Opinie o Fobest Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Fobest Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Fobest Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fobest Sp. z o.o. w Warszawa

Administrator Nowy wpis

Fobest Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko Kierowca c. Jakie warunki zatrudnienia oferują? Czy można liczyć na umowę o pracę?

Krystian Nowy wpis

Firma taksówkarska, która dba o komfort kierowców, oferując czyste i dobrze utrzymane pojazdy.)

Sebek Nowy wpis

Miła obsługa, zawsze szybkie rozwiązywania problemów związanych z aplikacją. Dobre zniżki i dbanie o kierowców

Pracownik Nowy wpis

Bardzo dobry partner rozliczeniowy! Polecam każdemu, można pracować jak na swoim aucie tak i wynajmować.

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Fobest Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Pracownik ds. administracyjno-kadrowych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
logo firmy Magazynier
Jędrzejów
DP CLEAN TECH POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Kierownik

Ukraińska mafia! Zwalczają innych taksówkarzy, np. Polskich. Przy byle otarciu wzywają policję żeby inny taksówkarz dostał 10 punktów i stracił pracę! Prawdopodobnie radzą swoim hamować na zielonym, żeby spowodować stłuczkę i brać z ubezpieczenia. Stare triki. Polscy kierowcy, uważajcie na ten scam!

Krystian

Na taxi jeżdże już od 6 lat i przeszedłem przez kilku partnerów - jak na razie fobest bezkonkurencyjny. Wypłaty zawsze na czas, luźna bezstresowa atmosfera + własna stołówka dla kierowców.

Bożena
@Krystian

No stołówka to super atut, a co ciekawego serwują? Musicie coś dopłacać i czy ewentualnie można wziąć do autka na wynos? No chyba, że w autach nie wolno wam jeść?

@Bożena

Zupa + drugie danie + kompot za 20zł, z tym że porcje takie że mi starcza za obiad i kolację :)

Bożena
@Krystian

Super, to dla mnie pewnie na dwa dni spokojnie. ;) Jeździły tu u was jeszcze niedawno jakieś kobiety? Z tym chyba problemu nie ma?

@Bożena

Nie, nie ma z tym problemu :) Chociaż wiadomo większość kierowców to faceci, to zdażają się również kobiety i bez problemu się u nas odnajdują :)

Mati

Szybka rejestracja na kierowcę taxi i miła obsługa. Pracuje około rok czasu do tej pory brak opóźnień z wypłatami

Tadek
@Mati

A ile można zarobić czy można dostać bana rękę 1,5 tys. na tydzień?

@Mati

Wymagają doświadczenia w pracy jako kierowca czy nie?

zainteresowany

na jakie warunki może liczyć kierowca u nich?

Zostaw merytoryczną opinię o Fobest Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Fobest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fobest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fobest Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fobest Sp. z o.o.
  • Zygmunta Krasińskiego 29 lok. 38