Opinie o Kreativia Sp. z o.o. Sp. K w Przeźmierowo

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kreativia Sp. z o.o. Sp. K. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kreativia Sp. z o.o. Sp. K o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Introligatorzy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kreativia Sp. z o.o. Sp. K w Przeźmierowo

Czym Kreativia Sp. z o.o. Sp. K zachęcają? Jakie mają dodatki?

Zenek

Dodatków brak. Pensje niskie. Podwyżki nie istnieją.

antykre

no proszę niech Ci wszyscy co tak chwalą tę firmę, zaczną wymieniać dodatki :)

Max
@antykre

Ale po co ktoś miałby tu pisać jakie dostaje dodatki, ile zarabia? W jakim celu? Przecież to pole walki między pracodawcą a niezadowolonym pracownikiem. Czyli znajdziesz tu jedynie skrajne i w iększości nie prawdziwe informacje. Tylko głupiec szuka tu prawdziwej opinii

Odpowiedź
@Max

Ktoś zadaje pytanie, ktoś udziela odpowiedzi. Proste. Nie padają konkretne kwoty itp. A to, że pensje są takie, a nie inne i to, że na podwyżki nie ma co liczyć jest odpowiedzią na takie właśnie pytanie. W którym miejscu ta informacja nie jest prawdziwa? A ten niby głupiec, to gdzie miałby niby poszukać tej prawdziwej opinii? Kogo ma spytać?

@Odpowiedź

głupcem jest ten, kto uważa, że nikt nie we kto pisze te pochlebne opinie

Kreativia zachęca atmosferą pracy. A dodatki? Nie ma. I to niestety bardzo demotywuje. Przez to nie masz ochoty się starać, raczej rozglądasz się za miejscem, w którym ktoś doceni Twoje starania.

BOBY

Bzdura, potrafią docenić starania. Wielu z nas mogło wskoczyć na inne miejsce, na produkcji oraz w biurze, ale o tym wiedzą pracownicy, a nie bajkopisarze z gowork

Odpowiedź
@BOBY

Którzy pracownicy? Kiedy, ktoś otrzymał jakąś premię, dodatek świąteczny, podwyżkę, cokolwiek? Ludzie nie będą o takie rzeczy prosić ale swoje myślą i nie sądzę by taki stan rzeczy ich jakoś specjalnie motywował. Wystarczy niewiele aby wielu zmieniło zdanie na temat tej firmy. Wyzywanie ludzi od bajkopisarzy - tak łatwiej i taniej.

@BOBY

nie licz na to że ktoś Cię doceni, po zwolnieniu biorą pierwszego z brzegu, nawet jeśli nie masz doświadczenia. Nie wmawiaj sobie, że to przez zasługi.

Ggg

Czegoś nie rozumiem, pracujesz w Kreativia, narzekasz i nie posłałabyś własnej córki. Coś tu nie gra. Po co tam pracujesz? Czy zwolnili cię i jesteś z tego powodu rozżalona?

Dudek

Ludzie, pytam zupełnie poważnie. Czy naprawdę w tej firmie jest tak kiepsko? Pierwszy raz spotykam się z taką lawiną negatywnych komentarzy na tej stronie. Pomijam już ocenę 1 na blisko 2000 oceniających, to już w ogóle absurd.

wef
@Dudek

nie daj się zwieść tym pochlebnym komentarzom, jest dużo gorzej

Dudek
@wef

Pracowałeś tam, czy pracujesz nadal? Powiem szczerze, że czasem ciężko jest tu odróżnić zwykły hejt, od rzetelnej opinii..

@Dudek

Obserwuję Kreativia bo jestem z branży i mam tam koleżankę w dziale obsługi klienta, pozwoliłem sobie zadzwonić do niej i zapytać jak jest. Usłyszałem, że jest bardzo dobrze jeśli chodzi o zlecenia, a swoboda działania i elastyczność pracy jaką otrzymali pracownicy w tym dziale pozwala na funkcjonowanie w obecnej sytuacji (opieka nad dziećmi itd). Otrzymują normalne wynagrodzenie lecz wspomniała, że mają zmiany w umowach które są co prawda zawieszone ale ludziom się to nie podoba. Zapytałem ją czy czyta coś na Go Worku i co o tym sądzi i się roześmiała, że przestała już czytać te bzdury i osobiście nie zna nikogo kto zgadzał by się opiniami tam zamieszczanymi. I teraz puenta, sam nie wiem co o tym sądzić, bo choć nie miała żadnego interesu aby mówić mi że coś jest białe jak jest czarne to chciałbym dowiedzieć się coś więcej. U nas w drukarni pracy nie ma za dużo i sam będę się rozglądał więc przyda się więcej informacji, ale informacji prawdziwych i obiektywnych, a nie pomyj bo ktoś wyleciał z roboty jak mu się być może należało, albo opinii ludzi którzy tam nawet nie pracowali. Prośba zatem do tych również zainteresowanych aby podzwonić po ludziach tam pracujących i ich najnormalniej w świecie zapytać jak im się pracuje. Sporo kontaktów jest na stronie www więc nie będzie z tym problemów.

Michael
@Dudek

Poczytaj komentarze to się dowiesz - a tak serio to nie można sobie budować opinii o pracodawcy w miejscu które służy wylewaniu żalu. Nie, nie jest źle, wręcz przeciwnie

goya
@Zainteresowany

Pozwoliłem sobie zadzwonić hahahhaha. Wyobraźcie sobie taką sytuację - pracownik Kreativi odbiera telefon od nieznanej osoby, która wypytuje o pracę tam. Kto nasra do swojego gniazda? I jak zwykle na komentarz negatywny zaraz armia popleczników. Osobę pytającą zostawię z tą myślą. A brodacz ile ma tutaj kont?

