Opinie o Michał Warzecha Mat-Bus w Bogucice Drugie

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Michał Warzecha Mat-Bus. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Michał Warzecha Mat-Bus na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przewóz osób - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Michał Warzecha Mat-Bus w Bogucice Drugie

Na stronie firmy wisi ogłoszenie dla kierowcy. Wymagają kursu na przewóz osób. Wie ktoś czy firma pomaga finansowo w ogarnięciu tego kursu? Szukam pracy i nie stać mnie aktualnie na samodzielne pokrycie kosztów. Czy jest taka możliwość u tego pracodawcy?

Dzony

Witam. Z tego co się orientuję to pracodawca sponsoruje kurs na prawo jazdy pod warunkiem że będziesz u niego pracował minimum 3 lata

Natka Nowy wpis

Witam serdecznie, z partnerem widzieliśmy niedawna ofertę dla mechanika pojazdów samochodowych. Jest dość krótka, wpisano jedynie zakres zadań. Zastanawiamy się na jakiej podstawie mógłby zostać przyjęty jeśli ma 4-letnie doświadczenie. znacie widełki?

kandydat Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 4 dni.

Czy osoby wpisujące tu opinie umieją czytać ze zrozumieniem ????? TO JEST STRONA POŚWIĘCONA DLA OSÓB, KTÓRE OPISUJĄ I SZUKAJĄ OPINII O FIRMIE JAKO PRACODAWCY !!!

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Mechanik Lotniczy w Michał Warzecha Mat-Bus i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Nie widzę do tej pory, żeby ktoś podał aktualne stawki dla kierowcy, a starymi ofertami to nawet nie ma się cos sugerować raczej. To jakaś tajemnica? No mam nadzieję, że nie. Jeśli ktoś jest w stanie podać zarobki bo się orientuje, to z góry dziękuję.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Michał Warzecha Mat-Bus na stanowisko Przyjmę pomocnika tynkarza bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)

Najgorzej przewalone jest jak pasażerowie się ostatnio wkurzają na trasie Busko Zdrój -KATOWICE przez Pińczów, Miechów bo w Gołonogu gadają że od 1.01.2024r przystanek dla wysiadających linii jest Gołonóg Podlesie 02,a Szefo podaje Gołonóg Manhattan zintegrowany przystanek autobusowy z Tramwajami Śląskimi. Nawet ostatnio na FB fanpage zarząd dał informacje by pasażerowie przestali podczas pracy nękać kierowców. Że przystanki są "po drodze" czyli Urząd Miasta w Dąbrowie Górniczej swoje,a przewoźnik swoje ????

Faktycznie tak jest, że kurs może zostać zaproponowany pracownikowi jeśli ten zdecyduje się na 3 lata pracy? czy znacie szczegóły? Mam na myśli chociażby jakieś konsekwencje / kare za niedotrzymanie tych terminów? Do tego czy pracodawca może sam zrezygnować ze współpracy? jakieś porozumienie stron? I czy średni staż pracowników może przewyższać te założone 3 lata?

nie wiem czy to taki koszt, ale skoro tak już piszesz to jakieś dodatkowe dokumenty trzeba po prostu podpisać? Czy są tu może umowy lojalnościowe? I do jakiego okresu czasu trzeba się rozliczyć?

Ank

Hehe umowa u warzechy lojanosciowa jak szybko przyjdziesz to tak samo szybko(usunięte przez administratora)polecam urząd pracy dają dotacje dla młodych albo gwarant pracy to ci zfinansuja gratis tu nie ma na co liczyć świadectwo jest drogie badania są drogie egzamin drogi nie ma nic taniego skorzystaj z tych porad tu się nie ma co pchać takie moje skromne zdanie

Dzony

Dawid

Macie wypłaty na konto przelewane tak?

@Dawid

No mamy minimum bo reszta pod stołem a później 800zl emerytury a właściciel się pasie bo mu hajs zostaje z podatków jak wszyscy na minimum i koperta to co się dziwić ze go stać na fure za banke no ale sami się na to godzilismy naszczescie już te czasy minęły

@Ank

Minimum, czyli najniższa krajowa na konto, tak? A pod stołem to ile? Bo próbuje ogarnąć ile można zarobić tutaj. Stawka jest jakoś indywidualnie ustalana? Wysokość wypłaty jest zależna od doświadczenia itp?

Łucja

Szukali kogoś jako Kierowca Autobusu. Może ktoś opowiedzieć o sposobie naliczania pensji? Czy to zależy od przejechanych kilometrów? Czy od czasu za kółkiem? Wiecie coś?

