T.J.M Development S.C. Tomasz Barjasz Janusz Czerwiński Marek Czerwiński

Mława

Opinie o T.J.M Development S.C. Tomasz Barjasz Janusz Czerwiński Marek Czerwiński

Zaniepokojona

Dzień dobry Państwu, czy ktoś z Państwa kupił mieszkanie z pierwszego etapu CITY PARK? Zaglądam tam co jakiś czas, ale prace słabo się posuwają a i wody tam dużo... czy aby na pewno nie będzie nas zalewać przy pierwszym lepszym deszczyku?

dupa wołowa

niestety ceny robocizny ,usłóg i materjałów rosną i nie ma się co łudzić będzie tylko drożej ,jak ktoś kupił meszkanie poniżej 4600 za metr w tej lokalizacji to jest szczęściażem .Ja gdzie nie zapukam to cena kręci się koło piątki i w zwyż i nikt nie chce za bardzo gadać zeby coś niżej .Kurde pluje sobie w brode bo miałem w city park rezerwację i zrezygnowałem bo uważałem że za drogo po renegocjacjach ,goście wszystko jasno wyjaśnili rozmowa była profesjonalna i poparta mocnymi argumentami i nie mogę mieć do tych Panów pretensji- miałem wybór , był żal ale teraz jest większy .baran ze mnie. skończy się pewnie tak że i tak wrócę i tam kupie bo miejsce jest pierwsza lliga tylko drożej ku..... a

Michał

Niestety to wszystko prawda. cena za metr miala byc atrakcyjna a potem podwyzka poniewaz miasto zabralo grunt i na czym musza odrobic co stracili a placimy my kupujacy. Zdecydowanie odradzam

Szukasz pracy?

Klient T.J. Development - inwestycja CITY PARK.

T.J. Development - inwestycja CITY PARK. Sprzedaż mieszkań i umowy rezerwacyjne podpisywane w zeszłym roku (listopad) - aktualnie wzywają Klientów i informują, że podwyższają ceny które są w zawartych z Klientami umowach rezerwacyjnych. Oczywiście wyjście dla Klientów jedno - płać albo ,,spadaj". Totalny brak profesjonalizmu, brak szacunku dla Klienta WIĘC - Wszystko z myślą o kliencie...brawo

zainteresowana
@Klient City Park 18.02.2017 09:21
Jesteśmy w tej samej sytuacji. Dla mnie to żenada, jak można podpisywać z ludźmi umowę rezerwacyjną, nie mając uregulowanych ws...

Witam.O co chodzi z tymi cenami? Nie wywiązują się z uumów zawieranych z klientami? Tez jestem ich klientka, chce kupić mieszkanie z I etapu

jarociak
@zainteresowana 21.03.2017 01:26

znajomy teraz kupil i mówi że generalnie się wywiazuja, tylko napoczątku obiecywali niektórym ceny metra koło 4 tys, albo nawet mniej, a pozniej niech chcieli po tych cenach sprzedac. niby maja swoje powody (miasto chce im zabrac czesc działki pod scieżki rowerowe, bo obok ulicą bedzie szedł tramwaj) ale ktos kto liczył ze zlapie na początku okazje, ma prawo czuć się zawiedziony

TJM

cd. To jest pierwszy i ostatni komentarz w jakim się odnosimy do powyższych wpisów .Dziękujemy wszystkim osobom które w swoich wpisach zauważyły zalet, a nie tylko wady, to jest to co nas inspiruje i daje siłę do dalszej pracy pozdrawiamy serdecznie. zarząd TJM

TJM

W związku z sygnałem jaki otrzymaliśmy w dniu dzisiejszym od mieszkańców Sikorskiego 17 i zamieszczonym ostatnim wpisem na portalu gowork.pl chciałbym zająć oficjalne stanowisko TJM: Nie prowadzimy funpage nie rejestrujemy rozmów ani nie straszymy nikogo sądami , w naszym interesie jest utrzymywanie jak najlepszych relacji z naszymi klientami ,jesteśmy dostępni dosłownie za płotem wszyscy mają do nas kontakt nie uchylamy się ani nie unikamy konfrontacji z problemami. Przy budowie tak ogromnych obiektów przysłowiowe wpadki są niestety nierozłącznym elementem z którymi zawsze się borykamy. Staramy się jednak w jak najmniej uciążliwy sposób usuwać usterki i jesteśmy na to gotowi. Proszę dać nam tylko taką możliwość .Zarząd- wspólnota ustalił że nic bez jego zgody nie możemy zrobić -odnieśliśmy się z pismem i teraz jeszcze raz proszę o ustalenie terminów w jakim możemy wejść do budynku i przedstawianie nam oficjalnej zgody na wejście ekip które usuną usterki. Proszę również o powstrzymanie się od tego rodzajów komentarzy i plucie na nas bo zapewniamy państwa że problemy jakie są u nas są wszędzie w mniejszym lub większym stopniu . Ostatni komentarz jaki się pojawił jest dla nas bardzo krzywdzący nieprawdziwy i godzący w nasze interesy , i naruszająca dobra osobiste ,jest to informacja nieprawdziwa .Nie będziemy na forum wyjaśniali historii budowania naszej firmy i udziału różnych ludzi którzy się pojawiali w tym czasie ,nie mniej jednak na pewno zajmiemy jakieś stanowisko, po ustaleniu autora wpisu, już po za forum w celu uniknięcia budowania skrajnie nie miłej atmosfery . prosimy wszystkich o powściągliwość w komentarzach i konstruktywne podejście do tematu .My prosimy o termin i zgodę i to wszystko . budujemy w kilku miejscach w Polsce i pierwszy raz spotkaliśmy się z taką postawą osób które za wszelką cenę chcą nas postawić w złym świetle .To jest pierwszy i ostatni komentarz w jakim się odn

