Opinie o Mango Mama Rynek Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mango Mama Rynek Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mango Mama Rynek Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Restauracje
Restauracje Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mango Mama Rynek Sp. z o.o. w Wrocław

Xyz Nowy wpis

Firma sama w sobie jest bardzo przyszłościowa, jednak Kadra Zarządzająca Spółki jest bardzo bardzo toksyczna i negatywna. Nie ma czegoś takiego jak pozytywny feedback, nie ma zbierania opinii, nie ma żadnej komunikacji, nie ma rozwoju a tylko gnojenie. Główny w chwili obecnej przełożony (nie Sara i David) mobbinguje ludzi w pracy i jest arogancki a także nie potrafi zarządzać pracownikami. W chwili, w której „Zarządowi” coś nie pasuje Sara z Davidem zaczynają pracownika traktować jak powietrze. Większość umów jest tak skonstruowana żeby odprowadzać mniejsze podatki. Nie wspominając o pieniądzach wypłacanych pod stołem w formie gotówki. Praca sama w sobie jest chaotyczna, bez wcześniejszego przeszkolenia, a później już są tylko wymagania i krytyka bez szansy na poprawę. Nie ma sensu psuć sobie zdrowia psychicznego, bo i tak dostaniecie najniższa krajowa na umowie zlecenie, bo jesteśmy studentami. Taka prace bez żadnych benefitów można znaleźć w każdej innej gastronomii. Poza tym w ostatnim czasie pracownicy na Restauracjach nie dostają takiej ilości godzin jak by chcieli. Jeśli chcecie dorobić sobie na mieszkanie na studiach to zdecydowanie nie tu.

Marcus Nowy wpis
@Xyz

Zdecydowanie się zgadzam Jedno to (usunięte przez administratora).. Drugie to problemy z naliczaniem pensji Najgorsze to wielkie fochy Dawida i Sary Jednego dnia kochają, pozdrawiają a innego każą zwalniać bez słowa i udają wariata ze nie znają Potem oczywiście nie chcą płacić twierdząc ze się gdzieś ich okradło Już dawno PIP, PIH I sanepid powinien ich sprawdzać i karać O higienie na zapleczu nie wspomnę bo jej brak Oby kiedyś karma do nich wróciła !!!

Administrator Nowy wpis

Mango Mama Rynek Sp. z o.o. jest w trakcie poszukiwania osoby na stanowisko HR Business Partner w Wrocław. Wziąłeś udział w tym procesie? Na co Twoim zdaniem powinny zwrócić uwagę osoby rozważające pracę w firmie.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Mango Mama Rynek Sp. z o.o.

Pracownik firmy - Firma

01.06.2023 09:06

Czym zajmuje się Państwa firma?

Mango Mama Rynek Sp. z o.o.ikona wywiad

MANGO MAMA to dynamicznie rozrastająca się sieć lokali, serwujących kuchnię Dalekiego Wschodu z wykorzystaniem świeżych, naturalnych składników. Na chwilę obecną Mango Mamę można spotkać we Wrocławiu w 6 lokalizacjach: Mango Mama Nadodrze (ul. Jedności Narodowej 77), Mango Mama Rynek (ul. Św. Mikołaja 18), Mango Mama OVO (ul. Podwale 83), Mango Mama w centrum handlowym Magnolia Park, Mango Mama w centrum handlowym Wroclavia i Mango Mama w centrum handlowym Ferio Gaj.

Jaka misja przyświeca Państwa działaniom?

Mango Mama Rynek Sp. z o.o.ikona wywiad

Stawiamy na jakość, świeżość i najwyższe standardy obsługi, wierząc, że każdy posiłek jest niesamowitą podróżą i może stać się niezapomnianym doświadczeniem dla naszych gości. Naszą misją jest łączyć ludzi przy jednym stole. Pokazujemy, że jedzenie przyrządzone z miłością – szczególnie takie, którym można się dzielić ze swoimi bliskimi - to poza satysfakcją samą w sobie, po prostu jeden z najważniejszych elementów życia.

Jak wyglądały początki firmy?

