Opinie o Kreativia Sp. z o.o. Sp. K w Przeźmierowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników na temat pracodawcy Kreativia Sp. z o.o. Sp. K, jak również Klientów firmy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kreativia Sp. z o.o. Sp. K o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kreativia Sp. z o.o. Sp. K w Przeźmierowo

Czy ta firma robi sobie jaja z nas? Obcieli nam pensje poprzez aneks do umowy i kilka osób piszę tu, że wszystko jest cacy i gra gitara. Dlaczego wszyscy co piszą te bzdury, że w firmie jest fajnie i srutututu nie powiedzą tego wprost - płacą mniej, obcieli nam wypłaty. Patrzenie na Kreativie przez pryzmat różowych okularów nie jest zdrowe. Od razu widać, że chodzi tylko o pozory dobrej opini na portalu go work. Mnie nie obchodzi co się tu dzieje, ale chce żebyście mi wypłacili wszystko co mi się należy, a nie rzucali nam na stól aneksy z obniżoną pensją. Ciągle rzucacie kłody pod nogi, a od pracownika oczekujecie niemożliwego. Nie dziwię się tej rotacji i tego ciągłego obsmarowywania firmy na wszystkich portalach. Mówiąc bez ogródek ta firma jest niewypałem, totalnym niewypałem. Nie pozostawie tego tak!

Operator

Ogólnie tragedia. Wyzysk pracownika. Ugadujesz się na pensje np. X i zostajesz z o tysiąc niższa z okresu próbnego. Nie polecam.

Mikołaj dtp

Jest dużo dtp inżynierów? Luźna atmosfera fair zarobki?

Adrian CNC ten przed Adrianem

Hejka najpierw chciałem pozdrowić P.Bartka (byłego mojego szefa) Wojtka Dyrektora ,Jarka do spraw technicznych , Dawida Darka Przema(od Golfa gT) I Lukasza grafika ^^ ogóle pracowałem tam dwa lata (odszedłem bo wyjechałem za granice^^ )firma (usunięte przez administratora) rozwojowa normalne umowy Szef daje szanse rozwoju wiara spoko , atmosfera miła nie ma żadnych komplikacji , jest problem wszyscy ci pomogą nie słuchajcie tej wiary co ty głupoty wypisuje ^^ gorąca poleceń ^^ nie pindolic się Atakować bo naprawdę ciekawe tam rzeczy się tworzy produkuje robi i nie wiem jak to nazwać ~~ ogólnie luzacko

Sąsiad
Kandydat

Możecie napisać jakie zarobki na produkcji na początek i jak wygląda sprawa podwyżek premi czy wraz ze stażem pensja rośnie i czy faktycznie przyjmują bez doświadczenia dzięki

Nick
@Sąsiad

Na produkcji wynagrodzenie zasadnicze zadowalające. Tzn. szału nie ma, ale też nie jest tragicznie, nie jest to minimalna pensja krajowa. Z podwyżkami kiepsko, sami z siebie Ci nie dadzą. Były osoby, które wnioskowały o podwyżkę, ale dostały odpowiedź odmowną, więc w niedługim czasie odeszły z firmy. Premii nie ma. Staż pracy nie ma żadnego wpływu na wysokość wynagrodzenia. Obojętnie czy pracujesz tam rok czy 8 lat. Nie wiem jak jest z jubileuszami, ale podejrzewam że nie gratyfikują. To jest dobra praca na początek kariery zawodowej, żeby nabyć trochę doświadczenia, nauczyć się czegoś. Przyjmują osoby bez doświadczenia.

S
@Nick

Dzięki to w takim razie zostaję tam gdzie jestem

Pracownik Nowy wpis
@Nick

Podwyżki są - ale trzeba o nie powalczyć, oczywiście przedstawiając argumenty. Brak premii i dodatków to największy problem tej firmy.

Weronika Nowy wpis
@Pracownik

Jak można powalczyć o podwyżkę? Trzeba wyrobić określone normy, mieć dany staż pracy czy jak? Jak duża jest ta podwyżka? Kto ma szansę na jej uzyskanie w Kreativii?