XXX

Uprzejmie informuje że, powyższe zarzuty zostaną zgłoszone na Policje (po sprawdzeniu IP komputera) z uwagi na naruszenie dobra osobistego w postaci dobrego imienia Zarządu Wspólnoty i nie rozpowszechniania nieprawdziwych informacji.

edziu

Witam ma ktoś opinie o lokalach handlowych w Olsztynie przy ulicy Sikorskiego?

do OL

Wskazać, gdzie jest grzyb? otóz jest w garażu w co najmniej dwóch pomieszczeniach gospodarczych, na zebraniu było poruszane wziecie rzeczoznawcy i pozwanie dewelopera do sadu. Deweloper konsekwentnie naprawia?? Co ze smietnikami, które miały być zabudowane do końca września? Co z gzrybem? Co z przejściem koło wjazdu do garażu, które należy do budynku 17 a deweloper je odgrodził jako swój plac budowy? Chyba pan nie bywa na zebraniach, bedziemy się pewnie sądzić z deweloperem przez lata. Poza tym zgadzam się, ze debile też mieszkaja niestety w naszym bloku, niestety tego się nie uniknie, zawsze znajdzie sie ktoś kto nie ma mózgu i niszczy, brudzi, przeszkadza.

OL

kupiłem u panów mieszkanie ,i jestem zadowolony.proszę moich sąsiadów o wskazanie gdzie ten grzyb bo obszedłem cały budynek i nie mogę go znaleźć .z tego co wiem u sąsiadki wyszedł bo nie poczekała spokojnie aż wyschną ściany po tynkowaniu zamiast tego zabudowała je meblami .na dole w garażu lało się bo inny sąsiad zrobił dziurę w rurze przy remoncie i jeszcze zalał innych ,każdy wnosi meble nie patrzy , my mieszkańcy robimy więcej bałaganu w tym budynku niż jest wad wynikających z budowy,które deweloper konsekwentnie naprawia ,nie naprawi jednak uszkodzeń powstałych przez naszą nieuwagę i tu chciałem jeszcze zaapelować i zakomunikować że jak ktoś będzie woził windą materiały budowlane bez głowy i niszczył te nówki funkiel windy to bez skrupułów będę robił foty sprawcom i zgłaszał to do wspólnoty w celu obciążania za zniszczenia ,tak samo dotyczy to klatek i korytarzy .zamierzam tak troszkę pomieszkać i chciałbym pocieszyć się jak najdłużej tą jakością według mnie na wysokim poziomie. a chłopakom gratuluje wykonanej inwestycji .dwóch młodych ludzi buduje dla nas świetne mieszkania a mogli sobie pojechać do Angli np.

Obiektywny

Jak czytam oponie oczerniajace Tjm,to zastanawiam się kto robi takie żeczy i jaki ma w tym cel, bo nie pokrywa się to z rzeczywistością. Polecam współpracę z tymi.ludźmi miałem okazję Wykonywać dla nich usługi i powiem jedno pełen profesjonalizm. Standard i jakość w jakim Wkonany jest ten budynek to mistrzostwo. Osoby które twierdzą że jest inaczej nie oglądały chyba innych inwestycji ani nie mieli do czynienia z innymi inwestorami. Ale polak potrafi tylko narzekać, choćby dupę miodem wysmarował to i tak będzie źle.

Wykonawca

Z firmą TJM współpracuję od 2009 roku.Pobudowaliśmy setki meszkań,znam wykonawców którzy z nimi współpracują.Są to uczciwe firmy od 30 lat na rynku i nigdy nie słyszałem o nie zapłaconej fakturze.Mają duże wymagania do wykonawców,z myślą o ich klientach.Nigdy nie uwierzę że pan że firma TJM nie płaci za dobrze wykonaną pracę.I polecam wszystkim uczciwym firmom współpracę z firmą TJM.

Monika

Pani Renato bardzo proszę o kontakt, chce kupić mieszkanie od tej firmy i bardzo zależy mi na rozmowie z Panią monia2101686@wp.pl

BOko

JAK przedmowca polecam wolontariat u pana Tomasza.

Zostaw opinię o T.J.M Development S.C. Tomasz Barjasz Janusz Czerwiński Marek Czerwiński - Mława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie T.J.M Development S.C. Tomasz Barjasz Janusz Czerwiński Marek Czerwiński