Mike
@goya

Jaka praca tako opinia, mnie się tutaj żyje bardzo dobrze i życzę Tobie abyś znalazł sobie takie miejsce. Powodzenia

Ok
@Mike

Dokładnie, nareszcie w biurze, stęskniłam się już

Victor
@Dudek

Dokładnie tak jak piszą niektóre osoby powyżej - ta firma jest złą opcją na związanie się z pracodawcą - KREATIVIA. Pracodawca nie ma kręgosłupa moralnego, chce się dorobić Twoim garbem. Ciągle mu mało, zawsze kombinują jakby tu obniżyć Twoje przychody, tak aby w świetle prawa było to legalne. Spójrz sobie na posty trochę poniżej, gdzie wywiązała się dyskusja, gdy padły kluczowe pytania na temat wyjaśnienia sprawy Artura, nagle zrobiła się cisza. Kłamstwo ma krótkie nogi, a ich milczenie jest wymowne. Próbowali zmienić tory dyskusji laptopami firmowymi, jak dzieci w przedszkolu. Kreativia nie chce odpowiadać na niewygodne dla siebie pytania, ponieważ prawda boli najbardziej. Smrud firmy rozniósł się już po całym Poznaniu i powiecie. Pracę w Kreativii straciło dziesiątki osób z różnych powodów, a niektórzy pracownicy sami odchodzili, gdy się zorientowali jak działa polityka Łukaszenki/Putina. Z całego serca odradzam Tobie przekraczanie progu tej firmy, sparzysz się nieźle. Pozytywne komentarze puść między palce, tak jak piszą inni - to brodacz i ta jego banda - przyboczni szefa próbują unormować sytuację na goworku, aby choć trochę stowrzyć pozory pewnej pracy w Kreativii. W rzeczywistości tak nie jest.

@Dudek

Serio masz problem, by to odróżnić? Jeżeli ktoś pisze, że został zwolniony z dnia na dzień, z niewyjaśnionych przyczyn, to w którym miejscu masz tutaj hejt? Na tej zasadzie stwierdzenie, że zimą jest zimno też można określić jako hejt zimy.

@Victor

Jako pracownik tej firmy się z Tobą nie zgadzam i pisz sobie co chcesz, ale dla mnie ta firma to miejsce do godnej i przyjemnej pracy. Oczywiście nie wszyscy tu pasują i to jest normalne, tak jak rotacja czyli zwalnianie pracowników, choć nie z wszystkimi decyzjami się zgadzam

Szalony

Jak nikogo nie pozwalnial jak poleciało 9 osób i jeszcze do tego 20% zabiera z pensji i to nie wszystkim masakra

Ksiegowy
@Szalony

Poleciało więcej niż 9 osób, wszystko zależy od jakiego miesiąca bierzesz pod uwagę zwolnienia? Będzię ciął jeszcze bardziej pensje, niesprawiedliwie, jak zawsze. Pocoś się zatrudniał w tej firmie?

An
@Szalony

A ile tam osób zatrudniają? U nas zwolniono 1/3 ekipy a pracy trochę było bo jeszcze są kontrakty ale już się zabezpieczają

Aras
@Ksiegowy

Szykujcie się niedługo na zwolnienie, między załogą już takie słuchy chodzą, że jak jeszcze posiedzimy z 2 tygodnie, to będzie zwalniał

xx
@Szalony

nie wszystkim zabiera, to znaczy?

xzy
@xx

to znaczy, że zabiera tylko wybranym, tak samo jak zwalnia tych co będą uzyskiwać premię. Lepiej płacić tysiące premii na zachodnie rynki które sprzedają poniżej kosztów produkcji.

Xzy

Pewnie pracujesz w kreativi, masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem, idealnie tu pasujesz :)

Felix

Jak pisałem tak się stało. Zwolnili wszystkich, na parkingu pod biurami nie ma nikogo, brama zamknięta, brak samochodów. Cóż się stało panie Bartku?

Co to za pytanie? Pracują z domów. Masakra. Jak tu dyskutować na takim poziomie

@Felix

Zastanawia mnie jak daleko można upaść podszywajac się za mnie tutaj. Co za poziom reprezentuję firma pozwalając swoim pracownikom na takie praktyki. Absolutna kompromitacja

Ludzie
@Felix

Ludzie ogarnijcie się, całe biuro od piątku pracuje Home Office (słuszna decyzja) a produkcja działa normalnie.

Brawo
@Felix

Pan Bartek nikogo nie zwolnił. Dba o swoich pracowników i w związku z panującą pandemią koronowirusa mogą oni pracować zdalnie, ze swoich domów. Jedynie produkcja pracuje w firmie, bo raczej maszyn do domu nie zabiorą. Za decyzję o pracy zdalnej swoich pracowników (przed prośba prezydenta RP skierowaną do pracodawcow) ma u mnie duży PLUS.

Mama

Dokładnie, dobry i uczciwy. A jak komuś pokazał gdzie jego miejsce to najwidoczniej sobie zasłużył

Ram
@Mama

Taki uczciwy ten człowiek, ten Pan, że niech tu ktoś przypomni jak się odnosił do konstruktorów, jak ich w ch*** robił, jak Artura wydymał na kasie za urny do głosowania. Taki cudowny PAN, który tyle ludzi przyjął, poczym wszystkich zwolnił. Ten cudowny Pan zamknął oddział fabrykę znaków przestrzennych, a wszystkich na bruk. Teraz próbuje się to odbudować ale idzie jak idzie, jak krew z nosa. Chwalmy tego cudownego Pana za wszystkie jego niedobre uczynki, które puśćmy w niepamięć, bo on tego nie chciał, tak tylko badał rynek. Dobry i uczciwy aż do szpiku kości.

monia
@Ram

A, to wszystko jasne, pan rozgoryczony się ujawnił. Wstyd by ci było pisać po tym co narobiłeś i co po tobie koledzy musieli naprawiać. Wstyd. ciesz się że pracodawca tak z Tobą postąpił bo ja bym tak sprawy nie zostawiała. Ile trzeba było odbudowywać po twoich błędach i nieróbstwie.

@Felix

Nietylko ich porobiono w ch... jak do dosadnie ujales bez skrępowania w swoim poście, ale mnie również. Jeśli możecie, to omijać firmę.

Dr Wirus
@Ram

Jak się zatrudnia 100 osób to zawsze znajdzie się: a) niezadowolony, b) niezdolny, c) nierób, d) skrzywdzony oraz 90% normalnych. Z tych 10% d = 2,5% czyli 2-3 osoby. Czy można uniknąć skrzywdzenia tych dwóch osób, które później w wolnej chwili naskrobią sobie co im się przypomni? TAK, skrzywdzonych powinno być ZERO. Trzeba nad tym pracować widocznie czegoś zabrakło

Rafał
@Ram

Mieliście szansę z Mateuszem i jej nie wykorzystaliście, nie dziwię się że wam podziękowano. Mateusz się pozbierał w Integarcie, Tobie pewnie było gorzej, ale fach miałeś więc tylko chęci

Lekarz
@monia

O co chodzi? Poproszę jakieś szczegóły, co kolega tak nabroił, że trzeba to było z takim trudem odbudowywać. I w jaki sposób zareagował na to szef?

