Marex Budownictwo

Mława

Opinie o Marex Budownictwo

Karolina
użytkownik zarejestrowany

@Kwasu na jakim stanowisku pracowałeś w firmie Marex Budownictwo? Czy powiesz coś o warunkach pracy? Co najbardziej podobało Ci się tutaj pracując? Czy w firmie był możliwy awans lub szansa na podwyżkę?

Kwasu

Mialem przyjemnosc pracowac w firmie Marex i nie trwalo to miesiac czy dwa, nie spotkalem tam przez ten okres obcokrajowca a co do platnosci zgrzeszyl bym narzekajac, jest to firma bardzo zetelna. Naturalnie zdazal Sie czasem poslizg, ktory trwal max tydzien lecz nikt nie zostawal bez grosza w czasie oczekiwania (max tydzien) Sadze iz jak na warunki w naszym kraju jest to firma ktora moge smialo polecic. Pozdrawiam...

Karolina
użytkownik zarejestrowany

@boski z tego co piszesz, wynika, że nie podoba Ci się praca tam a mógłbyś powiedzieć coś więcej ?

Operator zurawia

Brak bhp. Pracownicy 1 z 10 może ogarnia. Zaczyna mnie wkurzac ta firma. Budynek duży a ja nawet nie jestem w stanie spokojnie odebrać telefonu. Tylko w lewo i prawo.

Mastah
@Operator zurawia 01.12.2016, 14:17

Nie mówiąc już o umywalni, która nie funkcjonuje. 100 osób na budowie i wracają chłopaki uwaleni, ewentualnie mycie w śniegu.

Pracownik :)

Pracuję od 4 lat w tej firmie , co jak co ale wypłaty są zawsze na czas , jeśli juz zdarzy sie ze nie ma to jest zaliczka , co zdarza sie bardzo rzadko

Pracownik :)

LEHBAM

Bardzo dobra i profesjonalna firma. Są wiarygodni. Godni polecenia i zaufania.

Witam pracuje w firmie marex prawie 10 lat i nie narzekam wiec chyba nie jest tak zle jak niektorzy pisza w kometarzach.pozdrawiam

Podwykonawca

Witam wszystkich. Rzadko zaglądam na ten portal,ale czasem dobrze się dowiedzieć coś o swoich partnerach biznesowych. Co do komentarzy negatywnych jakie tu czytam na temat Marex ,a ostatni (dot.anonima) totalnie mnie rozbawił. Przyznam szczerze znam firmę od kilku lat,współpracujemy i realizujemy NADAL duże inwestycję.Wiem jaka jest polityka firmy i dokąd zmierza.Niestety jeśli ,ktoś szuka miejsca żeby przezimować ,a nie ma pojęcia o pracy ,to los jest jego krótki ,stąd też myślę złośliwy komentarz "anonima". Niestety branża budowlana jest okrutna ,ponieważ szybko eliminuje słabe ogniwa. Jak dobrze pamiętam Marex zatrudnia przeszło 150 pracowników,wiekszość znam ,i nie przypominam sobie żeby ktoś narzekał na brak wypłaty. Osobiście firmę Marex polecam jako uczciwego przedsiębiorce jak i pracodawcę. mnie totalnie rozbawił to się zastanawiam

Marex

Do Anonima.Proszę Pana . Nie wiem skąd ma Pan takie informacje i kto Pan jest bo moja firma zatrudnia jednego człowieka z zagranicy który jest zatrudniony na umowę o pracę. To jedno. Po drugie firma Marex płaci wszystkim swoim pracownikom wynagrodzenia ,jak również swoim podwykonawcom .Jeżeli panu nasza firma nie zapłaciła to proszę nie pisać na forum ANONIMOWO tylko ujawnić się i spojrzeć nam prosto w oczy lub podać do siebie kontakt to ja w 100 % się z Panem skontaktuje. Takie głupoty jakie są przez Pana wypisywane to szczyt bezczelności i braku odwagi aby napisać kim Anonim jest. Najpierw pisze pan że pracował pan kilka dni a później że wykonał pan 4 piętra. Gdzie tu logika jak można przez kilka dni wykonać 4 piętra. Właśnie tu widać pana wiedzę i doświadczenie w branży budowlanej.