Mango Mama Rynek Sp. z o.o.ikona wywiad

Wszystko zaczęło się w 2015 roku, wraz z otwarciem lokalu na wrocławskim Nadodrzu. Od tego czasu przeszliśmy długą drogę, by dotrzeć tu, gdzie jesteśmy teraz. Pomimo upływu lat, lokal przy Jedności Narodowej w dalszym ciągu cieszy się dużą popularnością i charakterystycznym, rodzinnym klimatem. Pomysł na działalność zrodził się z pasji i chęci przybliżenia naszym Gościom indyjsko-tajskich smaków - a wszystkie te doznania oczywiście w towarzystwie najlepszej obsługi.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Mango Mama Rynek Sp. z o.o.ikona wywiad

Mango Mama składa się z 6 lokali (działających we Wrocławiu) oraz Centrali. Każda z restauracji zatrudnia pracowników kuchennych oraz pracowników Frontu. W przypadku restauracji działających w systemie Quick service, obowiązki na stanowiskach kuchennych i frontowych mogą się powielać ze względu na wspólną przestrzeń pracy. Na czele każdej restauracji stoi Manager, który jest odpowiedzialny za całokształt funkcjonowania lokalu, w tym: szkolenie nowych pracowników, obieg dokumentów i kreowanie odpowiedniej atmosfery w lokalu. W ścisłej współpracy z Managerami są Shift Liderzy, którzy bezpośrednio odpowiadają za przebieg zarządzanej przez nich zmiany. W skład teamu restauracji wchodzą również takie stanowiska jak: HOST (kelner), Barman, Kasjer/Pakowacz, Pomocnik Kuchenny, Kucharz Liniowy, Kucharz Główny, Szef Kuchni. Centrala Mango Mamy to: dział operacyjny, dział finansowy, HR i kadry oraz marketing.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Mango Mama Rynek Sp. z o.o.ikona wywiad

Aktualnie intensywnie rekrutujemy pracowników restauracji do nowo powstałych lokali.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie?

Mango Mama Rynek Sp. z o.o.ikona wywiad

Za rekrutację odpowiada dział HR. To pracownicy tego działu zajmują się publikacją ogłoszeń na portalach internetowych. Również oni dokonują wstępnej selekcji kandydatów i kontaktują się telefonicznie z wybranymi osobami. Jeżeli rekrutacja dotyczy stanowiska restauracyjnego, kandydat zostaje zaproszony na dzień próbny, gdzie przez trzy godziny ma szansę obserwować, jak wygląda praca lokalu, poznać swoich przyszłych współpracowników i dowiedzieć się więcej na temat stanowiska, które chciałby objąć. W przypadku rekrutacji na stanowiska Managerskie i Centralne, po rozmowie telefonicznej, kandydat zostaje zaproszony na spotkanie w jednej z restauracji. Jeśli zakwalifikuje się do kolejnego etapu, otrzyma od nas zadanie typu case study, a tym samym możliwość zaprezentowania swoich kompetencji w praktyce. Na trzecim etapie prowadzone są rozmowy bezpośrednio z kierownikiem zespołu, do którego aplikuje kandydat.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Mango Mama Rynek Sp. z o.o.ikona wywiad

Nowy pracownik przechodzi przez kompleksowe szkolenie, które trwa od dwóch tygodni do miesiąca, w zależności od stanowiska.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Mango Mama Rynek Sp. z o.o.ikona wywiad

Stawiamy na rozwój pracowników poprzez inwestycję w ich szkolenie oraz możliwość rekrutacji wewnętrznych. Mango Mama umożliwia swoim pracownikom awanse na wyższe stanowiska, ponieważ wychodzimy z założenia, że to nasi pracownicy najlepiej znają specyfikę firmy i rozumieją wartości, którymi kieruje się marka.

Jaka atmosfera panuje w Mango Mama?

Mango Mama Rynek Sp. z o.o.ikona wywiad

Mango Mamę tworzą przede wszystkim nasi pracownicy i to oni mają wpływ na atmosferę tej firmy. Relacje pomiędzy pracownikami i energia, jaka panuje w restauracji, są kluczowe dla naszego sukcesu. Właśnie tą energię staramy się oddać naszym Gościom, którzy wracają do nas nie tylko ze względu na pyszne jedzenie, ale również niepowtarzalny klimat i prawdziwie serdeczną atmosferę. By osiągnąć odpowiedni stopień zgrania zespołu, uczymy od podstaw tego, jak ważne jest dla nas koleżeństwo i wzajemna pomoc. Znaczące w tej integracji są również coroczne eventy dla naszych pracowników, podczas których mamy okazję wspólnie zasiąść do stołów - oczywiście w towarzystwie pysznych dań - i cieszyć się swoim towarzystwem.