Bob Budowniczy
@Ram

Pracowałem w tej firmie dobrych parę lat temu, jak jeszcze były oferty na konstruktorów. Nie mam najlepszych wspomnień z tą firmą, wszędzie póżniej było dużo lepiej. Czytajcie wszystkie komentarze i wybierajcie z głową swoje miejsce pracy.

@monia

W poście z dnia 13.03.2020 21:11 podszywacie się pode mnie (pracowniku firmy, bo którz by inny miał z tego większą korzyść ), po czym sami sobie odpowiadacie na post. Teraz kolejny post z jakimiś głupstwami, zero szerszych wyjaśnień, chociaż kilka osób już o to prosiło. Przyłączam się i ja do tej prośby. Czy to jest normalne zachowanie w Waszej firmie, taka manipulacja jak dziecka w piaskownicy? Czekamy za głębszym wyjaśnieniem z Twojej strony. Ci z negatywnymi wypowiedziami sypią przykładami jeden za drugim, takie posty w moich oczach są bardziej wiarygodne niż Wasze. Taki post jak Twój rzuca szary obraz firmy. Rzucisz hasło, po czym cisza, nie brzmi to przekonująco. Zdajesz sobie z tego sprawę?

Maja

Czy pracownicy dostali niezbędne narzędzia do pracy w domach, laptopy? Programy i dostępy, jak to wygląda?

mam dość, chcę wracać do biura
@Maja

mamy, mamy, pracujemy na MacBookach, bardzo fajnie, ale ja chcę już do pracy !!!!

hahah
@Maja

no z pewnością ktoś tu o to pyta, propaganda lepsza niż w tvp, żenada.

Ram
@monia

Ram - @monia a może odpowiesz na pytanie, tak wiele osób domaga się szczegółów, których w Twoim poście brak? Jak zawsze, nic nowego nie wnosicie. Udajecie tylko, wzbudzacie pokrzywdzonych, a tymczasem sami krzywdzicie za murami firmy. Może przy okazji wyjaśnisz jak Artur ściągnął klienta za ponad 1 milion zł i jak się zachowano wobec niego (po jego powrocie do pracy z urlopu), żeby tylko nie dostał sowitej prowizji, która mu się na legalu należała. Prosimy o szczegóły wyjaśnienia również tej sprawy. Przypomne tylko, że Artur umiał się zachować honorowo w tej sytuacji. Wy NIE. Te posty pod nickiem Maja ( czy ludzie mają niezbędne...), aby odwrócić uwagę szerszej publiczności od głównego problemu nic nie zmienią. Żadamy wyjaśnien. Czekamy za wszystkimi szczegółami. P.S. - nie zapomnij o szerszym wyjaśnieniu sprawy Artura, konstruktorów i tej fali zwolnień.

Sadownik
@mam dość, chcę wracać do biura

Ale super. MacBooki. Który model?

Firma Kreativia Sp. z o.o. Sp. K prowadziła rekrutację na stanowisko Szwaczka. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Serwisant rowerowy

Bob M

Dla czego uważasz, że poleci? Znasz dzisiejsze realia rynku i zapotrzebowanie na pracowników ze znajomością języka? Może po prostu rozwijają dział, a może wymieniają pracowników, którzy nie spełniają oczekiwań, do czego mają oczywiście prawo. I co taki wpis miałby wnieść do opinii o firmie? Kilka znaków zapytania, ale jedna prośba o merytoryczną odpowiedź.

@Bob M

A czy jest taki "ktoś", kto na dłuższą metę spełnia oczekiwania tego pracodawcy? Oczywiście, mają prawo wymieniać pracowników ale logika i uzasadnienie tych posunięć powodują, że firma ma taką, a nie inną opinię. Niestety, powód częstych rotacji jest w 90% ciągle ten sam. Zainteresowani doskonale go znają.

W zeszłym roku "wyrżneli" cały team niemiecki. Pracownicy dostali raz po raz ostrzeżenia, że mają za małą sprzedać. Wychodzili z siebie, żeby zadowoliś bossa, pomimo jego wielu zmian i wpadek. Niestety nic nie pomogło, wylecieli na zbity pysk i pozamiatane. Rotacja ogromna w biurze, jak i na produkcji. Nie warto podejmować żadnej współpracy z tą firmą. Brak solidności i jasnej ścieżki rozwoju.

@Karol

Oczywiście, jest nas wielu w każdym dziale zarówno handlowym jak BOK, o pozostałych działach w Przeźmierowie już nie wspominając. Pracuję tu 2 lata i nie znam nikogo, kto byłby niesłusznie zwolniony. W ogóle mówienie o jakiś zwolnieniach to informacje wyssane z palca. Ludzie zmieniają pracę, otwierają swoje biznesy

Karol

Jest was kilku. Mała klika ludzi blisko związanych z "rodziną" lub całkowicie pogodzonych ze swoim losem. Pozostali nie spełniają wymagań lub po niedługim czasie stają się niewygodni (lub faktycznie, ostatecznie odchodzą sami), gdyż ... zaczynają mieć wymagania. Takie prozaiczne, związane zwykle z normalną pracą i ścieżką rozwoju. Takie, o które nie chcą się prosić i "wychadzać", a które powinny być jasno ustalone i przestrzegane. Sprawy, niestety, obce temu pracodawcy. I zanim odpiszesz, że coś jest tutaj wyssane z palca, to stań proszę przed lustrem i zapytaj siebie, w imię jakiej sprawy, to zrobisz.

@Karol

Teraz to mnie osobiście obrażasz. Nie mam powiązań ani znajomości z właścicielami i sama decyduję co i jak mam robić. Nie ze wszystkim się tu zgadzam, a firma nie jest idealna. Jeśli trafiłeś lub stworzyłeś firmę idealną to gratuluję. Tutaj nic nie brakuje, a wręcz w porównaniu z innymi firmami w jakich pracowałam jest dużo lepiej. Pisz sobie co chcesz, Twoje prawo, ale nie kłam bo to nie uczciwe wobec firmy oraz mnie jako pracownika.

