Opinie o Anident Klinika Stomatologiczna Anna Jaśkowska w Mława

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Anident Klinika Stomatologiczna Anna Jaśkowska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Anident Klinika Stomatologiczna Anna Jaśkowska o rekrutacji.


Branże: Dentyści

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Anident Klinika Stomatologiczna Anna Jaśkowska w Mława

Maryśka Nowy wpis
Inne

Od niefajnej atmosfery chce właśnie uciec a widzę ze z rok temu ktoś tu pisał o plotach i tym podobnych. do teraz może coś sie poprawiło w tej kwestii albo wcale tak nie było? nie chce znowu na to samo trafić

Nadia Nowy wpis
Inne

Byłam w tej klinice (Anident, Belgradzka 12, Warszawa) umówić wizytę na leczenie rozległego stanu zapalnego. Wizyta się nie mogła odbyć, ponieważ w GABINETACH ZABIEGOWYCH znajdują się kamery wbrew zapisowi art. 47 i 51 ust. 1 Konstytucji RP oraz art. 9 i 10 GDPR. Nie ma możliwości zasłonięcia kamer w gabinecie zabiegowym podczas zabiegu. Jednocześnie brak możliwości zasłonięcia kamer jest ODMOWĄ LECZENIA PACJENTA, gdy pacjent nie chce przeżywać tortury polegającej na poczuciu bycia obserwowanym i nagrywanym podczas wykonywania zabiegu. Wyrządzacie tym ból psychiczny!!! Każda szanująca się klinika szanuje prywatność pacjenta i nie nakręca filmów z przebiegu jego konsultacji oraz wykonanych zabiegów i operacji.

Higienistka Nowy wpis
Były pracownik

Odradzam. Asystentka bez umowy, bez miejsca na posilek (chyba ze blat prz autoklawie sie liczy). Plotkarstwo asysty nieopisane. Wlasciciele bez komentarza… schodzi maz wlascicielki (mieszkaja w bliku nad gabinetem) bo na kamerze widzi ze sie zatrzymalas- nudzisz sie to powyciagaj wszystko i umyj jeszcze rsz????????‍♀️ Opinia nt gabinetu w Warszawie.

Misia
Były pracownik

Nie polecam tam pracy, ani młodym lekarzom, ani tym bardziej asyście stomatologicznej. Warunki zatrudnienia, dogadanie się z recepcją- 2/5

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Wrocław
Ipf Medical Sp. z o.o.
(9 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Dietetyk
Warszawa
Fudeko S.A.
(73 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
(29 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Anident Klinika Stomatologiczna Anna Jaśkowska - Mława

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Anident Klinika Stomatologiczna Anna Jaśkowska?

    Zobacz opinie na temat firmy Anident Klinika Stomatologiczna Anna Jaśkowska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Anident Klinika Stomatologiczna Anna Jaśkowska
Przejdź do nowych opinii