Pytanie Nowy wpis
Kandydat

A możecie napisać konkretnie ile się zarabia na produkcji na początek z premią bez premi stażowe bo to że płaca jest ok albo słaba to nic nikomu nie mówi

Szukaczlookacz Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.
Kandydat

Z tego co piszecie to zatrudniają przez agencję, wiecie którą i jak się można do nich zgłosić?

Czy Kreativia Sp. z o.o. Sp. K zapewnia kartę multisportu?

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Kreativia Sp. z o.o. Sp. K prowadziła rekrutację na stanowisko Młodszy specjalista ds. Planowania Produkcji. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Dlaczego zdecydowanie poleca
Kandydat

Dlaczego zdecydowanie polecacie ?

I ja

A ja polecam. Problemy jak wszędzie ale firma ok. Jeśli chodzi o drukarnie w poznaniu to i tak z najlepszymi ludźmi

Mak

Moim zdaniem piszesz bzdury choć masz prawo do swojej opinii. Firma z bdb podejściem

Co wchodzi w socjal Kreativia Sp. z o.o. Sp. K?

Fun

Social Media ;-)

Piątki bez krawatu xd

Xyz
@Pytanie

Kawa, herbata, cukier i mleko... Nadgodziny płatne pod stołem. O premiach i dodatkach świątecznych zapomnij. Nawet właściciel Ci życzeń nie złoży

Weronika
@Xyz

Skoro nie ma premii świątecznych... To czy są jakieś miesięczne? Jeśli tak, to za co i ile wynoszą? A jeśli nie, to na co w ogóle można liczyć w Kreativii prócz podstawowego wynagrodzenia?

@Weronika

Premii brak, a można liczyć na to, że będziesz pracowała z fajnymi ludźmi.

Dlaczego to super miejsce ?
Kandydat

Dlaczego to doskonałe miejsce dla pracownika ?

Szul
Kandydat

No no teraz to już chyba jest dużo lepiej ? Ktoś coś?

Anonim

Wypłata agencyjna, brak premii, zakaz palenia

Idealny polecający
Kandydat

Polecacie aplikować? Z kim jest rozmowa? Jak przebiega? Kogo szukają? Dlaczego ? Ile płacą? I dlaczego zdecydowanie lepiej niż inne spółki z Wielkopolski ? Jakie auto służbowe ma szaraczek pracownik ?

Pracownica
@Idealny polecający

Marka auta służbowego jest faktycznie kluczowa :-)

mama
@Pracownik

jesli ci nie wypłacili to musisz iść do sądu, ja i moi koledzy mamy wszystko zgodnie z ustaleniami i nie słyszałam aby ktoś czegoś nie dostał

Brus
@Pracownik

Obniżenie wypłat stało się już powszechnym faktem w Kreativii. Nie dziwi mnie to, że ludzie chodzą przygnębieni i wściekli. Nie dość, że ciężko wytrzymać z pewnymi osobami i ich bezsensownymi decyzjami, to teraz doszedł krzyż Pański w formie obniżenia płacy. Papierki nie kłamią, obniżki zatwierdzone oficjalnie. Od dawień dawna źle się działo w firmie, a te obniżki wypłat to już przysłowiowy gwóźdź do trumny. Niektórzy snują tu wizję firmy miodem i mlekiem płynącej ale to fikcja literacka. Nasza frustracja narasta na kadrę kierowniczą i te liche pensje. Czym sobie zasłużyliśmy na takie traktowanie nas?

Fakt
@Brus

Przecież tu nie pracujesz co widać od razu w opisie. Opinia nie prawdziwa i krzywdząca. Na pewno tak nie jest inaczej nie pracowało by tutaj tyle osób łącznie ze mną. Nawet jak zmniejszyli etat na papierze to i tak płacili całość. Co za bzdury piszesz.