Ooo
@Bob M

Zgadzam się

Karol

A co z tego, co napisałem jest kłamstwem? Ma prawo ci się podobać ale sądząc po opiniach tu zawartych jesteś w mniejszości. Pracujesz 2 lata i uwierz mi za 10 lat będziesz dokładnie w tym samym miejscu, co teraz. Pod każdym względem (przede wszystkim finansowym). Jak już upomnisz się o coś więcej, to napisz koniecznie jak twoja lojalność została nagrodzona. I błagam - daruj sobie te słowa o uczciwości.

Makarena
@Karol

Twoje teksty o zarobkach są jakieś z kosmosu. Dzisiaj jak się komuś nie podoba to odchodzi i odzie dalej, nie musi się o nic prosić. Sądzę że pracowałeś tu w poprzedniej epoce bo nic się nie klei.

@Makarena

No i właśnie dlatego odchodzą ci, którzy nie są sami zwalniani. Macie jakiś problem z czytaniem ze zrozumieniem? O jakim kosmosie czy poprzedniej epoce nadajesz? Sama się nie kleisz. Chcesz bronić swojej firmy, to napisz jakieś pozytywy. Dlaczego jest tak fajnie? Dlaczego ludzie chcą tu pracować latami?

Makarena
@Karol

Nie chcę wdać się w dyskusję z Tobą bo nie mam takiej potrzeby. Nie zamierzam wychwalać tej firmy bo to nie miejsce na to oraz nie moje zadanie. Każdy musi mieć swój rozum. Niestety nie wystarczy czytać ze zrozumieniem na tym portalu, którego celem jest plucie na pracodawcę. Może kiedyś też sobie ty popluję, ale jak na razie na pewno nie na tę firmę oraz tych ludzi. Pa

@Makarena

Nikt tutaj nie pluje ani nie obraża. Jeżeli masz problem aby odróżnić opinię od hejtu, to twoja sprawa. Niby chcesz bronić ale jak proszę o jakiekolwiek rzeczowe argumenty, to twoja odpowiedź brzmi jak powyżej. Zgadzam się z tobą w jednym. Każdy musi mieć swój rozum i może wyciągnąć sobie wnioski. 1/5 na prawie 2000 ocen. Rozumiem, że większość się myli. Łatwiej walczyć z wpisami na tym portalu niż chcieć coś zmienić w podejściu do pracowników.

Karol

Brawo. Kolejny wpis, który pokazuje jak bardzo znacie się na ludziach i gdzie dokładnie ich macie. I jeszcze ta przenikliwość. Poziom przedszkola.

@Karol

Zastanawiam się tylko kiedy CEO przejrzy na oczy, że jego niektórzy przyjaciele są nielojalni i nie zależy im na firmie tylko na ciepłej posadce, przecież to nie jest głupi człowiek. Widać przyjaźń ważniejsza niż dobry pracownik. Teraz ze względu na koronowirusa jest trudny czas dla wielu firm. I jest to powód do przemyśleń co jest więcej warte.

Don

@Nick mocne słowa o braku lojalności. Post niewnoszący nic. Masz rację teraz każda firma będzie przechodziła trudny czas. Każda z firm będzie musiała przemyśleć co dalej. Dla nas jako pracowników to też będzie również trudny czas.

Tadeusz

Mam bardzo negatywne doświadczenie związane z Kreativią. Pracowałem w tej firmie przez długi okres. Z każdą sprawą miałem pod górkę. To z wypożyczeniem firmowego samochodu, aby dotrzec do przyszłego klienta, to z ostateczną wyceną danej usługi. Czasami ręcę mi opadały na te decyzje podejmowane w biurze, gdzie była zachowana w nich logika i spójna linia firmy wobec klienta. Wiele decyzji zapadało dosłownie za pięć dwunasta, co skutkowało brakiem współpracy z kolejną firmą. I tak w kółko przez całą moją kadencję w tej firmie. Żyłowano nawet na spuszczeniu ceny o 10% na zachętę dla nowego klienta. Jak w takiej sytuacji pozyskać i utrzymać nowe firmy przy sobie. Nie da się, normalna sprawa. Szef niby chciał rewolucje robić w firmie, ale poprzestał na słowach. Wiele moich zapytań pozostało bez odpowiedzi, jedyna odpowiedzią było, że mam działać według cennika, którego mam. To była cała moja biblia. Ehh szkoda gadać, nie mam siły na tą firmę i tą stagnację w niej. Pracowników wielu przewineło się przez biuro, wielu zwolniono za niewyrabianie norm sprzedażowych. Co bystrzejsi jak się połapali jak ta patologiczna firma działa, natychmiast uciekali. Jedyna słuszna decyzja to byłą

FX
@Tadeusz

Święta prawda, też pracowałem w tej firmie, swoje przeżyłem i nie polecam.

Kol
@FX

A ja pracowałem i polecam

Nikuś
@Tadeusz

Bez kitu jak słyszę o tej firmie, to aż mnie napawa obrzydzeniem. Ile ludu w tej firmie oszukano, zwodzono i wykorzystano. Historia lubi się powtarzać. Przez lata nic się nie zmieniło, a duża rotacja jest spowodowana cwanym sposobem zarządzania w tej firmie. Wyrzymać pracownika jak gąbkę, a gdy się wiecej nie da, zwolnić i następnego łosia w ten sam sposób. Jak wam ten autorski system firmy odpowiada, to walcie drzwiami i oknami, a jeśli nie to trzymajcie się z dala od Składowej 10 w Przeźmierowie.

@Nikuś

Strasznie krzywdzisz tę firmę a pracownicy mają inne zdanie. Wejdź na produkcję czy do biura, nie znam takich co podzielają twoje zdanie. Jest mi przykro że można tak kłamać i oczerniać jak myślę byłego pracodawcę. Jacy nowi ludzie? Od roku jak tu jestem na produkcji praktycznie nikt się nie zmienił. Ostatni jakiego znałam odchodził szef produkcji Artur a i jego widziałam tu ostatnio uśmiechniętego jak przyjechał w odwiedziny. Dziewczyny z handlowego cały czas te same. Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury

@Kol

Ja pracuję już jakiś czas i też polecam. Mamy szefa na produkcji który wymaga ale jest sprawiedliwy i daje możliwości rozwoju

@Goja

A ja znam. I to wielu. I nikt tutaj nie kłamie ani nie oczernia. Artur przyjeżdża uśmiechnięty, bo ... pracuje już w innym miejscu. Poza tym, odszedł sam a nie został wywalony.

