Opinie o Marex Budownictwo w Mława

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Marex Budownictwo. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Marex Budownictwo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marex Budownictwo w Mława

Jakoby Nowy wpis

Witam Firma niestety mało dotrzymująca terminów płatności Problem z odzyskaniem należności Koniec końców zwalają całą winę na podwoykonawcow no bo w sobie nie widzą winy Odradzam współpracę z tą firmą

Witam pracuje w firmie marex prawie 10 lat i nie narzekam wiec chyba nie jest tak zle jak niektorzy pisza w kometarzach.pozdrawiam

dawny pracownik Nowy wpis

też pracowałem jak wytrzymałeś 10 lat w tej firmie to jesteś (usunięte przez administratora)

Adam Nowy wpis
@dawny pracownik

A ty ile pracowałeś skoro uważasz że 10 lat to za długo. Odszedłeś bo coś ci nie pasowało? Chodziło o pieniądze czy inne sprawy? Bo interesuje mnie jaką stawkę dają pracownikom fizycznym na początek.

Młody Nowy wpis
@Adam

Stawka jak wszędzie.

Czy Marex Budownictwo praktykuje "luźne piątki"?

Operator

Witam pracowałem z nimi jako operator żurawia w piątki chłopaki kończą robotę o 14.30-15.00

Adrian

Jak jest z przerwami na budowie ? Ile trwają i czy są normalnie płatne?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Marex Budownictwo po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku KASJER-SPRZEDAWCA STACJA PALIW PKN ORLEN. Jaki był jej rezultat?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Kajetan

@Dobra firma a ile osób jest w takiej ekipie budowlanej?

Dobra firma

Firma Marex jedna z lepszych !!! Na wszystkich budowach które buduje pracownicy naprawdę pracują w ekspresowym tempie.Lato jesień zima wiosna lecą z tematem ino huczy .Pracownicy uczciwi i znający się na pracy widać to jak zbudowali lawendowe wzgórza i słoneczną morenę w Gdańsku.Widac że firma jest dobra bo i inwestor Robyg tyle lat z nimi współpracuje czyli jest dobrze i potwierdza komentarze pracowników którzy tu się udzielają.Wypowiadam się jako obserwator nie pracownik , widzę jak budują i tu się chwali.

Igor

Marex Budownictwo to spoko firma, mają opinię dobrego pracodawcy.

Trójmiasto

Również polecam firmę Marex. Nigdy nie miło miejsca sytuacją jaką opisujecie . Starają się pomagać swoim pracownikom jak i podwykonawcą nawet jeśli idzie coś nie tak . A jak każdy wie jest to rzadkość w innych firmach .

@Kwasu na jakim stanowisku pracowałeś w firmie Marex Budownictwo? Czy powiesz coś o warunkach pracy? Co najbardziej podobało Ci się tutaj pracując? Czy w firmie był możliwy awans lub szansa na podwyżkę?

Kwasu

Mialem przyjemnosc pracowac w firmie Marex i nie trwalo to miesiac czy dwa, nie spotkalem tam przez ten okres obcokrajowca a co do platnosci zgrzeszyl bym narzekajac, jest to firma bardzo zetelna. Naturalnie zdazal Sie czasem poslizg, ktory trwal max tydzien lecz nikt nie zostawal bez grosza w czasie oczekiwania (max tydzien) Sadze iz jak na warunki w naszym kraju jest to firma ktora moge smialo polecic. Pozdrawiam...

@boski z tego co piszesz, wynika, że nie podoba Ci się praca tam a mógłbyś powiedzieć coś więcej ?

Operator zurawia

Brak bhp. Pracownicy 1 z 10 może ogarnia. Zaczyna mnie wkurzac ta firma. Budynek duży a ja nawet nie jestem w stanie spokojnie odebrać telefonu. Tylko w lewo i prawo.

Mastah
@Operator zurawia

Nie mówiąc już o umywalni, która nie funkcjonuje. 100 osób na budowie i wracają chłopaki uwaleni, ewentualnie mycie w śniegu.

Pracownik :)

Pracuję od 4 lat w tej firmie , co jak co ale wypłaty są zawsze na czas , jeśli juz zdarzy sie ze nie ma to jest zaliczka , co zdarza sie bardzo rzadko

Pracownik :)

LEHBAM

Bardzo dobra i profesjonalna firma. Są wiarygodni. Godni polecenia i zaufania.

Podwykonawca

Witam wszystkich. Rzadko zaglądam na ten portal,ale czasem dobrze się dowiedzieć coś o swoich partnerach biznesowych. Co do komentarzy negatywnych jakie tu czytam na temat Marex ,a ostatni (dot.anonima) totalnie mnie rozbawił. Przyznam szczerze znam firmę od kilku lat,współpracujemy i realizujemy NADAL duże inwestycję.Wiem jaka jest polityka firmy i dokąd zmierza.Niestety jeśli ,ktoś szuka miejsca żeby przezimować ,a nie ma pojęcia o pracy ,to los jest jego krótki ,stąd też myślę złośliwy komentarz "anonima". Niestety branża budowlana jest okrutna ,ponieważ szybko eliminuje słabe ogniwa. Jak dobrze pamiętam Marex zatrudnia przeszło 150 pracowników,wiekszość znam ,i nie przypominam sobie żeby ktoś narzekał na brak wypłaty. Osobiście firmę Marex polecam jako uczciwego przedsiębiorce jak i pracodawcę. mnie totalnie rozbawił to się zastanawiam