Maki
@mama

Potwierdzam

antykre
@Fakt

urząd skarbowy chętnie się tym zainteresuje :)

Zaznajomiony ze sprawa
@Brus

Brus zobacz jak nieudolnie próbują tworzyć Ci poplecznicy szefa te żałosne posty. 1 post @Fakt 10:38, 2 post już jako @Maki 10:39 , w 3 poście nadal jako @Maki nawet idiot*a nie zauważył i nie zmienił nicku godz. 10:40. Kolejny post @antykre wskazuje, że to jedna i ta sama osoba. Tak działa się w firmie - łga i kłamie się na każdym kroku w żywe oczy, zaprzecza wszelkim krytycznym uwagą na temat firmy. Co do wypłat, tak każdy musiał podpisać zgodę na obniżenie dochodów w świetle prawa, papierek podpisany - nie masz nic do gadania. Żałosne prawda?

Bolek Lolek
@Zaznajomiony ze sprawa

Nie masz co robić?

Karol
@Zaznajomiony ze sprawa

Zdarza mi się wpisać jakieś uwagi dotyczące działalności tej firmy i staram się być w tym obiektywny. Dlatego mam też prośbę do innych. Nie piszcie tutaj rzeczy, które faktycznie nie miały miejsca. Nikt, nikomu kasy nie przyciął.

antykre
@Karol

niestety, 98% sytuacji przytoczonych tutaj miały miejsce. Nieprawdziwe są natomiast posty "zadowolonych" pracowników tej firmy - wszyscy którzy znają tę firmę, wiedzą kto je pisze.

Mat
@antykre

A podaj na jakiej podstawie obliczyłeś te 98% i dla czego ktoś miałby uwierzyć w to co piszesz ty i inni, zarówno dobrze jak i źle. Rozgoryczonemu zależy aby obsmarować błotem, prezesowi chodzi o to aby obsmarować złotem. Tylko głupiec wyciąga jakiekolwiek wnioski z tego miejsca. Ps ale zabawa przednia jak się czyta

Fakt
@antykre

Dobrze wiesz, że jak w firmie idą koperty pod stołem bez podatków ( niby nikt nic nie wie ), a boss dba tylko o to, żeby jego było na wierzchu, to żaden urząd biednemu szaraczkowi nie pomoże. Ta firma jest (usunięte przez administratora) zawsze taka była.

Dobitniej wyraz
@Pracownik

O co chodzi ? Oczerniasz?

Miro
Kandydat

Jak się tu pracuje w brygadowce? Spoko? Czy nie warto ?

Siwy
Klient

Witam.Jakie są wasze opinie o stanowisku monter maszyn technicznych ? Dziś dostałem telefon od firmy zapraszają mnie na rozmowę. Pozdrawiam.

Dtp Kacper
Kandydat

Czy grafik tu jest w stanie się rozwinąć? Nauczyć? Jaki sprzęt? Zmiennicy? Szkolenia? W jakich językach grafik działa? Jakie jezyki znają graficy ?

DPD Ryszard
@Dtp Kacper

Graficy znają wszystkie języki świata, w tym najważniejszy, zero-jedynkowy.

Inzynier germanista
Kandydat

Czy polecacie tu prace? Inzynier germanistyka Jakie możliwości rozwoju? Wynagrodzenia?

Mikołaj dtp

Jest dużo dtp inżynierów? Luźna atmosfera fair zarobki?

@Mikołaj dtp

Atmosfera była ok. Podkreślam słowo była.

Alfred
@Mikołaj dtp

Inżynier DTP? Kto to taki? To coś na wzór: Profesor EPnF (exportu plików na frezarkę)?

Kamil
@Ja

Atmosfera w firmie jest fatalna. Wszystko za sprawa nowej kadry zarządzającej. Kiedyś naprawde dobrze się pracowało.

Nick
@Kamil

Niestety ale masz rację. Atmosfera się popsuła, ludzie chodzą sfrustrowani. Jest to spowodowane przez kadrę zarządzającą oraz przez nową lokalizację produkcji i panujący tam chaos.

Max
@Nick

Dajcie im chwilę czasu. Byłem, widziałem. Jest spora przestrzeń i sporo sprzętu, do tego nowe maszyny. Potrzebują chwili, żeby to poukładać.

Gamgol
@Nick

Sflustrowany to Ty chyba jesteś. Nie umiesz przyjąć zmian. Mi się tam dobrze pracuje????