@Łucja

Prnsjia jest marna lekko ponad minimum dlatego nie ma osady na te złomy bo tego nie można nazwać autobusem uciekaja nawet emeryci to co się dziwić (usunięte przez administratora) już 20 za brama nie czeka nędza inwigilacja kamery i non stop źle to niech se sam robi

@Anna

Dlaczego za 50 zł jeżdżą ludzie upchani na stojąco ponad 2, 5 godz do Katowic?Skandal!Jechaliśmy raz i nigdy więcej nie pojedziemy.

Sylwek
@@Anna

Bo to prywaciarz jest.

xxx

Porządna podstawa plus premia za każdy przebadany samochód - grunt to motywacja! Sam bym tego lepiej nie ujął. A słowa te zamieszczono na ich stronie, tam gdzie szukają diagnosty samochodowego z uprawnieniami TDT. Kto zatem dopisze ciąg dalszy? Jak tu się współpraca układa i jaką podstawę oraz premię da się uzyskać?

Morawia

Bus z Pińczowa o 7:35 w Morawicy 8;12 kierowca nie pozwolił wysiąść na wcześniejszym przystanku przed korkiem w Morawicy . Chyba stają co drugi przystanek

Xxx

Moja opinia jest negatywna, ponieważ kierowca jadący busem Kielce Pińczów jeździ jak chce i nie zwraca uwagi na osoby stojące na przystanku. Ostatnio czekałam na busa w Piasecznej Gorce. Kierowca widząc korek skręcił sobie na skróty!!! O takich sytuacjach powinni być informowani klienci, ponieważ ktoś może spieszyć się do pracy!!!

Ewelina

Bus ostatni 19.20 dnia 2 stycznia 2023 nie przyjechał w ogóle ludzie czekali 40 min brak jakiejkolwiek informacji to ostatni kurs ludzie z pracy nie mieli jak wrócić, pani z informacją z dworca głównego chciała uzyskać jakąś informację bezskutecznie ale ceny bilety od razy podniósł

Nick jak Nick

Wsiadasz do busa, a tam niespodzianki i wyzwiska. Przejazd od bazar przy ul. Seminaryjskiej do dworca autobusowego w Kielcach kosztuje 5 zł - odległość 2,5 km. Na moje pytanie o brak cennika w widocznym miejscu kierowca nazwał mnie (usunięte przez administratora).

IWONA

TA FIRMA PO PORAŻKA. NA TRASIE KRAKÓW - BUSKO.LUDZIE STOJĄ . OGRANICZONE KURSY W CIĄGU DNIA.

Jerzy

Wracałem 19 kwietnia 2022 o godz.14.30 po Świętach Wielkanocnych z Pińczowa do Krakowa.Firma Mat-Bus wiedząc że po świętach wraca do Krakowa dużo ludzi, zwłaszcza studentów a najwięcej wsiada w Busku, to zamiast podstawić duży autobus to podstawili busa.Zajechaliśmy do Buska a tam na przystanku tłum ludzi chętnych do jazdy.Kierowca wziął telefon i zadzwonił do firmy po większy autobus ale zamiast jechać w dalszą drogę ten kretyn czekał (a razem z nim pełny bus ludzi) 40 minut na przyjazd autobusu po to żeby wszyscy z busa przesiedli się do większego autobusu i dosiedli się czekający w Busku i dopiero po tym zabiegu pojechaliśmy dalej.W rezultacie podróż trwała 3 godziny i 10 minut! To szczyt ignorancji! Przecież jeżdzą na tej trasie od lat i wiedzą że po świętach w Busku wsiada dużo ludzi więc zamiast od razu podstawić autobus to chcieli przyoszczędzić na benzynie bo wiadomo że bus spala mniej.Ale co to obchodzi pasażera że jakiś matoł ma węża w kieszeni i brakuje mu wyobraźni?

M

Najgorszy przewoźnik z jakim miałam do czynienia. Kierowcy to chamy i buraki, jeżdżą jak wariaci . Byłam świadkiem potrącenia sarny przez kierowcę na trasie Busko Zdrój - Kraków 14.07.2019. kierowca zbytnio nie przejął się tym i pojechał dalej.

jola
@M

to dobrze, bo ja kiedyś widziałam jak wysiadł i zabrał do bagażnika, powiedział że na obiad będzie.

Bus

Ile godzin pracy jest dziennie jako kierowca busa?

juzek
@Bus

kostucha

tak, również z ostatnią konsultacją

Zostaw merytoryczną opinię o Michał Warzecha Mat-Bus - Bogucice Drugie

• Jak się pracuje w Michał Warzecha Mat-Bus?

Zobacz opinie na temat firmy Michał Warzecha Mat-Bus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Michał Warzecha Mat-Bus?

Michał Warzecha Mat-Bus