Ssang Geum Mława sp. z o.o.

Mława

Opinie o Ssang Geum Mława sp. z o.o.

lol

teraz po zmianie nazwy i prezesa od początku roku nazywają się Neotech ale to jest ta sama firma psie warunki pracy tj.brak poszanowania pracownika mają ludzi za nic,jedna łazienka dla całej produkcji i minimalna krajowa, kobiety w okresie zimowym pracujące przy taśmie owijały się pianką foliową by nie marznąć. a po złożeniu wypowiedzenia przez pracownika "nie przez firmę" to wystawiają takie świadectwo pracy jak by byli Bogiem i carem. szczerze radzę każdemu kto chce tam iść pracować by się dobrze zastanowił nad tym zakładem bo w Mławie i okolicy jest tyle innych pracodawców którzy zatrudnią na ludzkich warunkach i miłej atmosferze!

przemo

Byłem pracownikiem logistyki mój kierownik Rafał Sz. Brak kompetencji zastrasza nie umie zarządzać, zatrudnia swoją rodzinę która zaraz idzie na zwolnienie lekarskie a na dodatek kradnie . Jest kłamcą zwala swoją niekompetencje na innych. Konfliktowy buc bez honoru i ambicji aby zwalić winę na pracownika ustala wcześniej wersję z innymi tj kolegami z wioski lub rodziną. Wiadomo z rodziną łatwiej bezmuzgowi posadę utrzymać i ukryć swoją niekompetencje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i oszust.

kołchoz jednym zdaniem nic ująć a dodać to zawsze można

ani
@anonim 19.06.2009, 19:10
kołchoz jednym zdaniem nic ująć a dodać to zawsze można

A kierownictwo to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i kłamcy. Pełno rodziny która nic nie robi zwalaja swoją niekompetencja na innych a dyrekcja koreańska mimo zgłoszeń nic nie robi. Ludzi zwalniają jak ktoś zacznie myśleć.

użytkownik zarejestrowany

Słowa kojarzące się z Ssang Geum Mława sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):stresująca Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .zerowy Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .tylko ludzie w tej firmie są w porządku Od jakiej stawki można negocjować pensję?od najniższej krajowej Najbardziej podobało mi się w Ssang Geum Mława sp. z o.o.:hmmmmmm Najbardziej nie podobało mi się w Ssang Geum Mława sp. z o.o.:brak perspektyw, brak rozwoju zawodowego

Zostaw opinię o Ssang Geum Mława sp. z o.o. - Mława

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ssang Geum Mława sp. z o.o.