Marex

Do Anonima.Proszę Pana . Nie wiem skąd ma Pan takie informacje i kto Pan jest bo moja firma zatrudnia jednego człowieka z zagranicy który jest zatrudniony na umowę o pracę. To jedno. Po drugie firma Marex płaci wszystkim swoim pracownikom wynagrodzenia ,jak również swoim podwykonawcom .Jeżeli panu nasza firma nie zapłaciła to proszę nie pisać na forum ANONIMOWO tylko ujawnić się i spojrzeć nam prosto w oczy lub podać do siebie kontakt to ja w 100 % się z Panem skontaktuje. Takie głupoty jakie są przez Pana wypisywane to szczyt bezczelności i braku odwagi aby napisać kim Anonim jest. Najpierw pisze pan że pracował pan kilka dni a później że wykonał pan 4 piętra. Gdzie tu logika jak można przez kilka dni wykonać 4 piętra. Właśnie tu widać pana wiedzę i doświadczenie w branży budowlanej.

gość
@Marex

Wyssane z palca. Ciekawe na jakiej budowie pracowałeś? i co robiłeś, ze musiałeś zrezygnować. Jeśli jest tak źle to dlaczego wszyscy wracają do firmy Marex. Każdy pracodawca wymaga wykonania dobrze danej roboty, jeśli jej nie wykonasz to masz potracenia. Budownictwo nie lubi nygusów. Firma płaci zawsze i wszystkim pracownikom na czas i nikt nikogo nie olewa. Śmieszne jest jedno, że każdy bohatera zgrywa online a nie potrafi powiedzieć co go boli prosto w oczy. Ciekawe dlaczego?

BOSKI
@Marex

TA PŁACISZ ALE KURDE Z 2 MIESIECZNYM OPUZNIENIEM WIEC JAK KTOŚ ODCHODZI NO TO CACH MU WYPŁATE ZAPIER PAPIER NIE WY CWANIAKI ALE WAM SIE TO SKĄCZY NIEDŁUGO I TAK NIE PRZECHFALAJ ZE TAK DOBRZE PŁACICIE BO JAK BY PODLICZYŁ TE GODZINY WSZYSTKE CO SIE SIEDZI PO GODZINACH TO WYJDZIE RAPTEM 10 ZŁ NA GODZINE WIEC KURWA TAK NIE CWANIAKUJ

Witam, unikajcie firmy MAREX szerokim łukiem. Pracowałem dla nich bardzo krótko, bo sam stwierdziłem że ta "firma" to żart, na 20 osobową brygadę wypadało 3 polaków "kierownik" (kolejny żart (zero wiedzy technicznej)), ja i jeszcze jeden polak, a reszta pochodziła z Ukrainy. Z tego co mi mówili nie dostali wypłaty od 3 miesięcy, a byli na utrzymaniu "firmy", tz. jedzenie i dach nad głową. Mieszkanie jako takie chyba było, ale żeby na 17 ludzi dać 100 zł na jedzenie i paliwo żeby dojechać do pracy (przechodzi wszelkie wyobrażenia głupoty i kompletny brak szacunku dla ludzi). Mi obiecali na początku nie najlepszą stawkę, ale powiedziałem otwarcie że mogę pracować za takie pieniądze, ale kasa musi być w terminie, obiecali że nie ma najmniejszego problemu. Popracowałem parę dni i muszę powiedzieć tyle że pracowałem na nie jednej dużej budowie, ale takiego olewania jak tu nigdzie nie widziałem. Po wykonaniu 4 pięter dowiedziałem się że nie będą dalej pracować, z powodu złego wykonania zlecenia (nie zgodnego z sztuką). Zal mi tych Ukraińców. Nie znają języka i nie mają jak wrócić do domu. Ja pieniędzy i tak nie dostałem, ani złotówki, ale tak tego nie zostawię. Mówię WAM WSZYSTKIM unikajcie jak ognia tej "firmy", to oszuści.

uczciwy

Nie polecam nikomu wykonawcy Marex ,firma nie uczciwa ,prace wykonuje i owszem ale jest dużo błędów wykonawczych ,które wychodzą już w pierwszym roku użytkowania niestety właściciel firmy nie podejmuje się poprawek a wręcz nie odbiera telefonów. Przestrzegam zatem inwestorów powierzających swoje pieniądze i materiał temu wykonawcy lepiej poszukać solidniejszych wykonawców a przynajmniej wykonawców potrafiących poprawić swoje błędy.Jeszcze raz ostrzegam!

Witam Ja bardzo dobrze wspominam współprace z firmą MAREX. Płaci podwykonawcom bez problemu. Sam współpracowałem z nimi 3 lat i żadnych problemów nie miałem. Co do kar za uszkodzony materiał szalunkowy jeśli o niego dbasz to na pewno nie zostaniesz obciążony. Moi pracownicy dbają o szalunki i MAREX ani razu nas za nie nie obciążył. W tym czasie byłem jednak świadkiem rozwiązania umowy z dwoma podwykonawcami przez firme marex Jednakże były to firmy, które nie miały pojęcia o sztuce budowlanej . Nie dość, że zawalali terminy to w poniedziałek połowa ekipy pijana. Komentarze powyżej to pewnie sprawa tych psełdo firm z wielkim Panem prezezem na czele oraz jego czterema pracownikami z przystanku zabranymi po drodze do pracy dla statystyk. A co do dobrych ludzi w tych czasach to sam szukam pracowników, i powiem wam że 5 razy łatwiej znaleźć inżyniera do nadzoru niż dobrego cieśle i każdy szanujący się przedsiębiorca wie o tym bardzo dobrze. Co do firmy MAREX, to jeśli masz dobrych ludzi i wiesz że sprostasz powierzonemu zadaniu to nie masz się czego obawiać

Zostaw merytoryczną opinię o Marex Budownictwo - Mława

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042