z większości wypowiedzi, same obelgi i jak to źle sa traktowani pracownicy. Też chciałbym zarabiać więcej, ale nie mam na to wpływu. Mogę zmienić pracę ale musiałbym zostawić dom, dzieci, przyjaciół. Niech każdy narzekający napisze co potrafi, jakie ma wykształcenie i ile jest warta jego praca? Po co pracować w LG, można swój interes rozkręcić, Polska dostała na kolejne lata ogromne środki na dofinansowania. Też bym zmienił pracę, bo tutaj się już zatrzymałem (zamrożona pensja i kariera), bo widocznie nie piję z tymi co trzeba :(, a lizać nigdy nikomu nie mam zamiaru. To tak dla LG'kowców... A dla wszystkich zainteresowanych pracą: płaca - pracownik funkcyjny - 1600 brutto (czyli najniższa) - inżynier teraz zaczyna chyba od około 2200 brutto (probny okres-śmiech) praca - pracownik funkcyjny - praca stojąca, ale nie wymagająca myślenia ;], jedynie zaangażowania, jeśli komuś praca przeszkadza to wtedy dostaje opierdziel - biurowy .... no to już trochę zobowiązuje do myślenia :) choc nie koniecznie hehe Ogólnie to firma ma okresy. w których masowo zwiększa zatrudnienie, a to w zasadzie związane jest z obowiazkiem utrzymania zatrudnienia na pewnym poziomie - niestety nasze prawo pracy pozwala na wiele możliwości (usunięte przez administratora) ludzi dlatego po upływie okresu "X" pracownikom nie przedłuża się umów. Oczywiście tylko ogólnikuje, bo czasami ciężką pracą dochodzi się do szczytów (chciałbym w to wierzyć), ale ... no comment Moim zdaniem firma LGE, zwłaszcza dla młodych pracowników jest dobrą firmą na start. Każdy jakoś w życiu zaczynał. Nie masz pracy to i 1200 przytulisz, a znajdziesz lepszą pracę to cześć. Z doświadczenia wiem że czy to LG, Sharp, Toshiba, TCL, itp.- WSZYSCY SĄ DO ZASTĄPIENIA :) Życzę wszystkim pracy ..... np. w Google

fffffff

3,50 zł

Zostaw merytoryczną opinię o LG - Mława

• Jak się pracuje w LG?

Zobacz opinie na temat firmy LG tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LG?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy LG?

Kandydaci do pracy w LG napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

LG