gość
@Marex 29.02.2016, 11:42

Wyssane z palca. Ciekawe na jakiej budowie pracowałeś? i co robiłeś, ze musiałeś zrezygnować. Jeśli jest tak źle to dlaczego wszyscy wracają do firmy Marex. Każdy pracodawca wymaga wykonania dobrze danej roboty, jeśli jej nie wykonasz to masz potracenia. Budownictwo nie lubi nygusów. Firma płaci zawsze i wszystkim pracownikom na czas i nikt nikogo nie olewa. Śmieszne jest jedno, że każdy bohatera zgrywa online a nie potrafi powiedzieć co go boli prosto w oczy. Ciekawe dlaczego?

BOSKI
@Marex 29.02.2016, 11:42

TA PŁACISZ ALE KURDE Z 2 MIESIECZNYM OPUZNIENIEM WIEC JAK KTOŚ ODCHODZI NO TO CACH MU WYPŁATE ZAPIER PAPIER NIE WY CWANIAKI ALE WAM SIE TO SKĄCZY NIEDŁUGO I TAK NIE PRZECHFALAJ ZE TAK DOBRZE PŁACICIE BO JAK BY PODLICZYŁ TE GODZINY WSZYSTKE CO SIE SIEDZI PO GODZINACH TO WYJDZIE RAPTEM 10 ZŁ NA GODZINE WIEC KURWA TAK NIE CWANIAKUJ

Anonim

Witam, unikajcie firmy MAREX szerokim łukiem. Pracowałem dla nich bardzo krótko, bo sam stwierdziłem że ta "firma" to żart, na 20 osobową brygadę wypadało 3 polaków "kierownik" (kolejny żart (zero wiedzy technicznej)), ja i jeszcze jeden polak, a reszta pochodziła z Ukrainy. Z tego co mi mówili nie dostali wypłaty od 3 miesięcy, a byli na utrzymaniu "firmy", tz. jedzenie i dach nad głową. Mieszkanie jako takie chyba było, ale żeby na 17 ludzi dać 100 zł na jedzenie i paliwo żeby dojechać do pracy (przechodzi wszelkie wyobrażenia głupoty i kompletny brak szacunku dla ludzi). Mi obiecali na początku nie najlepszą stawkę, ale powiedziałem otwarcie że mogę pracować za takie pieniądze, ale kasa musi być w terminie, obiecali że nie ma najmniejszego problemu. Popracowałem parę dni i muszę powiedzieć tyle że pracowałem na nie jednej dużej budowie, ale takiego olewania jak tu nigdzie nie widziałem. Po wykonaniu 4 pięter dowiedziałem się że nie będą dalej pracować, z powodu złego wykonania zlecenia (nie zgodnego z sztuką). Zal mi tych Ukraińców. Nie znają języka i nie mają jak wrócić do domu. Ja pieniędzy i tak nie dostałem, ani złotówki, ale tak tego nie zostawię. Mówię WAM WSZYSTKIM unikajcie jak ognia tej "firmy", to oszuści.

uczciwy

Nie polecam nikomu wykonawcy Marex ,firma nie uczciwa ,prace wykonuje i owszem ale jest dużo błędów wykonawczych ,które wychodzą już w pierwszym roku użytkowania niestety właściciel firmy nie podejmuje się poprawek a wręcz nie odbiera telefonów. Przestrzegam zatem inwestorów powierzających swoje pieniądze i materiał temu wykonawcy lepiej poszukać solidniejszych wykonawców a przynajmniej wykonawców potrafiących poprawić swoje błędy.Jeszcze raz ostrzegam!