Jakie macie Państwo plany rozwojowe?

Mango Mama Rynek Sp. z o.o.ikona wywiad

Apetyt Mango Mamy rośnie w miarę jedzenia. Plany mamy duże i ambitnie, konsekwentnie przygotowujemy się do kolejnych otwarć i poszerzania naszej oferty, a co za tym idzie, zwiększenia zatrudnienia.

Witajcie. Pytanie dotyczące pracodawcy Mango Mama Rynek Sp. z o.o.. Czy zespół wdraża nowo zatrudnionych pracowników? Czy dobrze jest pracować u tego pracodawcy? Dziękuje szczerze za podpowiedź.

Tak, ja przeszłam 2tygodniowe szkolenie zakończone testem wiedzy. Dostosowali się pod mój plan zajęć na studiach i te pierwsze zmiany treningowe trwały 3-4h. Po zaliczeniu szkolenia samodzielnie zaczęłam pracować na sali. Pracuję już 1.5 roku, zespół jest mega zgrany, wielu z nas poleca do pracy swoich znajomych, zwłaszcza do zespołów w nowych lokalizacjach. Warto aplikować.

Ewelina
@pracownik

Zobaczyłam zadeklarowany półtoraroczny staż pracy. Czy po takim okresie już w jakikolwiek sposób odzwierciedla się to w oferowanym wynagrodzeniu? Odnośnie tych poleceń jest to z własnej inicjatywy czy został może wdrożony system, który działa w niektórych firmach? Mam na myśli dodatkową kasę. Na czymś jeszcze można ja uzyskać?

Firma Mango Mama Rynek Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Opiekunka do starszej osoby. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Bardzo toksyczna atmosfera. Właściciele nigdy nie powiedzą ci, na czym stoisz. Mogą się do Ciebie uśmiechać, żartować, a tak naprawdę myślą nad zwolnieniem ciebie. Wszystkie innowacje i pomysły, które wychodzą z ich inicjatywy NIGDY nie są w żaden sposób głębiej przemyślane, nie są też otwarci na czyjeś przemyślenia (tutaj chodzi o pierdoły, ale też o znacznie poważniejsze sprawy. Dawid zachowuje się jak dziecko w piaskownicy, w której wszystko ma być po jego myśli, nawet jak te myśli są irracjonalne. Potwierdzam moją przedmówczynię, że w momencie zwolnienia jakiegoś pracownika, czy gdy pracownik sam da wypowiedzenie, to Dawid i Sara traktują tę osobę jak powietrze - nawet na nią nie spojrzą i się nie pożegnają. Pracownikom też nie płacą za nadgodziny, kręcą z umowami. Uważam, że miejsce to jest bez przyszłości, przez chory brak organizacji i zmieniania wszystkiego pod "widzi mi się" właściciela, nie warto tracić zdrowia psychicznego. Radzę omijać szerokim łukiem.

Hmm

Naprawdę tak pięknie i różowo, że nie ma negatywnych opinii? Przecież wielu z Was zwolniono z byle powodu (albo bez powodu), byliście „winni” kiedy to super „wspaniali indyjscy kucharze” mogli Was wyzywać, (usunięte przez administratora), mówić do ukraińskich kelnerek (usunięte przez administratora), bez żadnych konsekwencji ze strony właściciela. Zawsze to obsługa jest winna, że nie rozumie innej kultury (dla mnie braku kultury), jakby tego było mało to 50% napiwków oddajesz kucharzom. O oszukiwaniu na umowach, ZUS, płaceniu w kopertach nie wspomnę… Właściciel z uśmiechem na ustach Was okradnie… jeśli będzie Wam dane z nim w ogóle porozmawiać…

Ewelina
@Hmm

tzn no z tym napiwkiem dla kuchary tylko pod warunkiem jak kasy było mało to nie tak le chyba? gorzej jakby cały czas kazali oddawać? czyli z tego co piszesz trudno tu było o pracę zespołową jak było negatywne spojrzenie co do dzielenia napiwków? a warunki finansowe na tych wszystkich stanowiskach ostatecznie jakie są? o kopercie wspominasz więc zastanawiam się jak ostatecznie zarobki wyglądają...

Zostaw merytoryczną opinię o Mango Mama Rynek Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Mango Mama Rynek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mango Mama Rynek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Mango Mama Rynek Sp. z o.o.