Nić dziwnego mnie wyrzucili po kilku latach pracy bez słowa zjechałem z trasy i wypowiedzenie zawsze wszystko robiłem na czas ładunki dowożone i odbierane bez uwag premie za spalania praktycznie co miesiąc ale co ja wiem jestem tylko biednym kierowcą może 10 lat to ich limit zatrudnienia lub może jestem już za stary dla nich tylko 46 l wiele to zwolnienie mnie nie obeszło miałem za miesiąc iść i tak na autobus i być co dzień w domu po prostu dluzsze wakacje dostane wypłatę za urlop zeszly rok 20 dni i ten do kwietnia poradzi se człek a oni niech się bujają i najedza nie sądziłem że zostane tak potraktowany trudno zmieniło sie biuro to jak widać pracownik to tylko zasub i numer którego można sie pozbyć z dnia na dzień i najlepsze wypowiedzenie bez swiadczenia dalszej pracy ok i ukraincy oraz Białorusini co firma nimi stoi sie najedza tylko tak dalej a sami będą jeździć po tylu latach wyrzucony jak śmieć czy (usunięte przez administratora) masz 15 minut na zebranie swoich zeczy i wypat brawo nie polecam tego pracodawcy bo nie znasz dnia ani godziny