Opinie o HR Mind w Pabianice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie HR Mind. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie HR Mind o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o HR Mind w Pabianice

Były pracownik Nowy wpis

Szczerze odradzam każdemu prace w tym miejscu, chyba ze ktoś ma (usunięte przez administratora)na gardle. Pracowałam u Pani DP zaledwie kilka miesięcy ale to starczyło żeby więcej już nie podjąć pracy u żadnego prywaciarza; nigdy wcześniej ani później nie spotkałam się z takim brakiem profesjonalizmu i kłamstwami ze strony pracodawcy. Wszystkie obietnice Pani DP rozmywają się niczym bańka mydlana już w pierwszym tygodniu pracy. Poczynając od wynagrodzenia, które było polowe niższe niż deklarowane, niepłacone na czas „bo cofnęło/ nie przeszedł przelew” to kwestie kupowania papieru toaletowego i mleka do kawy z własnych pieniędzy było chlebem powszednim. Gdy było mniej pracy łapało się za odkurzacz, mycie okien i naczyń żeby i tak na koniec słuchać trzaskanie drzwiami i złe nastroje szefowej szczególnie gdy był miesiąc z mniejsza ilością zleceń. Socjal zerowy, umowa najchętniej na najniższa reszta pod stołem; dzwonienie ze swojego telefonu zamiast służbowego to praktyki, które były stosowane na czas mojej pracy w tym miejscu. No i oczywiście podpinanie swojej karty do darmowego okresu premium na linkedin również należało do stałych praktyk. Odradzam szczególnie jeśli ktoś ma alternatywę.

PB Nowy wpis

Pani wielokrotnie mnie przepraszając w smsie i mailach doprowadziła do rozmowy rekrutacyjnej. Po tej rozmowie miałem dostać wstępna odpowiedź do końca kwietnia (nagrana rozmowa programem AR CUBE) Jestemy ok 40dni Po terminie. Tak jak pisałem Firma krzak Pani HRczyli Pani DP odbębnia robote. Pozdrawiam

PB

Odradzam jakikolwiek kontakt i rekrutację w tej firmie. Opisując mój przyklad: 1. Kontakt ze strony firmy, zachęcenie wiadomością nt PROPOZYCJI PRACY 2. Po wyrażeniu zainteresowania z mojej strony i przekazaniu nr tel informacja, że Pani HR skontaktuje się telefonicznie aby porozmawiać o PROPOZYCJI PRACY, jednocześnie wysyłka opisu stanowiska ( przekręcając nazwe/nazwisko klienta, dla którego poszukuję pracownika......). 3. BRAK KONTAKTU PRZEZ NASTEPNE 2 TYGODNIE. 4. Po tym czasie postanowiłem sam skontaktować się z Panią DP (inicjaly) zapytać na jakim etapie jesteśmy, czy sprawa aktualna. Dostałem odpowiedź, że w zasadzie dopiero zaczynają PROCES REKRUTACJI (zaraz zaraz, to jak to jest, firma proponuję pracę czy szuka do procesu rekrutacyjnego?) , ale możemy się umowic na wstępna rozmowę telefoniczną następnego dnia na godzinę 11.00. 5. Godz 11.00 następnego dnia - cisza..... 12.00 - cisza Zostalem olany więc za pośrednictwem LinkedIn kkntaktuje się z Panią DP, wyrażam swój żal spowodowany takim potraktowaniem. Zero informacji, zero wyjaśnienia. 6. 14.00 Pani DP pisze sms oraz wiadomość na LinkedIn, że bardzo przeprasza, musiała nagle wyjść z pracy, nie miała czasu poinformować o sytuacji (serio?? Sms pisze się 20sekund).... 7. Myślę sobie, dobra, ciekawi mnie to stanowisko pracy, zdarzają się różne sytuacje, może jakiś wypadek, może coś naprawdę poważnego. Daje więc Pani DP informacje, że ok, proszę o telefon o konkretnej godzinie, ponieważ nie będę drugi raz dla niej zmieniał całego planu dnia, mam swoje zajęcia. 8. Efekt taki, że Pani DP nie skontaktowala się po raz kolejny. Reasumując FIRMA NIEPOWAZNA!! FIRMA KRZAK!!! PSEUDO REKRUTERZY. RADZE OMIJAC Z DALEKA, NAJLEPIEJ KASOWAC WIADOMOSCI OD PANI DAGMARY P. DLA TAKIEJ FIRMY JESTES (usunięte przez administratora) I KOLEJNYM CV, KTORE JEST WYKORZYSTYWANE ABY POCHWALIC SIE ZEBRANIEM KANDYDATOW. TRAGEDIA..... JESLI KTOS NIE WIERZY, PODEJRZEWA, ZE PISZE TO WSZYSTKO JAKO KONKURENCJA, ZAPRASZAM POD TYM POSTEM ZOSTAWIC MAIL, WYSLE SCREENY Z SMS ORAZ (usunięte przez administratora) POZDRAWIAM

Zostaw merytoryczną opinię o HR Mind - Pabianice

• Jak się pracuje w HR Mind?

Zobacz opinie na temat firmy HR Mind tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

HR Mind