@Goja

Manipulantka i intrygantka jest z Ciebie niezła. Kłamać w żywe oczy umiesz. Rozumiem, że od teraz na każdy negatywny komentarz Don Corleone każe pisać co najmniej dwa pozytywne. Nikogo nie zwolniono, wcale nie prawda, wszyscy kłamią. A możesz wyjawic co się stało z Daria i Piotrem. Możesz wyjawic tu na forum w jakich niemiłych okolicznosciach zostały zwolnione te osoby z działu handlowego na Niemcy?

Hahah
@Felix

Właśnie pokazujesz co ty wiesz. Daria i Piotr odeszli sami w normalnych okolicznościach. Każdy kto zna sytuację oraz firmę może cię teraz ocenić

@Felix

A czemu po mnie jedziesz? Mam prawo do opinii jak i ty. Dla czego mnie obrażasz? Przecież opisuję jak to wygląda w moich oczach i opisuję co widzę. Taka prawda

hahaha

Ale kit, w czasach pracownika zwolniono 15 osób hahaha a skąd ich mieli wziąć? może wyleciałeś sam i jest ci teraz przykro

Felix

W końcu przeczytałem informację, które pokrywają się ze stanem faktycznym. Tak to prawda, niektóre osoby odeszły, ale wiele zostało zwolnionych co mnie wcale nie dziwi, bo to jest typową domeną tej firmy. Zatrudnili wielu studenciaków, dali najniższą krajową, po czym na bruk. W tej firmie człowiek nigdy nie był, nie jest i nie będzie ---->>> najwyższą wartością

MAK
@hahaha

Dokładnie odwrotnie jak pisze goya, że zwolniono tyle ludzi można się łatwo domyślić kto pisze te brednie o zwolnionych tysiącach osób :-))))))

Franciszek
@Kol

Ja też polecam, dobry sprzęt, uczciwe zarobki i normalność, która powinna być standardem, a nie zawsze tak jest. Polecam

@Franciszek

Rozwiń proszę swoją myśl, tzn jaki sprzęt uważasz za dobry i jakie, konkretnie, są te zarobki. Jestem żywo zainteresowany.

Pozytywny
@Franciszek

Bardzo proszę o podanie konkretów o firmie, co do zarobków, możliwości pięcia się po szeblach w strukturze Kreativii. Osoby wypowiadające się negatywnie o Waszej firmie sypią przykładami, i to wieloma, co mnie skłania do wiary w to, co piszą. Wy natomiast piszecie półsłówkami, że są fajni ludzi, fajna atmosfera. To nic nie znaczy, my chcemy konkretów. Tego samego zdania jest więcej osób.

@Pozytywny

Ale to nie jest miejsce na pozytywne opisy. Kto ma jet pisać? Kierownicy, którzy pracują tu lata, a zaczynali jako pracownicy intro? Mają pisać ile zarabiają? Po co to mają robić? Czy to jest miejsce do sprawdzania pracodawcy???? (usunięte przez administratora) Jeśli już chcecie się czegoś dowiedzieć znajdźcie ludzi pracujących w danej firmie na LinkedIn lub Facebook i napiszcie prywatną wiadomość. Niech się wypowiedzą. Jestem przekonany że powiedzą prawdę jeśli im napiszecie dla czego pytacie właśnie tak. Powodzenia i dajcie już spokój z tymi komentarzami, masakra jakaś. Jak w przedszkolu. Na prawdę sądzicie że ktoś by pracował w takiej firmie jak ją co niektórzy opisują???? Ponad 100 osób tu pracuje, większość od lat!!!!

@Pozytywny

A kto pisze? Sfrustrowani ludzie którzy niestety zdarzają się w każdej firmie

Pracownik jest traktowany jak śmieć, byle tylko się nachapać

Alicja

Opisz dlaczego tak uważasz. Jak Cię potraktowano bo używasz mocnych słów?

Balbina

Dokładnie mam takie samo odczucie, pracowałam tam i dochodzę do tych samych wniosków. Traktowanie człowieka przedmiotowo, wyzysk, brak podwyżek. Gdy pytałam o mój dalszy rozwój, to mówili, że póżniej o tym porozmawiamy. To póżniej trwało wiele miesięcy, czyli nigdy. Słabo, jeśli to czytasz - nie pracuj tam!

Badia
@Balbina

Ja mam dokładnie odwrotne. Pracuję, zarabiam, rozwijam się. Piszesz o zachowaniach z średniowiecza, których tu nigdy nie widziałam.

@Badia

Potwierdzam opinię. Opis zachowania którego bym nie zaakceptowała, a pracuję tutaj trochę.

Dustin Brown

Podzielę się swoją opinią o firmie Kreativia. Pracowałem w sprzedaży na rynek zagraniczny. Firma z możliwościami, która nie zawsze potrafi to wykorzystać. Popełnia (czy popełniała) sporo błędów zarówno w relacjach z klientami jak i na produkcji, przez co zdarzało się tracić zlecenie. Wizji i pomysłów nie można im odmówić. Może nawet tych pomysłów nieco za dużo. Klimat ok, relacje poprawne, miejsce pracy ciekawe, sporo bardzo fajnych ludzi w biurze, do pogadania na różne tematy. Wiele osób związane z firmą od lat. To tu pokazali mi ile można zarobić w sprzedaży, poszedłem dalej bo zawsze można więcej. Ale ogólnie sporo się nauczyłem i czas tam spędzony wspominam bdb. Taka moja nic nieznacząca opinia.

@Dustin Brown

Może nieznacząca ale obiektywna

KOD

Zgadzam się

Max

To porządna firma. Jak jest problem to zawsze da się dogadać tylko trzeba rozmawiać

Lizus

Masz rację, Bartku.

Kokot
@Lizus

Dokładnie

Bolek
@Max

Porządna firma nie traktuje ludzi jak worek ziemniaków, który można się pozbyć w każdej chwili. Wykorzystać do cna i zwolnić. Ot cała filozofia firmy. W ten sposób postępuje będzie top10 najgorszych zaraz za Amazon

Prawda
@Bolek

Robić ci się nie chciało albo nie umiałeś języków i tyle

Mmmm
@Bolek

Ale porównanie, nie ma co

Maja
@Bolek

Ot cała prawda że pracują tu bardzo, ale to bardzo fajni ludzie i jakoś pracują i nie narzekają jak Ty

@Maja

No pracują fajni,ciągle nowi :D Taki powiew świeżości nieustanny. Skoro jest tak dobrze to dlaczego jest taka rotacja?