Tomek

Witam Ja bardzo dobrze wspominam współprace z firmą MAREX. Płaci podwykonawcom bez problemu. Sam współpracowałem z nimi 3 lat i żadnych problemów nie miałem. Co do kar za uszkodzony materiał szalunkowy jeśli o niego dbasz to na pewno nie zostaniesz obciążony. Moi pracownicy dbają o szalunki i MAREX ani razu nas za nie nie obciążył. W tym czasie byłem jednak świadkiem rozwiązania umowy z dwoma podwykonawcami przez firme marex Jednakże były to firmy, które nie miały pojęcia o sztuce budowlanej . Nie dość, że zawalali terminy to w poniedziałek połowa ekipy pijana. Komentarze powyżej to pewnie sprawa tych psełdo firm z wielkim Panem prezezem na czele oraz jego czterema pracownikami z przystanku zabranymi po drodze do pracy dla statystyk. A co do dobrych ludzi w tych czasach to sam szukam pracowników, i powiem wam że 5 razy łatwiej znaleźć inżyniera do nadzoru niż dobrego cieśle i każdy szanujący się przedsiębiorca wie o tym bardzo dobrze. Co do firmy MAREX, to jeśli masz dobrych ludzi i wiesz że sprostasz powierzonemu zadaniu to nie masz się czego obawiać

babka

pozdrawiamy babke nagorszego dupo właza w tej firmie wielki pan brygadzista

przedsiębiorca

Miałem "przyjemność" współpracować z tą firmą w 2010/2011 roku na budowie przy ul. Klimczaka (Wilanów). Było nas jak dobrze pamiętam 6 podwykonawców i każdy został oszukany, mało tego połowa podwykonawców oszukiwała zatrudnianych ludzi. Na początku fajnie, pięknie - nawet propozycje współpracy przy innych Inwestycjacj. Czym bliżej zakończenia tym pojawiało się więcej kłopotów. Na początek opóźnienia płatności, a na koniec brak płatności pod pretekstem kar za terminy, których było niemożliwe dotrzymać (jeden dźwig na cztery klatki budynku ok. 1.6000m2 pow.), wymyślone usterki (Inspektor nie widział uwag, a oni mimo wszystko obciążali), zniszczenia szalunków DOKA (w większości celowo wymyślone obciążenia), ... . Jednym słowem oszuści, a Inwestor (Robyg) przymyka na to oko, gdyż jak sam Prezes się chwalił ma z jednym z dyrektórów czy też kierowników kontraktów układy (zapewne wypchane koperty). Radzę trzymać się z daleka. Swoim dobrym pracownikom nieźle płacą, ale kosztem podwykonawców i Ukraińców, których też dobrze rżną na kasę.

Ta firma to oszuści nie płacą podwykonawcom żerują na nich nie polecam współpracy z nimi brak odpowiedniej kadry i brak wiedzy budowlanej.........

Piotr

Jest to bardzo solidna firma !!!!!!! A te głupoty co piszecie to tragedia !!!!!!!! Pozdrawiam firmę Marex

niecik

ja pracowałem w tej firmie 0,5 roku i byłem zadowolony.Ryszard zawsze płacił chyba że dla tych co nie byli wobec niego ok picie alkoholu nie chodzenie do pracy tzn(Kaćiały) :)tylko takim nie płacił z tego co pamiętam..A ci ok mieli zawsze dobrze :)

poszkodowany

Uwaga na tą firmę zbrojarze.W tej firmie pracuje podwykonawca Stal Montaż [usunięte przez moderatora] oszust nie płaci i zatrudnia [usunięte przez moderatora] Uwaga na jego ludzi to naganiacze.ZBROJARZE NIE PRACUJCIE U TEGO OSZUSTA.Brygadzista to [usunięte przez moderatora] który przyjmuje do pracy,tez oszust.Pozdrawiam

Bart

pratsik
@Bart 20.06.2012, 15:40
Proszę mi podać prawdziwą opinie o tej firmie bo właśnie zaczynam z nimi współprace i chciałbym wiedzieć w co się pakuje??...

hi, i want to ask you how was your business with Marex??? I've planned to begin to work with this firma. please send me information to : pratsik@inbox.ru

ja jakos pracowalem dla firmy marex budownictwo i jakos nie mialem problemu z naleznosciami za prace

Uwaga na tą firmę jest to banda oszustów i kłamców. Na początku wszystko pięknie, potem po kolei kolejne problemy, opóźnienia w płatnościach, nie płacenie, obcinanie należnej kasy, wymaganie nie wiadomo czego. Z ich strony brak wiedzy technicznej i brak kadry!!

Zostaw opinię o Marex Budownictwo - Mława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marex Budownictwo