Ja

Pracowałem na okresie próbnym ze stawka taka jak teraz na umowie (niską) Żadnych podwyżek.Dziwne zasady podejścia do pracowników lub zupełny ich brak. W firmie rządzi kierownik,który skrupulatnie dąży do zwalniania się pracowników. Szkoda,ze tak łatwo dają ludziom odchodzić bo naprawde jeśli chodzi o produkcje to bardzo dobrze się pracowało.

Ty
@Ja

Zgadzam się z tą opinią w 100%. Ludzie na produkcji są świetni i pełni poświęcenia żeby firma się rozwijała, jednak ostanie posunięcia w kadrze zarządzającej powodują to, że wielu dobrych i wieloletnich pracowników coraz częściej myśli o zmianie pracy, a atmosfera w pracy jest gęsta. To nie jest taśma produkcyjna, tu nie da się przenieść w 100% metod zarządzania, zwyczajnie się to nie sprawdzi.

Gupek
@Operator

Ale (usunięte przez administratora)100 osób pracuje tutaj i większość znam. Nie gadaj głupot

Inż
@Operator

Jesteś pewny? Czy przychodzisz do konkurencji j dlatego tak piszesz ?

Sylwia
Klient

Czy jest lepiej ? Co.obiecują, że ktokolwiek w ogóle chce zacząć dla nich coś robić?

Trinity
@Sylwia

Osobiście nie narzekam...pracuje już kilka lat w Kreativii uważam że można się tu dużo nauczyć,a i bardzo dobrze zarobić jeśli tylko się chce pracować ...dla leniuszków ;) miejsca tu nie ma

Simon

Zacznijmy od pozytywów: wypłata w terminie, kwota taka na jaką byliśmy umówieni, próbują zmieniać te najgorsze elementy układanki (przez choćby degradację Łukasza) i... to by było na tyle. Atmosfera w pracy raczej jako donosicielsko - tajniacka. Grono (coraz mniejsze) ludzi od lat kolegujących się z Bartkiem, które uwielbia filozofię szeptania i zamkniętych drzwi. Bardzo niejasna polityka firmy odnośnie realnych wymagań, ustawiczna zmiana planów sprzedażowych, wieczne problemy z dotrzymaniem jakości (chociaż Arek robi co może, ale pewnych rzeczy chyba nawet on nie przewalczy), fatalna komunikacja między biurem, a produkcją. Brak jakichkolwiek benefitów, łącznie z tym, że jak pojawił się ekspres do kawy, to na samą kawę była robiona zrzuta pracowników - ten kto wrzucił do puszki, miał prawo pić kawę. Podsumowując, jeśli chcesz się gdzieś na chwilę zaczepić, masz gdzieś jakość pracy oraz lubisz otaczać się fałszywymi ludźmi, to Kreatvia jest właściwym miejscem.

Zainteresowany
@Simon

Fałszywi ludzie - kogo masz na myśli? Ogół pracowników? To chyba nie do końca sprawiedliwa ocena.

MON
@Simon

Masz wiele racji, problemy z komunikacją, na produkcji czy zamknięte drzwi do szefa (choć nie zamknięte dla ludzi) Są też fałszywi ludzie choć na szczęście dla nas pracowników to są wyjątki. Ciekawe czy tym wyjątkiem nie jesteś właśnie ty!

Patryk
@Simon

W pełni się z Tobą zgadzam. Fałsz, obłuda, masz poczucie, że nie wiesz czego możesz się spodziewać w tej firmie, ani jak długo popracujesz. Wszystko bardzo szybko się zmienia, również pracownicy. Ląduja jak brudy w koszu. Jest nowe ogłoszenie, szukaja kolejnego jelenia na kilka miesięcy do pracy: (usunięte przez administratora)

Sposób zarzadzania
@Patryk

Kto zarządza tym? Jest jakiś dyrektor?

Zostaw merytoryczną opinię o Kreativia Sp. z o.o. Sp. K - Przeźmierowo

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kreativia Sp. z o.o. Sp. K
1.3/5 Na podstawie 1966 ocen.
Kreativia Sp. z o.o. Sp. K