@Adaś

Rotacja? Jaka rotacja? Nie masz pojęcia kto tu pracuje i jak zgrana jest ekipa

@Goja

Zgrana ekipa? W którym miejscu?

Marcinek
@Bolek

Pamiętam, nierób był z ciebie straszny

@Goja

Wnioskuje tylko po zmieniających się na stronie osobach. Poza kilkoma wyjątkami to dość dynamicznie się tam dzieje.

gregor
@Adaś

dzieje sie dzieje, idziemy ciagle do przodu

Marika

Dajcie spokój, firma jak firma czasem tak a czasem tak. Znacie idealną? Czy my, pracownicy zawsze jesteśmy tacy ok?

@Marika

Idealnych, nie ma. Ale lepszych od tej - większość. A poza tym, ten portal służy do wyrażania opinii na temat, ogólnie, warunków pracy, a nie analizy tego, czy ktoś jest ok czy nie.

Marika
@Karol

Karol, pracowałam prawie 2 lata w chyba największej drukarni wielkoformatowej w Poznaniu i mam porównanie. Nie było tak kolorowo. Nie twierdzę że tu jest idealnie ale dla mnie dużo lepiej. Atmosfera zdecydowanie luźniejsza i szacunek szefa produkcji oraz kierowników, co do biura nie mogę się wypowiedzieć bo nie znam.

@Marika

I to niestety wszystko. A szkoda.

Wiecie czy w Kreativia Sp. z o.o. Sp. K szukają chętnych na staż?

xzy

odradzam, niczego się tutaj nie nauczysz

Widać, że firma wraca do swoich starych metod rodem z PRL i zaczyna usuwać posty. Wiadomo, że macie czego się obawiać. Jak naważyliście piwa, to teraz spijajcie pianę. Niech się wszyscy dowiedzą jacy jesteście w codziennych relacjach. Osobiście uważam, że nigdy więcej.

Porto
@Anonim

Ameryki nie odkryłeś, tak było od zawsze w firmie. Starają się odkurzać brudy o sobie

KO
@Anonim

Geniuszu a nie widzisz że to usunięte przez administratora?

Raffaello

Lepiej nie aplikować do tej firmy, jeśli nie chcesz znowu szukać nowej pracy po kilku miesiącach. W dziale handlowym wywalili cały oddział niemieckiego, a na hali jest nie lepiej. Kłopoty finansowe zbierają się nad firmą jak ciemne chmury, patrzeć ino deszcz spadnie i wtedy bedzie kłopot dla nowych. Sytuacja nie do pozazdroszczenia. Rotacja pracowników ogromna, trudno się dziwić jak takie rzadzy sa w tej firmie.

Bronisław
@Raffaello

Jaki jest powód tego, że pracodawca zdecydował się rzekomo o zwolnieniu całego oddziału? Skoro wszyscy zostali zwolnieni to, czy firma zamknęła definitywnie ten dział? Proszę o przybliżenie całej sytuacji.

@Bronisław

To nie było jak piszesz człowieku " rzekome zwolnienie" tylko naprawdę wylecieli za drzwi. Nie chce tu pisać szczegółów co i jak ale od dawien dawna już CEO nosił się z zamiarem ich likwidacji i w końcu wylecieli za drzwi. Klientów, których obsługiwali przejął ktoś inny, ze starej gwardii. Zresztą jeden pies, czy w biurze czy na hali nie znasz dnia i godziny zanim zamkną się za Tobą drzwi tej firmy ostatecznie. Mówię, nie warto, lepiej odpuścić temat pracy w tej firmie.

Wnerw
@Raffaello

(usunięte przez administratora) Wygadujesz bzdury że nawet ktoś kto się tu nie udziela musi zareagować. Firma ma pełne działy sprzedaży ludzi, nowe maszyny i fajne produkty. Dużo się zmienia bo zmiany potrzebne są wszędzie. (usunięte przez administratora). Widać że cię tu nie było albo faktycznie cię pogonili, a jeśli tak to jestem przekonany że słusznie. Znam tu wiele osób które mając możliwość awansu czy rozwoju skorzystały z tego, zarówno na produkcji jak i w biurze. Widziałem też (usunięte przez administratora) którzy tylko wymagają nie dając nic od siebie a firma daje im kolejne szanse co mnie powiem szczerze nie raz dziwi. Miłego dnia Kreativia, piękna pogoda i piękny dzionek a Ty Fafafrello gotuj się w swojej nieprawdzie.

@Wnerw

Nie ma to jak stwarzać pozory normalności, bo tu można napisać wszystko i o wszystkim, bo nikt tego nie sprawdzi. Niby dlaczego został zlikwidowany dział handlu z niemcami? Dlaczego te 2 osoby zostały zwolnione, zresztą nie tylko one. Bo za mało kasy przynosił, bo sprzedaż Kreativii leci na łeb na szyje w dół(usunięte przez administratora). A co ze spłatami dla Lambdy, Epildeu, Tuplexu, Igepy, DCS, firmy GO!?????? A co z leasingime maszyn????? Dalej nie spłacony. Może to też jest bajka? Bujaj dalej o firmie mlekiem i miodzie płynącej. (usunięte przez administratora) ludzie zwolnieni, ale wszystko pięknie działa jak ta lala.

Best
@Raffaello

Hahaha Raffaello weź tabletkę, weź tabletkę, weź tabletkę Ten sam (usunięte przez administratora) od lat, dodaj jeszcze że języków nieumiejom

Best
@Best

I zapomniałem podpowiedzieć abyś naklikał jeszcze więcej polubień swoich postów, dawaj setkę

Grażynka
@Raffaello

Podpinam się pod postem @Raffaello. Firma tonie w długach, ludzie na bruku, dzieje się jak się dzieje. Nic nowego, aplikujcie, udanej zabawy z chumorzastym szefem i jego calą ferajną. Ubaw będziecie mieli po same pachy, nudy nie znajdziecie.

Sprawdzam
@Grażynka

Grażynka, jakoś dziwnie masz to somo IP co Rafffaello, trzeba odznaczyć ptaszka jak się chce z tego samego adresu wiele postów pisać

Ciekawski
@Wnerw

A możesz podać jakiś przykład? Kto tak awansował i się rozwinął? Coś z tym awansem było związane? Nie wiem, może jakaś podwyżka? Poproszę o jeden, może dwa przykłady tak by się zmotywować.

