Mat-Bus

Bogucice

Opinie o Mat-Bus

Natalia

Widzę, że wypowiadają się sami klienci. A czy ktoś pracuje może w Mat-Bus i wypowiedziałby się na temat pracodawcy? Wyrażając swoją opinię pomagacie osobom, które chcą się zatrudnić.

6795D

Busy prawie nigdy nie przyjeżdżają zgodnie z rozkładem, na przystanku dzisiaj spedziałam godzinę a autobusu nie było

lula

jechałam z tym przewoźnikiem ,horror. Bus przeładowany do granic , ludzie stali w przejściu , na zakrętach zwalniał żeby się na bok nie przewrócić. Dojechałam ledwo żywa ze stresu.

Troche kultury

Mat bus to fatalny przewoznik np za bilet Pinczow-Kielce 7 zl czyli dziennie 14 zl i z powrotem po pracy musisz stac na nogach do Morawicy zadna wygoda jak za 14 zl Masakra jednym slowem kierowcy nie nauczeni kultury no tak zbulwersowani bo za grosze pracuja ALe zeby odreagowywac na klientach no nie ladnie !!!mam nadzieje ze wlasciciel doczeka sie wreszczie konkurecji.Juz Pan jednego klienta stracil do pracy dojezdzam samochodem

mikek

kili, nie jestem pewien czy oni aby ma pewno kazdemumdaja od razu umowe o prace. slyszalem, ze najpierw trzeba ich przekonac, ze warto dac osobiscie umowe o prace. podobno daja calkiem przyzwoite zarobki

Krzysztof

Pozytywne opinie pisze chyba właściciel... Nikomu nie polecam tej firmy. Wystarczy zobaczyć co jest wyżej opisane po ile godzin się tam jeździ. Warto popytać kierowców, którzy tam pracowali jak jest z ubezpieczeniem, czy jest i jaka jest umowa o pracę i po ile godzin się jeździ dziennie i w miesiącu. Na tirach średnio zarobki są następujące: podstawa-najniższa krajowa czyli 1355 zł na rękę plus 0,25 zł/km. Ile zatem powinien zarobić kierowca, który robi busem po 450 czy 500 km na dzień? Sami sobie policzcie. A praca jest nie mniej cięższa o ile nie gorsza, co kawałek stawać i użerać się z pasażerami. Jak myślicie ile się w Mat busie zarabia???

Mateusz

Witam Jest to według mnie najlepsza firma przewozowa w rejonie. Dużo inwestują w nowe busy, którymi jeździ się wspaniale. Kierowcy są na ogół bardzo mili. Gdy coś było nie tak i zadzwoniłem do bazy to od razu zareagowali :) Cudowna firma nie ma sobie równych :) Pozdrawiam

Asterix

Zwyczajnie 14h kolego, robisz 4×Kielce, do tego jeszcze jakieś kółko na wioski lub 1Kielce+Katowice, ewentualnie dwa Krakowy.. 450km to norma i mało wolnego, weekendy często pracujące.

kierowca

Zgadzam się że czasem puszcżą nerwy, ale wśród pasażerów też zdażają się elementy

gość

Witam wracałam dziś z kielc o godz.10:33 z bardzo nie przyjemnym kierowcą krzyczał na ludzi ze maja ulgi ze jeżdżą z opiekunami ze on wozi ludzi a nie ma z tego utargu jak wsiadali młodzi z miesięcznymi to tez komentował we Włoszczowicach siadla młoda dziewczyna z dzieckiem i zapytała czy może schowac wózek do bagaznika to krzyczał ze ma zepsuty bagażnik i że powinna jechać innym kursem ponadto jechał jak wariat chamowal gwaltownie poprostu jak by wiózł zwierzęta albo gorzej stary siwy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] takich ludzi nie powinno się zatrudniać w tak dobrej firmie....

Zdzichu

Firma "Super", wystarczy porozmawiać z kierowcami którzy tam pracowali...Na stronie internetowej Mat Busa ciągle jest informacja, że szukają kierowców. Do tego na płocie Mat Busa przy drodze lecącej przez Bogucice wisiał chyba od dwóch lat szyld, że szukają kierowców, czy nadal wisi, nie wiem. Czy to dobra firma? Niech każdy sam sobie popyta wśród kierowców to się dowie...Wiele dowie. Czy jakby to była spoko firma, to by ciągle szukali kierowców??? Oto jest pytanie...

qemka

hehe, tu są same pozytywne opinie! bo mat-bus to przewspaniała, cudowna, anielska firma, a takich ze świecą szukać! :D

driver

Wcześniej były tu negatywne opinie, które niestety zniknęły,więc każdy sam sobie wyrobi zdanie o takim pracodawcy...Te pozytywne opinie, no cóż, pozostawię bez komentarza...

Trubadur

Samochody w różnym stanie technicznym - są takie, które trzeszczą, piszczą, skrzeczą, wyją, a są takie, które ładnie śmigają. Godziny pracy zależą... niektórzy robią 4 kółka, inni sześć. Jeśli pracujesz więcej to masz np. co drugi czy trzeci dzień wolny.

kierowca

Kierowcy pracują zgodnie z przepisami o czasie pracy.Zarobki są bardzo dobre plus wysokie premie. Autobusy w bardzo dobrym stanie technicznym .Szef jest super facet dba o pracowników. Stawiam tej firmie ocenę celującą

Stały klient

Mat-Bus to bardzo dobry przewoźnik, moim zdaniem jest to jedna z najlepszych firm przewozowych w okolicy .....

Zostaw opinię o Mat-Bus - Bogucice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mat-Bus