Opinie o Med Professional Sp. z o.o. w Przeźmierowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Med Professional Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Med Professional Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Med Professional Sp. z o.o. w Przeźmierowo

Edmund z Wyszkowa

Ja dziś z żoną byliśmy na spotkaniu , mimo naszego sceptycznego podejścia do takich spotkań milo byliśmy zaskoczeni ... mimo złożonej nam propozycji zakupienia w preferencyjne cenie sprzętu do masażu nie podjęliśmy decyzji . Otrzymaliśmy upominek obiecany za spotkanie .Polecamy

Helena z Tarnowa

Byliśmy na spotkaniu w Tarnowie w hotelu Cristal Park. Szybko, sprawnie, miło. Kupiliśmy tylko robot wielofunkcyjny bo resztę produktów już mamy. Polecam tą firmę jest godna zaufania.

JANUSZ Opoczno

Pani Ania świetnie prowadziła spotkanie. Duża wiedza i świetna prezencja. Byłem w szoku jak na wyjsciu po spotkaniu pomimo iż nic nie kupilem, z wyjatkiem maści którą polecam, to z żoną dostalismy fajny prezent. Uczciwa firma, polecam.

Jadwiga i Edward

Zakupiliśmy z firmy Med Professional cały zestaw do masażu i odkurzacz piorący. Wyroby są wysokiej jakości a dzięki temu my jesteśmy zdrowszymi emerytami.

Brałeś udział w rekrutacji do Med Professional Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Akademia Piłkarska Reissa - Trener UEFA B, UEFA C
Przeźmierowo
SportWin Group
logo firmy SPRZEDAWCA
Przeźmierowo
Netto Sp. z o.o.
Maria

Zakupiłam zestaw do masażu. Masuje się systematycznie i czuje efekty. Jestem zadowolona.

Magda z Warszawy

Byłam na spotkaniu miesiąc temu było bardzo miło i szybko :) zakupiłam matę z pasem jestem bardzo zadowolona :) masuje się cała rodzina a efekty już są W końcu czuje się jak ,,młody bóg,, Polecam ich sprzęt

Krzysztof z Pabianic

Spotkanie, zorganizowane przez firmę Professional Med sp. z o.o. przebiegło w pozytywnej atmosferze: pan prowadzący (Wojciech) w sposób profesjonalny i rzeczowy zaprezentował oferowane produkty. Jestem zadowolony z zakupionych produktów. Polecam.

Jacek z Płocka

Witam Zostaliśmy zaproszeni na spotkanie w Płocku , wraz z żoną pojawiliśmy się o wskazanej godzinie . Pani która wpisywała na listę gości bardzo miła ,poinformowała nas pokrótce o formie spotkania . Moje odczucia były mieszane , ale żona przekonała mnie że jak już przyszliśmy to zostańmy . Spotkanie trwające nieco ponad godzinę minęło nam błyskawicznie za sprawą prowadzącego który merytorycznie przekazał wiedzę na temat zdrowia , zdrowego kręgosłupa jak i kilka osobistych uwag. Podczas spotkania mieliśmy przyjemność z skorzystania z urządzeń oferowanych do masażu przez firmę. Po spotkaniu zostaliśmy zaproszeni na krótką ankietę odnośnie masażu po ankiecie otrzymaliśmy upominek do wyboru ,co mnie pozytywnie zaskoczyło. Będąc pierwszy raz na takim spotkaniu , nastawiony sceptycznie moja opinia jest jak najbardziej pozytywna . Możliwe że są różne firmy które prezentują swój towar w formie pokazów i opinie mogą być róże . Moja na temat mojego doświadczenia na + polecam , pozytyw. Jacek z Płocka pozdrawiam.

Stanisław z Łodzi

Polecam ????

Marian

Dziś byłem na spotkaniu w Grójcu .Mila atmosfera i sympatyczny prowadzący. Polecam MedProfessional Marian .

Wojtek

Bylem sceptycznie nastawiony od samego początku, jednak bardzo pozytywnie mnie zaskoczyli. Zakupilem mata masującą, wyciskarke i naprawde świetnie się sprawdzają te produkty. Dziękuję za profesjonalną obsługę nie tylko podczas pokazu.

Roman

Zakupiłem ze strony MedProfessional system do prania i odkurzania , bardzo jestem zadowolony . Polecam firme , Roman

Janina i Kazimierz z Wieliczki

Witamy Byliśmy w zeszłym tygodniu na spotkaniu , bardzo miła atmosfera , prowadzący jak i obsługa spotkania bardzo kulturalna . Z prezentowanych zakupów posiadaliśmy już matę masującą tym razem zakupiliśmy wyciskarkę. Kontakt telefoniczny po zakupie z naszym opiekunem bez zarzutu . Polecamy MedProfessional Janina i Kazimierz

klient

Firma nie spełnia obietnic wobec konsumenta, wadliwy produkt ciezko zwrócić, obsługa udaje że nic nie wie o zgłoszeniu reklamacji pomimo kilkukrotnego zwracania się z prośbą o zwrot, dodatkowo jak już uda się dogadać z obsługą telefoniczną wysyłka wadliwego towaru jest na własny koszt. (usunięte przez administratora) Nie pozdrawiam.

AP

Bardzo fajne produkty i te do masażu i te do gotowania. Dogodne warunki płatności, kompetentna obsługa, wszystko ok.

Wojciech K

Profesjonalna obsługa, ceny adekwatne do jakości sprzętów. Polecam wszystkim

klient gniezno

Kupiłem jakiś czas temu matę masującą. Polecam serdecznie każdemu kto cierpi na bóle kręgosłupa. Po miesiącu stosowania odczuwam znaczącą poprawę, coraz mniej mnie boli na codzień. Pozostałe produkty, także ok.

Magdalena

Uczestniczyłam w prezentacji produktów firmy Med Professional i chciałam pogratulować profesjonalizmu i wspaniałych prowadzących. Informacje podane w jasny,prosty sposób. Kupiłam córce nowoczesna wyciskarke,która działa łagodnie dzeki czemu pozwala zachować więcej wartości z warzyw i owoców. Najbardziej jednak ucieszyło mnie to,że formalności, płatności oraz cała otoczka związana z zakupami nie niosła ze sobą rzadnych przykrych niespodzianek,wszystko przebiegało zgodnie z informacjami podanymi na pokazie.

Zostaw merytoryczną opinię o Med Professional Sp. z o.o. - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w Med Professional Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Med Professional Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Med Professional Sp. z o.o.?

Med Professional Sp. z o.o.