Dona
@Raffaello

Dziwne to co piszesz skoro kupili właśnie nową maszynę do druku i to nie jakiegoś chinola. Nie znam się aż tak ale to musi kosztować ponad milion złotych. Czy mogli by sobie na to pozwolić gdyby prawdą było to co piszesz? Pytam naprawdę bo pracuję tu od niedawna i się zastanawiam

@Dona

Kolejna i ta sama osoba z firmy siejąca pozytywny pijar Kreativii. Firma ma długi to jest proste jak drut. Z biura wycięto cały dział handlowy na Niemcy, Austrie i Szwajcarie, dodatkowo zwolniono jest inne osoby, które obsługiwały realizacje zamówień ( jest ich coraz mniej ). Z produkcji też poszło sporo osób. Firma ma wiele maszyn w leasingu, jest jak jest. Nie wiedzie się za dobrze, ale wrażenie potęgi i majestatu można tutaj zawsze sprawiać, bo to nic nie kosztuje. @Sprawdzam - 2 pytania do Ciebie. a) Skoro masz moje IP, to podaj proszę z jakiego miasta pisałem posta ( dla ułatwienia Tobie pracy IP możesz sprawdzić w necie, z jakiego miasta jest )? b) Dlaczego ostatnio zwolniono tyle osób w firmie, może podzielisz się tutaj na forum całej Polski, jakąś kolejną "konstruktywną i wymijającą wypowiedzią w tej sprawie? Z WIELKĄ NIECIERPLIWOŚCIĄ CZEKAM ZA TWOIM KOLEJNYM POWALAJĄCYM W ŚCIEMY POSTEM. -

Dona
@Raffaello

Masakra, jesteś jakiś nienormalny. Pytam a nie robię pijar czy coś tam. Faktycznie piszesz bzdury, szkoda z Tobą gadać

@Raffaello

Sprawdzam czy Wnerw Ci nie odpowie, bo to kłamol jest. 2 pytania, zero odpowiedzi, ktoś w fimie nabiera wody w usta, bo się zapędził w kozi róg. Życie!

@Bronisław

Pewno jak zwykle poszukają nowych tańszych, mniej wymagających i nie generujących ewentualnych prowizji...młodzi narobią kontaktów, przyniosą nowych klientów- wylecą a ktoś ze starej gwardii przejmie już wygrane prowizje itd od początku.

Czy można liczyć w Kreativia Sp. z o.o. Sp. K na prywatną opiekę medyczną?

Nie ma socjala, opieki medycznej itd

xyz

Potwierdzam, nie warto aplikować. Przejedziecie się na współpracy tutaj. Benefitów nic, a o resztcie to już nie wspomnę.

Maczopaczo

A ja potwierdzam że jest bardzo fajnie i fajne kobitki są

Obserwator

Potwierdzam, że firma gra fair co nie raz tutaj widziałam. Polecam

Dior Krystyna

Ja tutaj tylko szyję, albo aż. Ale mogę się wypowiedzieć tylko pozytywnie. Szefostwo bywa rzadko ale mamy nowego dyrektora, który słusznie zaczyna wymagać. I teraz pytanie dla czego to piszę? Bo wkurzają mnie opinie mniejszości tutaj ale za to strasznie krzyczącej która widać z opisu, że nie ma pojęcia o tej firmie. Takie prawa demokracji ale to co się tu naczytam jest straszne i nieprawdziwe.

Małgosia
@Dior Krystyna

Jestem długoletnim pracownikiem tej firmy na hali produkcyjnej i stanowczo się z Tobą nie zgadzam. Przez ten długi okres współpracy z firmą nie jedno widziałam i słyszałam. Było tu tylu dyrektorów, że większości imion tych zwolnionych ludzi już nie pamiętam. Podchodzę bardzo sceptycznie do tego nowego osobnika, bo z perspektywy czasu pewnie podzieli los swoich poprzedników. Żadnych zmian jeszcze nie ma, więc nie pleć trzy po trzy bzdur. Czas pokaże co przyniesie nowe, nie zapeszajmy ale czuje, że historia lubi się powtarzać i będzie jak zawsze. Po cichu kibicuje zmianom na lepsze, oby się nie skończyło tylko na mówieniu, bo od lat nic nie idzie w dobrym kierunku. Smutne to moje stwierdzenie jest ale jestem realistką i nie wierzę w bajki.

Robert R.

Witam, czy Firma aktualnie zatrudnia bądź ma zamiar niebawem rekrutować grafików? Pozdrawiam, Robert

Sam
@Robert R.

Aplikuj, po FB widać że się rozwijają więc może i grafików poszukują. Swoją drogą ładny ten nowy Vutek

Robert R.
@Sam

Proszę o informację co się stało z grafikami w tej firmie. Kiedyś byli, a teraz nie ma ich w kontaktach na stronie Kreativii. Zostali zwolnieni?

Marian
@Robert R.

Znam z produkcji 5 grafików DTP oraz 2 grafików w biurze w Przeźmierowie, nie wiele się tam zmienia i tak jak o grafikach w biurze nie mogę się wypowiedzieć tak uważam, że DTP przydało by się lekko wstrząsnąć

Nawy

Całkiem przyjemnie, szczerze, choć jeszcze nie wszystko ogarniam

Danuta

Taki komentarz nie mówi mi nic na temat tego pracodawcy. A szkoda, bowiem wiem, iż trwa tam rekrutacja i w związku z tym chciałabym poznać jakieś konkrety. Ale może na początek powiesz mi, dlaczego odradzasz firmę Kreativia? Czy ma to związek z zarobkami?

nie przypadkiem
@Danuta

rekturacja tam trwa cały czas. Nieustannie! To powinno być wystarczającą wskazówką skoro liczba pracowników jest raczej nie zmienna a ciągle rekrutują.

@Danuta

Bo tam jest rekrutacja w systemie ciągłym...taka rotacja.

Izabela
@Adaś

Widzę, że aktualnie w Kreativia szukają Handlowca/Opiekuna Klienta na rynek polski, niemiecki i skandynawski: https://kreativia.pl/kariera/. Oferują między innymi umowę o pracę. Możesz napisać, jak wyglądała Twoja rozmowa rekrutacyjna do firmy?

Ama

Ostatnio zaczęły znikać wszystkie negatywne komentarze napisane od początku stycznia 2019 r. Jak myślicie, komu w firmie na tym najbardziej zależy?

Spartakus
@Ama

Ta firma od zawsze usuwała krytyczne komentarze. Gdy się nazbiera za dużo fermentu wokół siedziby i warunków tam panujących, sukcesywnie za pięniądze usuwają posty. Tak było od 2012 roku, kiedy tam pracowałem. Wtedy było tak źle, że trzeba było zmienić nazwę firmy, żeby na mieście firma nie kojarzyła się negatywnie. Tak, wtedy było aż tak źle, że to było jedyne wyjście z tej sytuacji. Zauważyłem, że poznikały wszystkie kometarze od początku stycznia, jest puściutko. Widać, że ktoś w firmie ( wiadomo kto :D ) stara się, zamieść co się da pod dywan i skrzętnie ukryć przed potencjalnym pracownikiem prawdziwą prawdę, zanim wpadnie w sidła i będzie trochę za póżno. Najlepiej robić screeny tego co jest tu napisane, potem można wrzucić ponownie. Trzeba walczyć o prawdę.

Szalony
@Ama

Panu prezesowi i jego żołnierzą pozabieral premie żeby zapłacić za usuwanie postów

Beata
@Szalony

Musicie być świadomi tego, że komentarze mogą być stąd usuwane tylko wtedy, kiedy w znaczący sposób naruszają one regulamin GoWork.pl. I usuwa je administrator tego serwisu, a nie osoba z Kreativia. Przejdźmy już do ważniejszych tu kwestii. Przypadkiem dowiedziałam się, iż firma umożliwia swoim pracownikom realne szanse rozwoju i podnoszenia kwalifikacji. Możecie chociaż trochę rozwinąć ten temat?

Ama
@Beata

Co za bełkot, nieprofesjonalne zachowanie i agitacja na rzecz firmy, cytuje "przypadkiem się dowiedziałam" Już samo to "przypadkiem" to nic innego, jak próba wyprostowania wielu negatywnych postów o firmie. Mogę dodać, że mój 1 post przypadkiem też został tutaj usunięty, a nie było żadnych podstaw prawnych ku temu. Mam może wrzucić screena mojego poprzedniego posta, ku przestrodze i pisaniu nie prawdy przez Ciebie. Przypadkiem firma płaci za usuwanie postów, taka jest prawda, wielu o tym wie, że jak dobrze posmarujesz, to wszystkie negatywne posty na Go.work wyprostujesz. Przypadkiem, koń by się uśmiał, gdyby mógł.

Jhon
@Ama

@ama nieprofesjonalne zachowanie i agitacja na rzecz firmy... brawo ! a czy to nie przypadkiem Twoje zachowanie jest nieprofesjonalne ? Po prostu nie rozumiem ludzi, którzy byli bardzo rozczarowani pracą w tej firmie i teraz masowo piszą komentarze. Może tak samo firma z Ciebie mogła być niezadowolona, pomyśl o tym. Oczywiście w każdej firmie są jakieś plusy i minusy, w każdej firmie trzeba pracować. Każda firma daje możliwość rozwoju, ta również. Tylko trzeba chcieć! Jak sama wiesz rynek pracy jest wolny, drzwi są otwarte wszędzie (ponoć) więc może spróbuj szczęścia gdzie indziej i przestań negować. Oby Twój obecny (lub nowy pracodawca) nie musiałby czytać takich więcej wpisów...

@Beata

Beata przypadkiem czy też nie ale mogę potwierdzić, że firma się rozwija. Oczywiście przy rozwoju firmy realne są szanse na rozwój pracownika. Ci co chcą się rozwijać to będą. Ci co nie chcą zostaną z tyłu i będą narzekać jak to jest źle :) Każdy decyduje za siebie i tylko od Ciebie zależy co chcesz w życiu osiągnąć.

Ryszard

Wiesz może, czy firma Kreativia daje szanse zatrudnienia osobom bez doświadczenia zawodowego? Chciałbym oszacować szanse takich osób, ponieważ nie znalazłem na ten temat informacji. Mógłbyś na podstawie swoich doświadczeń ocenić, czy takie osoby mogą z powodzeniem aplikować?

@Ryszard

Oczywiście jeśli masz doświadczenie to Twoje szanse wzrastają, co nie zmienia faktu, że bez doświadczenia też możesz spróbować swoich sił. To tylko zależy od Ciebie, Twoich oczekiwań i tego jak się zaprezentujesz !

@Beata

Co masz na myśli pisząc: "realne szanse rozwoju i podnoszenie kwalifikacji"? Coś konkretnego?

O Jezu...po co?

Danuta

Dobrze zatem wiedzieć, że w Kreativia daje się szansę na zatrudnienie osobom, które nie posiadają zbyt dużego doświadczenia zawodowego. Mnie z kolei interesowałoby, czy wspomniany pracodawca przychylnie podchodzi do przyjmowania tych osób, które posiadają orzeczenie o niepełnosprawności. Możesz mi powiedzieć więcej na ten temat?

monia
@Danuta

ja na rozmowie u nich usłyszałam, że będę musiała zrezygnować ze swoich "przywilejów" jako niepełnosprawna (norma 7h itp), jeżeli chcę u nich pracować... więc podchodzi "przychylnie", ale traktuje cię jak pełnosprawną :O

nie przypadkiem

Firma się rozwija i zwija a wszystko kosztem pracowników...zobacz na rotację to zrozumiesz i nie pisz bzdur. Wydoić i wywalić taka strategia.

haha
@Beata

Jak bym nigdy niw widział jak moderacja się odbywa to bym i uwierzył

@Beata

Tak..to totalne brednie. Sa pseudo szkolenia które nic nie wnoszą a jak cos na nich przypadkiem wypracujesz np. sposoby na trudne sytuacje(usunięte przez administratora) tak te rozwiązania oleją.Managment jest przemądrzały i zawsze wie lepiej a liczy sie tylko cyfra. Nie dowozisz, wylatujesz. Nie sa w stanie zrealizowqc,wylatyjesz itd...(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Kreativia Sp. z o.o. Sp. K - Przeźmierowo

• Jak się pracuje w Kreativia Sp. z o.o. Sp. K?

Zobacz opinie na temat firmy Kreativia Sp. z o.o. Sp. K tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 46.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kreativia Sp. z o.o. Sp. K?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kreativia Sp. z o.o. Sp. K
1.3/5 Na podstawie 1971 ocen.

Kreativia Sp. z o.o. Sp. K